Soutěžní kola

Nápověda Slovensky Česky

Upravit okresní kolo soutěže Hra na akordeon (včetně komorní a souborové hry)


































- školní, okresní, krajské nebo ústřední
- ve kterém kraji se krajské kolo koná
- ve kterém okresu se okresní kolo koná
- která škola kolo pořádá, případně že se kolo nekoná
-
- přesné místo konání kola, nejlépe ve formátu obec, budova, místnost
  . - datum a čas začátku kola (den, měsíc, rok, hodina, minuta)
  . - datum a čas konce kola (den, měsíc, rok, hodina, minuta)
- Přihlášky do soutěže je možné odesílat jen do termínu Uzávěrky přihlášek
(pokud Uzávěrku přihlášek neurčíte, bude nastavena na den předcházející Začátku soutěžního kola)
- od tohoto dne bude zveřejněn Harmonogram soutěže
(pokud datum neurčíte, Harmonogram bude zveřejňován průběžně, jak jej budete tvořit)
- od tohoto dne bude zveřejněna Výsledková listina
(pokud datum neurčíte, Výsledková listina bude zveřejněna den po skončení soutěže nebo po každém soutěžním dni)

- tyto informace budou uveřejněny na straně Informace o soutěži

(pořadí soutěžících v rámci jednoho bloku)   Zobrazit/skrýt způsoby řazení
od - od začátku abecedy nebo od vylosovaného písmene
od - od začátku abecedy nebo od vylosovaného písmene
od - od začátku abecedy nebo od vylosovaného písmene
od - od začátku abecedy nebo od vylosovaného písmene
bodů bodů bodů bodů bodů
- které sloupce se mají zobrazit

Kolo může uložit jen oprávněná osoba.

