Soutěžní kola

Nápověda Slovensky Česky

Hra na klavír

Začátek – KonecKraj/okresMísto konání
Školní kola
pondělí16. 1. 201714.00 – pátek 20. 1. 2017 17.00Chomutov - Základní umělecká škola T. G. Masaryka Chomutov
úterý17. 1. 201715.00–16.00Zbiroh - Základní umělecká škola Václava Vačkáře Zbiroh, příspěvková organizace
úterý17. 1. 201716.30–19.00Zlín-Malenovice - Základní umělecká škola Zlín - Malenovice
středa18. 1. 201714.00–18.00Slaný - Základní umělecká škola, Slaný, Politických vězňů 1160
čtvrtek19. 1. 201716.00–18.00Brno - Gymnázium J. G. Mendela a jeho zařízení a Základní umělecká škola, školská právnická osoba
pátek20. 1. 201716.00–20.00Zlín - Základní umělecká škola Zlín - Jižní Svahy
sobota21. 1. 201709.00–18.00Třemošná - Základní umělecká škola Třemošná, příspěvková organizace
pondělí23. 1. 201715.00–16.00Potštát - Základní umělecká škola, Potštát 36
úterý24. 1. 201708.00–18.00Nový Jičín - Základní umělecká škola, Nový Jičín, Derkova 1, příspěvková organizace
úterý24. 1. 201709.00–12.00Slavkov u Brna - Základní umělecká škola Františka France Slavkov u Brna, příspěvková organizace
úterý24. 1. 201709.00–18.00Nové Město na Moravě - Základní umělecká škola Jana Štursy Nové Město na Moravě, příspěvková organizace
úterý24. 1. 201714.00–17.00Bystřice nad Pernštejnem - Základní umělecká škola Bystřice nad Pernštejnem, příspěvková organizace
úterý24. 1. 201714.30–18.00Brno - Základní umělecká škola F. Jílka Brno, příspěvková organizace
středa25. 1. 201708.00–18.00Ostrava-Hrabůvka - Základní umělecká škola Viléma Petrželky, Ostrava - Hrabůvka, Edisonova 90, příspěvková organizace
středa25. 1. 201708.00–18.00Jičín - Základní umělecká škola J. B. Foerstera, Jičín, Valdštejnovo náměstí 1
středa25. 1. 201713.00–18.00Bučovice - Základní umělecká škola Arthura Nikische, příspěvková organizace
středa25. 1. 201716.30 – čtvrtek 26. 1. 2017 18.00Klimkovice - Základní umělecká škola, Klimkovice, Lidická 5, příspěvková organizace
čtvrtek26. 1. 201708.00–18.00Třebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
čtvrtek26. 1. 201709.00–11.00Velké Bílovice - Základní umělecká škola Velké Bílovice, okres Břeclav, příspěvková organizace
čtvrtek26. 1. 201709.00–18.00Frýdek-Místek - Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 11
čtvrtek26. 1. 201709.00–18.00Česká Lípa - Základní umělecká škola, Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace
čtvrtek26. 1. 201714.00–17.00Libochovice - Základní škola J. E. Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice - příspěvková organizace
čtvrtek26. 1. 201714.00–18.00Pardubice - Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925
čtvrtek26. 1. 201714.00–18.00Klášterec nad Ohří - Základní umělecká škola, Klášterec nad Ohří, J. A. Komenského 677, okres Chomutov
pátek27. 1. 201708.00–18.00Olomouc - Základní umělecká škola Iši Krejčího Olomouc, Na Vozovce 32
pátek27. 1. 201710.00–16.00Litoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
pátek27. 1. 201710.45–19.15Plzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Terezie Brzkové 33
pondělí30. 1. 201709.00–15.00Kuřim - Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
pondělí30. 1. 201710.00–13.00Hrušovany nad Jevišovkou - Základní umělecká škola Hrušovany nad Jevišovkou, příspěvková organizace
pondělí30. 1. 201714.30–18.00Vítkov - Základní umělecká škola, Vítkov, Lidická 639, příspěvková organizace
úterý31. 1. 201708.00–18.00Police nad Metují - Základní umělecká škola Police nad Metují, okres Náchod
úterý31. 1. 201709.00–15.00Jedovnice - Základní umělecká škola Jedovnice, příspěvková organizace
úterý31. 1. 201709.00–16.00Praha 4 - Základní umělecká škola Adolfa Voborského, Praha 4, Botevova 3114
úterý31. 1. 201713.00–18.00Žatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
úterý31. 1. 201714.00–18.00Miroslav - Základní umělecká škola Miroslav, příspěvková organizace
úterý31. 1. 201714.00–18.00Mladá Boleslav - Základní umělecká škola, Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325
úterý31. 1. 201714.00 – středa 1. 2. 2017 18.00Brno - Soukromá základní umělecká škola UNIVERSUM, s.r.o.
úterý31. 1. 201715.00–19.00Skuteč - Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Skuteč, okres Chrudim
úterý31. 1. 201717.00–19.00Praha 5 - Smíchov - Základní umělecká škola, Praha 5, Štefánikova 19
středa1. 2. 201708.00–18.00Chodov - Základní umělecká škola Chodov, okres Sokolov, příspěvková organizace
středa1. 2. 201709.00–18.00Přerov - Základní umělecká škola Bedřicha Kozánka, Přerov
středa1. 2. 201713.00–17.00Střelice - Základní umělecká škola Střelice, příspěvková organizace​
středa1. 2. 201714.30–17.00Podbořany - Základní umělecká škola Podbořany, okres Louny
středa1. 2. 201717.00–18.00Kadaň - Základní umělecká škola Klementa Slavického, Kadaň
čtvrtek2. 2. 201713.30–16.15Němčice nad Hanou - Základní umělecká škola Němčice nad Hanou
čtvrtek2. 2. 201714.00–18.00Český Krumlov - Základní umělecká škola, Český Krumlov, Kostelní 162
pondělí6. 2. 201708.00–18.00Trutnov - Základní umělecká škola Trutnov
pondělí6. 2. 201713.00 – pátek 10. 2. 2017 18.00Jirkov - Základní umělecká škola Jirkov, Chomutovská 267, okres Chomutov
úterý7. 2. 201708.00–18.00Úpice - Základní umělecká škola A. M. Buxton, Úpice
úterý7. 2. 201709.00–11.30Teplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
úterý7. 2. 201715.00–18.30Liberec 12 - Základní škola a Základní umělecká škola, Liberec, Jabloňová 564/43, příspěvková organizace
středa8. 2. 201708.00–18.00Litvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
středa8. 2. 201709.00–16.00Lanškroun - Základní umělecká škola Jindřicha Pravečka, Lanškroun
středa8. 2. 201710.00–14.00Brno - Základní umělecká škola Brno, Slunná, příspěvková organizace
čtvrtek9. 2. 201708.00–18.00Kaplice - Základní umělecká škola, Kaplice, Linecká 2
pátek10. 2. 201708.00–18.00Most - Základní umělecká škola F. L. Gassmanna, Most, Obránců míru 2364, příspěvková organizace
pátek10. 2. 201708.00–18.00Náchod - Základní umělecká škola, Náchod, Tyršova 247
pátek10. 2. 201715.00–20.00Dobřany - Základní umělecká škola J. S. Bacha Dobřany, příspěvková organizace
středa15. 2. 201708.00–18.00Ústí nad Labem - Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace
čtvrtek16. 2. 201714.00–17.00Rumburk - Základní umělecká škola, Rumburk, Růžová 3/1416, příspěvková organizace
