Soutěže základních uměleckých škol

Nápověda Slovensky Česky

Soutěže základních uměleckých škol pro školní rok 2018/2019

  1. Komorní hra s převahou dechových nástrojů
    • Soutěžní kategorie
      • a) soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony)
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 8 let, 2–4 minuty)
          • I. kategorie (do 10 let, 3–6 minut)
          • II. kategorie (do 13 let, 4–8 minut)
          • III. kategorie (do 16 let, 6–10 minut)
          • IV. kategorie (do 19 let, 6–10 minut)
          • V. kategorie (do 26 let, 6–10 minut)
      • b) soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 8 let, 2–4 minuty)
          • I. kategorie (do 10 let, 3–6 minut)
          • II. kategorie (do 13 let, 4–8 minut)
          • III. kategorie (do 16 let, 6–10 minut)
          • IV. kategorie (do 19 let, 6–10 minut)
          • V. kategorie (do 26 let, 6–10 minut)
      • c) soubory zobcových fléten
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 8 let, 2–4 minuty)
          • I. kategorie (do 10 let, 3–6 minut)
          • II. kategorie (do 13 let, 4–8 minut)
          • III. kategorie (do 16 let, 6–10 minut)
          • IV. kategorie (do 19 let, 6–10 minut)
          • V. kategorie (do 26 let, 6–10 minut)
      • d) soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 8 let, 2–4 minuty)
          • I. kategorie (do 10 let, 3–6 minut)
          • II. kategorie (do 13 let, 4–8 minut)
          • III. kategorie (do 16 let, 6–10 minut)
          • IV. kategorie (do 19 let, 6–10 minut)
          • V. kategorie (do 26 let, 6–10 minut)
      • e) soubory žesťových nástrojů
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 9 let, 2–4 minuty)
          • I. kategorie (do 11 let, 3–6 minut)
          • II. kategorie (do 14 let, 4–8 minut)
          • III. kategorie (do 17 let, 5–9 minut)
          • IV. kategorie (do 20 let, 6–10 minut)
          • V. kategorie (do 26 let, 6–10 minut)
      • f) soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 9 let, 2–4 minuty)
          • I. kategorie (do 11 let, 3–6 minut)
          • II. kategorie (do 14 let, 4–8 minut)
          • III. kategorie (do 17 let, 5–9 minut)
          • IV. kategorie (do 20 let, 6–10 minut)
          • V. kategorie (do 26 let, 6–10 minut)
    • Soutěžní kola
      • Ústřední – ZUŠ Liberec (25. 4. 2019 – 28. 4. 2019)
      • Krajská
        • Hlavní město Praha – ZUŠ Taussigova, Praha 8 (19. 3. 2019 – 22. 3. 2019)
        • Jihočeský kraj (soutěžní kategorie a), b)) – ZUŠ Sezimovo Ústí (6. 3. 2019)
        • Jihočeský kraj (soutěžní kategorie c), d)) – ZUŠ Dačice (22. 3. 2019)
        • Jihočeský kraj (soutěžní kategorie e), f)) – ZUŠ Vimperk (8. 3. 2019)
        • Jihomoravský kraj (soutěžní kategorie a), b), c), d)) – ZUŠ Boskovice (19. 3. 2019)
        • Jihomoravský kraj (soutěžní kategorie e), f)) – ZUŠ V. Kaprálové, Brno (22. 3. 2019)
        • Karlovarský kraj (soutěžní kategorie a), b)) – ZUŠ Kraslice (12. 3. 2019)
        • Karlovarský kraj (soutěžní kategorie c), d)) – ZUŠ Kraslice (12. 3. 2019)
        • Karlovarský kraj (soutěžní kategorie e), f)) – ZUŠ Sokolov (14. 3. 2019)
        • Kraj Vysočina – ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod (21. 3. 2019)
        • Královéhradecký kraj (soutěžní kategorie a), b)) – ZUŠ Týniště nad Orlicí (21. 3. 2019)
        • Královéhradecký kraj (soutěžní kategorie c), d)) – ZUŠ F. A. Šporka,Jaroměř (20. 3. 2019)
        • Královéhradecký kraj (soutěžní kategorie e), f)) – ZUŠ Trutnov (22. 3. 2019)
        • Moravskoslezský kraj (soutěžní kategorie a), b)) – ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba (20. 3. 2019 – 21. 3. 2019)
