Přehled nápovědy k tématu 'úprava'

Nápověda Slovensky Česky

 Další související témata: kontrola přihlášek kontrola oprava přihlášky povinnost ředitele

Kliknutím na článek zobrazíte jeho celý obsah. Chcete-li získat podrobnější a souvislejší nápovědu, najeďte na myší daný článek a stiskněte tlačítko Zobrazit v Nápovědě.

Kontrola vyplněné přihlášky

Poté, co přihlášku odešlete, najdete ji na straně Soutěžící. Tato strana se nachází v levém sloupci na hlavní straně Elektronické organizace soutěží www.soutezezus.cz
Zde můžete přihlášku zkontrolovat, v případě potřeby i upravit.


Umístění v Nápovědě: 17. ELEKTRONICKÁ ORGANIZACE SOUTĚŽÍ ZUŠ (EOS…3. Postup přihlášení do soutěže v EOS ZUŠ › 2. Kontrola vyplněné přihlášky

Související témata: kontrola přihlášek úprava kontrola oprava přihlášky povinnost ředitele

Úprava přihlášky

Pokud potřebujete přihlášku po jejím odeslání upravit, je to možné na straně Soutěžící. Upravit přihlášku může ten, kdo ji vyplnil, nebo ředitel školy, do které žák chodí. Případně ji může upravit organizátor okresního kola, pokud se školní kolo nekoná. Přihlášku lze upravovat až do uzávěrky přihlášek okresního kola. Po tomto termínu může přihlášku upravit pouze předseda sekce ÚUR dané soutěže.

Jak mohu upravit informace o ZUŠ?

Pokud je potřeba aktualizovat údaje o ZUŠ, klikněte na zobrazit informace o ZUŠ, tam najdete kontaktní e-mail a telefon, na které se v takovém případě můžete obrátit.
Údaje o ZUŠ může také po přihlášení do EOS upravit přímo ředitel na straně Škola.

Nastavení soutěžního kola

Při nastavování soutěžního kola je třeba postupně vyplnit všechna políčka. O jakou soutěž se jedná, komu je určena, o jaký typ kola se jedná aj.
Pozornost věnujte zejména políčkům Uzávěrka přihlášekUzávěrka úpravy repertoáruData zde uvedená vás upozorňují na nejzazší možné termíny: 
  • podání přihlášky (uzávěrka přihlášek) - do tohoto data je možné přihlášku do soutěže vyplnit a poslat, po tomto datu to již možné nebude,
  • úpravy repertoáru - do tohoto data je možné v již poslané přihlášce repertoár upravovat, např. změna skladby, změna autora. Pouze toto políčko zůstane v již vyplněné přihlášce aktivní (ostatní budou neaktivní/zašedlá, tzn. nebude možné v nich cokoliv upravovat). 
Pokud datum Uzávěrky úpravy repertoáru nevyplníte, bude možné repertoár upravovat pouze do data Uzávěrky přihlášek.


Umístění v Nápovědě: 17. ELEKTRONICKÁ ORGANIZACE SOUTĚŽÍ ZUŠ (EOS…5. Postup organizace soutěží v EOS ZUŠ › 1. Nastavení soutěžního kola

Související témata: termín uzávěrka změna úprava

Úprava soutěžního kola

Pokud potřebujete aktualizovat stav vašich zaměstnanců, tj. odebrat či naopak přidat zaměstnance, kteří případně mohou soutěžní kolo upravovat, postupujte následovně:
  1. Na straně Nastavení soutěžního kola → Kolo mohou upravovat tito uživatelé - pod tabulkou se jmény naleznete kolonku Zaměstnanci, tu rozklikněte. Objeví se vám seznam všech vašich zaměstnanců. 
  2. U zaměstnanců, kteří již u vás ve škole nepracují, je třeba jim v jejich Osobních údajích vyplnit datum v ZUŠ OD a DO. Tím je v systému ukončíte.
  3. Nové zaměstnance přidáte tlačítkem  Přidat zaměstnance, poté jim vyplňte osobní údaje a uložte. 
  4. Nezapomeňte novým zaměstnancům vygenerovat přihlašovací údaje - kliknutím na vaše Přihlašovací jméno vlevo nahoře (např. Přihlášený uživatel: Jan Novák), červený text vám oznamuje, kolik zaměstnanců nemá vygenerovány přihlašovací údaje. Použijte tlačítko Vygenerovat přístupové údaje novým zaměstnancům - buďto po jenom zaměstnanci nebo automaticky všem zaměstnancům.

Obrázek na diplom

Obrázek na diplom můžete vložit na straně Nastavení soutěžního kola. Obrázek, který na tuto stranu vložíte, se roztáhne jako celé pozadí diplomu. 
Co dělat, pokud obrázek nechcete jako celé pozadí diplomu? 
  1. Nejprve obrázek vložte na prázdnou A4 (např. v programu Malování) na přesné místo, kde jej na diplomu chcete mít. 
  2. Takto upravený obrázek vložte na stranu Nastavení soutěžního kola.


Úprava diplomu

Pokud v Nastavení školního kola vložíte upravený obrázek, informace na diplomu se Vám přeskupí přesně podle obrázku.
Samozřejmě dále můžete diplom upravovat podle svých vlastních představ. 
To lze na straně Nastavení tisku diplomu.
Můžete zde nastavit přesné pozice textů na diplomu, také upravit fond písma, velikost a barvu.

Umístění v Nápovědě: 17. ELEKTRONICKÁ ORGANIZACE SOUTĚŽÍ ZUŠ (EOS…6. Tvorba Diplomu › 2. Úprava diplomu

Související témata: úprava textu úprava diplomu

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)

Středa 11. prosince 2019