Portál práce v základních uměleckých školách

Nápověda WikiZUŠ Slovensky Česky

Detail nabídky práce

Pracovní poziceUčitel: Výtvarný obor
ZaměstnavatelZákladní umělecká škola Svárov
Adresa: Hlavní 1, 273 51 Svárov
Telefon: 778 507 750
E-mail: svarov.zus(zavináč)gmail(tečka)com
Termín podání přihláškyneděle 30. 10. 2022 (za 27 dnů)
Velikosti úvazku0,476
Datum nástupu 1. 2. 2023
Pracovní náplňUčitel/ka: Výtvarný obor - Kresba, Malba, Keramika, (Fotografie, 3D tvorba)
PožadujemeKreativita, Flexibilita, Spolupráce na akcích
Praxe v oboru a práce s iZUŠ vítána
NabízímeVýuka cca 40 žáků (věk 6 - 14), 4x 2,5 vyuč. hod.
Pedagogicko-umělecká seberealizace
12. plat. třída, os. příplatek, mimoř. odměny
Náležitosti přihláškyStrukturovaný životopis, Motivační dopis
PoznámkyPraha 6 - Bílá Hora 14km, Praha 5 - Zličín 13km (bus 307)

Seznam nabídek práce

Pracovní poziceObecZaměstnavatelPřihláška do
Učitel: Taneční oborUherské HradištěZákladní umělecká škola Uherské Hradiště 7. 10. 2022
Učitel: Výtvarný oborSvárovZákladní umělecká škola Svárov 30. 10. 2022
Učitel: Hra na klavírVelké LosinyZákladní umělecká škola PAMFILIA, z.s. 31. 12. 2022
Učitel: Hra na housle, Orchestrální hraVelké LosinyZákladní umělecká škola PAMFILIA, z.s. 31. 1. 2023
Učitel: Přípravná hudební výchovaJablonec nad NisouZákladní umělecká škola, Jablonec nad Nisou, Podhorská 47, příspěvková organizace 31. 1. 2023
Učitel: Hra na klavírDubíZákladní umělecká škola, Dubí 2, Dlouhá 134, příspěvková organizace 15. 3. 2023

Chcete zde zveřejnit vaši nabídku práce? Pošlete nám veškeré údaje k nabídce (popis pracovní pozice, zaměstnavatele, podmínky konkurzu a termín podání přihlášky), zde je zveřejníme.

Práce v ZUŠ

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)