        • Moravskoslezský kraj (soutěžní kategorie c), d)) – ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba (20. 3. 2019 – 21. 3. 2019)
        • Moravskoslezský kraj (soutěžní kategorie e), f)) – ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba (20. 3. 2019 – 21. 3. 2019)
        • Olomoucký kraj – ZUŠ Zábřeh (7. 3. 2019)
        • Pardubický kraj – ZUŠ Vysoké Mýto (20. 3. 2019)
        • Středočeský kraj (soutěžní kategorie a), b), c), d)) – ZUŠ Kladno 5. května (18. 3. 2019 – 19. 3. 2019)
        • Středočeský kraj (soutěžní kategorie e), f)) – ZUŠ Říčany (21. 3. 2019)
        • Ústecký kraj – ZUŠ Litoměřice (21. 3. 2019)
        • Zlínský kraj (soutěžní kategorie a), b), c), d)) – ZUŠ Kroměříž (19. 3. 2019 – 20. 3. 2019)
        • Zlínský kraj (soutěžní kategorie e), f)) – ZUŠ Uherské Hradiště (21. 3. 2019)
      • Okresní
        • Benešov – ZUŠ Benešov (20. 2. 2019)
        • Beroun – ZUŠ V. Talicha Beroun (19. 2. 2019)
        • Blansko – ZUŠ Boskovice (28. 2. 2019)
        • Brno-město (soutěžní kategorie a), b), c), d)) – ZUŠ F. Jílka, Brno (22. 2. 2019)
        • Brno-město (soutěžní kategorie e), f)) – ZUŠ F. Jílka, Brno (1. 3. 2019)
        • Brno-venkov (soutěžní kategorie a), b), c), d)) – ZUŠ Oslavany (21. 2. 2019)
        • Brno-venkov (soutěžní kategorie e), f)) – ZUŠ Rosice (26. 2. 2019)
        • Bruntál – ZUŠ Krnov (20. 2. 2019)
        • Břeclav – ZUŠ Břeclav (28. 2. 2019)
        • České Budějovice – Druhá soukromá ZUŠ, s.r.o., České Budějovice (19. 2. 2019)
        • Český Krumlov – ZUŠ Český Krumlov (15. 2. 2019)
        • Frýdek-Místek – ZUŠ Frýdek-Místek (12. 2. 2019)
        • Cheb (soutěžní kategorie a), b)) – ZUŠ Cheb (15. 2. 2019)
        • Cheb (soutěžní kategorie c), d)) – ZUŠ Cheb (15. 2. 2019)
        • Cheb (soutěžní kategorie e), f)) – ZUŠ Mariánské Lázně (13. 2. 2019)
        • Jeseník – ZUŠ Jeseník (19. 2. 2019)
        • Jihlava – ZUŠ Jihlava (27. 2. 2019)
        • Jindřichův Hradec – ZUŠ Jindřichův Hradec (14. 2. 2019)
        • Karlovy Vary (soutěžní kategorie a), b), c), d)) – ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary (8. 2. 2019)
        • Karlovy Vary (soutěžní kategorie e), f)) – ZUŠ A. Dvořáka,Karlovy Vary (8. 2. 2019)
        • Karviná (soutěžní kategorie a), b), c), d)) – ZUŠ B.Martinů (26. 2. 2019)
        • Karviná (soutěžní kategorie e), f)) – ZUŠ B.Martinů (26. 2. 2019)
        • Kladno – ZUŠ Kladno 5. května (19. 2. 2019)
        • Kolín – ZUŠ F. Kmocha,Kolín (20. 2. 2019)
        • Kroměříž (soutěžní kategorie a), b)) – ZUŠ Kroměříž (21. 2. 2019)
        • Kroměříž (soutěžní kategorie c), d)) – ZUŠ Kroměříž (20. 2. 2019)
        • Kroměříž (soutěžní kategorie e)) – ZUŠ Hulín (19. 2. 2019)
        • Litoměřice – ZUŠ Litoměřice (7. 3. 2019)
        • Mladá Boleslav – ZUŠ Mnichovo Hradiště (22. 2. 2019)
        • Nový Jičín (soutěžní kategorie a), b), c), d)) – ZUŠ Frenštát pod Radhoštěm (20. 2. 2019 – 21. 2. 2019)
        • Nový Jičín (soutěžní kategorie e), f)) – ZUŠ Studénka (22. 2. 2019)
        • Nymburk – ZUŠ Poděbrady, Školní 556 (12. 2. 2019)
        • Olomouc (soutěžní kategorie a), b)) – ZUŠ Šternberk (6. 2. 2019)
        • Olomouc (soutěžní kategorie c), d)) – ZUŠ Šternberk (6. 2. 2019)
        • Olomouc (soutěžní kategorie e), f)) – ZUŠ Šternberk (6. 2. 2019)
        • Opava – ZUŠ Opava (27. 2. 2019)
        • Ostrava - město – ZUŠ Ostrava - Poruba (27. 2. 2019 – 28. 2. 2019)
        • Pelhřimov – ZUŠ Pelhřimov (12. 2. 2019)
        • Praha-východ – ZUŠ J. Zacha Čelákovice (20. 2. 2019)
        • Praha-západ – ZUŠ Řevnice (30. 1. 2019)
