Soutěže základních uměleckých škol

Nápověda Slovensky Česky

Soutěže základních uměleckých škol pro školní rok 2017/2018

  1. Sólový a komorní zpěv
    • Soutěžní kategorie
      • 1.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 10 let, 2–4 minuty)
            • Povinný repertoár
              • 1) lidová píseň
                2) libovolné vokální skladby do časového limitu
                Vše vhodné k věku a hlasové vyspělosti soutěžícího.
          • I. kategorie (do 11 let, 2–4 minuty)
            • Povinný repertoár
              • 1) lidová píseň
                2) libovolné vokální skladby do časového limitu
                Vše vhodné k věku a hlasové vyspělosti soutěžícího.
          • II. kategorie (do 12 let, 2–4 minuty)
            • Povinný repertoár
              • 1) lidová píseň
                2) libovolné vokální skladby do časového limitu
                Vše vhodné k věku a hlasové vyspělosti soutěžícího.
          • III. kategorie (do 13 let, 2–4 minuty)
            • Povinný repertoár
              • 1) lidová píseň
                2) libovolné vokální skladby do časového limitu
                Vše vhodné k věku a hlasové vyspělosti soutěžícího.
          • IV. kategorie (do 14 let, 4–6 minut)
            • Povinný repertoár
              • 1) jedna lidová píseň
                2) jedna umělá píseň
                3) libovolné vokální skladby – do časového limitu
                Vše vhodné k věku a hlasové vyspělosti soutěžícího.
      • 1.1.2 dívky od roku narození 2003 a starší
        • Věkové kategorie
          • V. kategorie (do 15 let, 4–6 minut)
            • Povinný repertoár
              • 1) jedna lidová píseň
                2) jedna umělá píseň
                3) libovolné vokální skladby – do časového limitu
                Vše vhodné k věku a hlasové vyspělosti soutěžícího.
          • VI. kategorie (do 16 let, 4–6 minut)
            • Povinný repertoár
              • 1) jedna lidová píseň
                2) jedna umělá píseň
                3) libovolné vokální skladby – do časového limitu
                Vše vhodné k věku a hlasové vyspělosti soutěžícího.
          • VII. kategorie (do 17 let, 5–7 minut)
            • Povinný repertoár
              • 1) jedna lidová píseň
                2) jedna umělá píseň
                3) libovolné vokální skladby – do časového limitu
                Vše vhodné k věku a hlasové vyspělosti soutěžícího.
          • VIII. kategorie (do 18 let, 8–10 minut)
            • Povinný repertoár
              • 1) lidová píseň
                2) píseň (árie) z období baroka nebo klasicismu
                3) píseň (árie) z období romantismu
                4) umělá píseň (árie) 20. – 21. století (případně může být i jedna píseň z klasického muzikálu)
                V rámci časového limitu lze vynechat pouze jedno období, nelze zdvojit skladby stejného období a nelze vynechat lidovou píseň.
          • IX. kategorie (do 20 let, 8–10 minut)
            • Povinný repertoár
              • 1) lidová píseň
                2) píseň (árie) z období baroka nebo klasicismu
                3) píseň (árie) z období romantismu
                4) umělá píseň (árie) 20. – 21. století (případně může být i jedna píseň z klasického muzikálu)
                V rámci časového limitu lze vynechat pouze jedno období, nelze zdvojit skladby stejného období a nelze vynechat lidovou píseň.
          • X. kategorie (do 23 let, 8–12 minut)
            • Povinný repertoár
              • 1) lidová píseň
                2) píseň (árie) z období baroka nebo klasicismu
                3) píseň (árie) z období romantismu
                4) umělá píseň (árie) 20. – 21. století (případně může být i jedna píseň z klasického muzikálu)
                V rámci časového limitu lze vynechat pouze jedno období, nelze zdvojit skladby stejného období a nelze vynechat lidovou píseň.
          • XI. kategorie (do 26 let, 8–12 minut)
            • Povinný repertoár
              • 1) lidová píseň
                2) píseň (árie) z období baroka nebo klasicismu
                3) píseň (árie) z období romantismu
                4) umělá píseň (árie) 20. – 21. století (případně může být i jedna píseň z klasického muzikálu)
                V rámci časového limitu lze vynechat pouze jedno období, nelze zdvojit skladby stejného období a nelze vynechat lidovou píseň.
      • 1.1.3 chlapci od roku narození 2003 a starší
        • Věkové kategorie
          • V. kategorie (do 15 let, 4–6 minut)
            • Povinný repertoár
              • 1) jedna lidová píseň
                2) jedna umělá píseň
                3) libovolné vokální skladby – do časového limitu
                Vše vhodné k věku a hlasové vyspělosti soutěžícího.
          • VI. kategorie (do 16 let, 4–6 minut)
            • Povinný repertoár
              • 1) jedna lidová píseň
                2) jedna umělá píseň
                3) libovolné vokální skladby – do časového limitu
                Vše vhodné k věku a hlasové vyspělosti soutěžícího.
          • VII. kategorie (do 17 let, 5–7 minut)
            • Povinný repertoár
              • 1) jedna lidová píseň
                2) jedna umělá píseň
                3) libovolné vokální skladby – do časového limitu
                Vše vhodné k věku a hlasové vyspělosti soutěžícího.
          • VIII. kategorie (do 18 let, 8–10 minut)
            • Povinný repertoár
              • 1) lidová píseň
                2) píseň (árie) z období baroka nebo klasicismu
                3) píseň (árie) z období romantismu
                4) umělá píseň (árie) 20. – 21. století (případně může být i jedna píseň z klasického muzikálu)
                V rámci časového limitu lze vynechat pouze jedno období, nelze zdvojit skladby stejného období a nelze vynechat lidovou píseň.
          • IX. kategorie (do 20 let, 8–10 minut)
            • Povinný repertoár
              • 1) lidová píseň
                2) píseň (árie) z období baroka nebo klasicismu
                3) píseň (árie) z období romantismu
                4) umělá píseň (árie) 20. – 21. století (případně může být i jedna píseň z klasického muzikálu)
                V rámci časového limitu lze vynechat pouze jedno období, nelze zdvojit skladby stejného období a nelze vynechat lidovou píseň.
          • X. kategorie (do 23 let, 8–12 minut)
            • Povinný repertoár
              • 1) lidová píseň
                2) píseň (árie) z období baroka nebo klasicismu
                3) píseň (árie) z období romantismu
                4) umělá píseň (árie) 20. – 21. století (případně může být i jedna píseň z klasického muzikálu)
                V rámci časového limitu lze vynechat pouze jedno období, nelze zdvojit skladby stejného období a nelze vynechat lidovou píseň.
          • XI. kategorie (do 26 let, 8–12 minut)
            • Povinný repertoár
              • 1) lidová píseň
                2) píseň (árie) z období baroka nebo klasicismu
                3) píseň (árie) z období romantismu
                4) umělá píseň (árie) 20. – 21. století (případně může být i jedna píseň z klasického muzikálu)
                V rámci časového limitu lze vynechat pouze jedno období, nelze zdvojit skladby stejného období a nelze vynechat lidovou píseň.
      • 1.2 Komorní zpěv
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)
            • Povinný repertoár
              • 1) lidová píseň
                2) libovolné vokální skladby do časového limitu
          • II. kategorie (do 16 let, 3–5 minut)
            • Povinný repertoár
              • 1) lidová nebo umělá píseň a capella
                2) libovolné vokální skladby do časového limitu
                V soutěžním repertoáru musí být zařazena alespoň jedna lidová píseň.
          • III. kategorie (do 20 let, 6–9 minut)
            • Povinný repertoár
              • 1) lidová nebo umělá píseň a capella
                2) libovolné vokální skladby do časového limitu
                V soutěžním repertoáru musí být zařazena alespoň jedna lidová píseň.
          • IV. kategorie (do 26 let, 8–14 minut)
            • Povinný repertoár
              • 1) lidová nebo umělá píseň a capella
                2) libovolné vokální skladby do časového limitu
                V soutěžním repertoáru musí být zařazena alespoň jedna lidová píseň.