Komorní hra s převahou dechových nástrojů

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
středa16. 1. 201908.00–18.00Pelhřimov - Základní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace
čtvrtek17. 1. 201914.00–18.00Hulín - Základní umělecká škola Hulín
pondělí21. 1. 201912.00–13.00Ivanovice na Hané - Základní umělecká škola Ivanovice na Hané, okres Vyškov
úterý22. 1. 201908.00–12.00Olomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6
úterý22. 1. 201908.00–18.00Kaplice - Základní umělecká škola, Kaplice, Linecká 2
úterý22. 1. 201912.00–18.00Volyně - Základní umělecká škola, Volyně, Palackého 64
úterý22. 1. 201914.00–17.00Ivančice - Základní umělecká škola A. Muchy Ivančice, příspěvková organizace
středa23. 1. 201918.00–20.00Klatovy 1 - Základní umělecká škola Josefa Kličky, Klatovy, Plánická 208
čtvrtek24. 1. 201908.00–18.00Otrokovice - Základní umělecká škola Otrokovice
čtvrtek24. 1. 201908.00–18.00Uničov - Základní umělecká škola, Uničov, Litovelská 190
čtvrtek24. 1. 201913.00–18.00Telč - Základní umělecká škola Telč, příspěvková organizace
čtvrtek24. 1. 201916.00–19.00Kroměříž - Soukromá základní umělecká škola D-MUSIC s.r.o. (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
čtvrtek24. 1. 201917.00–18.00Němčice nad Hanou - Základní umělecká škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
pondělí28. 1. 201900.00–00.00Třebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
úterý29. 1. 201908.00–18.00Zlín - Základní umělecká škola Zlín - Jižní Svahy
úterý29. 1. 201910.00–12.00Sedlčany - Základní umělecká škola Sedlčany, Šafaříkova 428
úterý29. 1. 201913.00–18.00Žatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
středa30. 1. 201908.00–18.00Brno - Základní umělecká škola F. Jílka Brno, příspěvková organizace
středa30. 1. 201916.30–18.00Jablonné nad Orlicí - Základní umělecká škola Jablonné nad Orlicí
středa30. 1. 201917.00–18.00Litoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
čtvrtek31. 1. 201918.00–19.30Český Krumlov - Základní umělecká škola, Český Krumlov, Kostelní 162
úterý5. 2. 201908.00–18.00Písek - Základní umělecká škola Otakara Ševčíka, Písek, Nádražní 1032
středa6. 2. 201917.00–19.00Litvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
čtvrtek7. 2. 201915.00–18.00Bystřice pod Hostýnem - Základní umělecká škola Bystřice pod Hostýnem
středa13. 2. 201908.00–18.00Vimperk - Základní umělecká škola, Vimperk, Nerudova 267
Nekonají se tato školní kola: Bečov nad Teplou, Benešov, Bojkovice, Bruntál, Buštěhrad, České Budějovice, České Budějovice, Dobruška, Dolní Němčí, Domažlice, Frenštát pod Radhoštěm, Háj ve Slezsku, Havířov - Podlesí, Hlinsko, Holešov, Holice, Hranice, Hrušovany nad Jevišovkou, Humpolec, Cheb, Jihlava, Karlovy Vary, Klimkovice, Kostelec nad Orlicí, Kraslice, Kroměříž, Kutná Hora, Letohrad, Luhačovice, Lysá nad Labem, Mladá Boleslav, Napajedla, Nejdek, Nové Město pod Smrkem, Olomouc, Ostrava - Poruba, Ostrov, Pacov, Police nad Metují, Potštát, Prachatice, Přerov, Rokycany, Sedlec - Prčice 1, Sezimovo Ústí, Slavičín, Sokolov, Strání, Studénka, Tábor, Teplá, Trhové Sviny, Trutnov, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Ústí nad Orlicí, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Velká Bíteš, Velvary, Veselí nad Moravou, Vsetín, Zašová, Zdounky, Zlín-Malenovice, Zlín, Zlín
Okresní kola
středa30. 1. 201908.00–18.00Praha-západŘevnice - Základní umělecká škola Řevnice
úterý5. 2. 201908.00–18.00ZnojmoZnojmo - Základní umělecká škola Znojmo, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
středa6. 2. 201908.00–18.00OlomoucŠternberk - Základní umělecká škola Šternberk, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji )
středa6. 2. 201908.00–18.00OlomoucŠternberk - Základní umělecká škola Šternberk, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
středa6. 2. 201908.00–18.00OlomoucŠternberk - Základní umělecká škola Šternberk, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pátek8. 2. 201908.00–18.00Karlovy VaryKarlovy Vary - Základní škola a Základní umělecká škola Karlovy Vary, Šmeralova 336/15, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pátek8. 2. 201908.00–18.00Karlovy VaryKarlovy Vary - Základní umělecká škola Antonína Dvořáka, Karlovy Vary, Šmeralova 32, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý12. 2. 201908.00–18.00PelhřimovPelhřimov - Základní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace
úterý12. 2. 201908.00–18.00NymburkPoděbrady - Základní umělecká škola Otakara Vondrovice Poděbrady
úterý12. 2. 201908.00–18.00Frýdek-MístekFrýdek-Místek - Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 11
středa13. 2. 201908.00–18.00PřerovPřerov - Základní umělecká škola Bedřicha Kozánka, Přerov (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
středa13. 2. 201908.00–18.00PřerovPřerov - Základní umělecká škola Bedřicha Kozánka, Přerov (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
středa13. 2. 201908.00–18.00ChebMariánské Lázně - Základní umělecká škola Fryderyka Chopina Mariánské Lázně, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
čtvrtek14. 2. 201908.00–18.00Jindřichův HradecJindřichův Hradec - Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Janderova 165/II.
čtvrtek14. 2. 201908.00–18.00SokolovSokolov - Základní umělecká škola Sokolov, Staré náměstí 37
pátek15. 2. 201908.00–18.00Český KrumlovČeský Krumlov - Základní umělecká škola, Český Krumlov, Kostelní 162
pátek15. 2. 201908.00–18.00ChebCheb - Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Cheb, Židovská 8, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji )
pátek15. 2. 201908.00–18.00ChebCheb - Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Cheb, Židovská 8, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pondělí18. 2. 201908.00–18.00RakovníkRakovník - Základní umělecká škola, Rakovník, Okružní 2331
pondělí18. 2. 201910.00–18.00RokycanyRokycany - Základní umělecká škola, Rokycany, Jiráskova 181
úterý19. 2. 201908.00–18.00ProstějovProstějov - Základní umělecká škola Vladimíra Ambrose Prostějov
úterý19. 2. 201908.00–18.00KladnoKladno - Základní umělecká škola, Kladno, 5. května 1870
úterý19. 2. 201908.00–18.00BerounBeroun - Základní umělecká škola Václava Talicha, Beroun, Husovo náměstí 77
úterý19. 2. 201908.00–18.00ZlínSlavičín - Základní umělecká škola Slavičín (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý19. 2. 201908.00–18.00České BudějoviceČeské Budějovice - Druhá soukromá základní umělecká škola, s.r.o.
úterý19. 2. 201908.00–18.00KroměřížHulín - Základní umělecká škola Hulín (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů)
úterý19. 2. 201908.00–18.00JeseníkJeseník - Základní umělecká škola Jeseník
úterý19. 2. 201908.00–18.00TepliceTeplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
středa20. 2. 201908.00–18.00ZlínZlín-Malenovice - Základní umělecká škola Zlín - Malenovice (jen kategorie: soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
středa20. 2. 201908.00–18.00BenešovBenešov - Základní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471
středa20. 2. 201908.00–18.00KolínKolín - Základní umělecká škola Fr. Kmocha
středa20. 2. 201908.00–18.00Praha-východČelákovice - Základní umělecká škola Jana Zacha Čelákovice, příspěvková organizace
středa20. 2. 201908.00–18.00KroměřížKroměříž - Základní umělecká škola Kroměříž (jen kategorie: soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
středa20. 2. 201908.00–18.00PříbramPříbram I - Základní umělecká škola, Příbram I, nám. T. G. Masaryka 155