Nekonají se tato školní kola: Havlíčkův Brod, Smiřice, Holice, Ústí nad Orlicí, Turnov, Dobřichovice, Pardubice - Polabiny, Oslavany, Chrást, Telč, Rousínov, Plzeň, České Budějovice, Jablonec nad Nisou, Nové Město nad Metují, Vimperk, Česká Třebová, Polná, Hradec Králové, Letohrad, Klatovy, Litomyšl, České Budějovice, Jihlava, Hodonín, Červený Kostelec, Kralovice, Chotěboř, Ostrava - Svinov, Horažďovice, Třebechovice pod Orebem, Kostelec nad Orlicí, Železný Brod, Žamberk, Třešť, Ledeč nad Sázavou, Chrudim
Okresní kola
pondělí30. 1. 201708.00–14.00Praha-západDobřichovice - Základní umělecká škola Dobřichovice
pátek3. 2. 201709.00–14.00Plzeň-severTřemošná - Základní umělecká škola Třemošná, příspěvková organizace
úterý7. 2. 201708.00–18.00Jablonec nad NisouTanvald - Základní umělecká škola Tanvald, Nemocniční 339, příspěvková organizace
úterý7. 2. 201708.30–15.00MělníkNeratovice - Základní umělecká škola Neratovice, Vojtěšská 1219, okres Mělník
čtvrtek9. 2. 201708.00–18.00TřebíčTřebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
čtvrtek9. 2. 201708.00–18.00Žďár nad SázavouNové Město na Moravě - Základní umělecká škola Jana Štursy Nové Město na Moravě, příspěvková organizace
čtvrtek9. 2. 201708.00 – pátek 10. 2. 2017 18.00ZlínNapajedla - Základní umělecká škola Rudolfa Firkušného Napajedla
pátek10. 2. 201708.00–18.00LiberecLiberec - Základní umělecká škola, Liberec, Frýdlantská 1359/19, příspěvková organizace
pondělí13. 2. 201708.00–18.00ChrudimSkuteč - Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Skuteč, okres Chrudim
úterý14. 2. 201708.00–18.00Česká LípaČeská Lípa - Základní umělecká škola, Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace
úterý14. 2. 201708.00–18.00NáchodNáchod - Základní umělecká škola, Náchod, Tyršova 247
úterý14. 2. 201708.00 – středa 15. 2. 2017 16.00Brno-venkovStřelice - Základní umělecká škola Střelice, příspěvková organizace​
středa15. 2. 201708.00–18.00Havlíčkův BrodHavlíčkův Brod - Základní umělecká škola J. V. Stamice Havlíčkův Brod
středa15. 2. 201709.00 – čtvrtek 16. 2. 2017 17.00PardubicePardubice - Polabiny - Základní umělecká škola Pardubice-Polabiny, Lonkova 510
čtvrtek16. 2. 201708.00–18.00JihlavaJihlava - Základní umělecká škola Jihlava, příspěvková organizace
čtvrtek16. 2. 201708.00–18.00SemilySemily - Základní umělecká škola Semily
čtvrtek16. 2. 201708.00 – pátek 17. 2. 2017 18.00České BudějoviceČeské Budějovice - Základní umělecká škola B. Jeremiáše, České Budějovice, Otakarova 43
pátek17. 2. 201708.00–18.00PelhřimovHumpolec - Základní umělecká škola Gustava Mahlera Humpolec, Školní 701
pátek17. 2. 201708.00–18.00BruntálKrnov - Základní umělecká škola, Krnov, Hlavní náměstí 9, příspěvková organizace
pátek17. 2. 201709.00–18.00ChomutovJirkov - Základní umělecká škola Jirkov, Chomutovská 267, okres Chomutov
pondělí20. 2. 201708.00–18.00RokycanyRokycany - Základní umělecká škola, Rokycany, Jiráskova 181
pondělí20. 2. 201708.00–18.00PřerovPřerov - Základní umělecká škola Bedřicha Kozánka, Přerov
pondělí20. 2. 201708.00–18.00TachovTachov - Základní umělecká škola, Tachov, Rokycanova 1
pondělí20. 2. 201708.00–18.00HodonínHodonín - Základní umělecká škola Hodonín, příspěvková organizace
pondělí20. 2. 201708.00 – úterý 21. 2. 2017 18.00Frýdek-MístekFrýdek-Místek - Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 11
úterý21. 2. 201708.00–18.00KlatovyKlatovy - Základní umělecká škola Josefa Kličky, Klatovy, Plánická 208
úterý21. 2. 201708.00–18.00TrutnovTrutnov - Základní umělecká škola Trutnov
úterý21. 2. 201708.00–18.00JičínJičín - Základní umělecká škola J. B. Foerstera, Jičín, Valdštejnovo náměstí 1
úterý21. 2. 201708.00–18.00Ústí nad LabemChabařovice - Základní umělecká škola Chabařovice, okres Ústí nad Labem
úterý21. 2. 201708.00–18.00BlanskoLetovice - Základní umělecká škola Letovice, příspěvková organizace
úterý21. 2. 201708.00–18.00ZnojmoZnojmo - Základní umělecká škola Znojmo, příspěvková organizace
úterý21. 2. 201708.00 – středa 22. 2. 2017 18.00OlomoucOlomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6
úterý21. 2. 201708.00 – středa 22. 2. 2017 18.00OstravaOstrava - Moravská Ostrava - Základní umělecká škola, Ostrava - Moravská Ostrava, Sokolská třída 15, příspěvková organizace
úterý21. 2. 201708.00 – středa 22. 2. 2017 18.00Brno-městoBrno - Základní umělecká škola Jaroslava Kvapila Brno, příspěvková organizace
středa22. 2. 201708.00–18.00ŠumperkMohelnice - Základní umělecká škola, Mohelnice, Náměstí Svobody 15
středa22. 2. 201708.00–18.00Rychnov nad KněžnouRychnov nad Kněžnou - Základní umělecká škola, Rychnov nad Kněžnou, Panská 1492
středa22. 2. 201708.00–18.00TáborTábor - Základní umělecká škola Oskara Nedbala, Tábor, Martínka Húsky 62
středa22. 2. 201708.00–18.00DomažliceDomažlice - Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Domažlice, příspěvková organizace
středa22. 2. 201708.00–18.00ChebMariánské Lázně - Základní umělecká škola Fryderyka Chopina, Mariánské Lázně, příspěvková organizace
středa22. 2. 201708.00–18.00LounyŽatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
středa22. 2. 201708.00 – čtvrtek 23. 2. 2017 18.00KarvináBohumín - Nový Bohumín - Základní umělecká škola, Bohumín - Nový Bohumín, Žižkova 620, příspěvková organizace
čtvrtek23. 2. 201708.00–18.00JeseníkJeseník - Základní umělecká škola Jeseník
čtvrtek23. 2. 201708.00–18.00PrachaticeVimperk - Základní umělecká škola, Vimperk, Nerudova 267
čtvrtek23. 2. 201708.00–18.00Jindřichův HradecTřeboň - Základní umělecká škola, Třeboň, Hradební 24
čtvrtek23. 2. 201708.00–18.00MostLitvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
čtvrtek23. 2. 201708.00–18.00StrakoniceStrakonice - Základní umělecká škola, Strakonice, Kochana z Prachové 263
čtvrtek23. 2. 201708.00–18.00Plzeň-jihDobřany - Základní umělecká škola J. S. Bacha Dobřany, příspěvková organizace
čtvrtek23. 2. 201708.00–18.00DěčínVarnsdorf - Základní umělecká škola, Varnsdorf, Národní 512, příspěvková organizace
čtvrtek23. 2. 201708.00–18.00VyškovVyškov - Základní umělecká škola Vyškov, příspěvková organizace
čtvrtek23. 2. 201708.00–18.00SokolovSokolov - Základní umělecká škola Sokolov, Staré náměstí 37
čtvrtek23. 2. 201708.00–18.00BřeclavMikulov - Základní umělecká škola Mikulov, příspěvková organizace
čtvrtek23. 2. 201708.00 – pátek 24. 2. 2017 18.00VsetínRožnov pod Radhoštěm - Základní umělecká škola Rožnov pod Radhoštěm