    • Soutěžní kola
      • Ústřední – ZUŠ Turnov (27. 4. 2018 – 29. 4. 2018)
      • Krajská
        • Hlavní město Praha – ZUŠ M. Podvalové,Praha 9 - Čakovice (16. 3. 2018 – 18. 3. 2018)
        • Jihočeský kraj – ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice (27. 3. 2018 – 28. 3. 2018)
        • Jihomoravský kraj – ZUŠ Kyjov (20. 3. 2018 – 21. 3. 2018)
        • Karlovarský kraj – ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary (2. 3. 2018)
        • Kraj Vysočina – ZUŠ Jihlava (23. 3. 2018)
        • Královéhradecký kraj – ZUŠ F. A. Šporka,Jaroměř (20. 3. 2018)
        • Moravskoslezský kraj – ZUŠ Frýdek-Místek (27. 3. 2018 – 28. 3. 2018)
        • Olomoucký kraj – ZUŠ Žerotín (20. 3. 2018)
        • Pardubický kraj – ZUŠ Pardubice Havlíčkova (28. 3. 2018)
        • Středočeský kraj – ZUŠ Benátky nad Jizerou (21. 3. 2018 – 22. 3. 2018)
        • Ústecký kraj – ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem (21. 3. 2018)
        • Zlínský kraj – ZUŠ Karolinka (23. 3. 2018)
      • Okresní
        • Benešov – ZUŠ Benešov (14. 2. 2018)
        • Beroun – ZUŠ V. Talicha Beroun (28. 2. 2018)
        • Blansko – ZUŠ Blansko (28. 2. 2018)
        • Brno-město – ZUŠ V. Kaprálové, Brno (1. 3. 2018 – 2. 3. 2018)
        • Brno-venkov – ZUŠ Ořechov (20. 2. 2018)
        • Bruntál – ZUŠ Bruntál  (15. 2. 2018)
        • Břeclav – ZUŠ Břeclav (22. 2. 2018)
        • České Budějovice – ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice (22. 2. 2018 – 23. 2. 2018)
        • Český Krumlov – ZUŠ Český Krumlov (8. 3. 2018)
        • Děčín – ZUŠ Varnsdorf (2. 3. 2018)
        • Frýdek-Místek – ZUŠ Frýdek-Místek (1. 3. 2018)
        • Havlíčkův Brod – ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod (8. 2. 2018)
        • Hodonín – ZUŠ Kyjov (28. 2. 2018)
        • Hradec Králové – ZUŠ Střezina,Hradec Králové (12. 2. 2018)
        • Cheb – ZUŠ Cheb (8. 2. 2018)
        • Chomutov – ZUŠ Klementa Slavického (23. 2. 2018)
        • Chrudim – ZUŠ V. Nováka, Skuteč (19. 2. 2018)
        • Jeseník – ZUŠ Jeseník (20. 2. 2018)
        • Jičín – ZUŠ J. B. Foerstera, Jičín (22. 2. 2018)
        • Jihlava – ZUŠ Jihlava (23. 2. 2018)
        • Jindřichův Hradec – ZUŠ v Třeboni (1. 3. 2018)
        • Karlovy Vary – ZUŠ A. Dvořáka,Karlovy Vary (1. 2. 2018)
        • Karviná – ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov (1. 3. 2018 – 2. 3. 2018)
        • Kladno – ZUŠ Buštěhrad (19. 2. 2018)
        • Kolín – ZUŠ Český Brod (13. 2. 2018)
        • Kroměříž – ZUŠ Kroměříž (15. 2. 2018 – 16. 2. 2018)
        • Kutná Hora – ZUŠ Zruč nad Sázavou (12. 2. 2018)
        • Litoměřice – ZUŠ Litoměřice (28. 2. 2018)
        • Louny – ZUŠ Louny (27. 2. 2018)
        • Mělník – ZUŠ Mšeno (9. 2. 2018)
        • Mladá Boleslav – ZUŠ Mladá Boleslav (21. 2. 2018)
        • Náchod – ZUŠ Hronov (12. 2. 2018)
        • Nový Jičín – ZUŠ Příbor (7. 3. 2018)
        • Nymburk – ZUŠ B.M.Černohorského,Nymburk (27. 2. 2018)
        • Olomouc – ZUŠ Iši Krejčího (15. 2. 2018)
        • Opava – ZUŠ Hlučín (27. 2. 2018)
        • Ostrava - město – ZUŠ Ostrava - Mor. Ostrava (8. 3. 2018 – 9. 3. 2018)
        • Pardubice – ZUŠ Pardubice Havlíčkova (27. 2. 2018)
        • Pelhřimov – ZUŠ G.Mahlera (21. 2. 2018)
        • Praha-východ – ZUŠ J. Zacha Čelákovice (13. 2. 2018)
        • Praha-západ – ZUŠ Libčice nad Vltavou (16. 2. 2018)
        • Prachatice – ZUŠ Prachatice (26. 2. 2018)
        • Prostějov – ZUŠ V. Ambrose (14. 2. 2018)
        • Přerov – ZUŠ Potštát (7. 2. 2018)
        • Příbram – ZUŠ Příbram I (22. 2. 2018)
        • Rakovník – ZUŠ Nové Strašecí (15. 2. 2018)
        • Rychnov nad Kněžnou – ZUŠ Dobruška (28. 2. 2018)
        • Sokolov – ZUŠ Horní Slavkov (9. 2. 2018)
        • Strakonice – ZUŠ Volyně (22. 2. 2018)
        • Svitavy – ZUŠ B. Smetany,Litomyšl (1. 3. 2018)
        • Šumperk – ZUŠ Zábřeh (22. 2. 2018)
        • Tábor – ZUŠ O. Nedbala (28. 2. 2018)
        • Teplice – ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace (1. 3. 2018)
        • Trutnov – ZUŠ A. M. Buxton, Úpice (23. 2. 2018)
        • Třebíč – ZUŠ Hrotovice (12. 2. 2018)
        • Uherské Hradiště – ZUŠ Uherské Hradiště (7. 3. 2018)
        • Ústí nad Labem – ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem (2. 3. 2018)
        • Ústí nad Orlicí – ZUŠ Vysoké Mýto (6. 3. 2018)
        • Vsetín – ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm (14. 2. 2018)
        • Vyškov – ZUŠ Vyškov (21. 2. 2018)
        • Zlín – ZUŠ R. Firkušného,Napajedla (15. 2. 2018)
        • Znojmo – ZUŠ Znojmo (28. 2. 2018)
        • Žďár nad Sázavou – ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem   (22. 2. 2018)
      • Školní
        • ZUŠ Blansko (31. 1. 2018)
        • ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav (25. 1. 2018)
        • ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno (22. 1. 2018)
        • ZUŠ Bruntál  (25. 1. 2018)
        • ZUŠ Bučovice (24. 1. 2018)
        • Druhá soukromá ZUŠ, s.r.o., České Budějovice (18. 1. 2018)
        • ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice (29. 1. 2018)
        • ZUŠ Hlučín (23. 1. 2018)
        • ZUŠ G.Mahlera (14. 2. 2018)
        • ZUŠ Cheb (26. 1. 2018)
        • ZUŠ A. Muchy,Ivančice (23. 1. 2018)
        • ZUŠ Ivanovice na Hané (24. 1. 2018)
        • ZUŠ Jeseník (23. 1. 2018)
        • ZUŠ J. Kličky,Klatovy (26. 1. 2018)
        • ZUŠ Krnov (24. 1. 2018)
        • SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž (27. 1. 2018)
        • ZUŠ Kutná Hora (24. 1. 2018)
        • ZUŠ A. Dvořáka (23. 1. 2018)
        • ZUŠ Litoměřice (24. 1. 2018)
        • ZUŠ Litvínov (7. 2. 2018)
        • ZUŠ Louny (22. 1. 2018)
        • ZUŠ Milevsko (21. 2. 2018)
        • ZUŠ Moravský Krumlov (22. 1. 2018)
        • ZUŠ Němčice nad Hanou (24. 1. 2018)
        • ZUŠ Nové Strašecí (24. 1. 2018)
        • ZUŠ Ořechov (16. 1. 2018)
        • ZUŠ Oslavany (31. 1. 2018)
        • ZUŠ Pardubice Havlíčkova (1. 2. 2018)
        • ZUŠ Police nad Metují (24. 1. 2018)
        • ZUŠ Potštát (11. 1. 2018)
        • ZUŠ Biskupská 12, Praha 1 (19. 2. 2018)
        • ZUŠ Lounských,Praha 4 - Nusle (22. 2. 2018)
        • ZUŠ Taussigova, Praha 8 (18. 1. 2018)
        • ZUŠ Klapkova, Praha 8 (8. 2. 2018)
        • ZUŠ Rumburk (6. 2. 2018)
        • ZUŠ V. Nováka, Skuteč (5. 2. 2018)
        • ZUŠ Františka France,Slavkov u Brna (22. 1. 2018)
        • ZUŠ Trhové Sviny (12. 1. 2018)
        • ZUŠ Třebíč (16. 1. 2018)
        • ZUŠ v Třeboni (9. 2. 2018)
        • ZUŠ A. M. Buxton, Úpice (9. 2. 2018)
        • ZUŠ Vrchlabí (7. 2. 2018)
        • ZUŠ Zbiroh (22. 1. 2018)
        • ZUŠ Zlín-Malenovice (30. 1. 2018)
        • ZUŠ Petra Ebena,Žamberk (13. 2. 2018)
        • ZUŠ Žatec (25. 1. 2018)
        • (soutěžní kategorie 1.1.1, 1.1.2) – ZŠ a ZUŠ Líbeznice (14. 12. 2017)
    • Přihláška do soutěže
    • Seznam soutěžních skladeb celé soutěže
  2. Hra na dechové nástroje
    • Soutěžní kategorie
      • 2.1.1 Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu)
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 7 let, 1–3 minuty)
          • I. kategorie (do 8 let, 1–3 minuty)
          • II. kategorie (do 9 let, 1–3 minuty)
          • III. kategorie (do 10 let, 2–4 minuty)
          • IV. kategorie (do 11 let, 2–4 minuty)
          • V. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)
          • VI. kategorie (do 13 let, 3–5 minut)
          • VII. kategorie (do 14 let, 4–8 minut)
          • VIII. kategorie (do 15 let, 5–10 minut)
          • IX. kategorie (do 17 let, 5–10 minut)
          • X. kategorie (do 19 let, 6–10 minut)
          • XI. kategorie (do 21 let, 6–10 minut)
          • XII. kategorie (do 26 let, 6–10 minut)
      • 2.1.2 Hra na hoboj (anglický roh)
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 7 let, 1–3 minuty)
          • I. kategorie (do 8 let, 1–3 minuty)
          • II. kategorie (do 9 let, 1–3 minuty)
          • III. kategorie (do 10 let, 2–4 minuty)
          • IV. kategorie (do 11 let, 2–4 minuty)
          • V. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)
          • VI. kategorie (do 13 let, 3–5 minut)
          • VII. kategorie (do 14 let, 4–8 minut)
          • VIII. kategorie (do 15 let, 5–10 minut)
          • IX. kategorie (do 17 let, 5–10 minut)
          • X. kategorie (do 19 let, 6–10 minut)
          • XI. kategorie (do 21 let, 6–10 minut)
          • XII. kategorie (do 26 let, 6–10 minut)
      • 2.1.3 Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh)
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 7 let, 1–3 minuty)
          • I. kategorie (do 8 let, 1–3 minuty)
          • II. kategorie (do 9 let, 1–3 minuty)
          • III. kategorie (do 10 let, 2–4 minuty)
          • IV. kategorie (do 11 let, 2–4 minuty)
          • V. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)
          • VI. kategorie (do 13 let, 3–5 minut)
          • VII. kategorie (do 14 let, 4–8 minut)
          • VIII. kategorie (do 15 let, 5–10 minut)
          • IX. kategorie (do 17 let, 5–10 minut)
          • X. kategorie (do 19 let, 6–10 minut)
          • XI. kategorie (do 21 let, 6–10 minut)
          • XII. kategorie (do 26 let, 6–10 minut)
      • 2.1.4 Hra na fagot (kontrafagot)
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 7 let, 1–3 minuty)
          • I. kategorie (do 8 let, 1–3 minuty)
          • II. kategorie (do 9 let, 1–3 minuty)
          • III. kategorie (do 10 let, 2–4 minuty)
          • IV. kategorie (do 11 let, 2–4 minuty)
          • V. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)
          • VI. kategorie (do 13 let, 3–5 minut)
          • VII. kategorie (do 14 let, 4–8 minut)
          • VIII. kategorie (do 15 let, 5–10 minut)
          • IX. kategorie (do 17 let, 5–10 minut)
          • X. kategorie (do 19 let, 6–10 minut)
          • XI. kategorie (do 21 let, 6–10 minut)
          • XII. kategorie (do 26 let, 6–10 minut)