středa20. 2. 201908.00–18.00BruntálKrnov - Základní umělecká škola, Krnov, Hlavní náměstí 9, příspěvková organizace
středa20. 2. 201908.00 – čtvrtek 21. 2. 2019 18.00Nový JičínFrenštát pod Radhoštěm - Základní umělecká škola, Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 955, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00TřebíčHrotovice - Základní umělecká škola Hrotovice
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00StrakoniceStrakonice - Základní umělecká škola, Strakonice, Kochana z Prachové 263
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00VsetínRožnov pod Radhoštěm - Základní umělecká škola Rožnov pod Radhoštěm
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00Uherské HradištěUherské Hradiště - Základní umělecká škola Uherské Hradiště
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00KroměřížKroměříž - Základní umělecká škola Kroměříž (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji )
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00Brno-venkovOslavany - Základní umělecká škola Oslavany, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pátek22. 2. 201908.00–18.00Brno-městoBrno - Základní umělecká škola F. Jílka Brno, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pátek22. 2. 201908.00–18.00Mladá BoleslavMnichovo Hradiště - Základní umělecká škola, Mnichovo Hradiště, Palackého 38
pátek22. 2. 201908.00–18.00PrachaticeVimperk - Základní umělecká škola, Vimperk, Nerudova 267
pátek22. 2. 201908.00–18.00Nový JičínStudénka - Základní umělecká škola J. A. Komenského, Studénka, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý26. 2. 201908.00–18.00Brno-venkovRosice - Základní umělecká škola Rosice, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý26. 2. 201908.00–18.00VyškovSlavkov u Brna - Základní umělecká škola Františka France Slavkov u Brna, příspěvková organizace
úterý26. 2. 201908.00–18.00ZnojmoZnojmo - Základní umělecká škola Znojmo, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý26. 2. 201908.00–18.00KarvináHavířov - Město - Základní umělecká škola Bohuslava Martinů, Havířov - Město, Na Schodech 1, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý26. 2. 201908.00–18.00KarvináHavířov - Město - Základní umělecká škola Bohuslava Martinů, Havířov - Město, Na Schodech 1, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
středa27. 2. 201908.00–16.00JihlavaJihlava - Základní umělecká škola Jihlava, příspěvková organizace
středa27. 2. 201908.00–18.00OpavaOpava - Základní umělecká škola, Opava, příspěvková organizace
středa27. 2. 201908.00 – čtvrtek 28. 2. 2019 18.00Ostrava - městoOstrava - Poruba - Základní umělecká škola, Ostrava - Poruba, J. Valčíka 4413, příspěvková organizace
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00ŠumperkZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00ŠumperkZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00BlanskoBoskovice - Základní umělecká škola Boskovice, příspěvková organizace
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00BřeclavBřeclav - Základní umělecká škola Břeclav, Křížkovského 4, příspěvková organizace
pátek1. 3. 201908.00–18.00Brno-městoBrno - Základní umělecká škola F. Jílka Brno, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý5. 3. 201908.00–18.00Ústí nad LabemChabařovice - Základní umělecká škola Chabařovice, okres Ústí nad Labem
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00LitoměřiceLitoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
Nekonají se tato okresní kola: Kutná Hora, Písek, Tábor, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou
Krajská kola
středa6. 3. 201908.00–18.00Jihočeský krajSezimovo Ústí - Základní umělecká škola, Sezimovo Ústí, Nerudova 648 (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji )
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00Olomoucký krajZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji )
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00Olomoucký krajZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pátek8. 3. 201908.00–18.00Jihočeský krajVimperk - Základní umělecká škola, Vimperk, Nerudova 267 (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pátek8. 3. 201908.00–18.00Olomoucký krajOlomouc - Základní umělecká škola Iši Krejčího Olomouc, Na Vozovce 32
úterý12. 3. 201908.00–18.00Karlovarský krajKraslice - Základní umělecká škola Kraslice, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji )
úterý12. 3. 201908.00–18.00Karlovarský krajKraslice - Základní umělecká škola Kraslice, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
čtvrtek14. 3. 201908.00–18.00Karlovarský krajSokolov - Základní umělecká škola Sokolov, Staré náměstí 37 (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pondělí18. 3. 201908.00 – úterý 19. 3. 2019 18.00Středočeský krajKladno - Základní umělecká škola, Kladno, 5. května 1870 (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý19. 3. 201908.00–18.00Jihomoravský krajBoskovice - Základní umělecká škola Boskovice, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý19. 3. 201908.00 – středa 20. 3. 2019 18.00Zlínský krajKroměříž - Základní umělecká škola Kroměříž (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý19. 3. 201908.00 – pátek 22. 3. 2019 18.00Hlavní město PrahaPraha 8 - Základní umělecká škola, Praha 8, Taussigova 1150
středa20. 3. 201908.00–18.00Královéhradecký krajJaroměř - Základní umělecká škola F. A. Šporka, Jaroměř (jen kategorie: soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
středa20. 3. 201908.00 – čtvrtek 21. 3. 2019 18.00Moravskoslezský krajOrlová - Poruba - Základní umělecká škola J. R. Míši, Orlová, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji )
středa20. 3. 201908.00 – čtvrtek 21. 3. 2019 18.00Moravskoslezský krajOrlová - Poruba - Základní umělecká škola J. R. Míši, Orlová, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
středa20. 3. 201908.00 – čtvrtek 21. 3. 2019 18.00Moravskoslezský krajOrlová - Poruba - Základní umělecká škola J. R. Míši, Orlová, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
středa20. 3. 201909.00–19.00Pardubický krajVysoké Mýto - Základní umělecká škola, Vysoké Mýto, příspěvková organizace
čtvrtek21. 3. 201908.00–18.00Středočeský krajŘíčany - Základní umělecká škola Říčany (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
čtvrtek21. 3. 201908.00–18.00Kraj VysočinaHavlíčkův Brod - Základní umělecká škola J. V. Stamice Havlíčkův Brod
čtvrtek21. 3. 201908.00–18.00Zlínský krajUherské Hradiště - Základní umělecká škola Uherské Hradiště (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
čtvrtek21. 3. 201908.00–18.00Ústecký krajLitoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
čtvrtek21. 3. 201908.00–18.00Královéhradecký krajTýniště nad Orlicí - Základní umělecká škola, Týniště nad Orlicí, Tyršovo náměstí 235 (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji )
pátek22. 3. 201908.00–18.00Jihočeský krajDačice - Základní umělecká škola, Dačice, Antonínská 93/II (jen kategorie: soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pátek22. 3. 201908.00–18.00Jihomoravský krajBrno - Základní umělecká škola Vítězslavy Kaprálové Brno, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pátek22. 3. 201908.00–18.00Královéhradecký krajTrutnov - Základní umělecká škola Trutnov (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
Ústřední kolo
čtvrtek25. 4. 201908.00 – neděle 28. 4. 2019 18.00Liberec - Základní umělecká škola, Liberec, Frýdlantská 1359/19, příspěvková organizace