čtvrtek23. 2. 201708.00 – pátek 24. 2. 2017 18.00OpavaHlučín - Základní umělecká škola Pavla Josefa Vejvanovského, Hlučín, příspěvková organizace
čtvrtek23. 2. 201708.00 – pátek 24. 2. 2017 18.00KroměřížKroměříž - Základní umělecká škola Kroměříž
čtvrtek23. 2. 201708.00 – pátek 24. 2. 2017 18.00Nový JičínStudénka - Základní umělecká škola J. A. Komenského, Studénka, příspěvková organizace
pátek24. 2. 201708.00–18.00Uherské HradištěUherský Brod - Základní umělecká škola Uherský Brod
pátek24. 2. 201708.00–18.00LitoměřiceLitoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
pátek24. 2. 201708.00 – sobota 25. 2. 2017 18.00Plzeň-městoPlzeň - Základní umělecká škola Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100
neděle26. 2. 201713.00–18.00Český KrumlovČeský Krumlov - Základní umělecká škola, Český Krumlov, Kostelní 162
pondělí27. 2. 201708.00 – úterý 28. 2. 2017 18.00ProstějovProstějov - Základní umělecká škola Vladimíra Ambrose Prostějov
úterý28. 2. 201708.00–18.00TepliceTeplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
středa1. 3. 201708.00–18.00Ústí nad OrlicíLanškroun - Základní umělecká škola Jindřicha Pravečka, Lanškroun
středa1. 3. 201708.00–18.00Hradec KrálovéHradec Králové - Základní umělecká škola, Hradec Králové, Habrmanova 130
čtvrtek2. 3. 201708.00–18.00SvitavyMoravská Třebová - Základní umělecká škola Moravská Třebová
pátek3. 3. 201708.00–18.00Karlovy VaryKarlovy Vary - Základní škola a Základní umělecká škola Karlovy Vary, Šmeralova 336/15, příspěvková organizace
Krajská kola
neděle5. 3. 201708.00 – čtvrtek 9. 3. 2017 18.00Hlavní město PrahaPraha 8 - Základní umělecká škola, Praha 8, Taussigova 1150
čtvrtek9. 3. 201708.00 – pátek 10. 3. 2017 18.00Jihomoravský krajBrno - Základní umělecká škola Vítězslavy Kaprálové Brno, příspěvková organizace
pondělí13. 3. 201708.00 – úterý 14. 3. 2017 18.00Královéhradecký krajHradec Králové - Základní umělecká škola Střezina, Hradec Králové, Luční 838
středa15. 3. 201708.00–18.00Liberecký krajLiberec - Základní umělecká škola, Liberec, Frýdlantská 1359/19, příspěvková organizace
středa15. 3. 201708.00 – čtvrtek 16. 3. 2017 18.00Středočeský krajNymburk - Základní umělecká škola B. M. Černohorského, Nymburk, Palackého třída 574
čtvrtek16. 3. 201708.00–18.00Karlovarský krajSokolov - Základní umělecká škola Sokolov, Staré náměstí 37
čtvrtek16. 3. 201708.00 – pátek 17. 3. 2017 18.00Zlínský krajKroměříž - Základní umělecká škola Kroměříž
pátek17. 3. 201708.00–18.00Kraj VysočinaJihlava - Základní umělecká škola Jihlava, příspěvková organizace
pátek17. 3. 201708.00 – sobota 18. 3. 2017 18.00Plzeňský krajPlzeň - Základní umělecká škola Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100
úterý21. 3. 201708.00 – středa 22. 3. 2017 14.00Ústecký krajLitvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
úterý21. 3. 201708.00 – středa 22. 3. 2017 18.00Olomoucký krajUničov - Základní umělecká škola, Uničov, Litovelská 190
úterý21. 3. 201708.00 – středa 22. 3. 2017 18.00Jihočeský krajČeský Krumlov - Základní umělecká škola, Český Krumlov, Kostelní 162
úterý21. 3. 201708.00 – středa 22. 3. 2017 18.00Moravskoslezský krajKarviná - Mizerov - Základní umělecká škola Bedřicha Smetany, Karviná-Mizerov, příspěvková organizace
čtvrtek30. 3. 201708.00–18.00Pardubický krajVysoké Mýto - Základní umělecká škola, Vysoké Mýto
Ústřední kolo
čtvrtek20. 4. 201708.00 – neděle 23. 4. 2017 20.00Praha 8 - Základní umělecká škola, Praha 8, Taussigova 1150

Hra na smyčcové nástroje

Začátek – KonecKraj/okresMísto konání
Školní kola
úterý17. 1. 201716.00–17.00Zbiroh - Základní umělecká škola Václava Vačkáře Zbiroh, příspěvková organizace
čtvrtek19. 1. 201713.00–15.00Slaný - Základní umělecká škola, Slaný, Politických vězňů 1160
pátek20. 1. 201715.00–18.00Brno - Gymnázium J. G. Mendela a jeho zařízení a Základní umělecká škola, školská právnická osoba
pondělí23. 1. 201708.00–18.00Týniště nad Orlicí - Základní umělecká škola, Týniště nad Orlicí, Tyršovo náměstí 235
pondělí23. 1. 201709.00–16.00Chomutov - Základní umělecká škola T. G. Masaryka Chomutov
úterý24. 1. 201708.00–18.00Třebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
úterý24. 1. 201715.00–18.00Pardubice - Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925
čtvrtek26. 1. 201708.00–14.00Brno - Základní umělecká škola F. Jílka Brno, příspěvková organizace
čtvrtek26. 1. 201709.00–12.00Slavkov u Brna - Základní umělecká škola Františka France Slavkov u Brna, příspěvková organizace
čtvrtek26. 1. 201710.00–12.00Litoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
čtvrtek26. 1. 201713.00–18.00Bučovice - Základní umělecká škola Arthura Nikische, příspěvková organizace
čtvrtek26. 1. 201715.00–18.00Kadaň - Základní umělecká škola Klementa Slavického, Kadaň
pátek27. 1. 201709.00–13.00Praha 4 - Základní umělecká škola Adolfa Voborského, Praha 4, Botevova 3114
pátek27. 1. 201713.30–18.00Žatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
sobota28. 1. 201713.00–17.00Kralovice - Základní umělecká škola Kralovice, okres Plzeň-sever
pondělí30. 1. 201708.00–18.00Ostrava-Hrabůvka - Základní umělecká škola Viléma Petrželky, Ostrava - Hrabůvka, Edisonova 90, příspěvková organizace
pondělí30. 1. 201708.00–18.00Hrušovany nad Jevišovkou - Základní umělecká škola Hrušovany nad Jevišovkou, příspěvková organizace
pondělí30. 1. 201708.00–20.00Kaplice - Základní umělecká škola, Kaplice, Linecká 2
pondělí30. 1. 201710.00–18.00Česká Lípa - Základní umělecká škola, Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace
pondělí30. 1. 201714.00–18.00Klášterec nad Ohří - Základní umělecká škola, Klášterec nad Ohří, J. A. Komenského 677, okres Chomutov
pondělí30. 1. 201714.30–18.00Vítkov - Základní umělecká škola, Vítkov, Lidická 639, příspěvková organizace
úterý31. 1. 201714.00–18.00Miroslav - Základní umělecká škola Miroslav, příspěvková organizace
úterý31. 1. 201715.00–19.00Skuteč - Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Skuteč, okres Chrudim
úterý31. 1. 201715.00–19.00Brno - Základní umělecká škola Jaroslava Kvapila Brno, příspěvková organizace
středa1. 2. 201708.00–18.00Frýdek-Místek - Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 11
středa1. 2. 201708.00–18.00Chodov - Základní umělecká škola Chodov, okres Sokolov, příspěvková organizace
