Soutěže základních uměleckých škol

Nápověda Slovensky Česky

Soutěže základních uměleckých škol pro školní rok 2015/2016

  1. Hra na elektronické klávesové nástroje
    • Soutěžní kategorie
      • a) sólo
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 8 let, 3–6 minut)
          • I. kategorie (do 9 let, 3–6 minut)
          • II. kategorie (do 10 let, 4–7 minut)
          • III. kategorie (do 11 let, 4–7 minut)
          • IV. kategorie (do 12 let, 5–8 minut)
          • V. kategorie (do 13 let, 5–8 minut)
          • VI. kategorie (do 14 let, 6–9 minut)
          • VII. kategorie (do 15 let, 6–9 minut)
          • VIII. kategorie (do 17 let, 7–10 minut)
          • IX. kategorie (do 26 let, 7–10 minut)
    • Soutěžní kola
      • Ústřední – ZUŠ Františkovy Lázně (29. 4. 2016 – 1. 5. 2016)
      • Krajská
        • Královéhradecký kraj – ZUŠ Střezina,Hradec Králové (16. 3. 2016)
    • Přihláška do soutěže
    • Seznam soutěžních skladeb celé soutěže
  2. Komorní hra s převahou dechových nástrojů
    • Soutěžní kategorie
      • a) soubory dřevěných dechových nástrojů
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 10 let, 3–6 minut)
          • II. kategorie (do 13 let, 4–8 minut)
          • III. kategorie (do 16 let, 6–10 minut)
          • IV. kategorie (do 19 let, 6–10 minut)
          • V. kategorie (do 26 let, 6–10 minut)
      • b) soubory zobcových fléten
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 10 let, 3–6 minut)
          • II. kategorie (do 13 let, 4–8 minut)
          • III. kategorie (do 16 let, 6–10 minut)
          • IV. kategorie (do 19 let, 6–10 minut)
          • V. kategorie (do 26 let, 6–10 minut)
      • c) soubory žesťových nástrojů
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 10 let, 3–6 minut)
          • II. kategorie (do 13 let, 4–8 minut)
          • III. kategorie (do 16 let, 6–10 minut)
          • IV. kategorie (do 19 let, 6–10 minut)
          • V. kategorie (do 26 let, 6–10 minut)
      • d) soubory různých nástrojových kombinací s početní převahou dechových nástrojů
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 10 let, 3–6 minut)
          • II. kategorie (do 13 let, 4–8 minut)
          • III. kategorie (do 16 let, 6–10 minut)
          • IV. kategorie (do 19 let, 6–10 minut)
          • V. kategorie (do 26 let, 6–10 minut)
    • Soutěžní kola
      • Ústřední – ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba (5. 5. 2016 – 8. 5. 2016)
      • Krajská
        • Královéhradecký kraj (soutěžní kategorie a), d)) – ZUŠ Police nad Metují (22. 3. 2016)
        • Královéhradecký kraj (soutěžní kategorie b)) – ZUŠ F. A. Šporka,Jaroměř (15. 3. 2016)
        • Královéhradecký kraj (soutěžní kategorie c)) – ZUŠ Trutnov (23. 3. 2016)
    • Přihláška do soutěže
    • Seznam soutěžních skladeb celé soutěže
  3. Hra na akordeon (včetně komorní a souborové hry)
    • Soutěžní kategorie
      • 1. Akordeon sólo
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 8 let, 2–4 minuty)
          • I. kategorie (do 9 let, 3–5 minut)
          • II. kategorie (do 10 let, 4–6 minut)
          • III. kategorie (do 11 let, 5–7 minut)
          • IV. kategorie (do 12 let, 6–8 minut)
          • V. kategorie (do 13 let, 7–9 minut)
          • VI. kategorie (do 14 let, 8–10 minut)
          • VII. kategorie (do 15 let, 8–10 minut)
          • VIII. kategorie (do 16 let, 10–12 minut)
          • IX. kategorie (do 17 let, 10–12 minut)
          • X. kategorie (do 18 let, 12–15 minut)
      • 2. a) A Komorní hra do 5 členů (čistě akordeonová)
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 12 let, 6–9 minut)
          • II. kategorie (do 15 let, 8–11 minut)
          • III. kategorie (do 18 let, 12–15 minut)
          • IV. kategorie (do 25 let, 12–15 minut)
      • 2. a) B Komorní hra do 5 členů (smíšená)
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 12 let, 6–9 minut)
          • II. kategorie (do 15 let, 8–11 minut)
          • III. kategorie (do 18 let, 12–15 minut)
          • IV. kategorie (do 25 let, 12–15 minut)
      • 2. b) Souborová hra
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 12 let, 6–9 minut)
          • II. kategorie (do 15 let, 8–11 minut)
          • III. kategorie (do 18 let, 12–15 minut)
          • IV. kategorie (do 25 let, 12–15 minut)
      • 2. c) Orchestrální hra
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 15 let, 9–12 minut)
          • II. kategorie (do 25 let, 12–15 minut)
    • Soutěžní kola
      • Ústřední – ZUŠ T. Brzkové, Plzeň (6. 5. 2016 – 8. 5. 2016)