Soutěžní přehlídka ve sborovém zpěvu

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
středa6. 2. 201917.00–19.00Litvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
pátek8. 2. 201914.00–18.00Žatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
čtvrtek14. 2. 201900.00–00.00Třebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
Nekonají se tato školní kola: Bečov nad Teplou, Benešov, Bojkovice, Brno, Bruntál, Buštěhrad, Bystřice pod Hostýnem, České Budějovice, Český Krumlov, Dačice, Dolní Němčí, Domažlice, Frenštát pod Radhoštěm, Háj ve Slezsku, Havířov - Podlesí, Hlinsko, Holešov, Holice, Hranice, Hrušovany nad Jevišovkou, Hulín, Cheb, Ivančice, Ivanovice na Hané, Jihlava, Kaplice, Karlovy Vary, Klatovy 1, Klimkovice, Kostelec nad Orlicí, Kroměříž, Kroměříž, Kutná Hora, Letohrad, Líbeznice, Litoměřice, Luhačovice, Lysá nad Labem, Mladá Boleslav, Moravský Krumlov, Náchod, Nejdek, Němčice nad Hanou, Nové Město pod Smrkem, Olomouc, Ostrava - Poruba, Ostrov, Pelhřimov, Písek, Potštát, Praha 4 - Nusle, Praha 7, Přerov, Rokycany, Sedlec - Prčice 1, Sezimovo Ústí, Sokolov, Strání, Tábor, Telč, Teplá, Trhové Sviny, Trutnov, Třinec, Týniště nad Orlicí, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Ústí nad Orlicí, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Velká Bíteš, Velvary, Veselí nad Moravou, Vimperk, Volyně, Vsetín, Zašová, Zbiroh, Zdounky, Zlín-Malenovice, Zlín, Zlín, Zlín
Okresní kola
úterý19. 2. 201908.00–18.00KladnoKladno - Základní umělecká škola, Kladno, 5. května 1870
středa20. 2. 201908.00–18.00BenešovBenešov - Základní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471
pátek22. 2. 201908.00–18.00LounyŽatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
pátek22. 2. 201908.00–18.00ChomutovŽatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
pátek1. 3. 201908.00–18.00MostMost - ​ZUŠ F. L. Gassmanna, Most, Pod Šibeníkem 2364, příspěvková organizace
pátek1. 3. 201908.00–18.00Ústí nad LabemMost - ​ZUŠ F. L. Gassmanna, Most, Pod Šibeníkem 2364, příspěvková organizace
pátek1. 3. 201908.00–18.00LitoměřiceMost - ​ZUŠ F. L. Gassmanna, Most, Pod Šibeníkem 2364, příspěvková organizace
pátek1. 3. 201908.00–18.00ChomutovMost - ​ZUŠ F. L. Gassmanna, Most, Pod Šibeníkem 2364, příspěvková organizace
pátek8. 3. 201908.00–18.00DěčínTeplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
pátek8. 3. 201908.00–18.00TepliceTeplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
Nekonají se tato okresní kola: Beroun, Kolín, Kutná Hora, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram, Rakovník, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Rokycany, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín
Krajská kola
pátek8. 3. 201908.00–18.00Moravskoslezský krajHavířov - Podlesí - Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Havířov, příspěvková organizace
úterý12. 3. 201908.00 – středa 13. 3. 2019 18.00Pardubický krajChrudim - Základní umělecká škola Chrudim
středa20. 3. 201908.00–18.00Jihomoravský krajMikulov - Základní umělecká škola Mikulov, příspěvková organizace
pátek22. 3. 201908.00–18.00Ústecký krajŽatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
pátek22. 3. 201908.00 – neděle 24. 3. 2019 18.00Hlavní město PrahaPraha 7 - Základní umělecká škola, Praha 7, Šimáčkova 16
neděle24. 3. 201908.00–18.00Středočeský krajBeroun - Základní umělecká škola Václava Talicha, Beroun, Husovo náměstí 77
středa27. 3. 201908.00–18.00Jihočeský krajČeský Krumlov - Základní umělecká škola, Český Krumlov, Kostelní 162
čtvrtek28. 3. 201908.00–18.00Královéhradecký krajRychnov nad Kněžnou - Základní umělecká škola, Rychnov nad Kněžnou, Panská 1492
pátek29. 3. 201900.00–00.00Kraj VysočinaTřebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
pátek29. 3. 201908.00–18.00Zlínský krajHulín - Základní umělecká škola Hulín
sobota30. 3. 201908.00–18.00Karlovarský krajKraslice - Základní umělecká škola Kraslice, příspěvková organizace
sobota30. 3. 201908.00–18.00Olomoucký krajOlomouc - Základní umělecká škola CAMPANELLA Olomouc

