Portál práce v základních uměleckých školách

Nápověda WikiZUŠ Slovensky Česky

Detail nabídky práce

Pracovní poziceUčitel: Hra na bicí nástroje
ZaměstnavatelZákladní umělecká škola Nový Bor, okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Adresa: Křižíkova 301, 473 01 Nový Bor
Telefon: 703 187 498
E-mail: reditelka(zavináč)zusnb(tečka)cz
Termín podání přihláškyčtvrtek 30. 9. 2021 (za 10 dnů)
Velikosti úvazkupoloviční úvazek (20 hodin týdně)
Datum nástupu 1. 10. 2021
Pracovní náplňPedagog hry na bicí nástroje
PožadujemeZkušeného učitele nebo nováčka, který má touhu se dále učit a inspirovat od zkušených kolegů. Nebojí se nových metod, aktivně vyhledává novinky v oboru a příležitosti pro svůj profesní rozvoj.
Člověka, který se těší na práci s dětmi a rád komunikuje s lidmi. Dokáže spolupracovat s kolegy i samostatně plánovat a realizovat akce a projekty.
Výhodou je znalost práce na PC (MS Office včetně Teams) a zkušenosti s distanční formou výuky.
Nabízíme- Pracovní úvazek - 0,5 (dva dny v týdnu)
- Smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na neurčito
- Finanční ohodnocení dle zákonných tarifů
- Zázemí malé ZUŠ a kreativního týmu kolegů
- Podporu sebevzdělávání odborném i osobnostním
Náležitosti přihláškyŽivotopis
Motivační dopis
PoznámkyŽivotopisy zasílejte na reditelka@zusnb.cz.
Bližší informacehttps://zusnb.cz/

Seznam nabídek práce

Pracovní poziceObecZaměstnavatelPřihláška do
Učitel: Hra na flétnuBrnoZákladní umělecká škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace 30. 9. 2021
Učitel: Hra na kytaruPraha 8Základní umělecká škola, Praha 8, Klapkova 25 30. 9. 2021
Učitel: Hra na bicí nástrojeNový BorZákladní umělecká škola Nový Bor, okres Česká Lípa, příspěvková organizace 30. 9. 2021
Učitel: Sólový zpěvVejprtyZákladní umělecká škola Vejprty 30. 9. 2021
Učitel: Výtvarný oborVrané nad VltavouZákladní umělecká škola Vrané nad Vltavou, okres Praha - západ 29. 10. 2021
Učitel: Hra na kytaruJeseníkZákladní umělecká škola Jeseník 15. 12. 2021
Učitel: Hra na klavírUherský BrodZákladní umělecká škola Uherský Brod 31. 12. 2021
Učitel: Hra na housle, Hra na violuRumburkZákladní umělecká škola, Rumburk, Růžová 3/1416, příspěvková organizace 25. 1. 2022
Učitel: Hra na klavírLedeč nad SázavouZákladní umělecká škola Ledeč nad Sázavou příspěvková organizace 30. 6. 2022

Chcete zde zveřejnit vaši nabídku práce? Pošlete nám veškeré údaje k nabídce (popis pracovní pozice, zaměstnavatele, podmínky konkurzu a termín podání přihlášky), zde je zveřejníme.

Práce v ZUŠ

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)