Přehled nápovědy k tématu 'administrátor'

Nápověda WikiZUŠ Slovensky Česky

 Další související témata: sourozenci počet údaj dohromady neaktivní rodič jedno heslo zjednodušit zákonný zástupce několik přihlašovací údaje údaj účet sloučit nastavení rodina více dětí sloučení spojování Tento úkon není v kompetenci Technické podpory iZUŠ.

Kliknutím na článek zobrazíte jeho celý obsah. Chcete-li získat podrobnější a souvislejší nápovědu, najeďte na myší daný článek a stiskněte tlačítko Zobrazit v Nápovědě.

Jako rodič chci vidět všechny své děti pod jedním heslem

Stejnou ZUŠ často navštěvuje více sourozenců. Aby si Zákonný zástupce mohl zobrazit všechny studované předměty všech svých dětí pod jedním přihlašovacím jménem a heslem, je na straně Rodiny možnost sloučení sourozenců do Rodiny. 
Takto se mohou snadno sloučit i platby všech dětí do jednoho Balíčku plateb.
Nastavení Rodin obstarává Administrátor školy. Pokud tak škola neučinila, Zákonný zástupce si o nastavení může požádat na vedení školy. 
Tento úkon není v kompetenci Technické podpory iZUŠ.

Přístupové údaje do EOS ZUŠ

Přístupové údaje (přihlašovací údaje) jsou uživatelské jménoheslo

Přihlašovací údaje potřebují organizátoři soutěže nebo ti, kteří mají nějakou funkciUmělecké radě

Nepotřebují je pedagogové, kteří vyplňují Přihlášku do soutěže, ani veřejnost, která se chce podívat na Harmonogram soutěže, Výsledkovou listinu nebo další dokumenty.

Přístupové údaje obdrželi všichni ředitelé ZUŠ v ČR a mohou je vygenerovat pro další zaměstnance ve své škole a udělit jim tím přístup do EOS ZUŠ
V níže uvedených článcích jsou uvedeny pouze specifické situace - někdo, kdo do EOS ZUŠ přístup nemá nebo zapomněl své přihlašovací údaje.

Bývalým zaměstnancům ukončíte pracovní poměr nastavením data v Osobních údajích zaměstnance (kolonka V ZUŠ do…).


Umístění v Nápovědě: 19. ELEKTRONICKÁ ORGANIZACE SOUTĚŽÍ ZUŠ (EOS ZUŠ) › 3. Přístupové údaje do EOS ZUŠ

Související témata: přihlašovací údaje přístupové údaje ředitel administrátor školy

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)