Přehled nápovědy k tématu 'postup přihlášky do soutěže'

Nápověda Slovensky Česky

 Další související témata: Přihláška do soutěže Školní kolo postup přihlášek

Kliknutím na článek zobrazíte jeho celý obsah. Chcete-li získat podrobnější a souvislejší nápovědu, najeďte na myší daný článek a stiskněte tlačítko Zobrazit v Nápovědě.

Kam se elektronická přihláška odešle?

Přihláška se nejprve vždy odešle do nejnižšího, tedy školního kola soutěže. Pokud ředitel školy zadal, že se školní kolo nekoná, přihláška automaticky poskočí do okresního kola. V opačném případě do okresního kola postoupí jen žáci, kteří získali 1. cenu s postupem. Pokud se nekoná okresní kolo, přihláška automaticky poskočí do krajského kola. V opačném případě do krajského kola postoupí jen žáci, kteří získali 1. cenu s postupem.

Umístění v Nápovědě: 17. ELEKTRONICKÁ ORGANIZACE SOUTĚŽÍ ZUŠ (EOS…7. Nejčastěji kladené otázky › 3. Kam se elektronická přihláška odešle?

Související témata: Přihláška do soutěže Školní kolo postup přihlášky do soutěže postup přihlášek

Proč nevidím přihlášky žáků, které jsem si navedl do systému?

Možný důvod, proč nevidíte přihlášky žáků, je ten, že vaše škola nepořádá školní kolo soutěže a vy chcete žáka přihlásit rovnou do okresního. 
K tomu je ale potřeba, abyste u své školy nastavili, že školní kolo té konkrétní soutěže se nekoná. Přihlášky se nemohou samy automaticky poslat do okresního kola, pokud je možnost, že se školní kolo konat bude.

Umístění v Nápovědě: 17. ELEKTRONICKÁ ORGANIZACE SOUTĚŽÍ ZUŠ (EOS…7. Nejčastěji kladené otázky › 11. Proč nevidím přihlášky žáků, které…

Související témata: Školní kolo postup přihlášky do soutěže

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)

Středa 16. října 2019