      • 2.1.5 Hra na saxofon (všechna ladění)
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 7 let, 1–3 minuty)
          • I. kategorie (do 8 let, 1–3 minuty)
          • II. kategorie (do 9 let, 1–3 minuty)
          • III. kategorie (do 10 let, 2–4 minuty)
          • IV. kategorie (do 11 let, 2–4 minuty)
          • V. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)
          • VI. kategorie (do 13 let, 3–5 minut)
          • VII. kategorie (do 14 let, 4–8 minut)
          • VIII. kategorie (do 15 let, 5–10 minut)
          • IX. kategorie (do 17 let, 5–10 minut)
          • X. kategorie (do 19 let, 6–10 minut)
          • XI. kategorie (do 21 let, 6–10 minut)
          • XII. kategorie (do 26 let, 6–10 minut)
      • 2.1.6 Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas)
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 7 let, 1–3 minuty)
          • I. kategorie (do 8 let, 2–4 minuty)
          • II. kategorie (do 9 let, 2–4 minuty)
          • III. kategorie (do 10 let, 3–5 minut)
          • IV. kategorie (do 11 let, 3–5 minut)
          • V. kategorie (do 12 let, 4–6 minut)
          • VI. kategorie (do 13 let, 4–6 minut)
          • VII. kategorie (do 14 let, 4–8 minut)
          • VIII. kategorie (do 15 let, 5–10 minut)
          • IX. kategorie (do 17 let, 5–10 minut)
          • X. kategorie (do 19 let, 6–10 minut)
          • XI. kategorie (do 21 let, 6–10 minut)
          • XII. kategorie (do 26 let, 6–10 minut)
      • 2.2.1 Hra na lesní roh
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 7 let, 1–3 minuty)
          • I. kategorie (do 8 let, 1–3 minuty)
          • II. kategorie (do 9 let, 1–3 minuty)
          • III. kategorie (do 10 let, 2–4 minuty)
          • IV. kategorie (do 11 let, 2–4 minuty)
          • V. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)
          • VI. kategorie (do 13 let, 3–5 minut)
          • VII. kategorie (do 14 let, 4–8 minut)
          • VIII. kategorie (do 15 let, 5–10 minut)
          • IX. kategorie (do 17 let, 5–10 minut)
          • X. kategorie (do 19 let, 6–10 minut)
          • XI. kategorie (do 21 let, 6–10 minut)
          • XII. kategorie (do 26 let, 6–10 minut)
      • 2.2.2 Hra na trubku
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 7 let, 1–3 minuty)
          • I. kategorie (do 8 let, 1–3 minuty)
          • II. kategorie (do 9 let, 1–3 minuty)
          • III. kategorie (do 10 let, 2–4 minuty)
          • IV. kategorie (do 11 let, 2–4 minuty)
          • V. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)
          • VI. kategorie (do 13 let, 3–5 minut)
          • VII. kategorie (do 14 let, 4–8 minut)
          • VIII. kategorie (do 15 let, 5–10 minut)
          • IX. kategorie (do 17 let, 5–10 minut)
          • X. kategorie (do 19 let, 6–10 minut)
          • XI. kategorie (do 21 let, 6–10 minut)
          • XII. kategorie (do 26 let, 6–10 minut)
      • 2.2.3 Hra na trombon nebo pístový trombon
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 7 let, 1–3 minuty)
          • I. kategorie (do 8 let, 1–3 minuty)
          • II. kategorie (do 9 let, 1–3 minuty)
          • III. kategorie (do 10 let, 2–4 minuty)
          • IV. kategorie (do 11 let, 2–4 minuty)
          • V. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)
          • VI. kategorie (do 13 let, 3–5 minut)
          • VII. kategorie (do 14 let, 4–8 minut)
          • VIII. kategorie (do 15 let, 5–10 minut)
          • IX. kategorie (do 17 let, 5–10 minut)
          • X. kategorie (do 19 let, 6–10 minut)
          • XI. kategorie (do 21 let, 6–10 minut)
          • XII. kategorie (do 26 let, 6–10 minut)
      • 2.2.4 Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon)
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 7 let, 1–3 minuty)
          • I. kategorie (do 8 let, 1–3 minuty)
          • II. kategorie (do 9 let, 1–3 minuty)
          • III. kategorie (do 10 let, 2–4 minuty)
          • IV. kategorie (do 11 let, 2–4 minuty)
          • V. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)
          • VI. kategorie (do 13 let, 3–5 minut)
          • VII. kategorie (do 14 let, 4–8 minut)
          • VIII. kategorie (do 15 let, 5–10 minut)
          • IX. kategorie (do 17 let, 5–10 minut)
          • X. kategorie (do 19 let, 6–10 minut)
          • XI. kategorie (do 21 let, 6–10 minut)
          • XII. kategorie (do 26 let, 6–10 minut)
      • 2.2.5 Hra na tubu
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 7 let, 1–3 minuty)
          • I. kategorie (do 8 let, 1–3 minuty)
          • II. kategorie (do 9 let, 1–3 minuty)
          • III. kategorie (do 10 let, 2–4 minuty)
          • IV. kategorie (do 11 let, 2–4 minuty)
          • V. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)
          • VI. kategorie (do 13 let, 3–5 minut)
          • VII. kategorie (do 14 let, 4–8 minut)
          • VIII. kategorie (do 15 let, 5–10 minut)
          • IX. kategorie (do 17 let, 5–10 minut)
          • X. kategorie (do 19 let, 6–10 minut)
          • XI. kategorie (do 21 let, 6–10 minut)
          • XII. kategorie (do 26 let, 6–10 minut)
    • Soutěžní kola
      • Ústřední – ZUŠ Jana Hanuše,Praha 6 (3. 5. 2018 – 6. 5. 2018)
      • Krajská
        • Hlavní město Praha (soutěžní kategorie 2.1.1) – ZUŠ Jana Hanuše,Praha 6 (20. 3. 2018 – 23. 3. 2018)
        • Hlavní město Praha (soutěžní kategorie 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5) – ZUŠ Jana Hanuše,Praha 6 (20. 3. 2018 – 23. 3. 2018)
        • Hlavní město Praha (soutěžní kategorie 2.1.6) – ZUŠ Jana Hanuše,Praha 6 (20. 3. 2018 – 23. 3. 2018)
        • Hlavní město Praha (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Jana Hanuše,Praha 6 (20. 3. 2018 – 23. 3. 2018)
        • Jihočeský kraj (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ Dačice (23. 3. 2018)
        • Jihočeský kraj (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Jindřichův Hradec (26. 3. 2018)
        • Jihomoravský kraj (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5) – ZUŠ Smetanova 8, Brno (28. 3. 2018)
        • Jihomoravský kraj (soutěžní kategorie 2.1.6) – ZUŠ A. Muchy,Ivančice (27. 3. 2018)
        • Jihomoravský kraj (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Smetanova 8, Brno (23. 3. 2018)
        • Karlovarský kraj (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ Cheb (21. 3. 2018)
        • Karlovarský kraj (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Sokolov (23. 3. 2018)
        • Kraj Vysočina – ZUŠ Jihlava (27. 3. 2018)
        • Královéhradecký kraj (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ Broumov (26. 3. 2018 – 27. 3. 2018)
        • Královéhradecký kraj (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Habrmanova,Hradec Králové (21. 3. 2018 – 22. 3. 2018)
        • Moravskoslezský kraj – ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba (20. 3. 2018 – 21. 3. 2018)
        • Olomoucký kraj (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ Hranice (28. 3. 2018)
        • Olomoucký kraj (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Zábřeh (27. 3. 2018)
        • Pardubický kraj (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ Vysoké Mýto (26. 3. 2018)
        • Pardubický kraj (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Vysoké Mýto (27. 3. 2018)
        • Středočeský kraj – ZUŠ F. Kmocha,Kolín (26. 3. 2018 – 27. 3. 2018)
        • Ústecký kraj – ZUŠ Litvínov (23. 3. 2018)
        • Zlínský kraj (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ Kroměříž (26. 3. 2018 – 27. 3. 2018)
        • Zlínský kraj (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Zlín-Malenovice (28. 3. 2018)
      • Okresní
        • Benešov – ZUŠ Benešov (15. 2. 2018)
        • Beroun – ZUŠ V. Talicha Beroun (5. 3. 2018)
        • Blansko (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ Boskovice (20. 2. 2018)
        • Blansko (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – Základní umělecká škola Letovice (21. 2. 2018)
        • Brno-město (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5) – ZUŠ Smetanova 8, Brno (27. 2. 2018)
        • Brno-město (soutěžní kategorie 2.1.6) – ZUŠ Smetanova 8, Brno (26. 2. 2018)
        • Brno-město (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ J. Kvapila, Brno (28. 2. 2018)
        • Brno-venkov (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5) – ZUŠ Oslavany (22. 2. 2018)
        • Brno-venkov (soutěžní kategorie 2.1.6) – ZUŠ Oslavany (23. 2. 2018)
        • Brno-venkov (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Rosice (21. 2. 2018)
        • Bruntál (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ Krnov (20. 2. 2018)
        • Bruntál (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Krnov (20. 2. 2018)
        • Břeclav (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ Klobouky u Brna (7. 3. 2018)
        • Břeclav (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Velké Bílovice (1. 3. 2018)
        • České Budějovice – ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice (15. 2. 2018 – 16. 2. 2018)
        • Český Krumlov (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ Kaplice (7. 3. 2018)
        • Český Krumlov (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Kaplice (6. 3. 2018)
        • Děčín – ZUŠ Děčín (1. 3. 2018)
        • Frýdek-Místek (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.6) – ZUŠ Frýdek-Místek (27. 2. 2018)
        • Frýdek-Místek (soutěžní kategorie 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5) – ZUŠ Frýdek-Místek (28. 2. 2018)
        • Frýdek-Místek (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Frýdek-Místek (27. 2. 2018)
        • Havlíčkův Brod – ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod (23. 2. 2018)
        • Hodonín – ZUŠ Hodonín (7. 3. 2018)
        • Hradec Králové (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ Střezina,Hradec Králové (6. 3. 2018 – 7. 3. 2018)
