Přehled nápovědy k tématu 'ředitel'

Nápověda Slovensky Česky

 Další související témata: Přihláška do soutěže školní kolo postup vyplnit přihlášku

Kliknutím na článek zobrazíte jeho celý obsah. Chcete-li získat podrobnější a souvislejší nápovědu, najeďte na myší daný článek a stiskněte tlačítko Zobrazit v Nápovědě.

Kontrola vyplněné přihlášky

Poté, co přihlášku odešlete, najdete ji na straně Soutěžící. Tato strana se nachází v levém sloupci na hlavní straně Elektronické organizace soutěží www.soutezezus.cz
Zde můžete přihlášku zkontrolovat, v případě potřeby i upravit.


Umístění v Nápovědě: 17. ELEKTRONICKÁ ORGANIZACE SOUTĚŽÍ ZUŠ (EOS…3. Postup přihlášení do soutěže v EOS ZUŠ › 2. Kontrola vyplněné přihlášky

Související témata: kontrola přihlášek úprava kontrola oprava přihlášky povinnost ředitele

Úprava přihlášky

Pokud potřebujete přihlášku po jejím odeslání upravit, je to možné na straně Soutěžící. Upravit přihlášku může ten, kdo ji vyplnil, nebo ředitel školy, do které žák chodí. Případně ji může upravit organizátor okresního kola, pokud se školní kolo nekoná. Přihlášku lze upravovat až do uzávěrky přihlášek okresního kola. Po tomto termínu může přihlášku upravit pouze předseda sekce ÚUR dané soutěže.

Jak mám vyplnit Přihlášku do soutěže? Kdo ji může vyplnit?

Přihlášku může vyplnit kterýkoli pedagog, a to buď přímo v EOS ZUŠ (Přihláška do soutěže), nebo snadněji přímo z informačního systému iZUŠ či programu Klasifikace. Pro vyplnění přihlášky není třeba žádné heslo. Při vyplňování postupujte shora dolů, zleva doprava. Není třeba zadávat, kam se má přihláška poslat, o to už se automaticky postará EOS ZUŠ.
Potvrzení o vyplněné přihlášce přijde na e-mail učitele přihlašovaného žáka, e-mail ředitele školy a oficiální e-mail školy.

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)

Neděle 8. prosince 2019