Výsledková listina – Hra na smyčcové nástroje (Krajské kolo – Plzeňský kraj – 61 soutěžících)

Nápověda Slovensky Česky

Č.Příjmení a jméno soutěžícího
/ Název souboru
(soutěžící)
ZUŠ (pedagog, korepetitor)Prů
měr
Ce
na
Kategorie: a) Hra na housle – 0. kategorie (do 9 let, 1–4 minut)
1Šikýřová Agáta ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Hráchová, Slavík)23,801.P
2Rohanová Anna ZUŠ, Plzeň, Sokolovská 54 (Lejčková, Jechová)22,401.
3Milovníková Martina Eva ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Hráchová, Slavík)22,201.
4Kutnarová Karin ZUŠ, Plzeň, Chválenická 17 (Pelcová, Čížková)20,402.
5Smetanová Eliška ZUŠ Františka Stupky, Sušice, Lerchova 255, okres Klatovy (Prančlová, Marek)20,202.
6Dolejšová Lucie ZUŠ, Plzeň, Chválenická 17 (Boučková, Šmausová)19,002.
7Horvathová Nella ZUŠ Kralovice, okres Plzeň-sever (Kos, Kos)18,802.
8Kalousová Bohdana ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice, přísp. org. (Zavázalová, Morysková)18,602.
9Šmídlová Viktorie ZUŠ Plasy, přísp. org. (Podroužková, Vaněčková)18,402.
10Soukupová Timea Marie ZUŠ, Plzeň, Chválenická 17 (Pelcová, Čížková)18,202.
11Valentová Klára ZUŠ, Rokycany, Jiráskova 181 (Skřivanová, Kostková)18,002.
12Zachardová Julie ZUŠ Josefa Kličky, Klatovy, Plánická 208 (Tomášková, Boháčová Legezová)17,803.
13Radová Julie ZUŠ Přeštice, okres Plzeň-jih (Klailová, Rada)17,603.
14Pincová Anežka ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice, přísp. org. (Zavázalová, Morysková)16,603.
Kategorie: a) Hra na housle – I. kategorie (do 10 let, 1–5 minut)
1Flajšmanová Vendula ZUŠ Nýřany, okres Plzeň-sever, přísp. org. (Cábová, Římek)23,001.P
2Handšuch Matyáš ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Hráchová, Slavík)21,801.
3Kaiserová Lucie ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice, přísp. org. (Lucák, Kaiserová)18,602.
4Polívková Anna ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice, přísp. org. (Zavázalová, Morysková)17,803.
5Štěpánová Lucie ZUŠ, Plzeň, Sokolovská 54 (Podroužková, Sedláček)17,803.
6Gožďálová Eva ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice, přísp. org. (Schubertová, Fránová)17,203.
7Štychová Tereza ZUŠ Josefa Kličky, Klatovy, Plánická 208 (Tomášková, Boháčová Legezová)16,603.
Kategorie: a) Hra na housle – II. kategorie (do 11 let, 4–8 minut)
1Tomášková Marie ZUŠ J. S. Bacha Dobřany, přísp. org. (Faltýnová, Vozár)21,801.
2Zavázalová Jana ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice, přísp. org. (Zavázalová, Morysková)21,001.
3Lebová Klára ZUŠ, Plzeň, Terezie Brzkové 33 (Razáková, Pachnerová)17,203.
4Fritz Jan ZUŠ, Rokycany, Jiráskova 181 (Skřivanová, Kostková)17,003.
5Nováková Julie ZUŠ, Plzeň, Terezie Brzkové 33 (Kopecká, Kubeš)16,603.
6Mašek Denis ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Štěchová, Slavík)16,203.
7Podroužek Matěj ZUŠ, Plzeň, Sokolovská 54 (Lejčková, Jechová)16,203.
Kategorie: a) Hra na housle – III. kategorie (do 12 let, 4–8 minut)
1Vecková Ema ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice, přísp. org. (Zavázalová, Morysková)20,802.
2Alwail Amira ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Klepalová, Janovičová)20,202.
3Švecová Kateřina ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice, přísp. org. (Schubertová)16,203.
Kategorie: a) Hra na housle – IV. kategorie (do 13 let, 5–10 minut)
1Handšuch Jonáš ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Hráchová, Slavík)19,602.
Kategorie: a) Hra na housle – V. kategorie (do 14 let, 5–10 minut)
1Tichý Ladislav ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice, přísp. org. (Lucák, Morysková)21,601.
2Pavleová Adéla ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice, přísp. org. (Zavázalová, Morysková)18,202.
Kategorie: a) Hra na housle – VI. kategorie (do 15 let, 7–12 minut)
1Tlustá Štěpánka ZUŠ, Plzeň, Sokolovská 54 (Lejčková, Jechová)19,202.