        • Prachatice – ZUŠ Vimperk (22. 2. 2019)
        • Prostějov – ZUŠ V. Ambrose (19. 2. 2019)
        • Přerov (soutěžní kategorie a), b), c), d)) – ZUŠ B. Kozánka, Přerov (13. 2. 2019)
        • Přerov (soutěžní kategorie e), f)) – ZUŠ B. Kozánka, Přerov (13. 2. 2019)
        • Příbram – ZUŠ Příbram I (20. 2. 2019)
        • Rakovník – ZUŠ Rakovník (18. 2. 2019)
        • Rokycany – ZUŠ Rokycany (18. 2. 2019)
        • Sokolov – ZUŠ Sokolov (14. 2. 2019)
        • Strakonice – ZUŠ Strakonice (21. 2. 2019)
        • Šumperk (soutěžní kategorie a), b), c), d)) – ZUŠ Zábřeh (28. 2. 2019)
        • Šumperk (soutěžní kategorie e), f)) – ZUŠ Zábřeh (28. 2. 2019)
        • Teplice – ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace (19. 2. 2019)
        • Třebíč – ZUŠ Hrotovice (21. 2. 2019)
        • Uherské Hradiště – ZUŠ Uherské Hradiště (21. 2. 2019)
        • Ústí nad Labem – ZUŠ Chabařovice (5. 3. 2019)
        • Vsetín – ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm (21. 2. 2019)
        • Vyškov – ZUŠ Františka France,Slavkov u Brna (26. 2. 2019)
        • Zlín (soutěžní kategorie a), b), e), f)) – ZUŠ Slavičín (19. 2. 2019)
        • Zlín (soutěžní kategorie c), d)) – ZUŠ Zlín-Malenovice (20. 2. 2019)
        • Znojmo (soutěžní kategorie a), b), c), d)) – ZUŠ Znojmo (5. 2. 2019)
        • Znojmo (soutěžní kategorie e), f)) – ZUŠ Znojmo (26. 2. 2019)
      • Školní
        • ZUŠ F. Jílka, Brno (30. 1. 2019)
        • ZUŠ Bystřice pod Hostýnem (7. 2. 2019)
        • ZUŠ Český Krumlov (31. 1. 2019)
        • ZUŠ Hulín (17. 1. 2019)
        • ZUŠ A. Muchy,Ivančice (22. 1. 2019)
        • ZUŠ Jablonné nad Orlicí (30. 1. 2019)
        • ZUŠ Kaplice (22. 1. 2019)
        • ZUŠ Litoměřice (30. 1. 2019)
        • ZUŠ Litvínov (6. 2. 2019)
        • ZUŠ Němčice nad Hanou (24. 1. 2019)
        • ZUŠ Žerotín (22. 1. 2019)
        • ZUŠ Otrokovice (24. 1. 2019)
        • ZUŠ Pelhřimov (16. 1. 2019)
        • ZUŠ Otakara Ševčíka Písek (5. 2. 2019)
        • ZUŠ, Šafaříkova 428,Sedlčany (29. 1. 2019)
        • ZUŠ Telč (24. 1. 2019)
        • ZUŠ Třebíč (28. 1. 2019)
        • ZUŠ Uničov (24. 1. 2019)
        • ZUŠ Vimperk (13. 2. 2019)
        • ZUŠ Volyně (22. 1. 2019)
        • ZUŠ Zlín Okružní (29. 1. 2019)
        • ZUŠ Žatec (29. 1. 2019)
        • (soutěžní kategorie a), b), c), e), f)) – SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž (24. 1. 2019)
    • Přihláška do soutěže
    • Seznam soutěžních skladeb celé soutěže
  2. Soutěžní přehlídka ve sborovém zpěvu
    • Soutěžní kategorie
      • A Komorní sbory - do 21 členů
        • Věkové kategorie
          • Kategorie A0 (do 8 let, 6–8 minut)
          • Kategorie A1 (do 11 let, 6–8 minut)
          • Kategorie A2 (do 15 let, 8–10 minut)
          • Kategorie A3 (do 20 let, 8–12 minut)
          • Kategorie A4 (do 26 let, 8–12 minut)
      • B Velké sbory - od 22 členů
        • Věkové kategorie
          • Kategorie B0 (do 8 let, 6–8 minut)
          • Kategorie B1 (do 11 let, 6–8 minut)
          • Kategorie B2 (do 15 let, 8–10 minut)
          • Kategorie B3 (do 20 let, 8–12 minut)
          • Kategorie B4 (do 26 let, 8–12 minut)
    • Soutěžní kola
      • Krajská
        • Hlavní město Praha – ZUŠ Praha 7 (22. 3. 2019 – 24. 3. 2019)
        • Jihočeský kraj – ZUŠ Český Krumlov (27. 3. 2019)
        • Jihomoravský kraj – ZUŠ Mikulov (20. 3. 2019)
        • Karlovarský kraj – ZUŠ Kraslice (30. 3. 2019)
        • Kraj Vysočina – ZUŠ Třebíč (29. 3. 2019)
        • Královéhradecký kraj – ZUŠ Rychnov n. Kněžnou (28. 3. 2019)
        • Moravskoslezský kraj – ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí  (8. 3. 2019)