Hra na akordeon (včetně komorní a souborové hry)

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
úterý15. 1. 201915.00–18.00Hulín - Základní umělecká škola Hulín
pondělí21. 1. 201911.00–11.45Hrušovany nad Jevišovkou - Základní umělecká škola Hrušovany nad Jevišovkou, příspěvková organizace
úterý22. 1. 201908.00–18.00Klimkovice - Základní umělecká škola, Klimkovice, Lidická 5, příspěvková organizace
úterý22. 1. 201912.00–18.00Volyně - Základní umělecká škola, Volyně, Palackého 64
čtvrtek24. 1. 201915.30–17.00Němčice nad Hanou - Základní umělecká škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
pondělí28. 1. 201908.00–18.00Brno - Základní umělecká škola F. Jílka Brno, příspěvková organizace (jen kategorie: Akordeon sólo)
pondělí28. 1. 201913.00–18.00Žatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
pondělí28. 1. 201916.00–18.00Pelhřimov - Základní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace
úterý29. 1. 201910.00–12.00Sedlčany - Základní umělecká škola Sedlčany, Šafaříkova 428
úterý29. 1. 201918.00–19.00Český Krumlov - Základní umělecká škola, Český Krumlov, Kostelní 162
středa30. 1. 201908.00–18.00Olomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6
středa30. 1. 201915.00–16.00Litoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
čtvrtek31. 1. 201913.00–18.00Telč - Základní umělecká škola Telč, příspěvková organizace
pátek1. 2. 201908.00–18.00Zlín - Základní umělecká škola Zlín - Jižní Svahy
pondělí11. 2. 201900.00–00.00Třebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
středa13. 2. 201918.00–19.00Litvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
pátek15. 2. 201908.00–18.00Vimperk - Základní umělecká škola, Vimperk, Nerudova 267
středa27. 2. 201908.00–18.00Písek - Základní umělecká škola Otakara Ševčíka, Písek, Nádražní 1032
Nekonají se tato školní kola: Bečov nad Teplou, Benešov, Bojkovice, Brno, Bruntál, Buštěhrad, České Budějovice, Dolní Němčí, Domažlice, Frenštát pod Radhoštěm, Háj ve Slezsku, Havířov - Podlesí, Hlinsko, Holešov, Holice, Hranice, Humpolec, Cheb, Ivančice, Ivanovice na Hané, Jihlava, Kamenice nad Lipou, Karlovy Vary, Klatovy 1, Kostelec nad Orlicí, Kroměříž, Kroměříž, Kutná Hora, Letohrad, Luhačovice, Lysá nad Labem, Mladá Boleslav, Napajedla, Nejdek, Ostrava - Poruba, Ostrov, Pacov, Potštát, Praha 4, Prachatice, Rokycany, Sedlec - Prčice 1, Sezimovo Ústí, Sokolov, Strání, Tábor, Teplá, Trhové Sviny, Trutnov, Týniště nad Orlicí, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uničov, Ústí nad Orlicí, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Velká Bíteš, Velvary, Veselí nad Moravou, Vsetín, Zašová, Zdounky, Zlín-Malenovice, Zlín, Zlín, Znojmo
Okresní kola
pátek8. 2. 201908.00–18.00ChebFrantiškovy Lázně - Základní umělecká škola Járy Cimrmana Františkovy Lázně
pátek8. 2. 201908.00–18.00Karlovy VaryFrantiškovy Lázně - Základní umělecká škola Járy Cimrmana Františkovy Lázně
pátek8. 2. 201908.00–18.00SokolovFrantiškovy Lázně - Základní umělecká škola Járy Cimrmana Františkovy Lázně
úterý12. 2. 201908.00–18.00PřerovPřerov - Základní umělecká škola Bedřicha Kozánka, Přerov
středa13. 2. 201908.00–18.00Frýdek-MístekFrýdek-Místek - Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 11
čtvrtek14. 2. 201908.00–18.00Žďár nad SázavouNové Město na Moravě - Základní umělecká škola Jana Štursy Nové Město na Moravě
čtvrtek14. 2. 201908.00–18.00NymburkLysá nad Labem - Základní umělecká škola Františka Antonína Šporka
čtvrtek14. 2. 201908.00–18.00Jindřichův HradecTřeboň - Základní umělecká škola, Třeboň, Hradební 24
pondělí18. 2. 201908.00–18.00PelhřimovKamenice nad Lipou - Základní umělecká škola Kamenice nad Lipou, Pelhřimovská 127, okres Pelhřimov
pondělí18. 2. 201908.00–18.00Praha-východBrandýs nad Labem - Stará Boleslav - Základní umělecká škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav
pondělí18. 2. 201908.00–18.00RakovníkRakovník - Základní umělecká škola, Rakovník, Okružní 2331
úterý19. 2. 201909.00–18.00PříbramSedlčany - Základní umělecká škola Sedlčany, Šafaříkova 428
středa20. 2. 201908.00–18.00BenešovBenešov - Základní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00ZlínNapajedla - Základní umělecká škola Rudolfa Firkušného Napajedla
pátek22. 2. 201908.00–18.00KladnoKladno - Základní umělecká škola, Kladno, Moskevská 2929
pátek22. 2. 201908.00–18.00Brno-městoBrno - Základní umělecká škola Vítězslavy Kaprálové Brno, příspěvková organizace
pondělí25. 2. 201908.00–18.00ZnojmoZnojmo - Základní umělecká škola Znojmo, příspěvková organizace
úterý26. 2. 201908.00–16.00JihlavaTelč - Základní umělecká škola Telč, příspěvková organizace
úterý26. 2. 201908.00–18.00Havlíčkův BrodHavlíčkův Brod - Základní umělecká škola J. V. Stamice Havlíčkův Brod
úterý26. 2. 201908.00–18.00Kutná HoraKutná Hora - Základní umělecká škola Kutná Hora
středa27. 2. 201908.00–18.00ŠumperkOlomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6
středa27. 2. 201908.00–18.00OlomoucOlomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6
středa27. 2. 201908.00–18.00České BudějoviceČeské Budějovice - Základní umělecká škola B. Jeremiáše, České Budějovice, Otakarova 43
středa27. 2. 201908.00–18.00HodonínVeselí nad Moravou - Základní umělecká škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace
středa27. 2. 201908.00–18.00BlanskoBlansko - Základní umělecká škola Blansko, příspěvková organizace
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00ProstějovNěmčice nad Hanou - Základní umělecká škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00PrachaticePrachatice - Základní umělecká škola, Prachatice, Husova 110
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00Brno-venkovTišnov - Základní umělecká škola Tišnov, příspěvková organizace
středa6. 3. 201908.00–18.00OpavaHradec nad Moravicí - Základní umělecká škola, Hradec nad Moravicí, Zámecká 313, příspěvková organizace
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00TepliceTeplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00Ostrava - městoKlimkovice - Základní umělecká škola, Klimkovice, Lidická 5, příspěvková organizace
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00Nový JičínStudénka - Základní umělecká škola J. A. Komenského, Studénka, příspěvková organizace
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00KarvináČeský Těšín - Základní umělecká škola Pavla Kalety, Český Těšín, příspěvková organizace
úterý12. 3. 201908.00–18.00VsetínRožnov pod Radhoštěm - Základní umělecká škola Rožnov pod Radhoštěm
čtvrtek14. 3. 201908.00–18.00KroměřížZdounky - Základní umělecká škola Zdounky
Nekonají se tato okresní kola: Beroun, Kolín, Mladá Boleslav, Praha-západ, Český Krumlov, Písek, Strakonice, Tábor, Ústí nad Labem, Třebíč, Jeseník, Bruntál, Uherské Hradiště
Krajská kola
pátek15. 3. 201908.00–18.00Pardubický krajPolička - Základní umělecká škola Bohuslava Martinů Polička
sobota16. 3. 201908.00–18.00Hlavní město PrahaPraha 4 - Základní umělecká škola Adolfa Voborského, Praha 4, Botevova 3114
čtvrtek21. 3. 201908.00–18.00Karlovarský krajKraslice - Základní umělecká škola Kraslice, příspěvková organizace
pátek22. 3. 201908.00–18.00Královéhradecký krajNáchod - Základní umělecká škola, Náchod, Tyršova 247
pondělí25. 3. 201908.00–18.00Ústecký krajŠtětí - Základní umělecká škola Štětí, Horova 26
pondělí25. 3. 201908.00 – úterý 26. 3. 2019 18.00Jihočeský krajTřeboň - Základní umělecká škola, Třeboň, Hradební 24
úterý26. 3. 201908.00–18.00Středočeský krajPečky - Základní umělecká škola, Pečky, Barákova 700
středa27. 3. 201908.00–18.00Kraj VysočinaVelké Meziříčí - Základní umělecká škola Velké Meziříčí, příspěvková organizace
středa27. 3. 201908.00–18.00Olomoucký krajLitovel - Základní umělecká škola Litovel, Jungmannova 740
středa27. 3. 201908.00–18.00Zlínský krajUherský Brod - Základní umělecká škola Uherský Brod
středa27. 3. 201908.00 – čtvrtek 28. 3. 2019 18.00Moravskoslezský krajKlimkovice - Základní umělecká škola, Klimkovice, Lidická 5, příspěvková organizace
pátek29. 3. 201908.00–18.00Jihomoravský krajHodonín - Základní umělecká škola Hodonín, příspěvková organizace

Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
úterý22. 1. 201908.00–12.00Kaplice - Základní umělecká škola, Kaplice, Linecká 2
úterý22. 1. 201912.00–18.00Volyně - Základní umělecká škola, Volyně, Palackého 64
úterý22. 1. 201914.00–17.00Ivančice - Základní umělecká škola A. Muchy Ivančice, příspěvková organizace
čtvrtek24. 1. 201908.00–18.00Otrokovice - Základní umělecká škola Otrokovice
pondělí28. 1. 201913.00–18.00Žatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
středa30. 1. 201917.00–18.00Litoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
úterý5. 2. 201900.00–00.00Třebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
středa13. 2. 201908.00–18.00Litvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
středa20. 2. 201915.30–18.00Praha 4 - Základní umělecká škola Vadima Petrova
čtvrtek21. 2. 201908.00–14.00Olomouc - Základní umělecká škola Iši Krejčího Olomouc, Na Vozovce 32
čtvrtek21. 2. 201914.00–16.00Pelhřimov - Základní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace
čtvrtek21. 2. 201918.00–19.00Český Krumlov - Základní umělecká škola, Český Krumlov, Kostelní 162
úterý12. 3. 201908.00–18.00Písek - Základní umělecká škola Otakara Ševčíka, Písek, Nádražní 1032
Nekonají se tato školní kola: Bečov nad Teplou, Benešov, Bojkovice, Bruntál, Buštěhrad, České Budějovice, Dačice, Dobruška, Dolní Němčí, Domažlice, Frenštát pod Radhoštěm, Háj ve Slezsku, Havířov - Podlesí, Hlinsko, Holešov, Holice, Hranice, Hrušovany nad Jevišovkou, Humpolec, Cheb, Ivanovice na Hané, Jihlava, Karlovy Vary, Klatovy 1, Klimkovice, Kostelec nad Orlicí, Kroměříž, Kroměříž, Kutná Hora, Letohrad, Luhačovice, Lysá nad Labem, Mladá Boleslav, Napajedla, Nejdek, Němčice nad Hanou, Ostrava - Poruba, Ostrov, Potštát, Rokycany, Sedlec - Prčice 1, Sezimovo Ústí, Sokolov, Strání, Tábor, Telč, Teplá, Trhové Sviny, Trutnov, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Ústí nad Orlicí, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Velvary, Veselí nad Moravou, Vimperk, Vsetín, Zašová, Zdounky, Zlín-Malenovice, Zlín, Zlín, Zlín
Okresní kola
pondělí11. 2. 201908.00–18.00Frýdek-MístekFrýdek-Místek - Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 11
úterý12. 2. 201908.00–18.00ZlínZlín - Základní umělecká škola Morava, spol. s r.o.
středa13. 2. 201908.00–18.00NymburkNymburk - Základní umělecká škola B. M. Černohorského, Nymburk, Palackého třída 574
pondělí18. 2. 201908.00–18.00RakovníkRakovník - Základní umělecká škola, Rakovník, Okružní 2331
středa20. 2. 201908.00–18.00BenešovBenešov - Základní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471
středa20. 2. 201908.00–18.00BruntálKrnov - Základní umělecká škola, Krnov, Hlavní náměstí 9, příspěvková organizace
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00KolínKolín - Základní umělecká škola Fr. Kmocha
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00KladnoVelvary - Základní umělecká škola Velvary, okres Kladno
středa27. 2. 201908.00–18.00TáborSezimovo Ústí - Základní umělecká škola, Sezimovo Ústí, Nerudova 648
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00Kutná HoraKutná Hora - Základní umělecká škola Kutná Hora
pondělí4. 3. 201908.00–18.00Ústí nad LabemÚstí nad Labem - Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace
úterý5. 3. 201908.00–18.00OpavaOpava - Základní umělecká škola, Opava, příspěvková organizace
úterý5. 3. 201908.00–18.00Nový JičínFrenštát pod Radhoštěm - Základní umělecká škola, Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 955, příspěvková organizace
středa6. 3. 201908.00–18.00JeseníkJeseník - Základní umělecká škola Jeseník
středa6. 3. 201908.00–18.00PřerovHranice - Základní umělecká škola, Hranice, Školní náměstí 35
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00Praha-západŘevnice - Základní umělecká škola Řevnice
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00BerounBeroun - Základní umělecká škola Václava Talicha, Beroun, Husovo náměstí 77
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00LitoměřiceLitoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00Mladá BoleslavMladá Boleslav - Základní umělecká škola, Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325
úterý12. 3. 201908.00–18.00Český KrumlovKaplice - Základní umělecká škola, Kaplice, Linecká 2
úterý12. 3. 201908.00–18.00TepliceTeplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
středa13. 3. 201908.00–18.00Jindřichův HradecJindřichův Hradec - Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Janderova 165/II.
čtvrtek14. 3. 201908.00–18.00KroměřížKroměříž - Základní umělecká škola Kroměříž
pátek15. 3. 201908.00–18.00České BudějoviceČeské Budějovice - Základní umělecká škola B. Jeremiáše, České Budějovice, Otakarova 43
pátek15. 3. 201908.00–18.00Praha-východŘíčany - Základní umělecká škola Říčany
pátek15. 3. 201908.00–18.00Ostrava - městoOstrava - Zábřeh - Základní umělecká škola, Ostrava - Zábřeh, Sologubova 9A, příspěvková organizace
úterý19. 3. 201908.00–18.00KarvináČeský Těšín - Základní umělecká škola Pavla Kalety, Český Těšín, příspěvková organizace
středa20. 3. 201908.00–18.00ProstějovPlumlov - Základní umělecká škola Plumlov, příspěvková organizace
středa20. 3. 201908.00–18.00VsetínRožnov pod Radhoštěm - Základní umělecká škola Rožnov pod Radhoštěm
středa27. 3. 201908.00–18.00OlomoucUničov - Základní umělecká škola, Uničov, Litovelská 190
středa27. 3. 201908.00–18.00ŠumperkZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh
Nekonají se tato okresní kola: Příbram, Písek, Prachatice, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Uherské Hradiště
Krajská kola
úterý19. 3. 201908.00–18.00Pardubický krajPardubice - Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925
pátek22. 3. 201909.00–19.00Karlovarský krajBečov nad Teplou - Základní umělecká škola Josefa Labitzkého Bečov nad Teplou, příspěvková organizace
pondělí25. 3. 201908.00 – úterý 26. 3. 2019 18.00Jihomoravský krajOřechov - Základní umělecká škola Ořechov, příspěvková organizace
pondělí1. 4. 201908.00–18.00Ústecký krajTeplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
úterý2. 4. 201908.00 – čtvrtek 4. 4. 2019 18.00Hlavní město PrahaPraha 4 - Nusle - Základní umělecká škola, Praha 4 - Nusle, Lounských 4/129
čtvrtek4. 4. 201908.00–18.00Jihočeský krajStrakonice - Základní umělecká škola, Strakonice, Kochana z Prachové 263
čtvrtek4. 4. 201908.00–18.00Zlínský krajValašské Meziříčí - Základní umělecká škola Alfréda Radoka Valašské Meziříčí
pondělí8. 4. 201908.00–18.00Středočeský krajBrandýs nad Labem - Stará Boleslav - Základní umělecká škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav
úterý9. 4. 201908.00–18.00Olomoucký krajOlomouc - Základní umělecká škola Iši Krejčího Olomouc, Na Vozovce 32
úterý9. 4. 201908.00 – středa 10. 4. 2019 18.00Moravskoslezský krajBohumín - Nový Bohumín - Základní umělecká škola, Bohumín - Nový Bohumín, Žižkova 620, příspěvková organizace
středa10. 4. 201908.00–18.00Kraj VysočinaJihlava - Základní umělecká škola Jihlava, příspěvková organizace
středa10. 4. 201908.00–18.00Královéhradecký krajPolice nad Metují - Základní umělecká škola Police nad Metují, okres Náchod, IČ 62728814

