Portál práce v základních uměleckých školách

Nápověda Slovensky Česky

Detail nabídky práce

Pracovní poziceUčitel: Výtvarný obor
ZaměstnavatelZákladní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola Svárov
Adresa: Hlavní 1, 273 51 Svárov
Telefon:
Termín podání přihláškypátek 31. 5. 2019 (za 7 dnů)
Velikosti úvazkupoloviční úvazek (20 hodin týdně)
Datum nástupu 2. 9. 2019
Pracovní náplňÚvazek: cca 0,5 – 10 hodin přímé pedagogické činnosti (dle počtu žáků)
PožadujemeOsobní pohovor s uchazečem.
Doložení předpokladů dle zák. 563/2004 Sb, o pedagogických pracovnících, § 3 (právní způsobilost, odborná kvalifikace, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, prokázání znalosti ČJ – maturita nebo zkouška na VŠ).
NabízímeTarifní platové zařazení dle Nařízení vlády a započitatelné praxe.
Možnost umělecko-pedagogické realizace při práci s dětmi a mládeží.
PoznámkyKontakt ZUŠ: svarov.zus@gmail.com

Seznam nabídek práce

Pracovní poziceObecZaměstnavatelPřihláška do
Učitel: Hra na flétnu, Hra na saxofonBystřice nad PernštejnemZákladní umělecká škola Bystřice nad Pernštejnem, příspěvková organizace 30. 5. 2019
Učitel: Hra na klavírZašováZákladní umělecká škola B-Art
Pobočka: Komenského 1275, 757 01 Valašské Meziříčí
30. 5. 2019
Učitel: Hra na klavírVelké LosinyZákladní umělecká škola PAMFILIA - Velké Losiny 31. 5. 2019
Učitel: Hra na housleVelké LosinyZákladní umělecká škola PAMFILIA - Velké Losiny 31. 5. 2019
Učitel: Hra na kytaruLedeč nad SázavouZákladní umělecká škola Ledeč nad Sázavou příspěvková organizace 31. 5. 2019
Učitel: Taneční oborTrutnovZákladní umělecká škola Trutnov 31. 5. 2019
Učitel: Přípravná hudební výchova, Hra na klavírSvárovZákladní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola Svárov 31. 5. 2019
Učitel: Hra na kytaruSvárovZákladní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola Svárov 31. 5. 2019
Učitel: Hra na zobcovou flétnuSvárovZákladní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola Svárov 31. 5. 2019
Učitel: Výtvarný oborSvárovZákladní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola Svárov 31. 5. 2019
Učitel: Hra na klavírHumpolecZákladní umělecká škola Gustava Mahlera Humpolec, Školní 701 31. 5. 2019
Učitel: Literárně-dramatický oborChrástZákladní umělecká škola Chrást, okres Plzeň-město, příspěvková organizace 31. 5. 2019
Učitel: Hra na klavírPelhřimovZákladní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace 31. 5. 2019
Učitel: Hra na klavírKostelec nad OrlicíZákladní umělecká škola F. I. Tůmy, Kostelec nad Orlicí, Tyršova 17 31. 5. 2019
Učitel: Hra na kytaruPelhřimovZákladní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace 31. 5. 2019
Učitel: Taneční oborSvárovZákladní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola Svárov 31. 5. 2019
Učitel: Hra na kytaruPardubiceZákladní umělecká škola Pardubice-Polabiny, Lonkova 510 31. 5. 2019
Učitel: Hra na klavírDobruškaZákladní umělecká škola, Dobruška, Kostelní 428 31. 5. 2019
Učitel: Hra na kytaruPraha 8Základní umělecká škola, Praha 8, Klapkova 25 2. 6. 2019
Učitel: Hra na klavírBřezniceZákladní umělecká škola Březnice, Náměstí 2 3. 6. 2019