        • Olomoucký kraj – ZUŠ CAMPANELLA,Olomouc (30. 3. 2019)
        • Pardubický kraj – ZUŠ Chrudim (12. 3. 2019 – 13. 3. 2019)
        • Středočeský kraj – ZUŠ V. Talicha Beroun (24. 3. 2019)
        • Ústecký kraj – ZUŠ Žatec (22. 3. 2019)
        • Zlínský kraj – ZUŠ Hulín (29. 3. 2019)
      • Okresní
        • Benešov – ZUŠ Benešov (20. 2. 2019)
        • Děčín – ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace (8. 3. 2019)
        • Chomutov – ZUŠ F. L. Gassmanna Most (1. 3. 2019)
        • Chomutov – ZUŠ Žatec (22. 2. 2019)
        • Kladno – ZUŠ Kladno 5. května (19. 2. 2019)
        • Litoměřice – ZUŠ F. L. Gassmanna Most (1. 3. 2019)
        • Louny – ZUŠ Žatec (22. 2. 2019)
        • Most – ZUŠ F. L. Gassmanna Most (1. 3. 2019)
        • Teplice – ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace (8. 3. 2019)
        • Ústí nad Labem – ZUŠ F. L. Gassmanna Most (1. 3. 2019)
      • Školní
        • ZUŠ Litvínov (6. 2. 2019)
        • ZUŠ Třebíč (14. 2. 2019)
        • ZUŠ Žatec (8. 2. 2019)
    • Přihláška do soutěže
    • Seznam soutěžních skladeb celé soutěže
  3. Hra na akordeon (včetně komorní a souborové hry)
    • Soutěžní kategorie
      • 1. Akordeon sólo
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 9 let, 2–4 minuty)
          • I. kategorie (do 10 let, 2–4 minuty)
          • II. kategorie (do 11 let, 3–5 minut)
          • III. kategorie (do 12 let, 3–6 minut)
          • IV. kategorie (do 13 let, 4–7 minut)
          • V. kategorie (do 14 let, 5–8 minut)
          • VI. kategorie (do 15 let, 6–9 minut)
          • VII. kategorie (do 16 let, 7–10 minut)
          • VIII. kategorie (do 17 let, 7–10 minut)
          • IX. kategorie (do 18 let, 8–11 minut)
          • X. kategorie (do 19 let, 9–12 minut)
      • 2. a) A Komorní hra do 5 členů (čistě akordeonová)
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 12 let, 5–8 minut)
          • II. kategorie (do 15 let, 7–10 minut)
          • III. kategorie (do 18 let, 9–12 minut)
          • IV. kategorie (do 26 let, 10–14 minut)
      • 2. a) B Komorní hra do 5 členů (smíšená)
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 12 let, 5–8 minut)
          • II. kategorie (do 15 let, 7–10 minut)
          • III. kategorie (do 18 let, 9–12 minut)
          • IV. kategorie (do 26 let, 10–14 minut)
      • 2. b) Souborová hra
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 12 let, 6–9 minut)
          • II. kategorie (do 15 let, 8–11 minut)
          • III. kategorie (do 18 let, 12–15 minut)
          • IV. kategorie (do 26 let, 12–15 minut)
      • 2. c) Orchestrální hra
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 15 let, 9–12 minut)
          • II. kategorie (do 26 let, 12–15 minut)
    • Soutěžní kola
      • Krajská
        • Hlavní město Praha – ZUŠ A. Voborského,Praha 4 (16. 3. 2019)
        • Jihočeský kraj – ZUŠ v Třeboni (25. 3. 2019 – 26. 3. 2019)
        • Jihomoravský kraj – ZUŠ Hodonín (29. 3. 2019)
        • Karlovarský kraj – ZUŠ Kraslice (21. 3. 2019)
        • Kraj Vysočina – ZUŠ Velké Meziříčí (27. 3. 2019)
        • Královéhradecký kraj – ZUŠ Náchod (22. 3. 2019)
        • Moravskoslezský kraj – ZUŠ Klimkovice (27. 3. 2019 – 28. 3. 2019)
        • Olomoucký kraj – ZUŠ Litovel (27. 3. 2019)
        • Pardubický kraj – ZUŠ Polička (20. 3. 2019)
        • Středočeský kraj – ZUŠ, Pečky, Barákova 700 (26. 3. 2019)
        • Ústecký kraj – ZUŠ Štětí (25. 3. 2019)
        • Zlínský kraj – ZUŠ Uherský Brod (27. 3. 2019)
      • Okresní
        • Benešov – ZUŠ Benešov (20. 2. 2019)
        • Blansko – ZUŠ Blansko (27. 2. 2019)
