Výsledková listina – Hra na klavír (Krajské kolo – Plzeňský kraj – 83 soutěžících)

Nápověda Slovensky Česky

Č.Příjmení a jméno soutěžícíhoZUŠ (pedagog)Prů
měr
Ce
na
Kategorie: 0. kategorie (do 8 let)
1Kuhnová Amélie ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Tupá)23,401.P
2Komorous Vojtěch ZUŠ, Plzeň, Sokolovská 54 (Kohoutová)21,201.
3Nejdl Karel ZUŠ Kdyně, okres Domažlice, přísp. org. (Nejdlová)20,802.
4Boudová Elen ZUŠ Nýřany, okres Plzeň-sever, přísp. org. (Dienstbierová)20,202.
5Krhounová Anna ZUŠ Josefa Kličky, Klatovy, Plánická 208 (Röbstecková)20,202.
6Dobiášová Ester ZUŠ, Tachov, Rokycanova 1 (Humlová)19,802.
7Plajner Radek ZUŠ J. S. Bacha Dobřany, přísp. org. (Vozár)19,802.
8Palátová Kateřina ZUŠ, Rokycany, Jiráskova 181 (Kreuzmannová)18,402.
9Vondryska Dominik ZUŠ, Rokycany, Jiráskova 181 (Kreuzmannová)17,603.
10Hahnová Lenka ZUŠ, Rokycany, Jiráskova 181 (Steinerová)17,203.
11Cink Pavel ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Janovičová)15,803.
Kategorie: I. kategorie (do 9 let)
1Váchalová Rozálie ZUŠ Kdyně, okres Domažlice, přísp. org. (Nejdlová)21,201.
2Balounová Lucie ZUŠ, Plzeň, Sokolovská 54 (Kohoutová)21,001.
3Janečková Natálie ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice, přísp. org. (Herzerová)20,602.
4Gregoriades Fabian ZUŠ Starý Plzenec, přísp. org. (Gregoriades)20,202.
5Kuželíková Nina ZUŠ, Plzeň, Sokolovská 54 (Jechová)20,002.
6Zelenka Martin ZUŠ, Rokycany, Jiráskova 181 (Kostková)19,602.
7Adámková Lenka ZUŠ Třemošná, přísp. org. (Müllerová)18,402.
8Tomec Jan ZUŠ Václava Vačkáře Zbiroh, přísp. org. (Jandová)17,803.
Kategorie: II. kategorie (do 10 let)
1Trsková Kateřina ZUŠ Václava Vačkáře Zbiroh, přísp. org. (Egermaierová)22,001.P
2Štruncová Jana ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Durasová)21,001.
3Johánková Mirka ZUŠ Kdyně, okres Domažlice, přísp. org. (Hrochová)20,202.
4Kašparová Karolína ZUŠ Kralovice, okres Plzeň-sever (Kamenická)20,002.
5Jirglová Marie ZUŠ, Plzeň, Chválenická 17 (Tichá)19,602.
6Rojtová Zuzana ZUŠ Horažďovice, přísp. org. (Ponicová)19,402.
7Seják Marek ZUŠ, Tachov, Rokycanova 1 (Vokatá)18,802.
8Dvořáková Kateřina ZUŠ, Plzeň, Sokolovská 54 (Halvová)18,002.
9Kidala Pavel ZUŠ J. S. Bacha Dobřany, přísp. org. (Vozár)18,002.
10Hlaváčová Anežka ZUŠ J. S. Bacha Dobřany, přísp. org. (Vacková)17,403.
Kategorie: III. kategorie (do 11 let)
1Zapletalová Josefína ZUŠ Kdyně, okres Domažlice, přísp. org. (Hrochová)22,401.P
2Kepková Anna ZUŠ Kralovice, okres Plzeň-sever (Kos)21,80
3Vaňková Kristina ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Janovičová)21,80
4Trsek Kryštof ZUŠ Václava Vačkáře Zbiroh, přísp. org. (Egermaierová)21,201.
5Kučerová Anna ZUŠ, Plzeň, Terezie Brzkové 33 (Esterle)20,402.
6Plajnerová Bára ZUŠ J. S. Bacha Dobřany, přísp. org. (Vozár)20,202.
7Gelnerová Anna ZUŠ Kralovice, okres Plzeň-sever (Kamenická)20,002.
8Hacková Markéta ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Urbanová)20,002.
9Ullmanová Anna ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Janišová)20,002.
10Engelthaler Lukáš ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Durasová)19,802.
11Novák Benedikt ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Špelinová)19,802.
12Dezort Jaromír ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Engelthalerová)19,602.
13Davidová Amálie ZUŠ, Planá, Dukelských hrdinů 85 (Vokatá)19,002.
Kategorie: IV. kategorie (do 12 let)
1Dolejš Jan ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Tupá)22,401.P
2Klepalová Ida ZUŠ Josefa Kličky, Klatovy, Plánická 208 (Klečatská)21,601.
3Jankovský Lukáš ZUŠ Nýřany, okres Plzeň-sever, přísp. org. (Dienstbierová)20,602.
4Lojdová Klára ZUŠ Horšovský Týn, Sady Petra Bezruče 101 (Herzerová)20,402.
5Dufková Markéta ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice, přísp. org. (Eretová)20,202.
