Porota – Hra na smyčcové nástroje (Krajské kolo – Ústecký kraj)
Nápověda WikiZUŠ Slovensky Česky
Porota pro soutěžní kategorie: Hra na housle, Hra na violu
Funkce | Jméno a příjmení | Škola |
---|---|---|
Předseda poroty | Miloslav Esterle | Základní umělecká škola Starý Plzenec, příspěvková organizace |
Člen poroty | Květoslava Hasilová | Konzervatoř Teplice, Základní umělecká škola T. G. Masaryka Chomutov, Základní umělecká škola F. L. Gassmanna, Most, Pod Šibeníkem 2364, příspěvková organizace |
Člen poroty | Bc. Jarmila Šenová | Základní umělecká škola, Varnsdorf, Národní 512, příspěvková organizace |
Člen poroty | Jiří Panchartek | Základní umělecká škola Roudnice n. L., Rvačov 112 |
Člen poroty | Iva Jungová | Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace |
Tajemník poroty | Přemysl Chaloupka | Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace |
Vytvořeno pomocí Elektronické organizace soutěží ZUŠ (www.soutezezus.cz)
Porota pro soutěžní kategorie: Hra na violoncello, Hra na kontrabas
Funkce | Jméno a příjmení | Škola |
---|---|---|
Předseda poroty | Miloslav Esterle | Základní umělecká škola Starý Plzenec, příspěvková organizace |
Člen poroty | MgA. Marat Šajachmetov | Konzervatoř Teplice |
Člen poroty | MgA. Jana Vintrová | Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace |
Člen poroty | Jana Šillerová, DiS. | Základní umělecká škola Litoměřice |
Tajemník poroty | Erika Randlová | Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace |
Vytvořeno pomocí Elektronické organizace soutěží ZUŠ (www.soutezezus.cz)
Funkce | Jméno a příjmení | Škola |
---|---|---|
Předseda poroty | Miloslav Esterle | Základní umělecká škola Starý Plzenec, příspěvková organizace |
Člen poroty | Květoslava Hasilová | Konzervatoř Teplice, Základní umělecká škola T. G. Masaryka Chomutov, Základní umělecká škola F. L. Gassmanna, Most, Pod Šibeníkem 2364, příspěvková organizace |
Člen poroty | Bc. Jarmila Šenová | Základní umělecká škola, Varnsdorf, Národní 512, příspěvková organizace |
Člen poroty | Jiří Panchartek | Základní umělecká škola Roudnice n. L., Rvačov 112 |
Člen poroty | Iva Jungová | Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace |
Člen poroty | MgA. Marat Šajachmetov | Konzervatoř Teplice |
Člen poroty | MgA. Jana Vintrová | Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace |
Člen poroty | Jana Šillerová, DiS. | Základní umělecká škola Litoměřice |
Tajemník poroty | Přemysl Chaloupka | Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace |
Tajemník poroty | Erika Randlová | Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace |
Vytvořeno pomocí Elektronické organizace soutěží ZUŠ (www.soutezezus.cz)
Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)