středa1. 2. 201708.00–18.00Olomouc - Základní umělecká škola Iši Krejčího Olomouc, Na Vozovce 32
středa1. 2. 201714.00–18.00Zlín - Základní umělecká škola Zlín - Jižní Svahy
středa1. 2. 201715.00–16.45Němčice nad Hanou - Základní umělecká škola Němčice nad Hanou
středa1. 2. 201716.00–17.00Střelice - Základní umělecká škola Střelice, příspěvková organizace​
čtvrtek2. 2. 201709.00–13.00Mladá Boleslav - Základní umělecká škola, Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325
úterý7. 2. 201717.00–18.00Nový Jičín - Základní umělecká škola, Nový Jičín, Derkova 1, příspěvková organizace
čtvrtek9. 2. 201709.00–18.00Kuřim - Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
čtvrtek9. 2. 201715.00–18.30Liberec 12 - Základní škola a Základní umělecká škola, Liberec, Jabloňová 564/43, příspěvková organizace
pondělí13. 2. 201708.00–18.00Úpice - Základní umělecká škola A. M. Buxton, Úpice
úterý14. 2. 201717.00–18.00Bystřice nad Pernštejnem - Základní umělecká škola Bystřice nad Pernštejnem, příspěvková organizace
středa15. 2. 201718.00–19.00Litvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
čtvrtek16. 2. 201708.00–18.00Trutnov - Základní umělecká škola Trutnov
úterý21. 2. 201714.00–17.00Rumburk - Základní umělecká škola, Rumburk, Růžová 3/1416, příspěvková organizace
středa22. 2. 201715.00–18.00Přerov - Základní umělecká škola Bedřicha Kozánka, Přerov
pondělí27. 2. 201709.30–11.30Teplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
Nekonají se tato školní kola: Chotěboř, Horažďovice, Třebechovice pod Orebem, Hradec Králové, Třešť, Smiřice, Vimperk, Hradec Králové, Holice, Ústí nad Orlicí, Turnov, Dobřichovice, Oslavany, Pardubice - Polabiny, Chrudim, Rousínov, Most, Ostrava - Svinov, Havlíčkův Brod, Žamberk, Česká Třebová, Železný Brod, Polná, Letohrad, Velké Bílovice, Jablonec nad Nisou, Klatovy, Litomyšl, Jihlava, Červený Kostelec, Plzeň
Okresní kola
středa8. 2. 201708.00–18.00SemilyTurnov - Základní umělecká škola Turnov, náměstí Českého ráje 5
čtvrtek9. 2. 201708.00–18.00MělníkKralupy nad Vltavou - Základní umělecká škola, Kralupy nad Vltavou, okres Mělník, příspěvková organizace
pondělí13. 2. 201708.00–18.00Česká LípaČeská Lípa - Základní umělecká škola, Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace
pondělí13. 2. 201708.00–18.00PelhřimovKamenice nad Lipou - Základní umělecká škola Kamenice nad Lipou, Pelhřimovská 127, okres Pelhřimov
středa15. 2. 201708.00–18.00Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou - Základní umělecká škola, Jablonec nad Nisou, Podhorská 47, příspěvková organizace
čtvrtek16. 2. 201708.00–18.00TřebíčTřebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
čtvrtek16. 2. 201708.00–18.00PrachaticePrachatice - Základní umělecká škola, Prachatice, Husova 110
čtvrtek16. 2. 201708.00–18.00OpavaHradec nad Moravicí - Základní umělecká škola, Hradec nad Moravicí, Zámecká 313, příspěvková organizace
pátek17. 2. 201708.00–18.00Havlíčkův BrodHavlíčkův Brod - Základní umělecká škola J. V. Stamice Havlíčkův Brod
pátek17. 2. 201708.00–18.00LiberecLiberec - Základní umělecká škola, Liberec, Frýdlantská 1359/19, příspěvková organizace
pondělí20. 2. 201708.00–18.00TáborSezimovo Ústí - Základní umělecká škola, Sezimovo Ústí, Nerudova 648
úterý21. 2. 201708.00–18.00PardubicePardubice - Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925
úterý21. 2. 201708.00–18.00StrakoniceVolyně - Základní umělecká škola, Volyně, Palackého 64
středa22. 2. 201708.00–18.00SokolovChodov - Základní umělecká škola Chodov, okres Sokolov, příspěvková organizace
středa22. 2. 201708.00–18.00ZnojmoZnojmo - Základní umělecká škola Znojmo, příspěvková organizace
středa22. 2. 201708.00–18.00LounyŽatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
středa22. 2. 201708.00–18.00BlanskoBoskovice - Základní umělecká škola Boskovice, příspěvková organizace
středa22. 2. 201708.00–18.00JičínHořice - Základní umělecká škola Hořice, Havlíčkova 1107
středa22. 2. 201708.00 – čtvrtek 23. 2. 2017 18.00Frýdek-MístekFrýdek-Místek - Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 11
čtvrtek23. 2. 201708.00–18.00ProstějovNěmčice nad Hanou - Základní umělecká škola Němčice nad Hanou
čtvrtek23. 2. 201708.00–18.00Brno-venkovOslavany - Základní umělecká škola Oslavany, příspěvková organizace
čtvrtek23. 2. 201708.00–18.00Rychnov nad KněžnouTýniště nad Orlicí - Základní umělecká škola, Týniště nad Orlicí, Tyršovo náměstí 235
čtvrtek23. 2. 201708.00–18.00LitoměřiceLitoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
čtvrtek23. 2. 201708.00 – pátek 24. 2. 2017 18.00OstravaOstrava-Hrabůvka - Základní umělecká škola Viléma Petrželky, Ostrava - Hrabůvka, Edisonova 90, příspěvková organizace
pátek24. 2. 201708.00–18.00ChomutovChomutov - Základní umělecká škola T. G. Masaryka Chomutov
pátek24. 2. 201708.00–18.00TrutnovÚpice - Základní umělecká škola A. M. Buxton, Úpice
pátek24. 2. 201708.00–18.00ChebFrantiškovy Lázně - Základní umělecká škola Járy Cimrmana Františkovy Lázně
sobota25. 2. 201708.00–18.00Karlovy VaryBečov nad Teplou - Základní umělecká škola Josefa Labitzkého Bečov nad Teplou, příspěvková organizace
pondělí27. 2. 201708.00–18.00KarvináČeský Těšín - Základní umělecká škola Pavla Kalety, Český Těšín, příspěvková organizace
pondělí27. 2. 201708.00–18.00Nový JičínFrenštát pod Radhoštěm - Základní umělecká škola, Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 955, příspěvková organizace
úterý28. 2. 201708.00–18.00KlatovyKlatovy - Základní umělecká škola Josefa Kličky, Klatovy, Plánická 208
úterý28. 2. 201708.00–18.00VyškovRousínov - Základní umělecká škola Františka Sušila Rousínov, Sušilovo náměstí 14
úterý28. 2. 201708.00–18.00DěčínRumburk - Základní umělecká škola, Rumburk, Růžová 3/1416, příspěvková organizace
úterý28. 2. 201708.00–18.00RokycanyRokycany - Základní umělecká škola, Rokycany, Jiráskova 181
úterý28. 2. 201708.00–18.00SvitavyJevíčko - Základní umělecká škola Jevíčko
úterý28. 2. 201708.00–18.00KroměřížKroměříž - Základní umělecká škola Kroměříž
středa1. 3. 201708.00–18.00Jindřichův HradecJindřichův Hradec - Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Janderova 165/II.
středa1. 3. 201708.00–18.00ChrudimHlinsko - Základní umělecká škola, Hlinsko, Poděbradovo náměstí 305, okres Chrudim
čtvrtek2. 3. 201708.00–18.00České BudějoviceČeské Budějovice - První soukromá základní umělecká škola s.r.o.
