Soutěže základních uměleckých škol

Nápověda Slovensky Česky

Soutěže základních uměleckých škol pro školní rok 2016/2017

  1. Hra na klavír
    • Soutěžní kategorie
      • a) sólo
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 8 let)
          • I. kategorie (do 9 let)
          • II. kategorie (do 10 let)
          • III. kategorie (do 11 let)
          • IV. kategorie (do 12 let)
          • V. kategorie (do 13 let)
          • VI. kategorie (do 14 let)
          • VII. kategorie (do 15 let)
          • VIII. kategorie (do 16 let)
          • IX. kategorie (do 18 let)
          • X. kategorie (do 20 let)
          • XI. kategorie (do 26 let)
    • Soutěžní kola
      • Ústřední – ZUŠ Taussigova, Praha 8 (20. 4. 2017 – 23. 4. 2017)
      • Krajská
        • Hlavní město Praha – ZUŠ Taussigova, Praha 8 (5. 3. 2017 – 9. 3. 2017)
        • Jihočeský kraj – ZUŠ Český Krumlov (21. 3. 2017 – 22. 3. 2017)
        • Jihomoravský kraj – ZUŠ V. Kaprálové, Brno (9. 3. 2017 – 10. 3. 2017)
        • Karlovarský kraj – ZUŠ Sokolov (16. 3. 2017)
        • Kraj Vysočina – ZUŠ Jihlava (17. 3. 2017)
        • Královéhradecký kraj – ZUŠ Střezina,Hradec Králové (13. 3. 2017 – 14. 3. 2017)
        • Liberecký kraj – ZUŠ Liberec (15. 3. 2017)
        • Moravskoslezský kraj – ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov (21. 3. 2017 – 22. 3. 2017)
        • Olomoucký kraj – ZUŠ Uničov (21. 3. 2017 – 22. 3. 2017)
        • Pardubický kraj – ZUŠ Vysoké Mýto (30. 3. 2017)
        • Pardubický kraj – ZUŠ Vysoké Mýto (30. 3. 2017)
        • Plzeňský kraj – ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň (17. 3. 2017 – 18. 3. 2017)
        • Středočeský kraj – ZUŠ B.M.Černohorského,Nymburk (15. 3. 2017 – 16. 3. 2017)
        • Ústecký kraj – ZUŠ Litvínov (21. 3. 2017 – 22. 3. 2017)
        • Zlínský kraj – ZUŠ Kroměříž (16. 3. 2017 – 17. 3. 2017)
      • Okresní
        • Benešov – ZUŠ Benešov (16. 2. 2017)
        • Beroun – ZUŠ V. Talicha Beroun (15. 2. 2017)
        • Blansko – Základní umělecká škola Letovice (21. 2. 2017)
        • Brno-město – ZUŠ J. Kvapila, Brno (21. 2. 2017 – 22. 2. 2017)
        • Brno-venkov – ZUŠ Střelice (14. 2. 2017 – 15. 2. 2017)
        • Bruntál – ZUŠ Krnov (17. 2. 2017)
        • Břeclav – ZUŠ Mikulov (23. 2. 2017)
        • Česká Lípa – ZUŠ Česká Lípa (14. 2. 2017)
        • České Budějovice – ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice (16. 2. 2017 – 17. 2. 2017)
        • Český Krumlov – ZUŠ Český Krumlov (26. 2. 2017)
        • Děčín – ZUŠ Varnsdorf (23. 2. 2017)
        • Domažlice – ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice (22. 2. 2017)
        • Frýdek-Místek – ZUŠ Frýdek-Místek (20. 2. 2017 – 21. 2. 2017)
        • Havlíčkův Brod – ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod (15. 2. 2017)
        • Hodonín – ZUŠ Hodonín (20. 2. 2017)
        • Hradec Králové – ZUŠ Habrmanova,Hradec Králové (1. 3. 2017)
        • Cheb – ZUŠ Mariánské Lázně (22. 2. 2017)
        • Chomutov – ZUŠ Jirkov (17. 2. 2017)
        • Chrudim – ZUŠ V. Nováka, Skuteč (13. 2. 2017)
        • Jablonec nad Nisou – ZUŠ Tanvald (7. 2. 2017)
        • Jeseník – ZUŠ Jeseník (23. 2. 2017)
        • Jičín – ZUŠ J. B. Foerstera, Jičín (21. 2. 2017)
        • Jihlava – ZUŠ Jihlava (16. 2. 2017)
        • Jindřichův Hradec – ZUŠ v Třeboni (23. 2. 2017)
        • Karlovy Vary – ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary (3. 3. 2017)
        • Karviná – ZUŠ Bohumín - Nový Bohumín (22. 2. 2017 – 23. 2. 2017)
        • Kladno – ZUŠ Slaný (13. 2. 2017 – 14. 2. 2017)
        • Klatovy – ZUŠ J. Kličky,Klatovy (21. 2. 2017)
        • Kolín – ZUŠ F. Kmocha,Kolín (15. 2. 2017)
        • Kroměříž – ZUŠ Kroměříž (23. 2. 2017 – 24. 2. 2017)
