Přihláška do soutěže

Nápověda Slovensky Česky

Vyplňování přihlášek do soutěže (vyjma skladatelské soutěže) je až do 18. prosince 2018 určeno pouze pro testovací účely. Přihlášky do této doby přijaté budou smazány. Oficiální příjem přihlášek do soutěží pro školní rok 2018/2019 bude zahájen 19. prosince 2018. Skladatelská soutěž oficiálně přijímá přihlášky od 15. 11. do 15. 12. 2018.

Vyplňte postupně všechna políčka nebo vyberte vhodné možnosti ze seznamů, přihlášku odešlete pomocí tlačítka Odeslat přihlášku. V případě potřeby Vás může pořadatel soutěže kontaktovat na zadaném telefonu nebo e-mailové adrese.
Ukázkové hodnoty jsou zobrazeny šedou barvou (nemusíte je mazat, můžete je skrýt pomocí tlačítko Skrýt ukázkové hodnoty), Vámi zadané údaje jsou zobrazeny černou barvou. Nápovědu k údajům máte vpravo od políčka.

Soutěžící

 Příjmení žákaJméno žákaRok narozeníNázev školy (ZŠ, SŠ, VŠ)
1


Repertoár

 Příjmení autoraJméno autoraPřesný název skladbyNázvy částí skladby nebo větMinutáž
1 minut sekund
2 minut sekund
3 minut sekund
4 minut sekund
5 minut sekund


Pedagog


- začínající velkým písmenem; např. Alena
- začínající velkým písmenem; např. Nováková

- telefonní číslo, devět číslic bez mezer3)
- adresa schránky; neco@domena.cz


- začínající velkým písmenem; např. Alena
- začínající velkým písmenem; např. Nováková


- začínající velkým písmenem; např. Alena
- začínající velkým písmenem; např. Nováková


- začínající velkým písmenem; např. Alena
- začínající velkým písmenem; např. Nováková

Ředitel školy


- začínající velkým písmenem; např. Jiří
- začínající velkým písmenem; např. Novák1) uveďte školu (základní školu, gymnázium…), kterou žák navštěvuje v tomto školním roce (2018/2019)
2) údaj podléhá zákonu o ochraně osobních údajů a je s ním v tomto smyslu nakládáno
3) pokud je telefonní číslo jiného než českého operátora, uveďte je v mezinárodním formátu, tedy „+“ a  12 číslic bez mezer

Údaje jsou důvěrné podle zákona č. 256/1992 Sb. o ochraně osobních údajů v informačních systémech, zákona č. 106/1999 Sb. o osobním přístupu k informacím a zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů. Přihlášku do soutěže je oprávněn vyplnit pouze pedagog žáka nebo ředitel školy. Odesláním Přihlášky do soutěže prohlašujete, že vyplněné údaje jsou úplné a pravdivé, a vyjadřujete svůj souhlas s jejich zpracováním.

Přihlášku do soutěže vyplňte a odešlete. Není nutné ji tisknout, postačuje elektronická přihláška. V případě potřeby Vás může pořadatel soutěže kontaktovat na zadaném telefonu nebo e-mailové adrese.
Je pravděpodobné, že se soutěžní vystoupení budou nahrávat nebo fotografovat, ať už pořadatelem nebo posluchači. Nezapomeňte tedy získat od zákonných zástupců žáků souhlasy s pořízováním záznamů a fotografií.

Potřebujete poradit s vyplněním přihlášky? Kontaktujte vedení školy, která soutěž pořádá.

O doručení přihlášky budete informováni na zadané e-mailové adresy.

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)

Neděle 16. prosince 2018