        • Hradec Králové (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Habrmanova,Hradec Králové (15. 2. 2018)
        • Cheb (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ Františkovy Lázně (24. 2. 2018)
        • Cheb (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Mariánské Lázně (28. 2. 2018)
        • Chomutov – ZUŠ Klementa Slavického (22. 2. 2018)
        • Chrudim (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ Chrudim (6. 3. 2018)
        • Chrudim (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ J. N. Filcíka,Chrast u Chrudimě (22. 2. 2018)
        • Jeseník – ZUŠ Jeseník (28. 2. 2018)
        • Jičín – ZUŠ J. B. Foerstera, Jičín (15. 2. 2018)
        • Jihlava – ZUŠ Jihlava (14. 3. 2018)
        • Jindřichův Hradec – ZUŠ Jindřichův Hradec (5. 3. 2018)
        • Karlovy Vary (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ Bečov nad Teplou (25. 2. 2018)
        • Karlovy Vary (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Sokolov (8. 3. 2018)
        • Karviná (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov (21. 2. 2018 – 22. 2. 2018)
        • Karviná (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba (27. 2. 2018)
        • Kladno (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ Slaný (21. 2. 2018)
        • Kladno (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Velvary (22. 2. 2018)
        • Kolín – ZUŠ, Pečky, Barákova 700 (21. 2. 2018)
        • Kroměříž (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5) – ZUŠ Kroměříž (6. 3. 2018)
        • Kroměříž (soutěžní kategorie 2.1.6) – ZUŠ Kroměříž (7. 3. 2018)
        • Kroměříž (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Hulín (13. 3. 2018)
        • Kutná Hora – ZUŠ J. L. Dusíka v Čáslavi (20. 2. 2018)
        • Litoměřice – ZUŠ Litoměřice (1. 3. 2018)
        • Louny – ZUŠ Louny (27. 2. 2018)
        • Mělník – ZUŠ Říčany (13. 2. 2018 – 14. 2. 2018)
        • Mladá Boleslav – ZUŠ Benátky nad Jizerou (1. 3. 2018)
        • Náchod (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ F. A. Šporka,Jaroměř (14. 2. 2018)
        • Náchod (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Broumov (22. 2. 2018)
        • Nový Jičín (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ Frenštát pod Radhoštěm (14. 2. 2018 – 15. 2. 2018)
        • Nový Jičín (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Studénka (16. 2. 2018)
        • Nymburk – ZUŠ Poděbrady, Školní 556 (6. 2. 2018)
        • Olomouc (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5) – ZUŠ Uničov (27. 2. 2018)
        • Olomouc (soutěžní kategorie 2.1.6, 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Šternberk (28. 2. 2018)
        • Opava (soutěžní kategorie 2.1.1) – ZUŠ Hradec nad Moravicí (28. 2. 2018)
        • Opava (soutěžní kategorie 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ Vítkov (1. 3. 2018)
        • Opava (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Vítkov (1. 3. 2018)
        • Ostrava - město (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ Ostrava - Poruba (28. 2. 2018 – 1. 3. 2018)
        • Ostrava - město (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Ostrava - Poruba (28. 2. 2018 – 1. 3. 2018)
        • Pardubice (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.6) – ZUŠ Pardubice-Polabiny (6. 3. 2018)
        • Pardubice (soutěžní kategorie 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5) – ZUŠ Přelouč (26. 2. 2018)
        • Pardubice (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Holice (28. 2. 2018)
        • Pelhřimov (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ Pelhřimov (22. 2. 2018)
        • Pelhřimov (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Kamenice nad Lipou (19. 2. 2018)
        • Praha-východ – ZUŠ Říčany (15. 2. 2018 – 16. 2. 2018)
        • Praha-západ (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Dobřichovice (12. 2. 2018)
        • Praha-západ (soutěžní kategorie 2.1.6) – ZUŠ Černošice (14. 2. 2018)
        • Prachatice – ZUŠ Vimperk (1. 3. 2018 – 2. 3. 2018)
        • Prostějov (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ V. Ambrose (7. 3. 2018)
        • Prostějov (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Plumlov, příspěvková organizace (8. 3. 2018)
        • Přerov – ZUŠ B. Kozánka, Přerov (27. 2. 2018 – 28. 2. 2018)
        • Příbram – ZUŠ J. J. Ryby,Rožmitál pod Třemšínem (27. 2. 2018)
        • Rakovník – ZUŠ Nové Strašecí (15. 2. 2018)
        • Rychnov nad Kněžnou (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ Týniště nad Orlicí (1. 3. 2018)
        • Rychnov nad Kněžnou (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Rychnov n. Kněžnou (2. 3. 2018)
        • Sokolov (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ Kynšperk nad Ohří (1. 3. 2018)
        • Sokolov (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Sokolov (8. 3. 2018)
        • Strakonice – ZUŠ Strakonice (20. 2. 2018)
        • Svitavy (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ Moravská Třebová (6. 3. 2018)
        • Svitavy (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Jevíčko (8. 3. 2018)
        • Šumperk – ZUŠ Zábřeh (28. 2. 2018)
        • Tábor – ZUŠ Soběslav (22. 2. 2018 – 23. 2. 2018)
        • Teplice – ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace (7. 3. 2018 – 8. 3. 2018)
        • Trutnov (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ Trutnov (6. 3. 2018)
        • Trutnov (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Hostinné (6. 3. 2018)
        • Třebíč – ZUŠ Třebíč (22. 2. 2018)
        • Uherské Hradiště (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5) – ZUŠ Slovácko,Uherské Hradiště (6. 3. 2018)
        • Uherské Hradiště (soutěžní kategorie 2.1.6) – ZUŠ Slovácko,Uherské Hradiště (6. 3. 2018)
        • Uherské Hradiště (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Uherské Hradiště (8. 3. 2018)
        • Ústí nad Labem – ZUŠ Chabařovice (1. 3. 2018)
        • Ústí nad Orlicí (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.6) – ZUŠ Jindřicha Pravečka,Lanškroun (28. 2. 2018)
        • Ústí nad Orlicí (soutěžní kategorie 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5) – ZUŠ Petra Ebena,Žamberk (7. 3. 2018)
        • Ústí nad Orlicí (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Alfonse Muchy,Letohrad (27. 2. 2018)
        • Vsetín (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm (1. 3. 2018)
        • Vsetín (soutěžní kategorie 2.1.6) – ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm (28. 2. 2018)
        • Vyškov – ZUŠ Bučovice (20. 2. 2018)
        • Zlín (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5) – ZUŠ Slavičín (2. 3. 2018)
        • Zlín (soutěžní kategorie 2.1.6) – ZUŠ Harmonie Zlín, s.r.o. (6. 3. 2018)
        • Zlín (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Valašské Klobouky (8. 3. 2018)
        • Znojmo (soutěžní kategorie 2.1.1, 2.1.2, 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6) – ZUŠ Znojmo (8. 3. 2018)
        • Znojmo (soutěžní kategorie 2.2.1, 2.2.2, 2.2.3, 2.2.4, 2.2.5) – ZUŠ Znojmo (5. 3. 2018)
        • Žďár nad Sázavou – ZUŠ Velké Meziříčí (21. 2. 2018)
      • Školní
        • ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav (22. 1. 2018)
        • ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno (24. 1. 2018)
        • ZUŠ Bučovice (23. 1. 2018)
        • Druhá soukromá ZUŠ, s.r.o., České Budějovice (18. 1. 2018)
        • ZUŠ Český Krumlov (15. 2. 2018)
        • ZUŠ Františkovy Lázně (26. 1. 2018)
        • ZUŠ G.Mahlera (23. 1. 2018)
        • ZUŠ A. Muchy,Ivančice (23. 1. 2018)
        • ZUŠ Ivanovice na Hané (17. 1. 2018)
        • ZUŠ Jeseník (13. 2. 2018)
        • ZUŠ J. Kličky,Klatovy (24. 1. 2018)
        • SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž (27. 1. 2018)
        • ZUŠ Kutná Hora (30. 1. 2018)
        • ZUŠ Litoměřice (25. 1. 2018)
        • ZUŠ Litvínov (21. 2. 2018)
        • ZUŠ Louny (19. 1. 2018)
        • ZUŠ Milevsko (21. 2. 2018)
        • ZUŠ Moravský Krumlov (22. 1. 2018)
        • ZUŠ Němčice nad Hanou (8. 2. 2018)
        • ZUŠ Nové Strašecí (24. 1. 2018)
        • ZUŠ Ořechov (16. 1. 2018)
        • ZUŠ Oslavany (25. 1. 2018)
        • ZUŠ Pardubice Havlíčkova (23. 1. 2018)
        • ZUŠ Plzeň Chválenická (19. 1. 2018)
        • ZUŠ Sokolovská,Plzeň (17. 1. 2018)
        • ZUŠ Potštát (11. 1. 2018)
        • ZUŠ Biskupská 12, Praha 1 (19. 2. 2018)
        • ZUŠ Lounských,Praha 4 - Nusle (22. 1. 2018)
        • ZUŠ Taussigova, Praha 8 (15. 1. 2018)
        • ZUŠ Klapkova, Praha 8 (30. 1. 2018 – 31. 1. 2018)
        • ZUŠ Rumburk (7. 2. 2018)
        • ZUŠ V. Nováka, Skuteč (6. 2. 2018)
        • ZUŠ Františka France,Slavkov u Brna (23. 1. 2018)
        • ZUŠ Třebíč (22. 1. 2018)
        • ZUŠ v Třeboni (8. 2. 2018)
        • ZUŠ Vrchlabí (21. 2. 2018)
        • ZUŠ Vsetín (24. 1. 2018)
        • ZUŠ Zbiroh (22. 1. 2018)
        • ZUŠ Zlín-Malenovice (6. 2. 2018)
        • ZUŠ Petra Ebena,Žamberk (6. 2. 2018)
        • ZUŠ Žatec (29. 1. 2018)
    • Přihláška do soutěže
    • Seznam soutěžních skladeb celé soutěže
  3. Hra smyčcových souborů a orchestrů
    • Soutěžní kategorie
      • 3.1 Hra smyčcových souborů
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 11 let, 5–8 minut)
          • II. kategorie (do 13 let, 5–8 minut)
          • III. kategorie (do 15 let, 6–10 minut)
          • IV. kategorie (do 26 let, 6–10 minut)
      • 3.2.1.1 s obsazením klasického smyčcového orchestru – event. bez kontrabasu, s možností autentického nebo elektronického klávesového nástroje pro barokní repertoár od 12 do 18 členů
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 16 let, 8–12 minut)
          • II. kategorie (do 26 let, 10–15 minut)
      • 3.2.1.2 s obsazením klasického smyčcového orchestru – event. bez kontrabasu, s možností autentického nebo elektronického klávesového nástroje pro barokní repertoár od 19 do 30 členů