2Houšková Lucie ZUŠ Františka Stupky, Sušice, Lerchova 255, okres Klatovy (Prančlová, Ciompová)18,002.
3Ružičková Tereza ZUŠ Kralovice, okres Plzeň-sever (Brož, Bejvlová)17,803.
Kategorie: a) Hra na housle – VII. kategorie (do 16 let, 7–12 minut)
1Kinzl Jan ZUŠ, Plzeň, Terezie Brzkové 33 (Kopecká, Kubeš)23,801.P
2Kos Lukáš ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Kalčeva, Kos)20,602.
3Handšuch Lukáš ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Hráchová, Slavík)18,402.
Kategorie: a) Hra na housle – IX. kategorie (do 26 let, 7–12 minut)
1Marťák Milan ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Kalčeva, Kos)24,201.P
2Wočadlo Václav ZUŠ, Plzeň, Terezie Brzkové 33 (Razáková, Novák)24,201.P
3Andrlík Jiří ZUŠ Josefa Kličky, Klatovy, Plánická 208 (Klailová, Aschenbrenner)20,402.
4Johánková Alžběta ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice, přísp. org. (Schubertová, Fránová)16,803.
5Moravec Jan ZUŠ, Tachov, Rokycanova 1 (Tyralík, Steiner)16,603.
6Aubrechtová Magdaléna ZUŠ, Rokycany, Jiráskova 181 (Kohout, Kostková)15,803.
7Fišer Jakub ZUŠ Třemošná, přísp. org. (Šandová, Vimrová)13,80ČU
Kategorie: b) Hra na violu – III. kategorie (do 14 let, 5–10 minut)
1Šímová Lenka ZUŠ Horažďovice, přísp. org. (Panušková, Ponicová)23,401.P
Kategorie: b) Hra na violu – IV. kategorie (do 16 let, 7–10 minut)
1Neumannová Dorotea ZUŠ, Plzeň, Terezie Brzkové 33 (Fiala, Ponicová)22,001.
2Keplová Kateřina ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Rezek, Rezková)19,602.
Kategorie: c) Hra na violoncello – 0. kategorie (do 9 let, 1–4 minut)
1Hošek Daniel ZUŠ, Plzeň, Chválenická 17 (Vítková, Pešek)24,601.P
Kategorie: c) Hra na violoncello – I. kategorie (do 10 let, 1–5 minut)
1Tichý Theodor ZUŠ Starý Plzenec, přísp. org. (Pavlíková, Kočandrlová)21,401.
Kategorie: c) Hra na violoncello – II. kategorie (do 11 let, 4–8 minut)
1Fritz Jan ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Urválek, Slavík)21,001.
Kategorie: c) Hra na violoncello – IV. kategorie (do 13 let, 5–10 minut)
1Ježek Johan ZUŠ, Plzeň, Chválenická 17 (Vítková, Pešek)22,801.P
2Pechmann Vilém ZUŠ, Plzeň, Terezie Brzkové 33 (Vítková, Ponicová)20,002.
Kategorie: c) Hra na violoncello – VI. kategorie (do 15 let, 7–12 minut)
1Karasová Kateřina ZUŠ, Plzeň, Terezie Brzkové 33 (Vítková, Kubeš)21,401.
Kategorie: c) Hra na violoncello – VII. kategorie (do 16 let, 7–12 minut)
1Ponicová Kateřina ZUŠ, Plzeň, Sokolovská 54 (Urválek, Kudrnová)23,001.P
Kategorie: c) Hra na violoncello – VIII. kategorie (do 17 let, 7–12 minut)
1Konicarová Sára ZUŠ Josefa Kličky, Klatovy, Plánická 208 (Niederle, Krhounová)19,202.
Kategorie: d) Hra na kontrabas – V. kategorie (do 18 let, 6–10 minut)
1Sovová Alžběta ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Stadtherr, Rezková)24,601.P
Kategorie: e) Koncertantní obsazení – III. kategorie (do 26 let, 7–12 minut)
1Čtyři houslisté (Sovová, Kouba, Žák, Hřebec) ZUŠ, Plzeň, Sokolovská 54, ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Lejčková, Rezek, Rezková)22,601.

Vytvořeno pomocí Elektronické organizace soutěží ZUŠ (www.soutezezus.cz)

Podpis předsedy poroty: .............................................................

Postupy do ústředního kola (P) - 10 soutěžících

  • Šikýřová Agáta (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
  • Flajšmanová Vendula (ZUŠ Nýřany)
  • Kinzl Jan (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
  • Marťák Milan (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
  • Wočadlo Václav (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
  • Šímová Lenka (ZUŠ Horažďovice)
  • Hošek Daniel (ZUŠ Plzeň Chválenická)
  • Ježek Johan (ZUŠ Plzeň Chválenická)
  • Ponicová Kateřina (ZUŠ Sokolovská,Plzeň)
  • Sovová Alžběta (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)

Středa 21. února 2018