Přehled nápovědy k tématu 'chyba'

Nápověda Slovensky Česky

 Další související témata: přihláška do soutěže

Kliknutím na článek zobrazíte jeho celý obsah. Chcete-li získat podrobnější a souvislejší nápovědu, najeďte na myší daný článek a stiskněte tlačítko Zobrazit v Nápovědě.

Odblokování přístupu do iZUŠ

Pokud při vstupu do iZUŠ zadáte 5x špatné heslo, uživatelský účet bude zablokován na 60 minut. Po jejich uplynutí se budete moci znovu pokusit o přihlášení vyplněním správného hesla.
  1. Pokud nechcete 60 minut čekat, můžete napsat na Technickou podporu iZUŠ (info@izus.cz) žádost o odblokování přístupu. Pro ověření, že jde skutečně o vás, prosíme o poslání zprávy z e-mailové adresy, která je ve vašich Osobních údajích zaměstnance nebo žáka uvedena.
  2. Pokud si ani po dalších pokusech nevzpomenete na své heslo, můžete si sami nechat zaslat nové.
  3. Pokud napíšete správně alespoň uživatelské jméno, automaticky se vám pošle e-mailová zpráva s odkazem*), kterým si sami účet odblokujete. V  této doručené zprávě kliknete na zakódovaný odkaz, pomocí kterého se dostanete zpět na přihlašovací stránku iZUŠ a zároveň se váš účet odblokuje. Pokud však při přihlášení do iZUŠ zadáte chybné, neexistující uživatelské jméno, nedá se k němu e-mailová adresa dohledat – žádný e-mail se tedy nepošle. 
*)Při přihlašování uživatele "......." bylo zadáno 5× špatné heslo. Vyčkejte automatického odblokování přístupu za 60 minut. Na Vaši e-mailovou adresu jsme také poslali zprávu s odkazem pro okamžité odblokování účtu.


Umístění v Nápovědě: 3. ŽIVOTNÍ SITUACE1. Vstup do iZUŠ › 8. Odblokování přístupu do iZUŠ

Související témata: zapomněl chyba odhlášení zapsat vyplnit heslo zaslat správnost zakódovat e-mail odblokovat nepustit jméno

Je možné Přihlášku do soutěže později ještě upravit?

Ano. Údaje v Přihlášce do soutěže může upravit ten, kdo ji vyplnil, nebo ředitel školy, případně organizátor školního nebo okresního kola až do uzávěrky přihlášek okresního kola (v případě jeho nekonání do uzávěrky krajského kola). 
Po tomto termínu může přihlášku upravit jen předseda sekce ÚUR pro danou soutěž.

Co mám udělat, když jsem zjistil chybu v přihlášce a je po uzávěrce soutěže?

Kontaktujte, prosíme, předsedu sekce ÚUR ZUŠ příslušné soutěže. 

Umístění v Nápovědě: 17. ELEKTRONICKÁ ORGANIZACE SOUTĚŽÍ ZUŠ (EOS…3. Postup přihlášení do soutěže v EOS ZUŠ4. Nejčastější otázky týkající se… › 7. Co mám udělat, když jsem zjistil chybu v…

Související témata: přihláška do soutěže chyba

Přihlášku jsem omylem zadal dvakrát. Jak ji mám ze systému smazat?

Smazat přihlášku může pouze ředitel školy. Učitel, který přihlášku do systému zadal, takové oprávnění nemá. Pokud tedy potřebujete smazat omylem odeslanou přihlášku, požádejte ředitele své školy. Pokud již je po uzávěrce soutěže, kontaktujte prosím předsedu sekce ÚUR pro danou soutěž.

Umístění v Nápovědě: 17. ELEKTRONICKÁ ORGANIZACE SOUTĚŽÍ ZUŠ (EOS…3. Postup přihlášení do soutěže v EOS ZUŠ4. Nejčastější otázky týkající se… › 8. Přihlášku jsem omylem zadal dvakrát. Jak ji…

Související témata: chyba duplicitní přihláška

Co mám udělat, když si omylem smažu kolo?

V tomto případě volejte +737 299 398.
Není nutné soutěžní kolo zadávat znovu, jsme schopni vám smazané kolo obnovit.

Umístění v Nápovědě: 17. ELEKTRONICKÁ ORGANIZACE SOUTĚŽÍ ZUŠ (EOS…8. Nejčastěji kladené otázky › 5. Co mám udělat, když si omylem smažu kolo?

Související témata: chyba

Chci si zkušebně vytisknout diplom a stále se mi zobrazuje i slovo ”UKÁZKA”

Slovo „UKÁZKA“ zmizí, jakmile dle harmonogramu soutěže proběhne soutěžní výkon daného soutěžící. Tisknout diplomy dříve, než soutěžící vystoupí, není možné, proto je diplom opatřen slovem ”UKÁZKA”.

Soutěž bez harmonogramu ještě nemá správné parametry k vytvoření náhledu diplomu. Pokud tedy není vytvořen harmonogram soutěže, nelze diplom zobrazit


Umístění v Nápovědě: 17. ELEKTRONICKÁ ORGANIZACE SOUTĚŽÍ ZUŠ (EOS…8. Nejčastěji kladené otázky › 8. Chci si zkušebně vytisknout diplom a stále…

Související témata: tisk chyba harmonogram

Na Prezenční listině porotců, pedagogů a hostů je jméno pedagoga 2x

V tomto případě máte toto jméno v poněkud jiném tvaru na každé z přihlášek, nejčastěji se chybuje ve tvaru titulu (např. tečka za DiS.). Opravte jména na všech přihláškách shodně a přihlášky uložte. Je-li po uzávěrce přihlášek, kontaktujte předsedu sekce ÚUR ZUŠ příslušné soutěže (viz seznam oprávněných osob).

Zkratky v prezenční listině jsou dány MŠMT. Pokud nebudou vydány jiné pokyny, platí:
P=Porota
D=Doprovod
H=Host

Umístění v Nápovědě: 17. ELEKTRONICKÁ ORGANIZACE SOUTĚŽÍ ZUŠ (EOS…8. Nejčastěji kladené otázky › 9. Na Prezenční listině porotců, pedagogů a…

Související témata: listina titul pedagog chyba údaje

Proč nevidím obrázek na diplomu?

Pravděpodobně nemáte aktivní funkci Grafika na pozadí. Zapněte si tuto možnost v okně pro nastavení tisku.


Umístění v Nápovědě: 17. ELEKTRONICKÁ ORGANIZACE SOUTĚŽÍ ZUŠ (EOS…8. Nejčastěji kladené otázky › 12. Proč nevidím obrázek na diplomu?

Související témata: obrázek na diplomu tisk chyba

Při vyplňování bodovací tabulky nemám zašednutá příslušná políčka u pedagogů, kteří bodovat nemají

Je třeba zkontrolovat na straně Porota přesný tvar jména, příjmenízejména titulů podle přihlášek, případně zakliknout u porotce, zda má či nemá mezi soutěžícími rodinného příslušníka. Pokud se jedná o krajské kolo, je nutné mít také správně vyplněnou ZUŠ. Případné změny nezapomeňte uložit.
Okresní kolo – nehodnotí pedagog své žáky, ale svou školu ano.

Umístění v Nápovědě: 17. ELEKTRONICKÁ ORGANIZACE SOUTĚŽÍ ZUŠ (EOS…8. Nejčastěji kladené otázky › 16. Při vyplňování bodovací tabulky nemám…

Související témata: chyba bodovací tabulka platné údaje změna nehodnotí pedagog

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)

Neděle 8. prosince 2019