      • Krajská
        • Královéhradecký kraj – ZUŠ Náchod (30. 3. 2016)
    • Přihláška do soutěže
    • Seznam soutěžních skladeb celé soutěže
  4. Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů
    • Soutěžní kategorie
      • 1) Smyčcová dua
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 9 let, 4–6 minut)
          • I. kategorie (do 11 let, 4–7 minut)
          • II. kategorie (do 13 let, 6–9 minut)
          • III. kategorie (do 15 let, 8–12 minut)
          • IV. kategorie (do 26 let, 8–12 minut)
      • 2) Smyčcová tria, kvarteta
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 9 let, 4–6 minut)
          • I. kategorie (do 11 let, 4–7 minut)
          • II. kategorie (do 13 let, 6–9 minut)
          • III. kategorie (do 15 let, 8–12 minut)
          • IV. kategorie (do 26 let, 8–12 minut)
      • 3) Tria, kvarteta, kvinteta (event. až noneta) klasického obsazení, bez klavíru
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 9 let, 4–6 minut)
          • I. kategorie (do 11 let, 4–7 minut)
          • II. kategorie (do 13 let, 6–9 minut)
          • III. kategorie (do 15 let, 8–12 minut)
          • IV. kategorie (do 26 let, 8–12 minut)
      • 4) Tria, kvarteta, kvinteta (event. až noneta) klasického obsazení s klavírem
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 9 let, 4–6 minut)
          • I. kategorie (do 11 let, 4–7 minut)
          • II. kategorie (do 13 let, 6–9 minut)
          • III. kategorie (do 15 let, 8–12 minut)
          • IV. kategorie (do 26 let, 8–12 minut)
      • 5) Komorní soubory barokní a předklasické hudby
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 9 let, 4–6 minut)
          • I. kategorie (do 11 let, 4–7 minut)
          • II. kategorie (do 13 let, 6–9 minut)
          • III. kategorie (do 15 let, 8–12 minut)
          • IV. kategorie (do 26 let, 8–12 minut)
    • Soutěžní kola
      • Ústřední – ZUŠ Jindřichův Hradec (13. 5. 2016 – 15. 5. 2016)
      • Krajská
        • Královéhradecký kraj – ZUŠ Police nad Metují (7. 4. 2016)
    • Přihláška do soutěže
    • Seznam soutěžních skladeb celé soutěže
  5. Soutěžní přehlídka ve sborovém zpěvu
    • Soutěžní kategorie
      • A Komorní sbory - do 16 členů
        • Věkové kategorie
          • Kategorie 1 (do 12 let, 8–10 minut)
          • Kategorie 2 (do 18 let, 10–12 minut)
          • Kategorie 3 (do 26 let, 10–12 minut)
      • B Velké sbory - od 17 členů
        • Věkové kategorie
          • Kategorie 1 (do 12 let, 8–10 minut)
          • Kategorie 2 (do 18 let, 10–12 minut)
          • Kategorie 3 (do 26 let, 10–12 minut)
      • C Zvláštní kategorie bez omezení počtu ve věku do 26 let - žáci věkově i hlasově různorodí
        • Věkové kategorie
          • Kategorie 1 (do 12 let, 8–10 minut)
          • Kategorie 2 (do 18 let, 10–12 minut)
          • Kategorie 3 (do 26 let, 10–12 minut)
    • Soutěžní kola
      • Ústřední – ZUŠ B. Smetany,Litomyšl (20. 5. 2016 – 22. 5. 2016)
      • Krajská
        • Královéhradecký kraj – ZUŠ Rychnov n. Kněžnou (18. 3. 2016)
    • Přihláška do soutěže
    • Seznam soutěžních skladeb celé soutěže
  6. Skladatelská soutěž
    • Soutěžní kategorie
      • a) jednotlivci
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 8 let, 1–10 minut)
          • II. kategorie (do 12 let, 1–10 minut)
          • III. kategorie (do 16 let, 5–20 minut)
          • IV. kategorie (do 20 let, 5–20 minut)
    • Soutěžní kola
      • Ústřední – ZUŠ Vladislava Vančury p.o.,Háj ve Slezsku (8. 6. 2016 – 9. 6. 2016)
    • Přihláška do soutěže
    • Seznam soutěžních skladeb celé soutěže
  7. Literárně dramatický obor – soutěžní přehlídka v kolektivním projevu
    • Soutěžní kategorie
      • a) kolektivy ročníkové
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 8 let, 5–15 minut)
          • II. kategorie (do 10 let, 5–15 minut)
          • III. kategorie (do 12 let, 5–30 minut)
          • IV. kategorie (do 14 let, 10–45 minut)
          • V. kategorie (do 16 let, 10–45 minut)
          • VI. kategorie (do 20 let, 10–45 minut)
      • b) kolektivy souborové
        • Věkové kategorie
          • VII. kategorie (do 13 let, 5–30 minut)
          • VIII. kategorie (do 20 let, 10–45 minut)
    • Soutěžní kola
      • Ústřední – ZUŠ Litvínov (2. 6. 2016 – 5. 6. 2016)
      • Krajská
        • Královéhradecký kraj – ZUŠ Střezina,Hradec Králové (31. 3. 2016 – 1. 4. 2016)
    • Přihláška do soutěže
    • Seznam soutěžních prací celé soutěže

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)

Neděle 16. prosince 2018