        • Brno-město – ZUŠ V. Kaprálové, Brno (22. 2. 2019)
        • Brno-venkov – ZUŠ Tišnov (28. 2. 2019)
        • České Budějovice – ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice (27. 2. 2019)
        • Frýdek-Místek – ZUŠ Frýdek-Místek (13. 2. 2019)
        • Havlíčkův Brod – ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod (26. 2. 2019)
        • Hodonín – ZUŠ Veselí nad Moravou (27. 2. 2019)
        • Cheb – ZUŠ Františkovy Lázně (8. 2. 2019)
        • Jihlava – ZUŠ Telč (26. 2. 2019)
        • Jindřichův Hradec – ZUŠ v Třeboni (14. 2. 2019)
        • Karlovy Vary – ZUŠ Františkovy Lázně (8. 2. 2019)
        • Karviná – ZUŠ Pavla Kalety, Český Těšín (7. 3. 2019)
        • Kladno – ZUŠ Kladno Moskevská (22. 2. 2019)
        • Kroměříž – ZUŠ Zdounky (14. 3. 2019)
        • Kutná Hora – ZUŠ Kutná Hora (26. 2. 2019)
        • Nový Jičín – ZUŠ Studénka (7. 3. 2019)
        • Nymburk – ZUŠ F. A. Šporka,Lysá nad Labem (14. 2. 2019)
        • Olomouc – ZUŠ Žerotín (27. 2. 2019)
        • Opava – ZUŠ Hradec nad Moravicí (6. 3. 2019)
        • Ostrava - město – ZUŠ Klimkovice (7. 3. 2019)
        • Pelhřimov – ZUŠ Kamenice nad Lipou (18. 2. 2019)
        • Praha-východ – ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav (18. 2. 2019)
        • Prachatice – ZUŠ Prachatice (28. 2. 2019)
        • Prostějov – ZUŠ Němčice nad Hanou (28. 2. 2019)
        • Přerov – ZUŠ B. Kozánka, Přerov (12. 2. 2019)
        • Příbram – ZUŠ, Šafaříkova 428,Sedlčany (19. 2. 2019)
        • Rakovník – ZUŠ Rakovník (18. 2. 2019)
        • Sokolov – ZUŠ Františkovy Lázně (8. 2. 2019)
        • Šumperk – ZUŠ Žerotín (27. 2. 2019)
        • Teplice – ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace (7. 3. 2019)
        • Vsetín – ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm (12. 3. 2019)
        • Zlín – ZUŠ R. Firkušného,Napajedla (21. 2. 2019)
        • Znojmo – ZUŠ Znojmo (25. 2. 2019)
        • Žďár nad Sázavou – ZUŠ Jana Štursy,Nové Město na Moravě (14. 2. 2019)
      • Školní
        • ZUŠ Český Krumlov (29. 1. 2019)
        • ZUŠ Hrušovany nad Jevišovkou (21. 1. 2019)
        • ZUŠ Hulín (15. 1. 2019)
        • ZUŠ Klimkovice (22. 1. 2019)
        • ZUŠ Litoměřice (30. 1. 2019)
        • ZUŠ Litvínov (13. 2. 2019)
        • ZUŠ Němčice nad Hanou (24. 1. 2019)
        • ZUŠ Žerotín (30. 1. 2019)
        • ZUŠ Pelhřimov (28. 1. 2019)
        • ZUŠ Otakara Ševčíka Písek (27. 2. 2019)
        • ZUŠ, Šafaříkova 428,Sedlčany (29. 1. 2019)
        • ZUŠ Telč (31. 1. 2019)
        • ZUŠ Třebíč (11. 2. 2019)
        • ZUŠ Vimperk (15. 2. 2019)
        • ZUŠ Volyně (22. 1. 2019)
        • ZUŠ Zlín Okružní (1. 2. 2019)
        • ZUŠ Žatec (28. 1. 2019)
        • (soutěžní kategorie 1.) – ZUŠ F. Jílka, Brno (28. 1. 2019)
    • Přihláška do soutěže
    • Seznam soutěžních skladeb celé soutěže
  4. Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů
    • Soutěžní kategorie
      • 1) Smyčcová dua
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 9 let, 4–6 minut)
          • I. kategorie (do 11 let, 4–7 minut)
          • II. kategorie (do 13 let, 6–9 minut)
          • III. kategorie (do 15 let, 8–12 minut)
          • IV. kategorie (do 26 let, 8–12 minut)
      • 2) Smyčcová tria, kvarteta
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 9 let, 4–6 minut)
          • I. kategorie (do 11 let, 4–7 minut)
          • II. kategorie (do 13 let, 6–9 minut)
          • III. kategorie (do 15 let, 8–12 minut)
          • IV. kategorie (do 26 let, 8–12 minut)
      • 3) Tria, kvarteta, kvinteta (event. až noneta) bez klavíru
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 9 let, 4–6 minut)