        • Kutná Hora – ZUŠ Zruč nad Sázavou (15. 2. 2017)
        • Liberec – ZUŠ Liberec (10. 2. 2017)
        • Litoměřice – ZUŠ Litoměřice (24. 2. 2017)
        • Louny – ZUŠ Žatec (22. 2. 2017)
        • Mělník – ZUŠ Neratovice (7. 2. 2017)
        • Mladá Boleslav – ZUŠ Mnichovo Hradiště (14. 2. 2017)
        • Most – ZUŠ Litvínov (23. 2. 2017)
        • Náchod – ZUŠ Náchod (14. 2. 2017)
        • Nový Jičín – ZUŠ Studénka (24. 2. 2017)
        • Nymburk – ZUŠ B.M.Černohorského,Nymburk (22. 2. 2017)
        • Olomouc – ZUŠ Žerotín (21. 2. 2017 – 22. 2. 2017)
        • Opava – ZUŠ Hlučín (23. 2. 2017 – 24. 2. 2017)
        • Ostrava - město – ZUŠ Ostrava - Mor. Ostrava (21. 2. 2017 – 22. 2. 2017)
        • Pardubice – ZUŠ Pardubice - Polabiny (15. 2. 2017 – 16. 2. 2017)
        • Pelhřimov – ZUŠ G.Mahlera (17. 2. 2017)
        • Plzeň-jih – ZUŠ Dobřany (23. 2. 2017)
        • Plzeň-město – ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň (24. 2. 2017 – 25. 2. 2017)
        • Plzeň-sever – ZUŠ Třemošná (3. 2. 2017)
        • Praha-východ – ZUŠ J. Zacha Čelákovice (9. 2. 2017)
        • Praha-západ – ZUŠ Dobřichovice (30. 1. 2017)
        • Prachatice – ZUŠ Vimperk (23. 2. 2017)
        • Prostějov – ZUŠ V. Ambrose (27. 2. 2017 – 28. 2. 2017)
        • Přerov – ZUŠ B. Kozánka, Přerov (20. 2. 2017)
        • Příbram – ZUŠ J. J. Ryby,Rožmitál pod Třemšínem (16. 2. 2017)
        • Rakovník – ZUŠ Rakovník (9. 2. 2017)
        • Rokycany – ZUŠ Rokycany (20. 2. 2017)
        • Rychnov nad Kněžnou – ZUŠ Rychnov n. Kněžnou (22. 2. 2017)
        • Semily – ZUŠ Semily (16. 2. 2017)
        • Sokolov – ZUŠ Sokolov (23. 2. 2017)
        • Strakonice – ZUŠ Strakonice (23. 2. 2017)
        • Svitavy – ZUŠ Moravská Třebová (2. 3. 2017)
        • Šumperk – ZUŠ Mohelnice (22. 2. 2017)
        • Tábor – ZUŠ O. Nedbala (22. 2. 2017)
        • Tachov – ZUŠ Tachov (20. 2. 2017)
        • Teplice – ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace (28. 2. 2017)
        • Trutnov – ZUŠ Trutnov (21. 2. 2017)
        • Třebíč – ZUŠ Třebíč (9. 2. 2017)
        • Uherské Hradiště – ZUŠ Uherský Brod (24. 2. 2017)
        • Ústí nad Labem – ZUŠ Chabařovice (21. 2. 2017)
        • Ústí nad Orlicí – ZUŠ Jindřicha Pravečka,Lanškroun (1. 3. 2017)
        • Ústí nad Orlicí – ZUŠ Jindřicha Pravečka,Lanškroun (1. 3. 2017)
        • Vsetín – ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm (23. 2. 2017)
        • Vyškov – ZUŠ Vyškov (23. 2. 2017)
        • Zlín – ZUŠ R. Firkušného,Napajedla (9. 2. 2017 – 10. 2. 2017)
        • Znojmo – ZUŠ Znojmo (21. 2. 2017)
        • Žďár nad Sázavou – ZUŠ Jana Štursy,Nové Město na Moravě (9. 2. 2017)
      • Školní
        • ZUŠ Benátky nad Jizerou (1. 2. 2017)
        • ZUŠ V. Talicha Beroun (1. 2. 2017)
        • ZUŠ Boskovice (31. 1. 2017 – 1. 2. 2017)
        • ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav (26. 1. 2017)
        • ZUŠ F. Jílka, Brno (24. 1. 2017)
        • ZUŠ Slunná, Brno (30. 1. 2017)
        • SZUŠ UNIVERSUM, Brno (31. 1. 2017 – 1. 2. 2017)
        • SZUŠ Mgr. Radmily Chmelové, Brno (10. 2. 2017)
        • ZUŠ V. Kaprálové, Brno (9. 2. 2017)
        • ZUŠ Bučovice (25. 1. 2017)
        • ZUŠ Bystřice pod Hostýnem (30. 1. 2017)
        • ZUŠ Bzenec (30. 1. 2017)
        • ZUŠ J. L. Dusíka v Čáslavi (1. 2. 2017)
        • ZUŠ Česká Lípa (26. 1. 2017)
        • ZUŠ Český Krumlov (2. 2. 2017)
        • ZUŠ Dobřany (10. 2. 2017)
        • ZUŠ Dobříš (9. 2. 2017)
        • ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice (6. 2. 2017)
        • ZUŠ Horní Slavkov (15. 2. 2017)
        • ZUŠ Hrušovany nad Jevišovkou (30. 1. 2017)
        • ZUŠ Hulín (2. 2. 2017)
        • ZUŠ Chabařovice (13. 2. 2017)