pátek3. 3. 201708.00–18.00Plzeň-severKralovice - Základní umělecká škola Kralovice, okres Plzeň-sever
pátek3. 3. 201708.00 – sobota 11. 3. 2017 18.00Plzeň-městoPlzeň - Základní umělecká škola Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100
úterý7. 3. 201708.00–18.00DomažliceDomažlice - Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Domažlice, příspěvková organizace
úterý7. 3. 201708.00–18.00Žďár nad SázavouBystřice nad Pernštejnem - Základní umělecká škola Bystřice nad Pernštejnem, příspěvková organizace
středa8. 3. 201708.00–18.00Brno-městoBrno - Základní umělecká škola PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Došlíkova 48, příspěvková organizace
středa8. 3. 201708.00–18.00HodonínHodonín - Základní umělecká škola Hodonín, příspěvková organizace
středa8. 3. 201708.00–18.00JihlavaJihlava - Základní umělecká škola Jihlava, příspěvková organizace
středa8. 3. 201708.00–18.00VsetínRožnov pod Radhoštěm - Základní umělecká škola Rožnov pod Radhoštěm
středa8. 3. 201708.00–18.00Hradec KrálovéHradec Králové - Základní umělecká škola Střezina, Hradec Králové, Luční 838
středa8. 3. 201708.00–18.00ZlínSlavičín - Základní umělecká škola Slavičín
středa8. 3. 201708.00–18.00Ústí nad LabemÚstí nad Labem - Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace
středa8. 3. 201708.00–18.00TepliceTeplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
středa8. 3. 201708.00–18.00BřeclavBřeclav - Základní umělecká škola Břeclav, Křížkovského 4, příspěvková organizace
středa8. 3. 201708.00 – čtvrtek 9. 3. 2017 18.00NáchodBroumov - Základní umělecká škola Broumov
čtvrtek9. 3. 201708.00–18.00Uherské HradištěUherské Hradiště - Základní umělecká škola Uherské Hradiště
pátek10. 3. 201708.00–18.00Plzeň-jihStarý Plzenec - Základní umělecká škola Starý Plzenec, příspěvková organizace
pondělí13. 3. 201708.00–18.00MostMost - Základní umělecká škola F. L. Gassmanna, Most, Obránců míru 2364, příspěvková organizace
úterý14. 3. 201708.00–18.00PřerovHranice - Základní umělecká škola, Hranice, Školní náměstí 35
středa15. 3. 201708.00–18.00JeseníkJeseník - Základní umělecká škola Jeseník
středa15. 3. 201708.00–18.00ZlínOtrokovice - Základní umělecká škola Otrokovice
středa15. 3. 201708.00 – čtvrtek 16. 3. 2017 18.00OlomoucUničov - Základní umělecká škola, Uničov, Litovelská 190
čtvrtek16. 3. 201708.00–18.00ŠumperkZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh
úterý21. 3. 201708.00–18.00Ústí nad OrlicíLetohrad - Základní umělecká škola Alfonse Muchy Letohrad
Nekonají se tato okresní kola: Bruntál, Tachov
Krajská kola
pátek10. 3. 201708.00–18.00Liberecký krajTurnov - Základní umělecká škola Turnov, náměstí Českého ráje 5
středa22. 3. 201708.00–18.00Karlovarský krajKarlovy Vary - Základní umělecká škola Antonína Dvořáka Karlovy Vary, příspěvková organizace
pondělí27. 3. 201708.00 – úterý 28. 3. 2017 18.00Jihomoravský krajOřechov - Základní umělecká škola Ořechov, příspěvková organizace
úterý28. 3. 201708.00–18.00Kraj VysočinaTřebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
úterý28. 3. 201708.00–18.00Zlínský krajUherské Hradiště - Základní umělecká škola Uherské Hradiště
úterý28. 3. 201708.00–18.00Ústecký krajTeplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
úterý28. 3. 201708.00 – pátek 31. 3. 2017 18.00Hlavní město PrahaPraha 6 - Základní umělecká škola Jana Hanuše, Praha 6, U Dělnického cvičiště 1/1100 B
středa29. 3. 201708.00 – pátek 31. 3. 2017 18.00Moravskoslezský krajOstrava - Moravská Ostrava - Základní umělecká škola, Ostrava - Moravská Ostrava, Sokolská třída 15, příspěvková organizace
čtvrtek30. 3. 201708.00 – pátek 31. 3. 2017 18.00Jihočeský krajČeské Budějovice - Základní umělecká škola B. Jeremiáše, České Budějovice, Otakarova 43
sobota1. 4. 201708.00 – neděle 2. 4. 2017 18.00Plzeňský krajPlzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Sokolovská 54
pondělí3. 4. 201708.00–18.00Zlínský krajZlín - Základní umělecká škola Zlín
pondělí3. 4. 201708.00 – úterý 4. 4. 2017 18.00Královéhradecký krajHradec Králové - Základní umělecká škola, Hradec Králové, Habrmanova 130
úterý4. 4. 201708.00 – středa 5. 4. 2017 18.00Olomoucký krajOlomouc - Základní umělecká škola Iši Krejčího Olomouc, Na Vozovce 32
úterý4. 4. 201708.00 – středa 5. 4. 2017 18.00Středočeský krajMladá Boleslav - Základní umělecká škola, Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325
čtvrtek6. 4. 201708.00–20.00Pardubický krajČeská Třebová - Základní umělecká škola Česká Třebová
Ústřední kolo
čtvrtek11. 5. 201708.00 – neděle 14. 5. 2017 20.00Liberec - Základní umělecká škola, Liberec, Frýdlantská 1359/19, příspěvková organizace

Hra na kytaru

Začátek – KonecKraj/okresMísto konání
Školní kola
čtvrtek19. 1. 201714.00–17.00Slaný - Základní umělecká škola, Slaný, Politických vězňů 1160
pátek20. 1. 201714.00–15.00Zbiroh - Základní umělecká škola Václava Vačkáře Zbiroh, příspěvková organizace
úterý24. 1. 201709.00–18.00Nové Město na Moravě - Základní umělecká škola Jana Štursy Nové Město na Moravě, příspěvková organizace
úterý24. 1. 201714.00–18.00Mladá Boleslav - Základní umělecká škola, Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325
středa25. 1. 201708.00–18.00Jičín - Základní umělecká škola J. B. Foerstera, Jičín, Valdštejnovo náměstí 1
středa25. 1. 201710.00–12.00Litoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
středa25. 1. 201713.20 – čtvrtek 26. 1. 2017 17.40Chomutov - Základní umělecká škola T. G. Masaryka Chomutov
středa25. 1. 201715.00–18.00Pardubice - Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925
čtvrtek26. 1. 201708.00–18.00Ostrava-Hrabůvka - Základní umělecká škola Viléma Petrželky, Ostrava - Hrabůvka, Edisonova 90, příspěvková organizace
čtvrtek26. 1. 201709.00–12.00Slavkov u Brna - Základní umělecká škola Františka France Slavkov u Brna, příspěvková organizace
čtvrtek26. 1. 201713.00–18.00Bučovice - Základní umělecká škola Arthura Nikische, příspěvková organizace
čtvrtek26. 1. 201715.00–18.00Kadaň - Základní umělecká škola Klementa Slavického, Kadaň
pátek27. 1. 201708.00–18.00Česká Lípa - Základní umělecká škola, Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace
pátek27. 1. 201714.00–17.00Podbořany - Základní umělecká škola Podbořany, okres Louny
sobota28. 1. 201713.00–17.00Kralovice - Základní umělecká škola Kralovice, okres Plzeň-sever
pondělí30. 1. 201708.00–18.00Chodov - Základní umělecká škola Chodov, okres Sokolov, příspěvková organizace
pondělí30. 1. 201708.30–10.00Hrušovany nad Jevišovkou - Základní umělecká škola Hrušovany nad Jevišovkou, příspěvková organizace
pondělí30. 1. 201714.00–18.00Klimkovice - Základní umělecká škola, Klimkovice, Lidická 5, příspěvková organizace
pondělí30. 1. 201714.00–18.00Žatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
pondělí30. 1. 201714.30–18.00Vítkov - Základní umělecká škola, Vítkov, Lidická 639, příspěvková organizace
pondělí30. 1. 201716.00–19.00Brno - Soukromá základní umělecká škola UNIVERSUM, s.r.o.
pondělí30. 1. 201717.15–19.00Jedovnice - Základní umělecká škola Jedovnice, příspěvková organizace
úterý31. 1. 201713.00–18.00Habartov - Základní umělecká škola Habartov, okres Sokolov, příspěvková organizace
úterý31. 1. 201714.00–18.00Miroslav - Základní umělecká škola Miroslav, příspěvková organizace
středa1. 2. 201713.00–14.45Němčice nad Hanou - Základní umělecká škola Němčice nad Hanou
středa1. 2. 201714.00–17.00Praha 4 - Základní umělecká škola Adolfa Voborského, Praha 4, Botevova 3114
středa1. 2. 201717.00–20.00České Budějovice - Druhá soukromá základní umělecká škola, s.r.o.