          • I. kategorie (do 11 let, 4–7 minut)
          • II. kategorie (do 13 let, 6–9 minut)
          • III. kategorie (do 15 let, 8–12 minut)
          • IV. kategorie (do 26 let, 8–12 minut)
      • 4) Tria, kvarteta, kvinteta (event. až noneta) s klavírem
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 9 let, 4–6 minut)
          • I. kategorie (do 11 let, 4–7 minut)
          • II. kategorie (do 13 let, 6–9 minut)
          • III. kategorie (do 15 let, 8–12 minut)
          • IV. kategorie (do 26 let, 8–12 minut)
      • 5) Komorní soubory barokní a předklasické hudby
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 9 let, 4–6 minut)
          • I. kategorie (do 11 let, 4–7 minut)
          • II. kategorie (do 13 let, 6–9 minut)
          • III. kategorie (do 15 let, 8–12 minut)
          • IV. kategorie (do 26 let, 8–12 minut)
    • Soutěžní kola
      • Krajská
        • Hlavní město Praha – ZUŠ Lounských,Praha 4 - Nusle (2. 4. 2019 – 4. 4. 2019)
        • Jihočeský kraj – ZUŠ Strakonice (4. 4. 2019)
        • Jihomoravský kraj – ZUŠ Ořechov (25. 3. 2019 – 26. 3. 2019)
        • Karlovarský kraj – ZUŠ Bečov nad Teplou (22. 3. 2019)
        • Kraj Vysočina – ZUŠ Jihlava (10. 4. 2019)
        • Královéhradecký kraj – ZUŠ Police nad Metují (10. 4. 2019)
        • Moravskoslezský kraj – ZUŠ Bohumín - Nový Bohumín (9. 4. 2019 – 10. 4. 2019)
        • Olomoucký kraj – ZUŠ Iši Krejčího (9. 4. 2019)
        • Pardubický kraj – ZUŠ Pardubice Havlíčkova (19. 3. 2019)
        • Středočeský kraj – ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav (8. 4. 2019)
        • Ústecký kraj – ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace (1. 4. 2019)
        • Zlínský kraj – ZUŠ Valašské Meziříčí (4. 4. 2019)
      • Okresní
        • Benešov – ZUŠ Benešov (20. 2. 2019)
        • Beroun – ZUŠ V. Talicha Beroun (7. 3. 2019)
        • Bruntál – ZUŠ Krnov (20. 2. 2019)
        • České Budějovice – ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice (15. 3. 2019)
        • Český Krumlov – ZUŠ Kaplice (12. 3. 2019)
        • Frýdek-Místek – ZUŠ Frýdek-Místek (11. 2. 2019)
        • Jeseník – ZUŠ Jeseník (6. 3. 2019)
        • Jindřichův Hradec – ZUŠ Jindřichův Hradec (13. 3. 2019)
        • Karviná – ZUŠ Pavla Kalety, Český Těšín (19. 3. 2019)
        • Kladno – ZUŠ Velvary (21. 2. 2019)
        • Kolín – ZUŠ F. Kmocha,Kolín (21. 2. 2019)
        • Kroměříž – ZUŠ Kroměříž (14. 3. 2019)
        • Kutná Hora – ZUŠ Kutná Hora (28. 2. 2019)
        • Litoměřice – ZUŠ Litoměřice (7. 3. 2019)
        • Mladá Boleslav – ZUŠ Mladá Boleslav (7. 3. 2019)
        • Nový Jičín – ZUŠ Frenštát pod Radhoštěm (5. 3. 2019)
        • Nymburk – ZUŠ B.M.Černohorského,Nymburk (13. 2. 2019)
        • Olomouc – ZUŠ Uničov (27. 3. 2019)
        • Opava – ZUŠ Opava (5. 3. 2019)
        • Ostrava - město – ZUŠ Ostrava - Zábřeh (15. 3. 2019)
        • Praha-východ – ZUŠ Říčany (15. 3. 2019)
        • Praha-západ – ZUŠ Řevnice (7. 3. 2019)
        • Prostějov – ZUŠ Plumlov, příspěvková organizace (20. 3. 2019)
        • Přerov – ZUŠ Hranice (6. 3. 2019)
        • Rakovník – ZUŠ Rakovník (18. 2. 2019)
        • Šumperk – ZUŠ Zábřeh (27. 3. 2019)
        • Tábor – ZUŠ Sezimovo Ústí (27. 2. 2019)
        • Teplice – ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace (12. 3. 2019)
        • Ústí nad Labem – ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem (4. 3. 2019)
        • Vsetín – ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm (20. 3. 2019)
        • Zlín – ZUŠ Morava,Zlín (12. 2. 2019)
      • Školní
        • ZUŠ Český Krumlov (21. 2. 2019)