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 16 let, 8–12 minut)
          • II. kategorie (do 26 let, 10–15 minut)
      • 3.2.1.3 s obsazením klasického smyčcového orchestru – event. bez kontrabasu, s možností autentického nebo elektronického klávesového nástroje pro barokní repertoár nad 30 členů
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 16 let, 8–12 minut)
          • II. kategorie (do 26 let, 10–15 minut)
      • 3.2.2.1 s obsazením rozšířeným o další nástroje – dechové, bicí, klavír – až do obsazení symfonického orchestru od 12 do 18 členů
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 16 let, 8–12 minut)
          • II. kategorie (do 26 let, 10–15 minut)
      • 3.2.2.2 s obsazením rozšířeným o další nástroje – dechové, bicí, klavír – až do obsazení symfonického orchestru od 19 do 30 členů
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 16 let, 8–12 minut)
          • II. kategorie (do 26 let, 10–15 minut)
      • 3.2.2.3 s obsazením rozšířeným o další nástroje – dechové, bicí, klavír – až do obsazení symfonického orchestru nad 30 členů
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 16 let, 8–12 minut)
          • II. kategorie (do 26 let, 10–15 minut)
    • Soutěžní kola
      • Ústřední – ZUŠ Žerotín (11. 5. 2018 – 12. 5. 2018)
      • Krajská
        • Hlavní město Praha – ZUŠ Taussigova, Praha 8 (14. 3. 2018)
        • Jihočeský kraj – ZUŠ V. Pichla, Bechyně (21. 3. 2018)
        • Jihomoravský kraj – ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno (4. 4. 2018)
        • Karlovarský kraj – ZUŠ Sokolov (15. 3. 2018)
        • Kraj Vysočina – ZUŠ Jihlava (21. 3. 2018 – 23. 3. 2018)
        • Královéhradecký kraj – ZUŠ Vrchlabí (22. 3. 2018)
        • Moravskoslezský kraj – ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba (26. 3. 2018)
        • Olomoucký kraj – ZUŠ Hranice (23. 3. 2018)
        • Pardubický kraj – ZUŠ Polička (22. 3. 2018)
        • Středočeský kraj – ZUŠ Mladá Boleslav (5. 4. 2018)
        • Ústecký kraj – ZUŠ Štětí (14. 3. 2018)
        • Zlínský kraj – ZUŠ R. Firkušného,Napajedla (4. 4. 2018)
      • Okresní
        • Kladno – ZUŠ Velvary (20. 2. 2018)
        • Kolín – ZUŠ F. Kmocha,Kolín (21. 2. 2018)
        • Mělník – ZUŠ Mšeno (9. 2. 2018)
        • Ústí nad Labem – ZUŠ Chabařovice (20. 2. 2018)
      • Školní
        • ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno (21. 2. 2018)
        • ZUŠ Františkovy Lázně (26. 1. 2018)
        • ZUŠ Lounských,Praha 4 - Nusle (30. 11. 2017)
        • ZUŠ Klapkova, Praha 8 (22. 1. 2018)
        • ZUŠ Taussigova, Praha 8 (30. 1. 2018)
        • ZUŠ Třebíč (7. 2. 2018)
        • ZUŠ Vrchlabí (21. 2. 2018)
    • Přihláška do soutěže
    • Seznam soutěžních skladeb celé soutěže
  4. Hra na bicí nástroje - sólová a souborová hra
    • Soutěžní kategorie
      • 4.1.1 Soutěžní okruh A – Hra na bicí soupravu
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 11 let, 2–4 minuty)
            • Povinný repertoár
              • Soutěžící musí zahrát tyto skladby v takto stanoveném pořadí:
                1. povinnou etudu na malý buben, patřící do jeho věkové kategorie
                2. libovolnou sólovou skladbu nebo více skladeb na bicí soupravu dle vlastního výběru, bez doprovodu jiného
                hudebního nástroje.
                Soutěžní vystoupení I. a II. věkové kategorie může být doplněno skladbou PLAY ALONG, nebo skladbou
                s doprovodem jiného hudebního nástroje (pouze jednoho), nikoliv ale bicího, avšak:
                a) nahrávka play along nesmí obsahovat zvukovou stopu bicí soupravy a totožný part soutěžícího
                b) v obou případech nesmí být stopáž skladby delší než ½ horní hranice časového limitu dané kategorie.
          • II. kategorie (do 12 let, 2–4 minuty)
            • Povinný repertoár
              • Soutěžící musí zahrát tyto skladby v takto stanoveném pořadí:
                1. povinnou etudu na malý buben, patřící do jeho věkové kategorie
                2. libovolnou sólovou skladbu nebo více skladeb na bicí soupravu dle vlastního výběru, bez doprovodu jiného
                hudebního nástroje.
                Soutěžní vystoupení I. a II. věkové kategorie může být doplněno skladbou PLAY ALONG, nebo skladbou
                s doprovodem jiného hudebního nástroje (pouze jednoho), nikoliv ale bicího, avšak:
                a) nahrávka play along nesmí obsahovat zvukovou stopu bicí soupravy a totožný part soutěžícího
                b) v obou případech nesmí být stopáž skladby delší než ½ horní hranice časového limitu dané kategorie.
          • III. kategorie (do 13 let, 3–5 minut)
            • Povinný repertoár
              • Soutěžící musí zahrát tyto skladby v takto stanoveném pořadí:
                1. povinnou etudu na malý buben, patřící do jeho věkové kategorie
                2. sólovou skladbu nebo více skladeb na bicí soupravu dle vlastního výběru bez doprovodu jiného hudebního
                nástroje
                3. jednu skladbu PLAY ALONG dle vlastního výběru (nahrávka nesmí obsahovat zvukovou stopu bicí soupravy
                a totožný part soutěžícího), tato skladba nesmí být delší než ½ horní hranice časového limitu dané kategorie.
          • IV. kategorie (do 14 let, 3–5 minut)
            • Povinný repertoár
              • Soutěžící musí zahrát tyto skladby v takto stanoveném pořadí:
                1. povinnou etudu na malý buben, patřící do jeho věkové kategorie
                2. sólovou skladbu nebo více skladeb na bicí soupravu dle vlastního výběru bez doprovodu jiného hudebního
                nástroje
                3. jednu skladbu PLAY ALONG dle vlastního výběru (nahrávka nesmí obsahovat zvukovou stopu bicí soupravy
                a totožný part soutěžícího), tato skladba nesmí být delší než ½ horní hranice časového limitu dané kategorie.
          • V. kategorie (do 15 let, 3–6 minut)
            • Povinný repertoár
              • Soutěžící musí zahrát tyto skladby v takto stanoveném pořadí:
                1. povinnou etudu na malý buben, patřící do jeho věkové kategorie
                2. sólovou skladbu nebo více skladeb na bicí soupravu dle vlastního výběru bez doprovodu jiného hudebního
                nástroje
                3. jednu skladbu PLAY ALONG dle vlastního výběru (nahrávka nesmí obsahovat zvukovou stopu bicí soupravy
                a totožný part soutěžícího), tato skladba nesmí být delší než ½ horní hranice časového limitu dané kategorie.
          • VI. kategorie (do 16 let, 4–7 minut)
            • Povinný repertoár
              • Soutěžící musí zahrát tyto skladby v takto stanoveném pořadí:
                1. povinnou etudu na malý buben, patřící do jeho věkové kategorie
                2. sólovou skladbu nebo více skladeb na bicí soupravu dle vlastního výběru bez doprovodu jiného hudebního
                nástroje
                3. jednu skladbu PLAY ALONG dle vlastního výběru (nahrávka nesmí obsahovat zvukovou stopu bicí soupravy
                a totožný part soutěžícího), tato skladba nesmí být delší než ½ horní hranice časového limitu dané kategorie.
          • VII. kategorie (do 17 let, 4–7 minut)
            • Povinný repertoár
              • Soutěžící musí zahrát tyto skladby v takto stanoveném pořadí:
                1. povinnou etudu na malý buben, patřící do jeho věkové kategorie
                2. sólovou skladbu nebo více skladeb na bicí soupravu dle vlastního výběru bez doprovodu jiného hudebního
                nástroje
                3. jednu skladbu PLAY ALONG dle vlastního výběru (nahrávka nesmí obsahovat zvukovou stopu bicí soupravy
                a totožný part soutěžícího), tato skladba nesmí být delší než ½ horní hranice časového limitu dané kategorie.
          • VIII. kategorie (do 18 let, 5–8 minut)
            • Povinný repertoár
              • Soutěžící musí zahrát tyto skladby v takto stanoveném pořadí:
                1. povinnou etudu na malý buben, patřící do jeho věkové kategorie
                2. sólovou skladbu nebo více skladeb na bicí soupravu dle vlastního výběru bez doprovodu jiného hudebního
                nástroje
                3. jednu skladbu PLAY ALONG dle vlastního výběru (nahrávka nesmí obsahovat zvukovou stopu bicí soupravy
                a totožný part soutěžícího), tato skladba nesmí být delší než ½ horní hranice časového limitu dané kategorie.
          • IX. kategorie (do 26 let, 5–8 minut)
            • Povinný repertoár
              • Soutěžící musí zahrát tyto skladby v takto stanoveném pořadí:
                1. povinnou etudu na malý buben, patřící do jeho věkové kategorie
                2. sólovou skladbu nebo více skladeb na bicí soupravu dle vlastního výběru bez doprovodu jiného hudebního
                nástroje
                3. jednu skladbu PLAY ALONG dle vlastního výběru (nahrávka nesmí obsahovat zvukovou stopu bicí soupravy
                a totožný part soutěžícího), tato skladba nesmí být delší než ½ horní hranice časového limitu dané kategorie.
      • 4.1.2 Soutěžní okruh B – Hra na melodické a ostatní bicí nástroje
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 11 let, 2–4 minuty)
            • Povinný repertoár
              • Soutěžící musí zahrát tyto skladby v takto stanoveném pořadí:
                1. povinnou etudu na malý buben, patřící do jeho věkové kategorie
                2. libovolnou skladbu nebo více skladeb na melodické a ostatní bicí nástroje (tympány, marimba, xylofon,
                vibrafon, zvonkohra, perkuse, sestavy perkusí a orchestrálních bicích nástrojů apod., nikoliv však bicí
                souprava):
                a) sólově bez doprovodu jiného hudebního nástroje, nebo
                b) s doprovodem jiného (pouze jednoho) hudebního nástroje, nikoliv však bicího, nebo
                c) v kombinaci výše uvedených možností.