        • ZUŠ Choceň (14. 2. 2017)
        • ZUŠ Chomutov (16. 1. 2017 – 20. 1. 2017)
        • ZUŠ A. Muchy,Ivančice (30. 1. 2017)
        • ZUŠ F. A. Šporka,Jaroměř (1. 2. 2017)
        • ZUŠ Jeseník (8. 2. 2017)
        • ZUŠ Jirkov (6. 2. 2017 – 10. 2. 2017)
        • ZUŠ Klementa Slavického (2. 2. 2017)
        • ZUŠ Kladno 5. května (27. 1. 2017 – 28. 1. 2017)
        • ZUŠ Klášterec nad Ohří (2. 2. 2017)
        • ZUŠ Klimkovice (30. 1. 2017)
        • ZUŠ Ivo Žídka,Kravaře (1. 2. 2017)
        • ZUŠ Krnov (10. 2. 2017)
        • ZUŠ Kuřim (2. 2. 2017)
        • ZUŠ Jindřicha Pravečka,Lanškroun (8. 2. 2017)
        • ZUŠ Litoměřice (27. 1. 2017)
        • ZUŠ Litvínov (8. 2. 2017)
        • ZUŠ Louny (7. 2. 2017)
        • ZUŠ Lovosice (30. 1. 2017)
        • ZUŠ Milevsko (16. 2. 2017)
        • ZUŠ Miroslav (3. 2. 2017)
        • ZUŠ Moravské Budějovice (30. 1. 2017)
        • ZUŠ F. L. Gassmanna Most (10. 2. 2017)
        • ZUŠ Němčice nad Hanou (2. 2. 2017)
        • ZUŠ Nová Paka (24. 1. 2017)
        • ZUŠ Nové Strašecí (26. 1. 2017)
        • ZUŠ Žerotín (2. 2. 2017)
        • ZUŠ Iši Krejčího (31. 1. 2017)
        • ZUŠ Václava Kálika,Opava (2. 2. 2017)
        • ZUŠ Otakara Ševčíka Písek (7. 2. 2017)
        • ZUŠ T. Brzkové, Plzeň (27. 1. 2017)
        • ZUŠ Podbořany (1. 2. 2017)
        • ZUŠ Pohořelice (25. 1. 2017)
        • ZUŠ Police nad Metují (31. 1. 2017)
        • ZUŠ Biskupská 12, Praha 1 (1. 2. 2017)
        • ZUŠ A. Voborského,Praha 4 (31. 1. 2017)
        • SZUŠ-Škola pro radost, v.o.s.,Praha 5 - Řeporyje (13. 2. 2017)
        • ZUŠ Štefánikova, Praha 5 (31. 1. 2017)
        • ZUŠ Praha 5 - Stodůlky (9. 2. 2017)
        • ZUŠ Praha 7 (2. 2. 2017)
        • ZUŠ Taussigova, Praha 8 (16. 2. 2017)
        • ZUŠ Praha 9, Učňovská (1. 2. 2017)
        • ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30 (25. 1. 2017 – 26. 1. 2017)
        • ZUŠ Přeštice (7. 2. 2017)
        • ZUŠ J. J. Ryby,Rožmitál pod Třemšínem (10. 2. 2017)
        • ZUŠ Rumburk (16. 2. 2017)
        • ZUŠ, Šafaříkova 428,Sedlčany (9. 2. 2017)
        • ZUŠ Sedlec - Prčice 1 (27. 1. 2017)
        • ZUŠ V. Nováka, Skuteč (31. 1. 2017)
        • ZUŠ Slaný (23. 1. 2017)
        • ZUŠ Františka France,Slavkov u Brna (24. 1. 2017)
        • ZUŠ Sokolov (14. 2. 2017)
        • ZUŠ Střelice (1. 2. 2017)
        • ZUŠ Svitavy (14. 2. 2017)
        • ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace (7. 2. 2017)
        • ZUŠ Tišnov (2. 2. 2017)
        • ZUŠ Třebíč (26. 1. 2017)
        • ZUŠ Třemošná (21. 1. 2017)
        • ZUŠ Uničov (2. 2. 2017)
        • ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem (15. 2. 2017)
        • ZUŠ Ústí nad Labem - Neštěmice (15. 2. 2017)
        • ZUŠ Velké Bílovice (31. 1. 2017)
        • ZUŠ K. Ditterse,Vidnava (6. 2. 2017)
        • ZUŠ Vítkov (30. 1. 2017)
        • ZUŠ Zábřeh (9. 2. 2017)
        • ZUŠ Zruč nad Sázavou (7. 2. 2017)
        • ZUŠ Žatec (31. 1. 2017)
        • ZUŠ Židlochovice (2. 2. 2017)
    • Přihláška do soutěže
    • Seznam soutěžních skladeb celé soutěže
  2. Hra na smyčcové nástroje
    • Soutěžní kategorie
      • a) Hra na housle
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 9 let, 1–4 minut)
          • I. kategorie (do 10 let, 1–5 minut)
          • II. kategorie (do 11 let, 4–8 minut)
          • III. kategorie (do 12 let, 4–8 minut)
          • IV. kategorie (do 13 let, 5–10 minut)
          • V. kategorie (do 14 let, 5–10 minut)
          • VI. kategorie (do 15 let, 7–12 minut)
          • VII. kategorie (do 16 let, 7–12 minut)
          • VIII. kategorie (do 17 let, 7–12 minut)
          • IX. kategorie (do 26 let, 7–12 minut)
      • b) Hra na violu