čtvrtek2. 2. 201708.00–18.00Kaplice - Základní umělecká škola, Kaplice, Linecká 2
čtvrtek2. 2. 201708.00–18.00Frýdek-Místek - Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 11
čtvrtek2. 2. 201708.00–18.00Olomouc - Základní umělecká škola Iši Krejčího Olomouc, Na Vozovce 32
čtvrtek2. 2. 201714.45–17.00Kraslice - Základní umělecká škola Kraslice, příspěvková organizace
středa8. 2. 201708.00–18.00Hradec Králové - Základní umělecká škola Střezina, Hradec Králové, Luční 838
středa8. 2. 201710.00–14.00Brno - Základní umělecká škola Brno, Slunná, příspěvková organizace
čtvrtek9. 2. 201714.00–18.00Zlín - Základní umělecká škola Zlín - Jižní Svahy
čtvrtek9. 2. 201714.00–19.00Plzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Terezie Brzkové 33
pondělí13. 2. 201716.30–17.30Trutnov - Základní umělecká škola Trutnov
středa15. 2. 201718.00–19.00Litvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
čtvrtek16. 2. 201708.00–18.00Kuřim - Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
úterý21. 2. 201708.00–13.00Jindřichův Hradec - Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Janderova 165/II.
úterý21. 2. 201714.00–17.00Rumburk - Základní umělecká škola, Rumburk, Růžová 3/1416, příspěvková organizace
úterý21. 2. 201716.00–18.00Klášterec nad Ohří - Základní umělecká škola, Klášterec nad Ohří, J. A. Komenského 677, okres Chomutov
středa22. 2. 201716.00–17.00Nový Jičín - Základní umělecká škola, Nový Jičín, Derkova 1, příspěvková organizace
čtvrtek2. 3. 201709.30–11.30Teplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
Nekonají se tato školní kola: Jablonec nad Nisou, Ostrava - Svinov, Kostelec nad Orlicí, Litomyšl, Žamberk, Jihlava, Horažďovice, Třebechovice pod Orebem, Přerov, Telč, Smiřice, Vimperk, Hradec Králové, Železný Brod, Holice, Turnov, Dobřichovice, Třešť, Pardubice - Polabiny, Ledeč nad Sázavou, Most, Česká Třebová, Chrudim, Polná, Letohrad, Rousínov
Okresní kola
čtvrtek9. 2. 201708.00–18.00MělníkKralupy nad Vltavou - Základní umělecká škola, Kralupy nad Vltavou, okres Mělník, příspěvková organizace
čtvrtek9. 2. 201708.00–18.00ChrudimSlatiňany - Základní umělecká škola Slatiňany
pondělí13. 2. 201710.00–12.00Jablonec nad NisouŽelezný Brod - Základní umělecká škola Železný Brod, příspěvková organizace
úterý14. 2. 201708.00–18.00TřebíčHrotovice - Základní umělecká škola Hrotovice
středa15. 2. 201708.00–18.00JihlavaJihlava - Základní umělecká škola Jihlava, příspěvková organizace
středa15. 2. 201708.00–18.00BruntálKrnov - Základní umělecká škola, Krnov, Hlavní náměstí 9, příspěvková organizace
středa15. 2. 201708.00–18.00TachovPlaná - Základní umělecká škola, Planá, Dukelských hrdinů 85
středa15. 2. 201708.00–18.00ZnojmoZnojmo - Základní umělecká škola Znojmo, příspěvková organizace
středa15. 2. 201708.00–18.00PelhřimovPacov - Základní umělecká škola Pacov, Španovského 319
středa15. 2. 201708.00–18.00SemilyJilemnice - Základní umělecká škola Jilemnice,příspěvková organizace
středa15. 2. 201708.00–18.00LiberecLiberec - Základní umělecká škola, Liberec, Frýdlantská 1359/19, příspěvková organizace
čtvrtek16. 2. 201708.00–18.00Česká LípaMimoň - Základní umělecká škola Václava Snítila, Mimoň, příspěvková organizace
čtvrtek16. 2. 201708.00–18.00PrachaticePrachatice - Základní umělecká škola, Prachatice, Husova 110
úterý21. 2. 201708.00–18.00SokolovKraslice - Základní umělecká škola Kraslice, příspěvková organizace
úterý21. 2. 201708.00–18.00StrakoniceVolyně - Základní umělecká škola, Volyně, Palackého 64
středa22. 2. 201708.00–18.00SvitavyLitomyšl - Základní umělecká škola Bedřicha Smetany Litomyšl
středa22. 2. 201708.00–18.00LounyŽatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
čtvrtek23. 2. 201708.00–14.00Český KrumlovKaplice - Základní umělecká škola, Kaplice, Linecká 2
čtvrtek23. 2. 201708.00–18.00PardubiceHolice - Základní umělecká škola Karla Malicha
čtvrtek23. 2. 201708.00–18.00Karlovy VaryNejdek - Základní umělecká škola Nejdek, Dvořákova, příspěvková organizace
čtvrtek23. 2. 201708.00–18.00LitoměřiceLitoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
čtvrtek23. 2. 201708.00–18.00JičínJičín - Základní umělecká škola J. B. Foerstera, Jičín, Valdštejnovo náměstí 1
čtvrtek23. 2. 201708.00 – pátek 24. 2. 2017 18.00Brno-městoBrno - Soukromá základní umělecká škola UNIVERSUM, s.r.o.
čtvrtek23. 2. 201710.00–12.00TáborVeselí nad Lužnicí - Základní umělecká škola, Veselí nad Lužnicí, nám. T. G. Masaryka 22
pátek24. 2. 201708.00–18.00HodonínKyjov - Základní umělecká škola Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova
sobota25. 2. 201708.00–18.00ChebFrantiškovy Lázně - Základní umělecká škola Járy Cimrmana Františkovy Lázně
úterý28. 2. 201708.00–18.00Jindřichův HradecJindřichův Hradec - Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Janderova 165/II.
úterý28. 2. 201708.00–18.00VyškovRousínov - Základní umělecká škola Františka Sušila Rousínov, Sušilovo náměstí 14
úterý28. 2. 201708.00–18.00České BudějoviceČeské Budějovice - Základní umělecká škola, České Budějovice, Piaristické náměstí 1
úterý28. 2. 201708.00–18.00DěčínRumburk - Základní umělecká škola, Rumburk, Růžová 3/1416, příspěvková organizace
středa1. 3. 201708.00–18.00VsetínValašské Meziříčí - Základní umělecká škola Alfréda Radoka Valašské Meziříčí
středa1. 3. 201708.00–18.00Ústí nad OrlicíŽamberk - Základní umělecká škola Petra Ebena, Žamberk
středa1. 3. 201708.00–18.00Havlíčkův BrodHavlíčkův Brod - Základní umělecká škola J. V. Stamice Havlíčkův Brod
středa1. 3. 201708.00 – čtvrtek 2. 3. 2017 18.00OstravaOstrava - Slezská Ostrava - Základní umělecká škola Edvarda Runda, Ostrava - Slezská Ostrava, Keltičkova 4, příspěvková organizace
čtvrtek2. 3. 201708.00–18.00ProstějovKonice - Základní umělecká škola Konice, Na Příhonech 425
čtvrtek2. 3. 201708.00–18.00KarvináČeský Těšín - Základní umělecká škola Pavla Kalety, Český Těšín, příspěvková organizace
čtvrtek2. 3. 201708.00–18.00Frýdek-MístekFrýdek-Místek - Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 11
pátek3. 3. 201708.00–18.00Plzeň-severKralovice - Základní umělecká škola Kralovice, okres Plzeň-sever
pátek3. 3. 201708.00–18.00Plzeň-jihPřeštice - Základní umělecká škola Přeštice, okres Plzeň-jih
pátek3. 3. 201708.00–18.00Brno-venkovKuřim - Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
úterý7. 3. 201708.00–18.00DomažliceDomažlice - Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Domažlice, příspěvková organizace
úterý7. 3. 201708.00–18.00BřeclavMikulov - Základní umělecká škola Mikulov, příspěvková organizace
úterý7. 3. 201708.00–18.00Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou - Základní umělecká škola Františka Drdly, Žďár nad Sázavou, Doležalovo náměstí 4, příspěvková organizace
středa8. 3. 201708.00–18.00BlanskoVelké Opatovice - Základní umělecká škola Velké Opatovice, příspěvková organizace
čtvrtek9. 3. 201708.00–18.00Hradec KrálovéNový Bydžov - Základní umělecká škola Jana Maláta, Nový Bydžov
úterý14. 3. 201708.00–18.00OlomoucŠternberk - Základní umělecká škola Šternberk, příspěvková organizace
úterý14. 3. 201708.00–18.00ZlínZlín - Základní umělecká škola Zlín - Jižní Svahy
úterý14. 3. 201708.00–18.00JeseníkJeseník - Základní umělecká škola Jeseník
úterý14. 3. 201708.00–18.00Ústí nad LabemÚstí nad Labem - Základní škola a Základní umělecká škola Ústí nad Labem, Husova 349/19, příspěvková organizace
středa15. 3. 201708.00–18.00Uherské HradištěUherský Ostroh - Základní umělecká škola Uherský Ostroh
středa15. 3. 201708.00–18.00Nový JičínNový Jičín - Základní umělecká škola, Nový Jičín, Derkova 1, příspěvková organizace
čtvrtek16. 3. 201708.00–14.00Rychnov nad KněžnouKostelec nad Orlicí - Základní umělecká škola F. I. Tůmy, Kostelec nad Orlicí, Tyršova 17
čtvrtek16. 3. 201708.00–18.00KroměřížKroměříž - Soukromá základní umělecká škola D-MUSIC s.r.o.