                Všechna vystoupení soutěžního okruhu B můžou být doplněno skladbou PLAY ALONG. Tato nahrávka však nesmí
                obsahovat totožný part soutěžícího, přičemž part soutěžícího musí být hudebně dominující. Stopáž skladby nesmí být
                delší než ½ horní hranice časového limitu dané kategorie.
          • II. kategorie (do 12 let, 2–4 minuty)
            • Povinný repertoár
              • Soutěžící musí zahrát tyto skladby v takto stanoveném pořadí:
                1. povinnou etudu na malý buben, patřící do jeho věkové kategorie
                2. libovolnou skladbu nebo více skladeb na melodické a ostatní bicí nástroje (tympány, marimba, xylofon,
                vibrafon, zvonkohra, perkuse, sestavy perkusí a orchestrálních bicích nástrojů apod., nikoliv však bicí
                souprava):
                a) sólově bez doprovodu jiného hudebního nástroje, nebo
                b) s doprovodem jiného (pouze jednoho) hudebního nástroje, nikoliv však bicího, nebo
                c) v kombinaci výše uvedených možností.
                Všechna vystoupení soutěžního okruhu B můžou být doplněno skladbou PLAY ALONG. Tato nahrávka však nesmí
                obsahovat totožný part soutěžícího, přičemž part soutěžícího musí být hudebně dominující. Stopáž skladby nesmí být
                delší než ½ horní hranice časového limitu dané kategorie.
          • III. kategorie (do 13 let, 3–5 minut)
            • Povinný repertoár
              • Soutěžící musí zahrát tyto skladby v takto stanoveném pořadí:
                1. povinnou etudu na malý buben, patřící do jeho věkové kategorie
                2. libovolnou skladbu nebo více skladeb na melodické a ostatní bicí nástroje (tympány, marimba, xylofon,
                vibrafon, zvonkohra, perkuse, sestavy perkusí a orchestrálních bicích nástrojů apod., nikoliv však bicí
                souprava):
                a) sólově bez doprovodu jiného hudebního nástroje, nebo
                b) s doprovodem jiného (pouze jednoho) hudebního nástroje, nikoliv však bicího, nebo
                c) v kombinaci výše uvedených možností.
                Všechna vystoupení soutěžního okruhu B můžou být doplněno skladbou PLAY ALONG. Tato nahrávka však nesmí
                obsahovat totožný part soutěžícího, přičemž part soutěžícího musí být hudebně dominující. Stopáž skladby nesmí být
                delší než ½ horní hranice časového limitu dané kategorie.
          • IV. kategorie (do 14 let, 3–5 minut)
            • Povinný repertoár
              • Soutěžící musí zahrát tyto skladby v takto stanoveném pořadí:
                1. povinnou etudu na malý buben, patřící do jeho věkové kategorie
                2. libovolnou skladbu nebo více skladeb na melodické a ostatní bicí nástroje (tympány, marimba, xylofon,
                vibrafon, zvonkohra, perkuse, sestavy perkusí a orchestrálních bicích nástrojů apod., nikoliv však bicí
                souprava):
                a) sólově bez doprovodu jiného hudebního nástroje, nebo
                b) s doprovodem jiného (pouze jednoho) hudebního nástroje, nikoliv však bicího, nebo
                c) v kombinaci výše uvedených možností.
                Všechna vystoupení soutěžního okruhu B můžou být doplněno skladbou PLAY ALONG. Tato nahrávka však nesmí
                obsahovat totožný part soutěžícího, přičemž part soutěžícího musí být hudebně dominující. Stopáž skladby nesmí být
                delší než ½ horní hranice časového limitu dané kategorie.
          • V. kategorie (do 15 let, 3–6 minut)
            • Povinný repertoár
              • Soutěžící musí zahrát tyto skladby v takto stanoveném pořadí:
                1. povinnou etudu na malý buben, patřící do jeho věkové kategorie
                2. libovolnou skladbu nebo více skladeb na melodické a ostatní bicí nástroje (tympány, marimba, xylofon,
                vibrafon, zvonkohra, perkuse, sestavy perkusí a orchestrálních bicích nástrojů apod., nikoliv však bicí
                souprava):
                a) sólově bez doprovodu jiného hudebního nástroje, nebo
                b) s doprovodem jiného (pouze jednoho) hudebního nástroje, nikoliv však bicího, nebo
                c) v kombinaci výše uvedených možností.
                Všechna vystoupení soutěžního okruhu B můžou být doplněno skladbou PLAY ALONG. Tato nahrávka však nesmí
                obsahovat totožný part soutěžícího, přičemž part soutěžícího musí být hudebně dominující. Stopáž skladby nesmí být
                delší než ½ horní hranice časového limitu dané kategorie.
          • VI. kategorie (do 16 let, 4–7 minut)
            • Povinný repertoár
              • Soutěžící musí zahrát tyto skladby v takto stanoveném pořadí:
                1. povinnou etudu na malý buben, patřící do jeho věkové kategorie
                2. libovolnou skladbu nebo více skladeb na melodické a ostatní bicí nástroje (tympány, marimba, xylofon,
                vibrafon, zvonkohra, perkuse, sestavy perkusí a orchestrálních bicích nástrojů apod., nikoliv však bicí
                souprava):
                a) sólově bez doprovodu jiného hudebního nástroje, nebo
                b) s doprovodem jiného (pouze jednoho) hudebního nástroje, nikoliv však bicího, nebo
                c) v kombinaci výše uvedených možností.
                Všechna vystoupení soutěžního okruhu B můžou být doplněno skladbou PLAY ALONG. Tato nahrávka však nesmí
                obsahovat totožný part soutěžícího, přičemž part soutěžícího musí být hudebně dominující. Stopáž skladby nesmí být
                delší než ½ horní hranice časového limitu dané kategorie.
          • VII. kategorie (do 17 let, 4–7 minut)
            • Povinný repertoár
              • Soutěžící musí zahrát tyto skladby v takto stanoveném pořadí:
                1. povinnou etudu na malý buben, patřící do jeho věkové kategorie
                2. libovolnou skladbu nebo více skladeb na melodické a ostatní bicí nástroje (tympány, marimba, xylofon,
                vibrafon, zvonkohra, perkuse, sestavy perkusí a orchestrálních bicích nástrojů apod., nikoliv však bicí
                souprava):
                a) sólově bez doprovodu jiného hudebního nástroje, nebo
                b) s doprovodem jiného (pouze jednoho) hudebního nástroje, nikoliv však bicího, nebo
                c) v kombinaci výše uvedených možností.
                Všechna vystoupení soutěžního okruhu B můžou být doplněno skladbou PLAY ALONG. Tato nahrávka však nesmí
                obsahovat totožný part soutěžícího, přičemž part soutěžícího musí být hudebně dominující. Stopáž skladby nesmí být
                delší než ½ horní hranice časového limitu dané kategorie.
          • VIII. kategorie (do 18 let, 5–8 minut)
            • Povinný repertoár
              • Soutěžící musí zahrát tyto skladby v takto stanoveném pořadí:
                1. povinnou etudu na malý buben, patřící do jeho věkové kategorie
                2. libovolnou skladbu nebo více skladeb na melodické a ostatní bicí nástroje (tympány, marimba, xylofon,
                vibrafon, zvonkohra, perkuse, sestavy perkusí a orchestrálních bicích nástrojů apod., nikoliv však bicí
                souprava):
                a) sólově bez doprovodu jiného hudebního nástroje, nebo
                b) s doprovodem jiného (pouze jednoho) hudebního nástroje, nikoliv však bicího, nebo
                c) v kombinaci výše uvedených možností.
                Všechna vystoupení soutěžního okruhu B můžou být doplněno skladbou PLAY ALONG. Tato nahrávka však nesmí
                obsahovat totožný part soutěžícího, přičemž part soutěžícího musí být hudebně dominující. Stopáž skladby nesmí být
                delší než ½ horní hranice časového limitu dané kategorie.
          • IX. kategorie (do 26 let, 5–8 minut)
            • Povinný repertoár
              • Soutěžící musí zahrát tyto skladby v takto stanoveném pořadí:
                1. povinnou etudu na malý buben, patřící do jeho věkové kategorie
                2. libovolnou skladbu nebo více skladeb na melodické a ostatní bicí nástroje (tympány, marimba, xylofon,
                vibrafon, zvonkohra, perkuse, sestavy perkusí a orchestrálních bicích nástrojů apod., nikoliv však bicí
                souprava):
                a) sólově bez doprovodu jiného hudebního nástroje, nebo
                b) s doprovodem jiného (pouze jednoho) hudebního nástroje, nikoliv však bicího, nebo
                c) v kombinaci výše uvedených možností.
                Všechna vystoupení soutěžního okruhu B můžou být doplněno skladbou PLAY ALONG. Tato nahrávka však nesmí
                obsahovat totožný part soutěžícího, přičemž part soutěžícího musí být hudebně dominující. Stopáž skladby nesmí být
                delší než ½ horní hranice časového limitu dané kategorie.