Učitel: Hra na kytaru, Hra na elektrickou kytaruŘevniceZákladní umělecká škola Řevnice 5. 6. 2019
Učitel: Hra na klavírLanškrounZákladní umělecká škola Jindřicha Pravečka, Lanškroun 14. 6. 2019
Učitel: Taneční obor, Přípravná taneční výchovaRýmařovZákladní umělecká škola, Rýmařov, Čapkova 6, příspěvková organizace 15. 6. 2019
Učitel: Hra na klavírBenešovZákladní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471 23. 6. 2019
Učitel: Hra na zobcovou flétnu, Hra na klarinet, Hra na saxofonBenešovZákladní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471 23. 6. 2019
Učitel: Literárně-dramatický oborBenešovZákladní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471 23. 6. 2019
Učitel: Výtvarný oborMšenoZákladní umělecká škola Mšeno, příspěvková organizace 28. 6. 2019
Učitel: Přípravná hudební výchova, Hra na keyboardMšenoZákladní umělecká škola Mšeno, příspěvková organizace 28. 6. 2019
KorepetitorRychnov nad KněžnouZákladní umělecká škola, Rychnov nad Kněžnou, Panská 1492 30. 6. 2019
Učitel: Hra na zobcovou flétnu, Hra na klarinet, Hra na saxofonČeská KameniceZákladní umělecká škola Česká Kamenice, příspěvková organizace 30. 6. 2019
Učitel: Hra na klarinetŽatecZákladní umělecká škola Žatec, okres Louny 30. 6. 2019
Učitel: Taneční oborŽandovZákladní umělecká škola Žandov, okres Česká Lípa, příspěvková organizace 30. 6. 2019
Učitel: Hra na klarinetBystřice nad PernštejnemZákladní umělecká škola Bystřice nad Pernštejnem, příspěvková organizace 30. 6. 2019
Učitel: Hra na kytaruBystřice nad PernštejnemZákladní umělecká škola Bystřice nad Pernštejnem, příspěvková organizace 30. 6. 2019
Učitel: Hra na klavírUherský BrodZákladní umělecká škola Uherský Brod 30. 6. 2019
Učitel: Literárně-dramatický oborDěčín IV-PodmoklyZákladní umělecká škola, Děčín IV - Podmokly, Čs. legií 243/29, příspěvková organizace 30. 6. 2019
Učitel: Hra na trubkuDvůr Králové nad LabemZákladní umělecká škola R. A. Dvorského, Dvůr Králové nad Labem, náměstí T. G. Masaryka 83 30. 6. 2019
Učitel: Výtvarný oborBerounZákladní umělecká škola Václava Talicha, Beroun, Husovo náměstí 77 30. 6. 2019
Učitel: Hra na kytaruJičínZákladní umělecká škola J. B. Foerstera, Jičín, Valdštejnovo náměstí 1 30. 6. 2019
Učitel: Hra na zobcovou flétnu, Hra na klarinet, Hra na saxofonNový BorZákladní umělecká škola Nový Bor, okres Česká Lípa, příspěvková organizace 30. 6. 2019
Učitel: Hra na housleNový BorZákladní umělecká škola Nový Bor, okres Česká Lípa, příspěvková organizace 30. 6. 2019
Učitel: Hra na kytaruStráníZákladní škola a Základní umělecká škola Strání 15. 8. 2019
Učitel: Hra na kytaru, Hra na elektrickou kytaruVejprtyZákladní umělecká škola Vejprty 20. 8. 2019
Učitel: Přípravná hudební výchovaKadaňZákladní umělecká škola Klementa Slavického, Kadaň 26. 8. 2019
Učitel: Hra na violoncelloKadaňZákladní umělecká škola Klementa Slavického, Kadaň 26. 8. 2019

Chcete zde zveřejnit vaši nabídku práce? Pošlete nám veškeré údaje k nabídce (popis pracovní pozice, zaměstnavatele, podmínky konkurzu a termín podání přihlášky), zde je zveřejníme.

Práce v ZUŠ

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)

Čtvrtek 23. května 2019