Novinky

Nápověda WikiZUŠ Slovensky Česky

„Pořád se něco děje“ je slavný citát známý z historek Miroslava Donutila. Reagujeme na vaše přání a legislativní změny a neustále na vývoji informačního systému základních uměleckých škol pracujeme. Zde naleznete přehled nových funkcí v iZUŠ a jejich vylepšení.

DatumStránkaPožadavekPopis realizace
7. 1. 2015Všechny stránkyPoužít bezpečnostní certifikát se silnějším šifrovánímPro zcela bezpečnou komunikaci používáme šifrovaný přenos dat pomocí SSL certifikátu a protokolu HTTPS. Nejmodernější internetové prohlížeče rozlišují weby podle síly šifrování. Abychom iZUŠ zařadili do ještě vyšší bezpečnostní kategorie, využíváme nyní SSL certifikát SHA2 s 256bitovým šifrováním namísto původního SHA1-128. Díky tomu jsou Vaše data při přenosu v ještě větším bezpečí než dosud.
6. 1. 2015Zákony, vyhlášky a jiné dokumentyDoplnění předpisů týkajících se vysvědčení a ostatní povinné školní dokumentaceNa stranu Zákony, vyhlášky a jiné dokumenty jsme doplnili Seznam dokumentace škol a školských zařízení a Vyhlášku č. 223/2005 Sb., o některých dokladech o vzdělání.
11. 11. 2014Všechny stránkyPřizpůsobit vzhled pro menší obrazovkyDali jsme si tu práci a prošli všechny stránky systému iZUŠ (je jich 132), abychom je lépe přizpůsobili zobrazení na malém displeji (např. tabletu nebo mobilním telefonu). Zažijte tu volnost při používání iZUŠ na tabletu či mobilu. Jako učitelé si to skutečně užíváme a doporučujeme všem.
10. 11. 2014Nastavení uživateleNavýšit počet znaků u uživatelského jménaDosud byl počet znaků uživatelského jména, kterým se přihlašujete do iZUŠ, omezen na 20 znaků. Navýšili jsme počet znaků na 50. Lidé si často jako uživatelské jméno nastavují své příjmení, případně ještě se jménem. Pokud však má někdo dlouhé příjmení a jména, 20 znaků nestačilo. Než vám zkracovat přijmení, raději jsme navýšili počet znaků.
9. 11. 2014OdhlášeníZobrazit školy propagované na FacebookuPo odhlášení z iZUŠ se vám objeví příspěvky škol na Facebooku.
6. 11. 2014O webuPřidat odkaz na Bannery iZUŠPřidali jsme na stranu O webu odkaz na Bannery iZUŠ, abyste měli na tuto stranu rychlý přístup.
4. 11. 2014Přihláška do ZUŠ, Osobní údaje žákaUmožnit vybrat Místo narození ze seznamuProtože místo narození žáků je často stejné, nemusíte ho nyní vypisovat, ale můžete ho rovnou vybrat ze seznamu již vyplněných míst narození.
2. 11. 2014Žáci, Zaměstnanci, PlatbyMožnost okamžitého zobrazení všech žáků, zaměstnanců nebo plateb na jedné straněMůže se to zdát jako detail, ale dokonalý celek je tvořen z detailů a nám záleží na detailech. Kolikrát se vám již stalo, že jste potřebovali vytisknout najednou všechny žáky nebo uložit si do souboru celý seznam zaměstnanců? Pokud aspoň jednou, chtěli jste to mít hned. Dlouhé tabulky jsou v iZUŠ rozděleny je strany po 25 řádcích. Nyní stačí pod tabulkou kliknout na "Zobrazit všechny žáky/zaměstnance/platby na jedné straně" a celá tabulka se všemi řádky se zobrazí najednou. Hned si ji tedy můžete vytisknout nebo uložit do souboru.
Kromě toho si v Možnostech zobrazení můžete vybrat libovolný počet záznamů zobrazený na jedné straně, takže tisknout seznam žáků po dvaceti na stránku je nyní hračkou.
1. 11. 2014Žáci, ZaměstnanciZobrazit Přehled celkového prospěchu jen určitých žákůChcete vidět statistiku celkového prospěchu žáků jen od některých učitelů, např. klavírního oddělení? Nebo chcete znát prospěch žáků 3. ročníku? Na straně Zaměstnanci nebo Žáci si pomocí Filtrů a zátržítek můžete nadefinovat jakoukoli skupinu zaměstnanců nebo žáků, pod tabulkou se v řadě tlačítek nachází rozbalovací seznam "Další funkce", zvolíte "Přehled celkového prospěchu žáků" a hned vidíte statistiku utvořenou jen z vybraných žáků nebo z žáků vybraných zaměstnanců.
31. 10. 2014Přehled celkového prospěchu žákůVytvořit statistiku celkového prospěchu žákůChcete vědět, kolik žáků na konci roku prospělo s vyznamenáním? Kteří žáci v pololetí neprospěli? Vytvořili jsme statistiku celkového prospěchu žáků, která se automaticky počítá z vyplněné klasifikace na Vysvědčení. Dokonce vám zkontroluje, kteří žáci ještě nemají vyplněné Vysvědčení. Přepněte se do minulého školního roku a vyzkoušejte si to.

Strana Předchozí strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 Další strana    Zobrazit všechny novinky na jedné straně    Celkem 311 novinek

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)