        • ZUŠ A. Muchy,Ivančice (22. 1. 2019)
        • ZUŠ Kaplice (22. 1. 2019)
        • ZUŠ Litoměřice (30. 1. 2019)
        • ZUŠ Litvínov (13. 2. 2019)
        • ZUŠ Otrokovice (24. 1. 2019)
        • ZUŠ Pelhřimov (21. 2. 2019)
        • ZUŠ Otakara Ševčíka Písek (12. 3. 2019)
        • ZUŠ Praha 4 (20. 3. 2019)
        • ZUŠ Třebíč (5. 2. 2019)
        • ZUŠ Volyně (22. 1. 2019)
        • ZUŠ Žatec (28. 1. 2019)
    • Přihláška do soutěže
    • Seznam soutěžních skladeb celé soutěže
  5. Hra na elektronické klávesové nástroje
    • Soutěžní kategorie
      • a) Sólo
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 8 let, 3–6 minut)
          • I. kategorie (do 9 let, 3–6 minut)
          • II. kategorie (do 10 let, 4–7 minut)
          • III. kategorie (do 11 let, 4–7 minut)
          • IV. kategorie (do 12 let, 5–8 minut)
          • V. kategorie (do 13 let, 5–8 minut)
          • VI. kategorie (do 14 let, 6–9 minut)
          • VII. kategorie (do 15 let, 6–9 minut)
          • VIII. kategorie (do 17 let, 7–10 minut)
          • IX. kategorie (do 26 let, 7–10 minut)
    • Soutěžní kola
      • Krajská
        • Hlavní město Praha – ZUŠ Ch.Masarykové,Praha 6 - Vokovice (16. 4. 2019 – 17. 4. 2019)
        • Jihočeský kraj – ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice (25. 4. 2019)
        • Jihomoravský kraj – ZUŠ Moravský Krumlov (30. 4. 2019)
        • Karlovarský kraj – ZUŠ Sokolov (7. 3. 2019)
        • Kraj Vysočina – ZUŠ Chotěboř (25. 4. 2019)
        • Královéhradecký kraj – ZUŠ Střezina,Hradec Králové (23. 4. 2019)
        • Moravskoslezský kraj – ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov (12. 4. 2019)
        • Olomoucký kraj – ZUŠ Litovel (25. 4. 2019)
        • Pardubický kraj – ZUŠ Přelouč (21. 3. 2019)
        • Středočeský kraj – ZUŠ v Kralupech nad Vltavou (4. 4. 2019)
        • Ústecký kraj – ZUŠ Jirkov (12. 4. 2019)
        • Zlínský kraj – SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž (25. 4. 2019)
      • Okresní
        • Benešov – ZUŠ Benešov (20. 2. 2019)
        • Brno-město – SZUŠ UNIVERSUM, Brno (25. 3. 2019 – 5. 4. 2019)
        • Brno-venkov – ZUŠ Pohořelice (7. 3. 2019)
        • Bruntál – ZUŠ Bruntál  (26. 2. 2019)
        • Břeclav – ZUŠ Františka France,Slavkov u Brna (26. 2. 2019)
        • České Budějovice – ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice (29. 3. 2019)
        • Frýdek-Místek – ZUŠ Třinec (4. 3. 2019)
        • Hodonín – ZUŠ Františka France,Slavkov u Brna (26. 2. 2019)
        • Cheb – ZUŠ Aš (4. 2. 2019)
        • Jeseník – ZUŠ Jeseník (19. 3. 2019)
        • Jihlava – ZUŠ Třešť (28. 3. 2019)
        • Karlovy Vary – ZUŠ A. Dvořáka,Karlovy Vary (14. 2. 2019)
        • Karviná – ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov (1. 3. 2019)
        • Kladno – ZUŠ Unhošť (18. 2. 2019)
        • Kroměříž – SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž (3. 4. 2019)
        • Kutná Hora – ZUŠ Zruč nad Sázavou (27. 2. 2019)
        • Litoměřice – ZUŠ Lovosice (15. 3. 2019)
        • Olomouc – ZUŠ Žerotín (3. 4. 2019)
        • Opava – ZUŠ Opava (28. 2. 2019)
        • Ostrava - město – ZUŠ Ostrava-Hrabůvka (5. 3. 2019)
        • Pelhřimov – ZUŠ Kamenice nad Lipou (18. 2. 2019)
        • Prachatice – ZUŠ Prachatice (28. 2. 2019)
        • Prostějov – ZUŠ Němčice nad Hanou (28. 2. 2019)
        • Přerov – ZUŠ B. Kozánka, Přerov (12. 2. 2019)
        • Příbram – ZUŠ, Šafaříkova 428,Sedlčany (19. 2. 2019)
        • Rakovník – ZUŠ Rakovník (18. 2. 2019)
        • Sokolov – ZUŠ Sokolov (7. 2. 2019)
        • Šumperk – ZUŠ Zábřeh (2. 4. 2019)