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 10 let, 1–5 minut)
          • II. kategorie (do 12 let, 4–8 minut)
          • III. kategorie (do 14 let, 5–10 minut)
          • IV. kategorie (do 16 let, 7–10 minut)
          • V. kategorie (do 18 let, 7–12 minut)
          • VI. kategorie (do 26 let, 7–12 minut)
      • c) Hra na violoncello
        • Věkové kategorie
          • 0. kategorie (do 9 let, 1–4 minut)
          • I. kategorie (do 10 let, 1–5 minut)
          • II. kategorie (do 11 let, 4–8 minut)
          • III. kategorie (do 12 let, 4–8 minut)
          • IV. kategorie (do 13 let, 5–10 minut)
          • V. kategorie (do 14 let, 5–10 minut)
          • VI. kategorie (do 15 let, 7–12 minut)
          • VII. kategorie (do 16 let, 7–12 minut)
          • VIII. kategorie (do 17 let, 7–12 minut)
          • IX. kategorie (do 26 let, 7–12 minut)
      • d) Hra na kontrabas
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 10 let, 1–5 minut)
          • II. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)
          • III. kategorie (do 14 let, 4–7 minut)
          • IV. kategorie (do 16 let, 5–8 minut)
          • V. kategorie (do 18 let, 6–10 minut)
          • VI. kategorie (do 26 let, 7–12 minut)
      • e) Koncertantní obsazení
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 12 let, 5–10 minut)
          • II. kategorie (do 15 let, 5–10 minut)
          • III. kategorie (do 26 let, 7–12 minut)
    • Soutěžní kola
      • Ústřední (kategorie a), b)) – ZUŠ Liberec (11. 5. 2017 – 14. 5. 2017)
      • Ústřední (kategorie c)) – ZUŠ Liberec (11. 5. 2017 – 14. 5. 2017)
      • Ústřední (kategorie d)) – ZUŠ Liberec (11. 5. 2017 – 14. 5. 2017)
      • Krajská
        • Hlavní město Praha (kategorie a), b), e)) – ZUŠ Jana Hanuše,Praha 6 (28. 3. 2017 – 31. 3. 2017)
        • Hlavní město Praha (kategorie c), d)) – ZUŠ Jana Hanuše,Praha 6 (28. 3. 2017 – 31. 3. 2017)
        • Jihočeský kraj – ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice (30. 3. 2017 – 31. 3. 2017)
        • Jihomoravský kraj (kategorie a), b), e)) – ZUŠ Ořechov (27. 3. 2017 – 28. 3. 2017)
        • Jihomoravský kraj (kategorie c), d)) – ZUŠ Ořechov (28. 3. 2017)
        • Karlovarský kraj (kategorie a), b), e)) – ZUŠ A. Dvořáka,Karlovy Vary (22. 3. 2017)
        • Karlovarský kraj (kategorie c), d)) – ZUŠ A. Dvořáka,Karlovy Vary (22. 3. 2017)
        • Kraj Vysočina – ZUŠ Třebíč (28. 3. 2017)
        • Královéhradecký kraj (kategorie a), b), e)) – ZUŠ Habrmanova,Hradec Králové (3. 4. 2017 – 4. 4. 2017)
        • Královéhradecký kraj (kategorie c), d)) – ZUŠ Habrmanova,Hradec Králové (3. 4. 2017)
        • Liberecký kraj – ZUŠ Turnov (10. 3. 2017)
        • Moravskoslezský kraj – ZUŠ Ostrava - Mor. Ostrava (29. 3. 2017 – 31. 3. 2017)
        • Olomoucký kraj – ZUŠ Iši Krejčího (4. 4. 2017 – 5. 4. 2017)
        • Pardubický kraj (kategorie a)) – ZUŠ Česká Třebová (6. 4. 2017)
        • Pardubický kraj (kategorie a), b), c), d), e)) – ZUŠ Česká Třebová (6. 4. 2017)
        • Plzeňský kraj – ZUŠ Sokolovská,Plzeň (1. 4. 2017 – 2. 4. 2017)
        • Středočeský kraj – ZUŠ Mladá Boleslav (4. 4. 2017 – 5. 4. 2017)
        • Ústecký kraj – ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace (28. 3. 2017)
        • Zlínský kraj (kategorie a), b), e)) – ZUŠ Uherské Hradiště (28. 3. 2017)
        • Zlínský kraj (kategorie c), d)) – ZUŠ Zlín (3. 4. 2017)
      • Okresní
        • Benešov – ZUŠ Benešov (15. 2. 2017)
        • Beroun – ZUŠ Hořovice (20. 2. 2017)
        • Blansko – ZUŠ Boskovice (7. 3. 2017)
        • Brno-město (kategorie a), b), e)) – ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno (8. 3. 2017)
        • Brno-město (kategorie c), d)) – ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno (8. 3. 2017)