čtvrtek16. 3. 201708.00–18.00OpavaOpava - Základní umělecká škola Václava Kálika, Opava, Nádražní okruh 11, příspěvková organizace
pátek17. 3. 201708.00–18.00TepliceTeplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
sobota18. 3. 201708.00 – neděle 19. 3. 2017 18.00Plzeň-městoPlzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Terezie Brzkové 33
úterý21. 3. 201708.00–18.00ŠumperkŠumperk - Základní umělecká škola, Šumperk, Žerotínova 11
středa22. 3. 201708.00–18.00ChomutovKlášterec nad Ohří - Základní umělecká škola, Klášterec nad Ohří, J. A. Komenského 677, okres Chomutov
středa22. 3. 201708.00–18.00PřerovPřerov - Základní umělecká škola Bedřicha Kozánka, Přerov
čtvrtek23. 3. 201708.00–18.00NáchodHronov - Základní umělecká škola Hronov
pátek24. 3. 201708.00–18.00MostMost - Základní umělecká škola F. L. Gassmanna, Most, Obránců míru 2364, příspěvková organizace
Nekonají se tato okresní kola: Klatovy, Rokycany
Krajská kola
úterý14. 3. 201708.00–18.00Liberecký krajSemily - Základní umělecká škola Semily
středa22. 3. 201708.00–18.00Pardubický krajPardubice - Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925
čtvrtek23. 3. 201708.00–18.00Karlovarský krajKraslice - Základní umělecká škola Kraslice, příspěvková organizace
čtvrtek30. 3. 201708.00 – pátek 31. 3. 2017 18.00Středočeský krajKladno - Základní umělecká škola, Kladno, 5. května 1870
pondělí3. 4. 201708.00 – úterý 4. 4. 2017 18.00Jihočeský krajČeské Budějovice - Základní umělecká škola, České Budějovice, Piaristické náměstí 1
úterý4. 4. 201708.00 – středa 5. 4. 2017 18.00Moravskoslezský krajFrýdek-Místek - Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 11
středa5. 4. 201708.00–18.00Zlínský krajKroměříž - Soukromá základní umělecká škola D-MUSIC s.r.o.
středa5. 4. 201708.00–18.00Kraj VysočinaHavlíčkův Brod - Základní umělecká škola J. V. Stamice Havlíčkův Brod
středa5. 4. 201709.00–19.00Královéhradecký krajJaroměř - Základní umělecká škola F. A. Šporka, Jaroměř
čtvrtek6. 4. 201708.00 – neděle 9. 4. 2017 18.00Hlavní město PrahaPraha 2 - Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Praha 2, Slezská 21
pátek7. 4. 201708.00–18.00Ústecký krajMost - Základní umělecká škola F. L. Gassmanna, Most, Obránců míru 2364, příspěvková organizace
sobota8. 4. 201708.00 – neděle 9. 4. 2017 18.00Plzeňský krajPlzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Chválenická 17
pondělí10. 4. 201708.00 – úterý 11. 4. 2017 18.00Jihomoravský krajBlansko - Základní umělecká škola Blansko, příspěvková organizace
úterý11. 4. 201708.00–18.00Olomoucký krajZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh
Ústřední kolo
čtvrtek18. 5. 201708.00 – neděle 21. 5. 2017 20.00Plzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Terezie Brzkové 33

Soutěžní přehlídka dechových orchestrů

Začátek – KonecKraj/okresMísto konání
Školní kola
Nekonají se tato školní kola: Miroslav, Chrudim, Červený Kostelec, Nové Město nad Metují, Litvínov - Horní Litvínov, Jablonec nad Nisou, Ostrava - Svinov, Police nad Metují, Náchod, Praha 4, Kralovice, Horažďovice, Třebechovice pod Orebem, Rousínov, Jaroměř, Smiřice, Vimperk, Hradec Králové, Přerov, Turnov, Hronov
Okresní kola
pátek17. 2. 201708.00–18.00SemilySemily - Základní umělecká škola Semily
sobota4. 3. 201708.00–18.00PřerovPřerov - Základní umělecká škola Bedřicha Kozánka, Přerov
Nekonají se tato okresní kola: Frýdek-Místek, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Chomutov, Náchod, Hradec Králové, Trutnov, Domažlice, Plzeň-sever, Šumperk, Litoměřice, Děčín, Česká Lípa, Klatovy, Rokycany, Prachatice, Bruntál, Karviná, Vsetín, Louny, Most, Jičín, Liberec, Plzeň-jih, Tachov, Olomouc, Prostějov, Jeseník, Zlín, Teplice, Rychnov nad Kněžnou, Plzeň-město
Krajská kola
sobota4. 3. 201708.00–18.00Hlavní město PrahaPraha 1 - Základní umělecká škola, Praha 1, Biskupská 12
čtvrtek16. 3. 201708.00–18.00Liberecký krajČeská Lípa - Základní umělecká škola, Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace
sobota25. 3. 201708.00–18.00Karlovarský krajMariánské Lázně - Základní umělecká škola Fryderyka Chopina, Mariánské Lázně, příspěvková organizace
sobota25. 3. 201708.00–18.00Pardubický krajPřelouč - Základní umělecká škola Přelouč, okres Pardubice
neděle26. 3. 201708.00–18.00Plzeňský krajTřemošná - Základní umělecká škola Třemošná, příspěvková organizace
pátek31. 3. 201708.00–18.00Královéhradecký krajÚpice - Základní umělecká škola A. M. Buxton, Úpice
sobota1. 4. 201708.00–18.00Olomoucký krajZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh
čtvrtek6. 4. 201708.00–18.00Kraj VysočinaPelhřimov - Základní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace
pátek7. 4. 201708.00–18.00Zlínský krajZdounky - Základní umělecká škola Zdounky
pátek7. 4. 201708.00–18.00Středočeský krajKolín - Základní umělecká škola Fr. Kmocha
pondělí10. 4. 201708.00–18.00Ústecký krajLitvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
pátek21. 4. 201708.00–18.00Moravskoslezský krajHavířov - Podlesí - Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Havířov, příspěvková organizace
středa26. 4. 201708.00–18.00Jihomoravský krajVeselí nad Moravou - Základní umělecká škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace
Ústřední kolo
pátek26. 5. 201708.00 – sobota 27. 5. 2017 20.00Letovice - Základní umělecká škola Letovice, příspěvková organizace

Soutěžní přehlídka pro jazzové soubory a ostatní orchestry

Začátek – KonecKraj/okresMísto konání
Školní kola
čtvrtek26. 1. 201715.00–18.00Slaný - Základní umělecká škola, Slaný, Politických vězňů 1160
neděle19. 3. 201718.00–20.00Zlín - Základní umělecká škola Zlín - Jižní Svahy