        • Teplice – ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace (26. 3. 2019)
        • Třebíč – ZUŠ Třebíč (14. 3. 2019)
        • Uherské Hradiště – ZUŠ Uherský Ostroh (4. 4. 2019)
        • Ústí nad Labem – ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem (26. 3. 2019)
        • Vsetín – ZUŠ Karolinka (29. 3. 2019)
        • Vyškov – ZUŠ Františka France,Slavkov u Brna (26. 2. 2019)
        • Zlín – ZUŠ Luhačovice (2. 4. 2019)
        • Znojmo – ZUŠ Znojmo (4. 4. 2019)
      • Školní
        • ZUŠ F. Jílka, Brno (28. 1. 2019)
        • ZUŠ Bystřice pod Hostýnem (19. 3. 2019)
        • ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice (5. 3. 2019)
        • ZUŠ Hrušovany nad Jevišovkou (21. 1. 2019)
        • ZUŠ A. Muchy,Ivančice (22. 1. 2019)
        • SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž (14. 3. 2019)
        • ZUŠ Litoměřice (30. 1. 2019)
        • ZUŠ Litvínov (13. 2. 2019)
        • ZUŠ Lovosice (12. 2. 2019)
        • ZUŠ Němčice nad Hanou (24. 1. 2019)
        • ZUŠ Žerotín (30. 1. 2019)
        • ZUŠ Pelhřimov (28. 1. 2019)
        • ZUŠ Otakara Ševčíka Písek (25. 3. 2019)
        • ZUŠ Praha 4 (7. 2. 2019)
        • ZUŠ, Šafaříkova 428,Sedlčany (29. 1. 2019)
        • ZUŠ Třebíč (12. 2. 2019)
        • ZUŠ Třinec (27. 2. 2019)
        • ZUŠ Uničov (23. 1. 2019)
        • ZUŠ Volyně (22. 1. 2019)
        • ZUŠ Zlín Okružní (14. 3. 2019)
        • ZUŠ Žatec (28. 1. 2019)
    • Přihláška do soutěže
    • Seznam soutěžních skladeb celé soutěže
  6. Skladatelská soutěž
  7. Literárně-dramatický obor – soutěžní přehlídka v kolektivním projevu
    • Soutěžní kategorie
      • a) kolektivy ročníkové
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 8,99 let, 5–15 minut)
          • II. kategorie (do 10,99 let, 5–15 minut)
          • III. kategorie (do 12,99 let, 5–30 minut)
          • IV. kategorie (do 14,99 let, 10–45 minut)
          • V. kategorie (do 16,99 let, 10–45 minut)
          • VI. kategorie (do 19 let, 10–45 minut)
      • b) kolektivy souborové
        • Věkové kategorie
          • VII. kategorie (do 14,99 let, 5–30 minut)
          • VIII. kategorie (do 19 let, 10–45 minut)
    • Soutěžní kola
      • Krajská
        • Hlavní město Praha – ZUŠ Biskupská 12, Praha 1 (28. 3. 2019 – 30. 3. 2019)
        • Jihočeský kraj – ZUŠ Jindřichův Hradec (5. 4. 2019 – 6. 4. 2019)
        • Jihomoravský kraj – ZUŠ Boskovice (3. 4. 2019)
        • Karlovarský kraj – ZUŠ Ostrov (26. 3. 2019 – 27. 3. 2019)
        • Kraj Vysočina – ZUŠ Jihlava (6. 4. 2019)
        • Královéhradecký kraj – ZUŠ Střezina,Hradec Králové (4. 4. 2019 – 5. 4. 2019)
        • Moravskoslezský kraj – ZUŠ Rýmařov (5. 4. 2019 – 7. 4. 2019)
        • Olomoucký kraj – ZUŠ Žerotín (27. 3. 2019 – 28. 3. 2019)
        • Pardubický kraj – ZUŠ Pardubice-Polabiny (29. 3. 2019 – 30. 3. 2019)
        • Středočeský kraj – ZUŠ Poděbrady, Školní 556 (2. 4. 2019)
        • Ústecký kraj – ZUŠ Louny (29. 3. 2019)
        • Zlínský kraj – ZUŠ Zlín (9. 4. 2019 – 10. 4. 2019)
      • Okresní
        • Benešov – ZUŠ Benešov (20. 2. 2019)
        • Kutná Hora – ZUŠ Kutná Hora (25. 2. 2019)
        • Nymburk – ZUŠ Poděbrady, Školní 556 (7. 3. 2019)
        • Praha-východ – ZUŠ J. Zacha Čelákovice (22. 2. 2019)
        • Příbram – ZUŠ J. J. Ryby,Rožmitál pod Třemšínem (4. 3. 2019)
        • Rakovník – ZUŠ Rakovník (7. 3. 2019)
      • Školní
        • ZUŠ Litoměřice (8. 2. 2019)
        • ZUŠ Biskupská 12, Praha 1 (28. 2. 2019)
        • ZUŠ Žatec (13. 3. 2019)
    • Přihláška do soutěže
    • Seznam soutěžních prací celé soutěže

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)

Úterý 11. prosince 2018