Hra na elektronické klávesové nástroje

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
pondělí21. 1. 201909.30–10.45Hrušovany nad Jevišovkou - Základní umělecká škola Hrušovany nad Jevišovkou, příspěvková organizace
úterý22. 1. 201912.00–18.00Volyně - Základní umělecká škola, Volyně, Palackého 64
úterý22. 1. 201914.00–17.00Ivančice - Základní umělecká škola A. Muchy Ivančice, příspěvková organizace
středa23. 1. 201908.00–18.00Uničov - Základní umělecká škola, Uničov, Litovelská 190
čtvrtek24. 1. 201913.30–15.00Němčice nad Hanou - Základní umělecká škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
pátek25. 1. 201915.00–16.00Ivanovice na Hané - Základní umělecká škola Ivanovice na Hané, okres Vyškov
pondělí28. 1. 201908.00–18.00Brno - Základní umělecká škola F. Jílka Brno, příspěvková organizace
pondělí28. 1. 201913.00–15.30Pelhřimov - Základní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace
pondělí28. 1. 201913.00–18.00Žatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
úterý29. 1. 201910.00–12.00Sedlčany - Základní umělecká škola Sedlčany, Šafaříkova 428
středa30. 1. 201908.00–18.00Olomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6
středa30. 1. 201917.00–18.00Litoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
čtvrtek7. 2. 201917.00–19.00Praha 4 - Základní umělecká škola Vadima Petrova
úterý12. 2. 201900.00–00.00Třebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
úterý12. 2. 201908.00–18.00Lovosice - Základní umělecká škola, Přívozní 1036, Lovosice
středa13. 2. 201918.00–19.00Litvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
středa27. 2. 201912.30–16.00Třinec - Základní umělecká škola, Třinec, Třanovského 596, příspěvková organizace
úterý5. 3. 201914.00–16.00České Budějovice - Základní škola a základní umělecká škola, Bezdrevská 3, České Budějovice
čtvrtek14. 3. 201908.00–18.00Zlín - Základní umělecká škola Zlín - Jižní Svahy
čtvrtek14. 3. 201917.00–19.00Kroměříž - Soukromá základní umělecká škola D-MUSIC s.r.o.
úterý19. 3. 201915.00–18.00Bystřice pod Hostýnem - Základní umělecká škola Bystřice pod Hostýnem
pondělí25. 3. 201908.00–18.00Písek - Základní umělecká škola Otakara Ševčíka, Písek, Nádražní 1032
Nekonají se tato školní kola: Bečov nad Teplou, Benešov, Bojkovice, Bruntál, Buštěhrad, Český Krumlov, Dačice, Dobruška, Dolní Němčí, Domažlice, Frenštát pod Radhoštěm, Háj ve Slezsku, Havířov - Podlesí, Hlinsko, Holešov, Holice, Hradec Králové, Hranice, Hulín, Humpolec, Cheb, Jihlava, Kamenice nad Lipou, Karlovy Vary, Karviná - Mizerov, Klatovy 1, Klimkovice, Kostelec nad Orlicí, Kroměříž, Kutná Hora, Letohrad, Luhačovice, Lysá nad Labem, Mladá Boleslav, Náchod, Napajedla, Nejdek, Ostrava - Poruba, Ostrov, Potštát, Prachatice, Rokycany, Sedlec - Prčice 1, Sezimovo Ústí, Sokolov, Strání, Tábor, Telč, Teplá, Trhové Sviny, Trutnov, Týniště nad Orlicí, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Ústí nad Orlicí, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Velvary, Veselí nad Moravou, Vimperk, Zašová, Zdounky, Zlín-Malenovice, Zlín, Zlín
Okresní kola
pondělí4. 2. 201908.00–18.00ChebAš - Základní umělecká škola Roberta Schumanna Aš
čtvrtek7. 2. 201908.00–18.00SokolovSokolov - Základní umělecká škola Sokolov, Staré náměstí 37
úterý12. 2. 201908.00–18.00PřerovPřerov - Základní umělecká škola Bedřicha Kozánka, Přerov
čtvrtek14. 2. 201908.00–18.00Karlovy VaryKarlovy Vary - Základní umělecká škola Antonína Dvořáka, Karlovy Vary, Šmeralova 32, příspěvková organizace
pondělí18. 2. 201908.00–18.00PelhřimovKamenice nad Lipou - Základní umělecká škola Kamenice nad Lipou, Pelhřimovská 127, okres Pelhřimov
pondělí18. 2. 201908.00–18.00KladnoUnhošť - Základní umělecká škola Unhošť
pondělí18. 2. 201908.00–18.00RakovníkRakovník - Základní umělecká škola, Rakovník, Okružní 2331
úterý19. 2. 201908.00–18.00PříbramSedlčany - Základní umělecká škola Sedlčany, Šafaříkova 428
středa20. 2. 201908.00–18.00BenešovBenešov - Základní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471
úterý26. 2. 201908.00–18.00BruntálBruntál - Základní umělecká škola, Bruntál, nám. J. Žižky 6, příspěvková organizace
úterý26. 2. 201908.00–18.00VyškovSlavkov u Brna - Základní umělecká škola Františka France Slavkov u Brna, příspěvková organizace
úterý26. 2. 201908.00–18.00BřeclavSlavkov u Brna - Základní umělecká škola Františka France Slavkov u Brna, příspěvková organizace
úterý26. 2. 201908.00–18.00HodonínSlavkov u Brna - Základní umělecká škola Františka France Slavkov u Brna, příspěvková organizace
středa27. 2. 201908.00–18.00Kutná HoraZruč nad Sázavou - Základní umělecká škola Zruč nad Sázavou
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00ProstějovNěmčice nad Hanou - Základní umělecká škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00PrachaticePrachatice - Základní umělecká škola, Prachatice, Husova 110
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00OpavaOpava - Základní umělecká škola, Opava, příspěvková organizace
pátek1. 3. 201908.00–18.00KarvináKarviná - Mizerov - Základní umělecká škola Bedřicha Smetany, Karviná-Mizerov, příspěvková organizace
pondělí4. 3. 201912.00–18.00Frýdek-MístekTřinec - Základní umělecká škola, Třinec, Třanovského 596, příspěvková organizace
úterý5. 3. 201908.00–18.00Ostrava - městoOstrava-Hrabůvka - Základní umělecká škola Viléma Petrželky, Ostrava - Hrabůvka, Edisonova 90, příspěvková organizace
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00Brno-venkovPohořelice - Základní umělecká škola Pohořelice, příspěvková organizace
čtvrtek14. 3. 201908.00–18.00TřebíčTřebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
pátek15. 3. 201908.00–18.00LitoměřiceLovosice - Základní umělecká škola, Přívozní 1036, Lovosice
úterý19. 3. 201908.00–18.00JeseníkJeseník - Základní umělecká škola Jeseník
pondělí25. 3. 201908.00 – pátek 5. 4. 2019 18.00Brno-městoBrno - Soukromá základní umělecká škola UNIVERSUM, s.r.o.
úterý26. 3. 201908.00–18.00Ústí nad LabemÚstí nad Labem - Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace
úterý26. 3. 201908.00–18.00TepliceTeplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
čtvrtek28. 3. 201908.00–16.00JihlavaTřešť - Základní umělecká škola Třešť, příspěvková organizace
pátek29. 3. 201908.00–18.00České BudějoviceČeské Budějovice - Základní umělecká škola B. Jeremiáše, České Budějovice, Otakarova 43
pátek29. 3. 201908.00–18.00VsetínKarolinka - Základní umělecká škola Karolinka, okres Vsetín
úterý2. 4. 201908.00–18.00ZlínLuhačovice - Základní umělecká škola Luhačovice
úterý2. 4. 201908.00–18.00ŠumperkZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh
středa3. 4. 201908.00–18.00OlomoucOlomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6
středa3. 4. 201908.00–18.00KroměřížKroměříž - Soukromá základní umělecká škola D-MUSIC s.r.o.
čtvrtek4. 4. 201908.00–18.00Uherské HradištěUherský Ostroh - Základní umělecká škola Uherský Ostroh
čtvrtek4. 4. 201908.00–18.00ZnojmoZnojmo - Základní umělecká škola Znojmo, příspěvková organizace
Nekonají se tato okresní kola: Beroun, Kolín, Kutná Hora, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Strakonice, Tábor, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Žďár nad Sázavou, Nový Jičín
Krajská kola
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00Karlovarský krajSokolov - Základní umělecká škola Sokolov, Staré náměstí 37
čtvrtek21. 3. 201908.00–18.00Pardubický krajPřelouč - Základní umělecká škola Přelouč, okres Pardubice
čtvrtek4. 4. 201908.00–18.00Středočeský krajKralupy nad Vltavou - Základní umělecká škola, Kralupy nad Vltavou, okres Mělník, příspěvková organizace
pátek12. 4. 201908.00–18.00Ústecký krajJirkov - Základní umělecká škola Jirkov, Chomutovská 267, okres Chomutov
pátek12. 4. 201908.00–18.00Moravskoslezský krajKarviná - Mizerov - Základní umělecká škola Bedřicha Smetany, Karviná-Mizerov, příspěvková organizace
úterý16. 4. 201908.00 – středa 17. 4. 2019 18.00Hlavní město PrahaPraha 6 - Vokovice - Základní umělecká škola Charlotty Masarykové
úterý23. 4. 201908.00–18.00Královéhradecký krajHradec Králové - Základní umělecká škola Střezina, Hradec Králové, Luční 838
čtvrtek25. 4. 201908.00–18.00Jihočeský krajČeské Budějovice - Základní umělecká škola B. Jeremiáše, České Budějovice, Otakarova 43
čtvrtek25. 4. 201908.00–18.00Kraj VysočinaChotěboř - Základní umělecká škola, Chotěboř, Náměstí TGM 322
čtvrtek25. 4. 201908.00–18.00Olomoucký krajLitovel - Základní umělecká škola Litovel, Jungmannova 740
čtvrtek25. 4. 201908.00–18.00Zlínský krajKroměříž - Soukromá základní umělecká škola D-MUSIC s.r.o.
úterý30. 4. 201908.00–18.00Jihomoravský krajMoravský Krumlov - Základní umělecká škola a Dům dětí a mládeže Moravský Krumlov, příspěvková organizace