      • 4.2.1 Kategorie A
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 10 let, 3–6 minut)
          • II. kategorie (do 12 let, 4–8 minut)
          • III. kategorie (do 15 let, 6–10 minut)
          • IV. kategorie (do 26 let, 6–10 minut)
      • 4.2.2 Kategorie B
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 10 let, 3–6 minut)
          • II. kategorie (do 12 let, 4–8 minut)
          • III. kategorie (do 15 let, 6–10 minut)
          • IV. kategorie (do 26 let, 6–10 minut)
    • Soutěžní kola
      • Ústřední – ZUŠ Holice (18. 5. 2018 – 20. 5. 2018)
      • Krajská
        • Hlavní město Praha – ZUŠ Klapkova, Praha 8 (12. 3. 2018 – 13. 3. 2018)
        • Jihočeský kraj – ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice (6. 4. 2018)
        • Jihomoravský kraj – ZUŠ Veveří 133, Brno (12. 4. 2018)
        • Karlovarský kraj – ZUŠ Ostrov (28. 3. 2018)
        • Kraj Vysočina – ZUŠ Jana Štursy,Nové Město na Moravě (6. 3. 2018)
        • Královéhradecký kraj – ZUŠ Police nad Metují (28. 3. 2018)
        • Moravskoslezský kraj – ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory (5. 4. 2018 – 6. 4. 2018)
        • Olomoucký kraj – ZUŠ Šternberk (21. 3. 2018)
        • Pardubický kraj – ZUŠ Vysoké Mýto (27. 3. 2018)
        • Středočeský kraj – ZUŠ Kladno 5. května (22. 3. 2018 – 23. 3. 2018)
        • Ústecký kraj – ZUŠ Chomutov (27. 3. 2018)
        • Zlínský kraj – ZUŠ Zlín (10. 4. 2018)
      • Okresní
        • Benešov – ZUŠ Benešov (15. 2. 2018)
        • Beroun – ZUŠ V. Talicha Beroun (12. 2. 2018)
        • Blansko – Základní umělecká škola Letovice (21. 2. 2018)
        • Brno-město – ZUŠ Veveří 133, Brno (16. 3. 2018)
        • Brno-venkov – ZUŠ Tišnov (19. 2. 2018)
        • Břeclav – ZUŠ Velké Bílovice (1. 3. 2018)
        • České Budějovice – ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice (8. 3. 2018)
        • Hodonín – ZUŠ Hodonín (7. 3. 2018)
        • Cheb – ZUŠ A. Dvořáka,Karlovy Vary (23. 2. 2018)
        • Chomutov – ZUŠ Chomutov (27. 2. 2018)
        • Karlovy Vary – ZUŠ A. Dvořáka,Karlovy Vary (23. 2. 2018)
        • Kladno – ZUŠ Kladno Moskevská (23. 2. 2018)
        • Kolín – ZUŠ, Pečky, Barákova 700 (20. 2. 2018)
        • Kroměříž – ZUŠ Kroměříž (20. 3. 2018)
        • Kutná Hora – ZUŠ Kutná Hora (19. 2. 2018)
        • Litoměřice – ZUŠ Litoměřice (2. 3. 2018)
        • Louny – ZUŠ Louny (27. 2. 2018)
        • Mělník – ZUŠ Mělník, příspěvková organizace (14. 2. 2018)
        • Mladá Boleslav – ZUŠ Mladá Boleslav (20. 2. 2018)
        • Nymburk – ZUŠ Poděbrady, Školní 556 (6. 2. 2018)
        • Pelhřimov – ZUŠ Kamenice nad Lipou (19. 2. 2018)
        • Praha-východ – ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav (12. 2. 2018)
        • Přerov – ZUŠ B. Kozánka, Přerov (27. 2. 2018)
        • Příbram – ZUŠ Dobříš (21. 2. 2018)
        • Rakovník – ZUŠ Nové Strašecí (15. 2. 2018)
        • Sokolov – ZUŠ A. Dvořáka,Karlovy Vary (23. 2. 2018)
        • Šumperk – ZUŠ Zábřeh (28. 2. 2018)
        • Teplice – ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace (6. 3. 2018)
        • Uherské Hradiště – ZUŠ Uherský Brod (14. 3. 2018)
        • Ústí nad Labem – ZUŠ Chabařovice (1. 3. 2018)
        • Vsetín – ZUŠ Vsetín (20. 3. 2018)
        • Vyškov – ZUŠ Bučovice (20. 2. 2018)
        • Zlín – ZUŠ Zlín-Malenovice (14. 3. 2018)
        • Znojmo – ZUŠ Znojmo (5. 3. 2018)
      • Školní
        • ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav (22. 1. 2018)
        • ZUŠ Bučovice (23. 1. 2018)
        • Druhá soukromá ZUŠ, s.r.o., České Budějovice (18. 1. 2018)
        • ZUŠ Františkovy Lázně (26. 1. 2018)
        • ZUŠ A. Muchy,Ivančice (23. 1. 2018)
        • SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž (20. 2. 2018)
        • ZUŠ Kutná Hora (30. 1. 2018)
        • ZUŠ Litoměřice (23. 1. 2018)
        • ZUŠ Litvínov (24. 1. 2018)
        • ZUŠ Louny (19. 1. 2018)
        • ZUŠ Milevsko (21. 2. 2018)
        • ZUŠ Moravský Krumlov (22. 1. 2018)
        • ZUŠ Němčice nad Hanou (8. 2. 2018)
        • ZUŠ Pardubice Havlíčkova (25. 1. 2018)
        • ZUŠ Klapkova, Praha 8 (6. 2. 2018)
        • ZUŠ Františka France,Slavkov u Brna (23. 1. 2018)
        • ZUŠ Vrchlabí (21. 2. 2018)
        • ZUŠ Vysoké Mýto (14. 2. 2018)
        • ZUŠ Zbiroh (22. 1. 2018)
        • ZUŠ Žatec (30. 1. 2018)
    • Přihláška do soutěže
    • Seznam soutěžních skladeb celé soutěže
  5. Hra na cimbál, na dudy, hra lidových souborů
    • Soutěžní kategorie
      • 5.1 Hra na cimbál
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 8 let, 2–4 minuty)
          • I. kategorie (do 9 let, 3–5 minut)
          • II. kategorie (do 10 let, 4–6 minut)
          • III. kategorie (do 11 let, 4–6 minut)
          • IV. kategorie (do 12 let, 4–6 minut)
          • V. kategorie (do 13 let, 4–6 minut)
          • VI. kategorie (do 14 let, 6–8 minut)
          • VII. kategorie (do 15 let, 8–10 minut)
          • VIII. kategorie (do 16 let, 8–10 minut)
          • IX. kategorie (do 18 let, 8–10 minut)
          • X. kategorie (do 20 let, 8–10 minut)
          • XI. kategorie (do 26 let, 8–10 minut)
      • 5.2 Hra na dudy
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 11 let, 3–5 minut)
          • I. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)
          • II. kategorie (do 13 let, 3–5 minut)
          • III. kategorie (do 14 let, 4–6 minut)
          • IV. kategorie (do 15 let, 4–6 minut)
          • V. kategorie (do 18 let, 5–7 minut)
          • VI. kategorie (do 26 let, 5–7 minut)
      • 5.3.1 komorní hra s cimbálem
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 10 let, 4–6 minut)
          • II. kategorie (do 12 let, 4–6 minut)
          • III. kategorie (do 15 let, 5–7 minut)
          • IV. kategorie (do 18 let, 6–8 minut)
          • V. kategorie (do 26 let, 6–8 minut)
      • 5.3.2 komorní hra s dudami
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 10 let, 4–6 minut)
          • II. kategorie (do 12 let, 4–6 minut)
          • III. kategorie (do 15 let, 5–7 minut)
          • IV. kategorie (do 18 let, 6–8 minut)
          • V. kategorie (do 26 let, 6–8 minut)
      • 5.4.1 cimbálová a hudecká muzika
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 10 let, 5–8 minut)
          • II. kategorie (do 12 let, 6–8 minut)
          • III. kategorie (do 15 let, 8–10 minut)
          • IV. kategorie (do 18 let, 10–12 minut)
          • V. kategorie (do 26 let, 10–12 minut)
      • 5.4.2 dudácká muzika a další soubory lidové hudby
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 10 let, 5–8 minut)
          • II. kategorie (do 12 let, 6–8 minut)
          • III. kategorie (do 15 let, 8–10 minut)
          • IV. kategorie (do 18 let, 10–12 minut)
          • V. kategorie (do 26 let, 10–12 minut)
    • Soutěžní kola
      • Ústřední – ZUŠ Mikulov (24. 5. 2018 – 27. 5. 2018)
      • Krajská
        • Hlavní město Praha – ZUŠ Jižní Město (12. 4. 2018)
        • Jihočeský kraj – ZUŠ Blatná (20. 4. 2018)
        • Jihomoravský kraj – ZUŠ Veselí nad Moravou (25. 4. 2018)
        • Karlovarský kraj – ZUŠ Mariánské Lázně (11. 4. 2018)
        • Královéhradecký kraj – ZUŠ Vrchlabí (22. 3. 2018)
        • Moravskoslezský kraj – ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí  (20. 4. 2018)
        • Olomoucký kraj – ZUŠ V. Ambrose (10. 4. 2018)
        • Pardubický kraj – ZUŠ Pardubice Havlíčkova (11. 4. 2018)
        • Středočeský kraj – ZUŠ Mladá Boleslav (5. 4. 2018)
        • Zlínský kraj (soutěžní kategorie 5.1, 5.2, 5.3.1, 5.3.2) – ZUŠ Valašské Meziříčí (18. 4. 2018)
        • Zlínský kraj (soutěžní kategorie 5.4.1, 5.4.2) – ZUŠ Uherský Ostroh (13. 4. 2018)
      • Okresní
        • Brno-město – ZUŠ Smetanova 8, Brno (12. 4. 2018)
        • Brno-venkov – ZUŠ Smetanova 8, Brno (12. 4. 2018)
        • Břeclav – ZUŠ Břeclav (28. 3. 2018)
        • Hodonín – ZUŠ Kyjov (5. 4. 2018)
        • Kladno – ZUŠ Velvary (20. 2. 2018)
        • Nový Jičín (soutěžní kategorie 5.1) – ZUŠ Frenštát pod Radhoštěm (27. 3. 2018)
        • Ostrava - město (soutěžní kategorie 5.1) – ZUŠ Ostrava-Hrabůvka (6. 3. 2018)
        • Ostrava - město (soutěžní kategorie 5.4.1, 5.4.2) – ZUŠ Ostrava-Hrabůvka (6. 3. 2018)
        • Vsetín (soutěžní kategorie 5.1) – ZUŠ Karolinka (9. 3. 2018)
        • Vsetín (soutěžní kategorie 5.4.1, 5.4.2) – ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm (14. 3. 2018)
        • Zlín (soutěžní kategorie 5.1, 5.2, 5.3.1, 5.3.2) – ZUŠ Luhačovice (20. 3. 2018)
        • Zlín (soutěžní kategorie 5.4.1, 5.4.2) – ZUŠ Zlín (28. 3. 2018)
      • Školní
        • ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno (21. 2. 2018)
        • ZUŠ Plzeň Chválenická (15. 1. 2018)
        • ZUŠ Klapkova, Praha 8 (28. 2. 2018)
    • Přihláška do soutěže
    • Seznam soutěžních skladeb celé soutěže
  6. Soutěžní přehlídka tanečního oboru
    • Soutěžní kategorie
      • 6.1.1 Žáci přípravného a základního studia a studia pro dospělé - jednotlivci
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 8,99 let)
            • Povinný repertoár
              • Dětské lidové taneční hry a tance, dětské taneční skladby.
          • II. kategorie (do 10,99 let)
            • Povinný repertoár
              • Dětské lidové taneční hry a tance, současný tanec, klasická taneční technika.
