Novinky

Nápověda WikiZUŠ Slovensky Česky

„Pořád se něco děje“ je slavný citát známý z historek Miroslava Donutila. Reagujeme na vaše přání a legislativní změny a neustále na vývoji informačního systému základních uměleckých škol pracujeme. Zde naleznete přehled nových funkcí v iZUŠ a jejich vylepšení.

DatumStránkaPožadavekPopis realizace
16. 10. 2014NovinkyRozdělit Novinky na české a sloveskéVíte, že iZUŠ používají i školy na Slovensku? Najdete ho na www.izus.sk. Přestože vývoj systému probíhá souběžně, v některých oblastech se liší. Některé funkce potřebují jen české školy, jiné jen slovenské. Proto jsme Novinky rozdělili, abyste byli informováni jen o těch, které se Vás týkají.
15. 10. 2014Zákony, vyhlášky a jiné dokumentyDoplnit propozice soutěží a další dokumentyNa stranu Zákony, vyhlášky a jiné dokumenty jsme doplnili Vyhlášení propozic soutěží ZUŠ v letošním školním roce, jejich nový Organizační řád a Manuál hodnocení. Nově zde naleznete také aktuální úplné znění školského zákona a čeká-li vás inspekce, mohou vám být užitečná rovněž Kriteria hodnocení ČŠI.
14. 10. 2014Všechny stránky s upozorněnímUmožnit skrýt upozorněníV případě, že si zobrazíte jiný než aktuální školní rok, jste na to upozorněni v pravém horním rohu. Toto červené upozornění můžete zavřít kliknutím na křížek, který se v něm po najetí myší ukáže. Stejným způsobem můžete skrýt i upozornění na aktuální novinky na Hlavní straně.
13. 10. 2014Třídní kniha pro individuální a skupinovou výukuAutomatické vyplnění hodnocení, pokud není žák přítomenPři vyplňování zápisu do třídní knihy, je-li žák nepřítomen (omluven, neomluven či bylo volno), žáka nehodnotíme klasifikační známkou (1, 2, 3, 4), není co hodnotit. Nyní Vám iZUŠ i v tomto ohledu ušetří práci a automaticky vyplní Hodnocení volbou "nehodnocen". Byla to sice dříve dvě kliknutí myší, ale proč dělat zbytečnou práci, když to může jít samo? :-)
12. 10. 2014Přihláška do ZUŠ, KontaktPři vyplňování Přihlášky zobrazit Kontakty na školu a při prohlížení Kontaktů umožnit hned podat Přihlášku do zvolené školyKdyž zvolíte v Přihlášce do ZUŠ školu, kam chcete žáka přihlásit, kliknutím v menu na Kontakt se hned zobrazí kontakty na zvolenou školu, nemusíte školu znovu hledat v seznamu všech škol. I opačně když na straně Kontakt vyberete školu, kliknutím v menu na Přihláška může hned přihlásit žáka do této školy.
Chystáme pro vás i snadnější vyhledávání škol nebo automatické vyhledání nejbližší školy ve vašem okolí.
11. 10. 2014Zákony, vyhlášky a jiné dokumentyUveřejnit informace o připravovaných zákonechNa stránku Zákony, vyhlášky a jiné dokumenty jsme přidali další sekci Připravované zákony, kde vás budeme informovat o chystaných změnách a novelách zákonů, abyste se na ně mohli s předstihem připravit.
10. 10. 2014Výkaz žáků a vyučovacích hodinŽáky studující hru na druhý nástroj zobrazit až pod ostatními individuálně vyučovanými žákyŽáci mohou jako nepovinný předmět studovat hru na druhý nástroj. Tito žáci se ve Výkazu žáků a vyučovacích hodin zobrazují až pod žáky studujícími své povinné předměty.
9. 10. 2014Všechny stránkyUveřejnit motto iZUŠMotto vyjadřuje základní myšlenku díla, motivaci k jeho vytvoření. Smyslem iZUŠ je usnadnit vám práci. Neboli proč to dělat složitě, když to jde jednoduše? Mottem iZUŠ je tedy ...jednoduše.
Spatřit ho můžete pod logem iZUŠ.
8. 10. 2014Všechny stránkyUpozornit na zobrazení neaktuálního školního rokuV případě, že se přepnete do jiného školního roku, než je právě aktuální (nyní 2014/2015), budete kromě zvýrazněného přepínače školních roků ještě o tomto informováni červeným upozorněním v pravém horním rohu každé stránky. Nemělo by se už stát, že omylem provedete změny v jiném školním roce, než jste zamýšleli.
7. 10. 2014KalendářTermíny prázdnin a státních svátkůDo iZUŠ byly doplněny termíny všech státních svátků a prázdnin v ČR a SR na celý školní rok 2014/2015 včetně termínů jarních prázdnin (dle okresů v ČR a dle krajů v SR).

Strana Předchozí strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 Další strana    Zobrazit všechny novinky na jedné straně    Celkem 311 novinek

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)