V čem jsme lepší

Nápověda Slovensky Česky

Chcete si rovnou prohlédnout Srovnání programů pro ZUŠ?

Zkušenosti prověřené každodenní praxí

iZUŠ vytváří lidé, kteří ho sami každý den používají, učitele, zástupci ředitelů, ředitelé. Do situace se nevžijete, dokud ji sami nezažijete na vlastní kůži. Použitelnost celého systému poznáte už na první pohled, žádné menu Soubor, Úpravy, Zobrazit, ale Škola, Zaměstnanci a Žáci. Věřte odborníkům v oblasti školství. Známe Vaše problémy, umíme je řešit.
Jsme sedmičlený tým specialistů, nikoli firma o jednom programátorovi. Můžeme za Vámi přijet, poradit Vám a ve stejnou dobu se věnovat i ostatním školám.

Bezpečnost dat

zlodej.jpg

Máte osobní údaje žáků na papíře? Už se Vám někdy stalo, že k tomuto papíru mohl získat přístup někdo jiný než třídní učitel nebo jeho nadřízení? (třídní knihy jsou uloženy ve sborovně, kam mají přístup všichni učitelé, ve třídě na stole, kde se střídá více učitelů…) Máte osobní údaje žáků pod zámkem? Když dojde k fyzickému odcizení, jste schopni zabránit jejich zneužití?
K osobním údajům žáků v iZUŠ nemá přístup nikdo jiný než třídních učitel a jeho nadřízení, to jsme schopni garantovat. Data jsou uložena na serveru, který ve dne v noci hlídá bezpečnostní agentura. Pokud by přesto došlo k fyzickému odcizení, jsou pro pachatele nečitelná, protože jsou uložena v šifrované formě. Díky iZUŠ nikdy nedošlo ke zneužití osobních údajů.

https.jpg

Používá váš software heslo, které má 4 znaky? K prolomení tohoto hesla stačí 5 minut a pachatel má přístup ke všem údajům, Vy to ani nezjistíte. Pokud přistupujete k datům přes internet, začíná adresa stránky „https“ nebo jen „http“?
Pro přístup do iZUŠ je vyžadována kombinace uživatelského jména a hesla, které musí mít nejméně 8 znaků. Jeho prolomení by trvalo desítky let a už během prvních minut bychom zjistili, že se někdo snaží dostat k datům neoprávněně. Veškerá komunikace mezi serverem a Vaším počítačem probíhá pomocí SSL šifrování, takže Vás nikdo nemůže „odposlouchávat“.

zachranny_kruh.jpg

Došlo někdy ve vaší škole k požáru, zastihla vás povodeň nebo jiná katastrofa? Už se ve vašem serveru pokazil harddisk? Máte data zálohována a to nejlépe každý den, abyste nepřišli o celodenní práci?
Data v iZUŠ jsou dvakrát denně zálohována na dvou místech v republice. Pokud by došlo v jednu chvíli k poškození všech harddisků v serveru (což je velice nepravděpodobné), použije se kompletní záloha z nejbližšího místa. Pokud by ve stejném okamžiku byla poškozena i ta, stále máme k dispozici ještě druhé záložní úložiště. Ani k jednomu zde uvedenému dosud nedošlo a díky nasazené technologii jsou tyto situace ošetřeny na maximální úrovni.

Jediný software, který spustíte na jakémkoli zařízení a operačním systému

operacni_systemy.png

Máte stolní počítač se systémem Windows, notebook firmy Apple, tablet a smartphone se systémem Android, na počítači doma bezplatný Linux?
iZUŠ spustíte na všech zařízeních, dokonce bez instalace a vždy bude vypadat stejně a nabízet všechny funkce. Už žádná dvojí řešení s minimem funkcí.

V čem jsme horší

Volba písma při tisku

iZUŠ neumožňuje změnu písma pro tisk dokumentů. Ptáte se proč? Nikdo to zatím nepotřeboval. Z čehož vyplývá, že zřejmě zvolené písmo všem vyhovuje a není nutné ho měnit.

Nabízí se však zásadní otázka: Proč vůbec ještě tisknout? Vedete data elektronicky a inspekce již tištěné dokumenty nepožaduje. Ano, škola vydává vysvědčení, ale to je zřejmě to jediné, co budete muset vytisknout a předat žákům. Vše je uchováno v elektronické podobě a archivováno neomezenou dobu.

iZUŠ používá jen 30 % škol v České republice a 20 % škol na Slovensku

mapa_ceska_a_slovenska.gif

Pod názvem iZUŠ je náš informační systém na trhu teprve 4. rokem. Ostatní tu byli dřív. Je však pro Vás počet škol využívajících jeden software důležitý? Pořídíte si Škodovku, a ne Mercedes, jen proto, že Škodovku má většina? I kdybyste věděli, že Mercedes Vás vyjde levněji než Škodovka?
Srovnejte, do jakého stádia svůj produkt dostaly jiné softwarové firmy za čtyřnásobně více času na vývoj a nesrovnatelně větším množstvím financí od mnoha škol – Srovnání programů pro ZUŠ.
Podívejte se na Mapu škol, které iZUŠ již používají.

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)

Úterý 24. dubna 2018