        • Brno-venkov – ZUŠ Oslavany (23. 2. 2017)
        • Břeclav – ZUŠ Břeclav (8. 3. 2017)
        • Česká Lípa – ZUŠ Česká Lípa (13. 2. 2017)
        • České Budějovice – První soukromá ZUŠ, s.r.o., České Budějovice (2. 3. 2017)
        • Český Krumlov – ZUŠ Velešín (16. 2. 2017)
        • Děčín – ZUŠ Rumburk (28. 2. 2017)
        • Domažlice – ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice (7. 3. 2017)
        • Frýdek-Místek – ZUŠ Frýdek-Místek (22. 2. 2017)
        • Havlíčkův Brod – ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod (17. 2. 2017)
        • Hodonín – ZUŠ Hodonín (8. 3. 2017)
        • Hradec Králové (kategorie a), b), e)) – ZUŠ Střezina,Hradec Králové (8. 3. 2017)
        • Cheb – ZUŠ Františkovy Lázně (24. 2. 2017)
        • Chomutov – ZUŠ Chomutov (24. 2. 2017)
        • Chrudim – ZUŠ Hlinsko (1. 3. 2017)
        • Jablonec nad Nisou – ZUŠ Jablonec nad Nisou (15. 2. 2017)
        • Jeseník – ZUŠ Jeseník (15. 3. 2017)
        • Jičín – ZUŠ Hořice (22. 2. 2017)
        • Jihlava – ZUŠ Jihlava (8. 3. 2017)
        • Jindřichův Hradec – ZUŠ Jindřichův Hradec (1. 3. 2017)
        • Karlovy Vary – ZUŠ Bečov nad Teplou (25. 2. 2017)
        • Karviná – ZUŠ Pavla Kalety,Český Těšín (27. 2. 2017)
        • Kladno – ZUŠ Buštěhrad (15. 2. 2017)
        • Klatovy – ZUŠ J. Kličky,Klatovy (28. 2. 2017)
        • Kolín – ZUŠ F. Kmocha,Kolín (2. 3. 2017)
        • Kroměříž – ZUŠ Kroměříž (28. 2. 2017)
        • Kutná Hora – ZUŠ Kutná Hora (16. 2. 2017)
        • Liberec – ZUŠ Liberec (17. 2. 2017)
        • Litoměřice – ZUŠ Litoměřice (23. 2. 2017)
        • Louny – ZUŠ Žatec (22. 2. 2017)
        • Mělník – ZUŠ v Kralupech nad Vltavou (9. 2. 2017)
        • Mladá Boleslav – ZUŠ Benátky nad Jizerou (22. 2. 2017)
        • Most – ZUŠ F. L. Gassmanna Most (13. 3. 2017)
        • Náchod (kategorie a), b)) – ZUŠ Broumov (8. 3. 2017)
        • Nový Jičín – ZUŠ Frenštát pod Radhoštěm (27. 2. 2017)
        • Nymburk – ZUŠ F. A. Šporka,Lysá nad Labem (27. 2. 2017)
        • Olomouc – ZUŠ Uničov (15. 3. 2017 – 16. 3. 2017)
        • Opava – ZUŠ Vítkov (16. 2. 2017)
        • Ostrava - město – ZUŠ Ostrava-Hrabůvka (23. 2. 2017 – 4. 3. 2017)
        • Pardubice – ZUŠ Pardubice Havlíčkova (21. 2. 2017)
        • Pelhřimov – ZUŠ Kamenice nad Lipou (13. 2. 2017)
        • Plzeň-jih – ZUŠ Starý Plzenec (10. 3. 2017)
        • Plzeň-město – ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň (3. 3. 2017 – 11. 3. 2017)
        • Plzeň-sever – ZUŠ Kralovice (3. 3. 2017)
        • Praha-východ – ZUŠ Říčany (6. 3. 2017)
        • Praha-západ – ZUŠ Řevnice (1. 3. 2017)
        • Prachatice – ZUŠ Prachatice (16. 2. 2017)
        • Prostějov – ZUŠ Němčice nad Hanou (23. 2. 2017)
        • Přerov – ZUŠ Hranice (14. 3. 2017)
        • Příbram – ZUŠ Příbram III (20. 2. 2017)
        • Rakovník – ZUŠ Rakovník (9. 2. 2017)
        • Rokycany – ZUŠ Rokycany (28. 2. 2017)
        • Rychnov nad Kněžnou (kategorie a), b)) – ZUŠ Týniště nad Orlicí (23. 2. 2017)
        • Semily – ZUŠ Turnov (8. 2. 2017)
        • Sokolov – ZUŠ Chodov (22. 2. 2017)
        • Strakonice – ZUŠ Volyně (21. 2. 2017)
        • Svitavy – ZUŠ Jevíčko (28. 2. 2017)
        • Šumperk – ZUŠ Zábřeh (16. 3. 2017)
        • Tábor – ZUŠ Sezimovo Ústí (20. 2. 2017)
        • Tachov – ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice (7. 3. 2017)
        • Teplice – ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace (8. 3. 2017)
        • Trutnov (kategorie a), b)) – ZUŠ A. M. Buxton, Úpice (24. 2. 2017)
        • Třebíč – ZUŠ Třebíč (16. 2. 2017)
        • Uherské Hradiště – ZUŠ Uherské Hradiště (9. 3. 2017)
