Portál práce v základních uměleckých školách

Nápověda Slovensky Česky

Detail nabídky práce

Pracovní poziceUčitel: Literárně-dramatický obor
ZaměstnavatelZákladní umělecká škola Bohuslava Martinů Polička
Adresa: Čsl. armády 347, 572 01 Polička
Telefon: 468 003 311
E-mail: zus(zavináč)zusbmpolicka(tečka)cz
Termín podání přihláškyčtvrtek 15. 8. 2019 (za 24 dnů)
Velikosti úvazku0,43
Datum nástupu 2. 9. 2019
Pracovní náplňvýuka LDO
Požadujeme– odpovídající kvalifikaci a vstřícný vztah k dětem a umění
– aktivní přístup k práci v umělecké škole
– bezúhonnost, loajalitu
Nabízíme– zázemí v nově zrekonstruované škole v rodišti Bohuslava Martinů, městě s kulturní tradicí
– příjemný a tvůrčí kolektiv
Náležitosti přihláškyŽivotopis s motivačním dopisem zašlete na adresu: g.vraspirova@zusbmpolicka.cz
PoznámkyZ důvodu nástupu současné vyučující na mateřskou a rodičovskou dovolenou

Seznam nabídek práce

Pracovní poziceObecZaměstnavatelPřihláška do
Učitel: Hra na kytaruStráníZákladní škola a Základní umělecká škola Strání 15. 8. 2019
Učitel: Přípravná hudební výchovaPoličkaZákladní umělecká škola Bohuslava Martinů Polička 15. 8. 2019
Učitel: Hra na flétnuPoličkaZákladní umělecká škola Bohuslava Martinů Polička 15. 8. 2019
Učitel: Hra na keyboard, Hra na klavírPoličkaZákladní umělecká škola Bohuslava Martinů Polička 15. 8. 2019
Učitel: Literárně-dramatický oborPoličkaZákladní umělecká škola Bohuslava Martinů Polička 15. 8. 2019
KorepetitorBrnoSoukromá základní umělecká škola Mgr. Radmily Chmelové, spol. s r.o. 23. 8. 2019
Učitel: Literárně-dramatický oborMoravská TřebováZákladní umělecká škola Moravská Třebová, příspěvková organizace města, Zámecké nám. č.o. 1, č.p. 185 Moravská Třebová, 571 01 25. 8. 2019
Učitel: Přípravná hudební výchovaKadaňZákladní umělecká škola Klementa Slavického, Kadaň 26. 8. 2019
Učitel: Hra na violoncelloKadaňZákladní umělecká škola Klementa Slavického, Kadaň 26. 8. 2019
Učitel: Taneční oborMoravská TřebováZákladní umělecká škola Moravská Třebová, příspěvková organizace města, Zámecké nám. č.o. 1, č.p. 185 Moravská Třebová, 571 01 26. 8. 2019
Učitel: Hra na keyboard, Hra na klavír, Hra na varhanyBečov nad TeplouZákladní umělecká škola Josefa Labitzkého Bečov nad Teplou, příspěvková organizace 26. 8. 2019
Učitel: Literárně-dramatický oborDolní ÚjezdZákladní umělecká škola Dolní Újezd, okres Svitavy 27. 8. 2019
Učitel: Hra na flétnuDolní ÚjezdZákladní umělecká škola Dolní Újezd, okres Svitavy 28. 8. 2019
Učitel: Taneční obor, Přípravná taneční výchovaDolní ÚjezdZákladní umělecká škola Dolní Újezd, okres Svitavy 29. 8. 2019
Učitel: Hra na housle, Hra na klavírSušiceZákladní umělecká škola Františka Stupky, Sušice, Lerchova 255, okres Klatovy 31. 8. 2019
Učitel: Přípravný sborový zpěvNový JičínZákladní umělecká škola, Nový Jičín, Derkova 1, příspěvková organizace 31. 8. 2019
Učitel: Hra na bicí nástroje, Hra na keyboard, Hra na klavír, Hra na akordeonVsetínZákladní umělecká škola Kostka s. r. o. 1. 9. 2019
Učitel: Hra na flétnuStochovZákladní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Stochov 30. 9. 2019

Chcete zde zveřejnit vaši nabídku práce? Pošlete nám veškeré údaje k nabídce (popis pracovní pozice, zaměstnavatele, podmínky konkurzu a termín podání přihlášky), zde je zveřejníme.

Práce v ZUŠ

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)

Neděle 21. července 2019