Skladatelská soutěž

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
Nekonají se tato školní kola: Bečov nad Teplou, Benešov, Bojkovice, Brno, Brno, Bruntál, Buštěhrad, Bystřice pod Hostýnem, České Budějovice, Český Krumlov, Dačice, Dolní Němčí, Domažlice, Frenštát pod Radhoštěm, Háj ve Slezsku, Havířov - Podlesí, Hlinsko, Holice, Horní Slavkov, Hranice, Hrušovany nad Jevišovkou, Humpolec, Cheb, Ivančice, Ivanovice na Hané, Jihlava, Kaplice, Karlovy Vary, Klatovy 1, Klimkovice, Kostelec nad Orlicí, Kraslice, Kroměříž, Kroměříž, Kutná Hora, Letohrad, Litoměřice, Litvínov - Horní Litvínov, Luhačovice, Lysá nad Labem, Mladá Boleslav, Moravský Krumlov, Náchod, Nejdek, Němčice nad Hanou, Nové Město pod Smrkem, Olomouc, Ostrava - Poruba, Ostrov, Pelhřimov, Písek, Plumlov, Potštát, Praha 3, Praha 4 - Nusle, Praha 4, Přerov, Rokycany, Sedlec - Prčice 1, Sezimovo Ústí, Sokolov, Strání, Tábor, Teplá, Trhové Sviny, Trutnov, Třebíč, Třinec, Týniště nad Orlicí, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uničov, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Velká Bíteš, Velvary, Veselí nad Moravou, Vimperk, Volyně, Vsetín, Zašová, Zdounky, Zlín-Malenovice, Zlín, Zlín, Zlín, Žatec
Okresní kola
Nekonají se tato okresní kola: Praha 1, Praha 10, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha 2, Praha-západ, Příbram, Rakovník, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Praha 3, Domažlice, Klatovy, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Praha 4, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Praha 5, Semily, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Praha 6, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Praha 7, Vyškov, Znojmo, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Praha 8, Nový Jičín, Opava, Ostrava - město, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Praha 9
Krajská kola
Nekonají se tato krajská kola: Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
Ústřední kolo
neděle10. 2. 201908.00–18.00Praha 3 - Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy, základní umělecká škola

Literárně-dramatický obor – soutěžní přehlídka v kolektivním projevu

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
pátek8. 2. 201908.00–18.00Litoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00Praha 1 - Základní umělecká škola, Praha 1, Biskupská 12
středa13. 3. 201914.00–18.00Žatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
Nekonají se tato školní kola: Bečov nad Teplou, Benešov, Bojkovice, Bruntál, Buštěhrad, Bystřice pod Hostýnem, České Budějovice, Český Krumlov, Dačice, Dobruška, Dolní Němčí, Frenštát pod Radhoštěm, Háj ve Slezsku, Havířov - Podlesí, Hlinsko, Holice, Hranice, Hrušovany nad Jevišovkou, Cheb, Ivančice, Ivanovice na Hané, Jihlava, Karlovy Vary, Klatovy 1, Klimkovice, Kostelec nad Orlicí, Kroměříž, Kroměříž, Kutná Hora, Letohrad, Litvínov - Horní Litvínov, Luhačovice, Lysá nad Labem, Mladá Boleslav, Náchod, Nejdek, Němčice nad Hanou, Olomouc, Ostrava - Poruba, Ostrov, Otrokovice, Pelhřimov, Písek, Potštát, Rokycany, Sedlčany, Sedlec - Prčice 1, Sezimovo Ústí, Sokolov, Strání, Tábor, Teplá, Trhové Sviny, Trutnov, Třebíč, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Ústí nad Orlicí, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Velvary, Veselí nad Moravou, Vimperk, Volyně, Zašová, Zdounky, Zlín-Malenovice, Zlín, Zlín, Zlín
Okresní kola
pátek22. 2. 201908.00–18.00Praha-východKlecany - Základní umělecká škola Klecany, okres Praha - východ
pondělí25. 2. 201908.00–18.00Kutná HoraKutná Hora - Základní umělecká škola Kutná Hora
pondělí4. 3. 201908.00–18.00PříbramRožmitál pod Třemšínem - Základní umělecká škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00NymburkPoděbrady - Základní umělecká škola Otakara Vondrovice Poděbrady
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00RakovníkRakovník - Základní umělecká škola, Rakovník, Okružní 2331
Nekonají se tato okresní kola: Benešov, Beroun, Kolín, Mladá Boleslav, Praha-západ, Příbram, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Rokycany, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Bruntál, Karviná, Nový Jičín, Opava, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín
Krajská kola
úterý26. 3. 201908.00 – středa 27. 3. 2019 18.00Karlovarský krajOstrov - Základní umělecká škola Ostrov, příspěvková organizace
středa27. 3. 201909.00 – čtvrtek 28. 3. 2019 18.00Olomoucký krajOlomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6
čtvrtek28. 3. 201908.00 – sobota 30. 3. 2019 18.00Hlavní město PrahaPraha 1 - Základní umělecká škola, Praha 1, Biskupská 12
pátek29. 3. 201908.00–18.00Ústecký krajLouny - Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace
pátek29. 3. 201908.00 – sobota 30. 3. 2019 18.00Pardubický krajPardubice - Základní umělecká škola Pardubice-Polabiny, Lonkova 510
úterý2. 4. 201908.00–18.00Středočeský krajPoděbrady - Základní umělecká škola Otakara Vondrovice Poděbrady
středa3. 4. 201908.00–18.00Jihomoravský krajBoskovice - Základní umělecká škola Boskovice, příspěvková organizace
čtvrtek4. 4. 201908.00 – pátek 5. 4. 2019 18.00Královéhradecký krajHradec Králové - Základní umělecká škola Střezina, Hradec Králové, Luční 838
pátek5. 4. 201908.00 – sobota 6. 4. 2019 18.00Jihočeský krajJindřichův Hradec - Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Janderova 165/II.
pátek5. 4. 201908.00 – neděle 7. 4. 2019 18.00Moravskoslezský krajRýmařov - Základní umělecká škola, Rýmařov, Čapkova 6, příspěvková organizace
sobota6. 4. 201908.00–20.00Kraj VysočinaJihlava - Základní umělecká škola Jihlava, příspěvková organizace
úterý9. 4. 201908.00 – středa 10. 4. 2019 18.00Zlínský krajZlín - Základní umělecká škola Zlín

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)

Pátek 14. prosince 2018