6Čulíková Eliška ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Janišová)19,602.
7Radová Lucie ZUŠ Přeštice, okres Plzeň-jih (Parlásková)18,402.
8Dobiášová Anna ZUŠ, Tachov, Rokycanova 1 (Humlová)18,002.
9Šedivcová Kateřina ZUŠ Třemošná, přísp. org. (Husáková)17,803.
Kategorie: V. kategorie (do 13 let)
1Matějíček Kryštof ZUŠ Nýrsko, přísp. org. (Vacková)22,601.P
2Ptáková Barbora ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Tupá)19,802.
3Milovníková Bianka ZUŠ, Plzeň, Chválenická 17 (Tichá)19,402.
4Engelthaler Tomáš ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Durasová)17,603.
5Kůsa Vojtěch ZUŠ, Plzeň, Sokolovská 54 (Kohoutová)17,603.
6Šlesingerová Anežka ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Špelinová)17,203.
7Dolejší Jasmína ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Urbanová)17,003.
8Pavezová Alžběta ZUŠ Nýřany, okres Plzeň-sever, přísp. org. (Dienstbierová)13,80ČU
Kategorie: VI. kategorie (do 14 let)
1Kocourková Tereza ZUŠ, Plzeň, Chválenická 17 (Tichá)19,802.
2Holecová Daniela ZUŠ Třemošná, přísp. org. (Husáková)18,202.
3Pachner Jan ZUŠ, Plzeň, Terezie Brzkové 33 (Esterle)18,202.
4Kaiserová Klára ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice, přísp. org. (Morysková)17,603.
5Flajšmanová Anna ZUŠ Nýřany, okres Plzeň-sever, přísp. org. (Dienstbierová)15,403.
Kategorie: VII. kategorie (do 15 let)
1Borovský Antonín ZUŠ, Plzeň, Chválenická 17 (Tichá)23,601.P
2Kotlár Jakub ZUŠ J. S. Bacha Dobřany, přísp. org. (Fryčková)22,201.P
3Rosendorf Jindřich ZUŠ, Plzeň, Chválenická 17 (Tichá)21,601.
4Škarbanová Jana ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Tupá)20,402.
5Veltrubská Karolína ZUŠ Třemošná, přísp. org. (Nováková)19,602.
6Davidová Andrea ZUŠ, Planá, Dukelských hrdinů 85 (Vokatá)18,602.
7Skutková Barbora ZUŠ J. S. Bacha Dobřany, přísp. org. (Vozár)18,002.
Kategorie: VIII. kategorie (do 16 let)
1Fišerová Daniela ZUŠ Třemošná, přísp. org. (Müllerová)24,201.*P
2Bukovjan Šimon ZUŠ J. S. Bacha Dobřany, přísp. org. (Vozár)21,001.
3Černá Michaela ZUŠ Josefa Kličky, Klatovy, Plánická 208 (Röbstecková)21,001.
4Šedivá Kateřina ZUŠ Horažďovice, přísp. org. (Ponicová)19,602.
5Eberle Viktor ZUŠ, Plzeň, Sokolovská 54 (Kohoutová)18,802.
Kategorie: IX. kategorie (do 18 let)
1Kos Matouš ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Durasová)23,601.P
2Johánková Alžběta ZUŠ Kdyně, okres Domažlice, přísp. org. (Hrochová)22,001.P
3Mejstřík Prokop ZUŠ Josefa Kličky, Klatovy, Plánická 208 (Marcinková Smolová)21,601.
4Pecháčková Alžběta ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Tupá)21,201.
Kategorie: X. kategorie (do 20 let)
1Špinková Zuzana ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Rezková)19,002.
2Baníková Michaela ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100 (Kuntzmanová)17,003.
Kategorie: XI. kategorie (do 26 let)
1Černá Pavlína ZUŠ Josefa Kličky, Klatovy, Plánická 208 (Röbstecková)21,001.

Vytvořeno pomocí Elektronické organizace soutěží ZUŠ (www.soutezezus.cz)

Podpis předsedy poroty: .............................................................

Zvláštní ceny (*)

  • absotutní vítěz – Fišerová Daniela (ZUŠ Třemošná, přísp. org.)

Postupy do ústředního kola (P) - 10 soutěžících

  • Kuhnová Amélie (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
  • Trsková Kateřina (ZUŠ Zbiroh)
  • Zapletalová Josefína (ZUŠ Kdyně)
  • Dolejš Jan (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
  • Matějíček Kryštof (ZUŠ Nýrsko)
  • Borovský Antonín (ZUŠ Plzeň Chválenická)
  • Kotlár Jakub (ZUŠ Dobřany)
  • Fišerová Daniela (ZUŠ Třemošná)
  • Johánková Alžběta (ZUŠ Kdyně)
  • Kos Matouš (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)

Návrhy na postup do ústředního kola (NP)

  • Kepková Anna (ZUŠ Kralovice)
  • Vaňková Kristina (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)

Středa 21. února 2018