        • Ústí nad Labem – ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem (8. 3. 2017)
        • Ústí nad Orlicí (kategorie a), c), d)) – ZUŠ Alfonse Muchy,Letohrad (21. 3. 2017)
        • Ústí nad Orlicí (kategorie a), b), e)) – ZUŠ Alfonse Muchy,Letohrad (21. 3. 2017)
        • Vsetín – ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm (8. 3. 2017)
        • Vyškov – ZUŠ Rousínov (28. 2. 2017)
        • Zlín (kategorie a), b), e)) – ZUŠ Slavičín (8. 3. 2017)
        • Zlín (kategorie c), d)) – ZUŠ Otrokovice (15. 3. 2017)
        • Znojmo – ZUŠ Znojmo (22. 2. 2017)
        • Žďár nad Sázavou – ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem   (7. 3. 2017)
      • Školní
        • ZUŠ Benátky nad Jizerou (1. 2. 2017)
        • ZUŠ V. Talicha Beroun (31. 1. 2017)
        • ZUŠ Boskovice (22. 2. 2017)
        • ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav (10. 2. 2017)
        • ZUŠ V. Kaprálové, Brno (9. 2. 2017)
        • ZUŠ F. Jílka, Brno (26. 1. 2017)
        • ZUŠ Břeclav (24. 2. 2017)
        • ZUŠ Bučovice (26. 1. 2017)
        • ZUŠ Bystřice pod Hostýnem (1. 2. 2017)
        • ZUŠ Bzenec (30. 1. 2017)
        • ZUŠ Česká Lípa (30. 1. 2017)
        • ZUŠ Dobřany (24. 2. 2017)
        • ZUŠ Habartov (10. 2. 2017)
        • ZUŠ Horní Slavkov (15. 2. 2017)
        • ZUŠ Hulín (25. 1. 2017)
        • ZUŠ Chabařovice (15. 2. 2017)
        • ZUŠ Chomutov (23. 1. 2017)
        • ZUŠ J. N. Filcíka,Chrast u Chrudimě (14. 2. 2017)
        • ZUŠ F. A. Šporka,Jaroměř (15. 2. 2017)
        • ZUŠ Jeseník (14. 2. 2017)
        • ZUŠ Jirkov (7. 2. 2017)
        • ZUŠ Klementa Slavického (5. 2. 2017)
        • ZUŠ Kaplice (30. 1. 2017)
        • ZUŠ Kladno 5. května (26. 1. 2017)
        • ZUŠ Klášterec nad Ohří (30. 1. 2017)
        • ZUŠ Zdeňka Buriana,Kopřivnice (18. 2. 2017)
        • ZUŠ Kralovice (28. 1. 2017)
        • ZUŠ Kuřim (9. 2. 2017)
        • ZUŠ Liberec 12 (9. 2. 2017)
        • ZUŠ Litoměřice (26. 1. 2017)
        • ZUŠ Louny (26. 1. 2017)
        • ZUŠ Lovosice (1. 2. 2017)
        • ZUŠ Mariánské Lázně (30. 1. 2017)
        • ZUŠ Miroslav (3. 2. 2017)
        • ZUŠ Moravské Budějovice (30. 1. 2017)
        • ZUŠ Němčice nad Hanou (1. 2. 2017)
        • ZUŠ Nová Paka (6. 2. 2017)
        • ZUŠ Nové Strašecí (26. 1. 2017)
        • ZUŠ Žerotín (9. 2. 2017)
        • ZUŠ Iši Krejčího (2. 2. 2017)
        • ZUŠ Václava Kálika,Opava (2. 2. 2017)
        • ZUŠ Otakara Ševčíka Písek (1. 3. 2017)
        • ZUŠ T. Brzkové, Plzeň (2. 2. 2017)
        • ZUŠ Biskupská 12, Praha 1 (14. 2. 2017)
        • ZUŠ I.Hurníka, Praha 2 (17. 2. 2017)
        • ZUŠ A. Voborského,Praha 4 (1. 2. 2017)
        • SZUŠ-Škola pro radost, v.o.s.,Praha 5 - Řeporyje (22. 2. 2017)
        • ZUŠ Praha 5 - Stodůlky (2. 2. 2017)
        • ZUŠ Taussigova, Praha 8 (22. 2. 2017)
        • ZUŠ Praha 9, Učňovská (24. 2. 2017)
        • ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30 (23. 2. 2017)
        • ZUŠ J. J. Ryby,Rožmitál pod Třemšínem (14. 2. 2017)
        • ZUŠ Rumburk (21. 2. 2017)
        • ZUŠ Řevnice (9. 2. 2017)
        • ZUŠ, Šafaříkova 428,Sedlčany (6. 2. 2017)
        • ZUŠ Sedlec - Prčice 1 (30. 1. 2017)
        • ZUŠ V. Nováka, Skuteč (31. 1. 2017)
        • ZUŠ Františka France,Slavkov u Brna (26. 1. 2017)
        • ZUŠ Sokolov (14. 2. 2017)
        • ZUŠ Střelice (1. 2. 2017)
        • ZUŠ Svitavy (6. 2. 2017)
        • ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace (27. 2. 2017)
        • ZUŠ Tišnov (2. 2. 2017)
        • ZUŠ Třebíč (24. 1. 2017)
        • ZUŠ Uničov (20. 2. 2017)
        • ZUŠ Vítkov (30. 1. 2017)
        • ZUŠ Zábřeh (28. 2. 2017)
        • ZUŠ Zruč nad Sázavou (13. 2. 2017)
        • ZUŠ Žatec (27. 1. 2017)
        • ZUŠ Židlochovice (1. 2. 2017)
