Přehled nápovědy k tématu 'nastavit'

Nápověda Slovensky Česky

 Další související témata: logo šipka zpět aplikace uložit bezpečnost přihlašovací údaje křížek kolečko políčko aplikace

Kliknutím na článek zobrazíte jeho celý obsah. Chcete-li získat podrobnější a souvislejší nápovědu, najeďte na myší daný článek a stiskněte tlačítko Zobrazit v Nápovědě.

E-mailová upozornění pro žáky a rodiče – Žákovské sešity

Provedené změny (zápisy) ze Žákovského sešitu se budou posílat v e-mailových upozorněních zákonným zástupcům a žákům za těchto podmínek:
  1. škola má aktivovanou Nadstandardní funkci E-mailová upozornění,
  2. škola v Nastavení školy povolí Posílání upozornění zákonným zástupcům a žákům,
  3. Osobních údajích žáka má žák nebo zákonný zástupce má zadanou e-mailovou adresu (pokud škola používá funkci Ověřování e-mailových adres – musí být ověřená )
  4. žák nebo zákonný zástupce ve svém Nastavení nezakáže posílání upozornění (v zaslaném e-mailu se proklikem do nastavení lze dostat) nebo si nastavení provede kliknutím na ozubení kolečko vpravo nahoře. Když se zobrazí oznámení "Vaše škola nemá zapnuto posílání upozornění všem žákům a zákonným zástupcům. Pokud si chcete upozornění zapnout, vypnout nebo posílat v jinou dobu, můžete si na Vašem účtu uložit svoje vlastní nastavení.", vytvořte vlastní nastavení.
  5. V upozornění se každý nový zápis v Žákovském sešitu pošle jen jednou. Nemusíte mít obavy ze zahlcení e-maily.

Článek Nastavení e-mailových upozornění popisuje, jak je možné toto zasílání zařídít, popř. si o ně požádat na vedení školy.

Umístění v Nápovědě: 3. ŽIVOTNÍ SITUACE2. Úkony po celý rok2. Komunikace mezi školou a rodiči › 15. E-mailová upozornění pro žáky a rodiče…

Související témata: e-mailová upozornění nastavení e-mailových upozornění jak nastavit

Vysouvací menu z levé strany

  

Umístění v Nápovědě: 16. MOBILNÍ APLIKACE iZUŠ › 2. Vysouvací menu z levé strany

Související témata: logo šipka zpět aplikace nastavit uložit bezpečnost přihlašovací údaje křížek kolečko políčko aplikace

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)

Pátek 21. února 2020