          • III. kategorie (do 12,99 let)
            • Povinný repertoár
              • Současný tanec, lidový tanec, klasická taneční technika.
          • IV. kategorie (do 15,99 let)
            • Povinný repertoár
              • Současný tanec, lidový tanec, klasická taneční technika.
          • V. kategorie (do 18,99 let)
            • Povinný repertoár
              • Současný tanec, lidový tanec, klasický tanec, historický tanec.
          • VI. kategorie (do 26 let)
            • Povinný repertoár
              • Současný tanec, lidový tanec, klasický tanec, historický tanec.
      • 6.1.2 Žáci přípravného a základního studia a studia pro dospělé - skupiny
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 8,99 let)
            • Povinný repertoár
              • Dětské lidové taneční hry a tance, dětské taneční skladby.
          • II. kategorie (do 10,99 let)
            • Povinný repertoár
              • Dětské lidové taneční hry a tance, současný tanec, klasická taneční technika.
          • III. kategorie (do 12,99 let)
            • Povinný repertoár
              • Současný tanec, lidový tanec, klasická taneční technika.
          • IV. kategorie (do 15,99 let)
            • Povinný repertoár
              • Současný tanec, lidový tanec, klasická taneční technika.
          • V. kategorie (do 18,99 let)
            • Povinný repertoár
              • Současný tanec, lidový tanec, klasický tanec, historický tanec.
          • VI. kategorie (do 26 let)
            • Povinný repertoár
              • Současný tanec, lidový tanec, klasický tanec, historický tanec.
      • 6.2.1 Žáci rozšířeného studia (s rozšířením počtem vyučovacích hodin) - jednotlivci
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 8,99 let)
            • Povinný repertoár
              • Dětské lidové taneční hry a tance, dětské taneční skladby.
          • II. kategorie (do 10,99 let)
            • Povinný repertoár
              • Dětské lidové taneční hry a tance, současný tanec, klasická taneční technika.
          • III. kategorie (do 12,99 let)
            • Povinný repertoár
              • Současný tanec, lidový tanec, klasická taneční technika.
          • IV. kategorie (do 15,99 let)
            • Povinný repertoár
              • Současný tanec, lidový tanec, klasická taneční technika.
          • V. kategorie (do 18,99 let)
            • Povinný repertoár
              • Současný tanec, lidový tanec, klasický tanec, historický tanec.
          • VI. kategorie (do 26 let)
            • Povinný repertoár
              • Současný tanec, lidový tanec, klasický tanec, historický tanec.
      • 6.2.2 Žáci rozšířeného studia (s rozšířením počtem vyučovacích hodin) - skupiny
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 8,99 let)
            • Povinný repertoár
              • Dětské lidové taneční hry a tance, dětské taneční skladby.
          • II. kategorie (do 10,99 let)
            • Povinný repertoár
              • Dětské lidové taneční hry a tance, současný tanec, klasická taneční technika.
          • III. kategorie (do 12,99 let)
            • Povinný repertoár
              • Současný tanec, lidový tanec, klasická taneční technika.
          • IV. kategorie (do 15,99 let)
            • Povinný repertoár
              • Současný tanec, lidový tanec, klasická taneční technika.
          • V. kategorie (do 18,99 let)
            • Povinný repertoár
              • Současný tanec, lidový tanec, klasický tanec, historický tanec.
          • VI. kategorie (do 26 let)
            • Povinný repertoár
              • Současný tanec, lidový tanec, klasický tanec, historický tanec.
    • Soutěžní kola
      • Ústřední – ZUŠ Uherské Hradiště (31. 5. 2018 – 2. 6. 2018)
      • Krajská
        • Hlavní město Praha – ZUŠ I.Hurníka, Praha 2 (23. 3. 2018 – 24. 3. 2018)
        • Jihočeský kraj – ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice (13. 4. 2018)
        • Jihomoravský kraj – SZUŠ Blansko (19. 4. 2018)
        • Karlovarský kraj – ZUŠ Chodov (18. 4. 2018)
        • Kraj Vysočina – ZUŠ Třebíč (20. 4. 2018)
        • Královéhradecký kraj – ZUŠ Hronov (17. 4. 2018)
        • Moravskoslezský kraj – ZUŠ Nový Jičín (9. 4. 2018 – 10. 4. 2018)
        • Olomoucký kraj – ZUŠ V. Ambrose (14. 4. 2018)
        • Pardubický kraj – ZUŠ V. Nováka, Skuteč (30. 4. 2018)
        • Středočeský kraj – ZUŠ Český Brod (17. 4. 2018)
        • Ústecký kraj – ZUŠ F. L. Gassmanna Most (27. 4. 2018)
        • Zlínský kraj – ZUŠ Bojkovice (18. 4. 2018 – 19. 4. 2018)
      • Okresní
        • Benešov – ZUŠ, Šafaříkova 428,Sedlčany (14. 2. 2018)
        • Beroun – ZUŠ, Šafaříkova 428,Sedlčany (14. 2. 2018)
        • Blansko – SZUŠ Blansko (15. 3. 2018)
        • Brno-město – ZUŠ F. Jílka, Brno (23. 3. 2018)
        • Brno-venkov – ZUŠ Kuřim (14. 3. 2018)
        • Bruntál – ZUŠ Krnov (9. 3. 2018)
        • Břeclav – ZUŠ Velké Bílovice (9. 3. 2018)
        • České Budějovice – ZUŠ Trhové Sviny (8. 3. 2018)
        • Český Krumlov – ZUŠ Český Krumlov (21. 2. 2018)
        • Děčín – ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem (27. 3. 2018)
        • Frýdek-Místek – ZUŠ Frýdek-Místek (14. 3. 2018)
        • Havlíčkův Brod – SZUŠ Havlíčkův Brod (14. 3. 2018)
        • Hodonín – ZUŠ Hodonín (28. 3. 2018)
        • Hradec Králové – ZUŠ Nový Bydžov (15. 3. 2018)
        • Cheb – ZUŠ Chodov (13. 3. 2018)
        • Chomutov – ZUŠ Klášterec nad Ohří (21. 3. 2018)
        • Jihlava – ZUŠ Jihlava (21. 2. 2018)
        • Jindřichův Hradec – ZUŠ Jindřichův Hradec (17. 3. 2018)
        • Karlovy Vary – ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary (8. 3. 2018)
        • Karviná – ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí  (22. 2. 2018)
        • Kladno – ZUŠ Slaný (13. 3. 2018)
        • Kolín – ZUŠ Český Brod (22. 2. 2018)
        • Kroměříž – ZUŠ Bojkovice (26. 3. 2018)
        • Kutná Hora – ZUŠ J. L. Dusíka v Čáslavi (14. 2. 2018)
        • Litoměřice – ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem (27. 3. 2018)
        • Louny – ZUŠ Žatec (14. 3. 2018)
        • Mělník – ZUŠ Neratovice (30. 1. 2018)
        • Mladá Boleslav – ZUŠ Benátky nad Jizerou (19. 3. 2018)
        • Most – ZUŠ F. L. Gassmanna Most (28. 3. 2018)
        • Náchod – ZUŠ Červený Kostelec (28. 3. 2018)
        • Nový Jičín – ZUŠ Nový Jičín (12. 3. 2018)
        • Nymburk – ZUŠ Poděbrady, Školní 556 (6. 3. 2018)
        • Olomouc – ZUŠ Žerotín (19. 3. 2018)
        • Opava – ZUŠ Hlučín (28. 2. 2018)
        • Ostrava - město – ZUŠ Ostrava - Zábřeh (3. 3. 2018)
        • Pardubice – ZUŠ Pardubice-Polabiny (20. 2. 2018)
        • Praha 2 – ZUŠ I.Hurníka, Praha 2 (3. 3. 2018 – 4. 3. 2018)
        • Praha-východ – ZUŠ J. Zacha Čelákovice (14. 2. 2018)
        • Praha-západ – ZUŠ, Šafaříkova 428,Sedlčany (14. 2. 2018)
        • Prachatice – ZUŠ Prachatice (19. 3. 2018)
        • Prostějov – ZUŠ Němčice nad Hanou (21. 2. 2018)
        • Přerov – ZUŠ Hranice (1. 2. 2018)
        • Příbram – ZUŠ, Šafaříkova 428,Sedlčany (14. 2. 2018)
        • Rakovník – ZUŠ Nové Strašecí (15. 3. 2018)
        • Rychnov nad Kněžnou – ZUŠ Opočno (20. 3. 2018)
        • Sokolov – ZUŠ Chodov (13. 3. 2018)
        • Strakonice – ZUŠ Strakonice (20. 3. 2018)
        • Svitavy – ZUŠ Svitavy (26. 3. 2018)
        • Šumperk – ZUŠ Zábřeh (17. 3. 2018)
        • Teplice – ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace (10. 3. 2018)
        • Trutnov – ZUŠ Trutnov (22. 2. 2018)
        • Třebíč – ZUŠ Třebíč (9. 3. 2018)
        • Uherské Hradiště – ZUŠ Bojkovice (26. 3. 2018)
        • Ústí nad Labem – ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem (27. 3. 2018)
        • Ústí nad Orlicí – ZUŠ Králíky (8. 3. 2018)
        • Vsetín – ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm (22. 3. 2018)
        • Vyškov – ZUŠ Ivanovice na Hané (6. 3. 2018)
        • Zlín – ZUŠ Zlín Okružní (16. 3. 2018)
        • Znojmo – ZUŠ Velké Bílovice (9. 3. 2018)
        • Žďár nad Sázavou – ZUŠ Fr. Drdly,Žďár nad Sázavou (15. 3. 2018)
      • Školní
        • ZUŠ Kuřim (14. 2. 2018)
        • ZUŠ Louny (15. 1. 2018)
        • ZUŠ Moravský Krumlov (25. 1. 2018)
        • ZUŠ Nové Strašecí (1. 2. 2018)
        • ZUŠ Oslavany (14. 2. 2018)
        • ZUŠ Ostrava - Zábřeh (10. 1. 2018)
        • ZUŠ Františka France,Slavkov u Brna (22. 1. 2018)
        • ZUŠ Zbiroh (22. 1. 2018)
        • ZUŠ Petra Ebena,Žamberk (14. 2. 2018)
        • ZUŠ Žatec (28. 2. 2018)
    • Přihláška do soutěže
    • Seznam soutěžních prací celé soutěže

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)

Čtvrtek 14. prosince 2017