        • (kategorie a), d)) – ZUŠ Litvínov (15. 2. 2017)
        • (kategorie a)) – ZUŠ Přeštice (8. 2. 2017)
    • Přihláška do soutěže
    • Seznam soutěžních skladeb celé soutěže
  3. Hra na kytaru
    • Soutěžní kategorie
      • a) Hra na kytaru - sólo
        • Věkové kategorie
          • 0.a) kategorie (do 8 let)
          • 0.b) kategorie (do 9 let)
          • 0.c) kategorie (do 10 let)
          • I. kategorie (do 11 let)
          • II. kategorie (do 12 let)
          • III. kategorie (do 13 let)
          • IV. kategorie (do 14 let)
          • V. kategorie (do 15 let)
          • VI. kategorie (do 16 let)
          • VII. kategorie (do 17 let)
          • VIII. kategorie (do 26 let)
      • b) Hra na kytaru - kytarová dua
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 12,99 let)
          • II. kategorie (do 15,99 let)
          • III. kategorie (do 18,99 let)
          • IV. kategorie (do 26 let)
      • c) Hra na kytaru - kytarová tria a kvarteta
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 12,99 let)
          • II. kategorie (do 15,99 let)
          • III. kategorie (do 18,99 let)
          • IV. kategorie (do 26 let)
    • Soutěžní kola
      • Ústřední – ZUŠ T. Brzkové, Plzeň (19. 5. 2017 – 21. 5. 2017)
      • Krajská
        • Hlavní město Praha – ZUŠ I.Hurníka, Praha 2 (6. 4. 2017 – 9. 4. 2017)
        • Jihočeský kraj – ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice (3. 4. 2017 – 4. 4. 2017)
        • Jihomoravský kraj – ZUŠ Blansko (10. 4. 2017 – 11. 4. 2017)
        • Karlovarský kraj – ZUŠ Kraslice (23. 3. 2017)
        • Kraj Vysočina – ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod (5. 4. 2017)
        • Královéhradecký kraj – ZUŠ F. A. Šporka,Jaroměř (5. 4. 2017)
        • Liberecký kraj – ZUŠ Semily (14. 3. 2017)
        • Moravskoslezský kraj – ZUŠ Frýdek-Místek (4. 4. 2017 – 5. 4. 2017)
        • Olomoucký kraj – ZUŠ Zábřeh (11. 4. 2017)
        • Pardubický kraj – ZUŠ Pardubice Havlíčkova (22. 3. 2017)
        • Plzeňský kraj – ZUŠ Plzeň Chválenická (8. 4. 2017)
        • Středočeský kraj – ZUŠ Kladno 5. května (30. 3. 2017 – 31. 3. 2017)
        • Ústecký kraj – ZUŠ F. L. Gassmanna Most (7. 4. 2017)
        • Zlínský kraj – SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž (5. 4. 2017)
      • Okresní
        • Benešov – ZUŠ Benešov (15. 2. 2017)
        • Beroun – ZUŠ V. Talicha Beroun (23. 2. 2017)
        • Blansko – ZUŠ Velké Opatovice (9. 3. 2017)
        • Brno-město – SZUŠ UNIVERSUM, Brno (23. 2. 2017 – 24. 2. 2017)
        • Brno-venkov – ZUŠ Kuřim (3. 3. 2017)
        • Bruntál – ZUŠ Krnov (16. 2. 2017)
        • Břeclav – ZUŠ Mikulov (7. 3. 2017)
        • Česká Lípa – ZUŠ V. Snítila, Mimoň (16. 2. 2017)
        • České Budějovice – ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice (27. 2. 2017 – 28. 2. 2017)
        • Český Krumlov – ZUŠ Kaplice (23. 2. 2017)
        • Děčín – ZUŠ Rumburk (28. 2. 2017)
        • Domažlice – ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice (7. 3. 2017)
        • Frýdek-Místek – ZUŠ Frýdek-Místek (2. 3. 2017)
        • Havlíčkův Brod – ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod (1. 3. 2017)
        • Hodonín – ZUŠ Kyjov (24. 2. 2017)
        • Hradec Králové – ZUŠ Nový Bydžov (9. 3. 2017)
        • Cheb – ZUŠ Františkovy Lázně (26. 2. 2017)
        • Chomutov – ZUŠ Klášterec nad Ohří (22. 3. 2017)
        • Chrudim – ZUŠ Slatiňany (9. 2. 2017)
        • Jablonec nad Nisou – ZUŠ Železný Brod (13. 2. 2017)
        • Jeseník – ZUŠ Jeseník (14. 3. 2017)
        • Jičín – ZUŠ J. B. Foerstera, Jičín (23. 2. 2017)
        • Jihlava – ZUŠ Jihlava (15. 2. 2017)
        • Jindřichův Hradec – ZUŠ Jindřichův Hradec (28. 2. 2017)