Nekonají se tato školní kola: Smiřice, Vimperk, Hradec Králové, Přerov, Turnov, Železný Brod, Letohrad, Červený Kostelec, Police nad Metují, Žamberk, Náchod, Litvínov - Horní Litvínov, Jablonec nad Nisou, Ostrava - Svinov, Miroslav, Ústí nad Orlicí, Chrudim, Broumov, Nové Město nad Metují, Horažďovice, Třebechovice pod Orebem, Rousínov, Jaroměř, Hronov, Praha 4
Okresní kola
pátek17. 2. 201708.00–18.00SemilySemily - Základní umělecká škola Semily
sobota4. 3. 201708.00–18.00PřerovPřerov - Základní umělecká škola Bedřicha Kozánka, Přerov
pátek17. 3. 201708.00–18.00Nový JičínStudénka - Základní umělecká škola J. A. Komenského, Studénka, příspěvková organizace
Nekonají se tato okresní kola: Děčín, Rychnov nad Kněžnou, Česká Lípa, Klatovy, Tachov, Frýdek-Místek, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Chomutov, Hradec Králové, Trutnov, Plzeň-jih, Rokycany, Šumperk, Litoměřice, Most, Jičín, Plzeň-město, Bruntál, Karviná, Vsetín, Teplice, Louny, Náchod, Liberec, Domažlice, Plzeň-sever, Olomouc, Prostějov, Jeseník
Krajská kola
sobota4. 3. 201708.00–18.00Hlavní město PrahaPraha 1 - Základní umělecká škola, Praha 1, Biskupská 12
středa15. 3. 201708.00–18.00Královéhradecký krajHradec Králové - Základní umělecká škola Střezina, Hradec Králové, Luční 838
čtvrtek16. 3. 201708.00–18.00Liberecký krajČeská Lípa - Základní umělecká škola, Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace
sobota25. 3. 201708.00–18.00Karlovarský krajMariánské Lázně - Základní umělecká škola Fryderyka Chopina, Mariánské Lázně, příspěvková organizace
neděle26. 3. 201708.00–18.00Plzeňský krajTřemošná - Základní umělecká škola Třemošná, příspěvková organizace
sobota1. 4. 201708.00–18.00Olomoucký krajZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh
středa5. 4. 201708.00–18.00Pardubický krajSvitavy - Základní umělecká škola Svitavy
čtvrtek6. 4. 201708.00–18.00Kraj VysočinaPelhřimov - Základní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace
pátek7. 4. 201708.00–18.00Jihočeský krajVimperk - Základní umělecká škola, Vimperk, Nerudova 267
pondělí10. 4. 201708.00–18.00Ústecký krajLitvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
pátek21. 4. 201708.00–18.00Zlínský krajUherský Ostroh - Základní umělecká škola Uherský Ostroh
pátek21. 4. 201708.00–18.00Moravskoslezský krajHavířov - Podlesí - Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Havířov, příspěvková organizace
středa26. 4. 201708.00 – čtvrtek 27. 4. 2017 18.00Středočeský krajPoděbrady - Základní umělecká škola, Poděbrady, Školní 556
čtvrtek27. 4. 201708.00–18.00Jihomoravský krajMikulov - Základní umělecká škola Mikulov, příspěvková organizace
Ústřední kolo
čtvrtek8. 6. 201708.00 – neděle 11. 6. 2017 20.00Litvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most

Soutěžní přehlídka výtvarného oboru

Začátek – KonecKraj/okresMísto konání
Školní kola
Nekonají se tato školní kola: Horažďovice, Třebechovice pod Orebem, Rousínov, Jaroměř, Praha 4, Jablonec nad Nisou, Sezimovo Ústí, Smiřice, Hradec Králové, Turnov, Brno, Broumov, Náchod, Přerov, Červený Kostelec, Nové Město nad Metují, Litvínov - Horní Litvínov, Ostrava - Svinov, Miroslav, Vimperk, Ústí nad Orlicí, Chrudim, Hronov, Police nad Metují
Okresní kola
úterý31. 1. 201708.00–18.00OlomoucOlomouc - Základní umělecká škola Miloslava Stibora - výtvarný obor, Olomouc, Pionýrská 4
Nekonají se tato okresní kola: Bruntál, Karviná, Zlín, Vsetín, Rychnov nad Kněžnou, Liberec, Plzeň-jih, Tachov, Brno-město, Prostějov, Jeseník, Děčín, Louny, Ústí nad Labem, Trutnov, Plzeň-město, Frýdek-Místek, Uherské Hradiště, Chomutov, Most, Hradec Králové, Náchod, Domažlice, Plzeň-sever, Přerov, Šumperk, Litoměřice, Teplice, Jičín, Česká Lípa, Klatovy, Rokycany
Krajská kola
čtvrtek30. 3. 201708.00 – pátek 31. 3. 2017 18.00Jihomoravský krajIvančice - Základní umělecká škola A. Muchy Ivančice, příspěvková organizace
čtvrtek6. 4. 201708.00 – pátek 7. 4. 2017 18.00Jihočeský krajTřeboň - Základní umělecká škola, Třeboň, Hradební 24
pátek7. 4. 201708.00–18.00Ústecký krajTeplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
čtvrtek20. 4. 201708.00–18.00Karlovarský krajChodov - Základní umělecká škola Chodov, okres Sokolov, příspěvková organizace
čtvrtek20. 4. 201708.00 – pátek 21. 4. 2017 18.00Moravskoslezský krajOpava - Základní umělecká škola, Opava, Solná 8, příspěvková organizace
sobota22. 4. 201708.00–18.00Pardubický krajPardubice - Polabiny - Základní umělecká škola Pardubice-Polabiny, Lonkova 510
sobota22. 4. 201708.00 – neděle 23. 4. 2017 18.00Hlavní město PrahaPraha 9 - Čakovice - Základní umělecká škola Marie Podvalové, Praha 9 - Čakovice, Cukrovarská 1
pátek28. 4. 201708.00–18.00Zlínský krajBystřice pod Hostýnem - Základní umělecká škola Bystřice pod Hostýnem
pátek28. 4. 201708.00–18.00Kraj VysočinaŽďár nad Sázavou - Základní umělecká škola Františka Drdly, Žďár nad Sázavou, Doležalovo náměstí 4, příspěvková organizace
pátek12. 5. 201708.00–18.00Středočeský krajČeský Brod - Základní umělecká škola, Český Brod, Kollárova 419
čtvrtek18. 5. 201708.00 – pátek 19. 5. 2017 18.00Olomoucký krajOlomouc - Základní umělecká škola Miloslava Stibora - výtvarný obor, Olomouc, Pionýrská 4
pondělí22. 5. 201708.00 – úterý 23. 5. 2017 18.00Plzeňský krajPlzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Jagellonská 14
středa24. 5. 201708.00–18.00Liberecký krajJablonec nad Nisou - Základní umělecká škola, Jablonec nad Nisou, Podhorská 47, příspěvková organizace
čtvrtek25. 5. 201708.00 – pátek 26. 5. 2017 18.00Královéhradecký krajDvůr Králové nad Labem - Základní umělecká škola R. A. Dvorského, Dvůr Králové nad Labem, náměstí T. G. Masaryka 83
Ústřední kolo
neděle1. 10. 201708.00 – neděle 8. 10. 2017 20.00Olomouc - Základní umělecká škola Miloslava Stibora - výtvarný obor, Olomouc, Pionýrská 4

Pondělí 23. ledna 2017