        • Karlovy Vary – ZUŠ Nejdek (23. 2. 2017)
        • Karviná – ZUŠ Pavla Kalety,Český Těšín (2. 3. 2017)
        • Kladno – ZUŠ Stochov (14. 2. 2017)
        • Klatovy – ZUŠ J. Kličky,Klatovy (28. 2. 2017)
        • Kolín – ZUŠ, Pečky, Barákova 700 (16. 2. 2017)
        • Kroměříž – SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž (16. 3. 2017)
        • Kutná Hora – ZUŠ Kutná Hora (15. 2. 2017)
        • Liberec – ZUŠ Liberec (15. 2. 2017)
        • Litoměřice – ZUŠ Litoměřice (23. 2. 2017)
        • Louny – ZUŠ Žatec (22. 2. 2017)
        • Mělník – ZUŠ v Kralupech nad Vltavou (9. 2. 2017)
        • Mladá Boleslav – ZUŠ Benátky nad Jizerou (28. 2. 2017)
        • Most – ZUŠ F. L. Gassmanna Most (24. 3. 2017)
        • Náchod – ZUŠ Hronov (23. 3. 2017)
        • Nový Jičín – ZUŠ Nový Jičín (15. 3. 2017)
        • Nymburk – ZUŠ F. A. Šporka,Lysá nad Labem (27. 2. 2017)
        • Olomouc – ZUŠ Šternberk (14. 3. 2017)
        • Opava – ZUŠ Václava Kálika,Opava (16. 3. 2017)
        • Ostrava - město – ZUŠ Edvarda Runda,Ostrava - Slezská Ostrava (1. 3. 2017)
        • Pardubice – ZUŠ Holice (23. 2. 2017)
        • Pelhřimov – ZUŠ Pacov (15. 2. 2017)
        • Plzeň-jih – ZUŠ Přeštice (3. 3. 2017)
        • Plzeň-město – ZUŠ T. Brzkové, Plzeň (18. 3. 2017)
        • Plzeň-sever – ZUŠ Kralovice (3. 3. 2017)
        • Praha-východ – ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav (28. 2. 2017)
        • Praha-západ – ZUŠ Roztoky (8. 2. 2017)
        • Prachatice – ZUŠ Prachatice (16. 2. 2017)
        • Prostějov – ZUŠ Konice (2. 3. 2017)
        • Přerov – ZUŠ B. Kozánka, Přerov (22. 3. 2017)
        • Příbram – ZUŠ Dobříš (23. 2. 2017)
        • Rakovník – ZUŠ Rakovník (9. 2. 2017)
        • Rokycany – ZUŠ Rokycany (28. 2. 2017)
        • Rychnov nad Kněžnou – ZUŠ F. I. Tůmy, Kostelec nad Orlicí (16. 3. 2017)
        • Semily – ZUŠ Jilemnice (15. 2. 2017)
        • Sokolov – ZUŠ Kraslice (21. 2. 2017)
        • Strakonice – ZUŠ Volyně (21. 2. 2017)
        • Svitavy – ZUŠ B. Smetany,Litomyšl (22. 2. 2017)
        • Šumperk – ZUŠ Šumperk (21. 3. 2017)
        • Tábor – ZUŠ Veselí nad Lužnicí (23. 2. 2017)
        • Tachov – ZUŠ Planá (15. 2. 2017)
        • Teplice – ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace (17. 3. 2017)
        • Trutnov – ZUŠ J. B. Foerstera, Jičín (23. 2. 2017)
        • Uherské Hradiště – ZUŠ Uherský Ostroh (15. 3. 2017)
        • Ústí nad Labem – ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem (14. 3. 2017)
        • Ústí nad Orlicí – ZUŠ Petra Ebena,Žamberk (1. 3. 2017)
        • Vsetín – ZUŠ Valašské Meziříčí (1. 3. 2017)
        • Vyškov – ZUŠ Rousínov (28. 2. 2017)
        • Zlín – ZUŠ Zlín Okružní (14. 3. 2017)
        • Znojmo – ZUŠ Znojmo (15. 2. 2017)
        • Žďár nad Sázavou – ZUŠ Fr. Drdly,Žďár nad Sázavou (7. 3. 2017)
      • Školní
        • ZUŠ Benátky nad Jizerou (10. 2. 2017)
        • ZUŠ V. Talicha Beroun (31. 1. 2017)
        • ZUŠ Boskovice (20. 2. 2017)
        • ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav (1. 2. 2017)
        • ZUŠ V. Kaprálové, Brno (2. 2. 2017)
        • ZUŠ F. Jílka, Brno (2. 2. 2017)
        • ZUŠ Slunná, Brno (6. 2. 2017)
        • SZUŠ UNIVERSUM, Brno (30. 1. 2017)
        • ZUŠ Bučovice (26. 1. 2017)
        • ZUŠ Bystřice pod Hostýnem (1. 3. 2017)
        • ZUŠ Bzenec (30. 1. 2017)
        • ZUŠ Česká Lípa (27. 1. 2017)
        • Druhá soukromá ZUŠ, s.r.o., České Budějovice (1. 2. 2017)
        • Druhá soukromá ZUŠ, s.r.o., České Budějovice (1. 2. 2017)
        • ZUŠ Dobřany (10. 2. 2017)
        • ZUŠ Dobříš (14. 2. 2017)
        • ZUŠ Habartov (31. 1. 2017)
        • ZUŠ Horní Slavkov (15. 2. 2017)
        • ZUŠ Hrušovany nad Jevišovkou (30. 1. 2017)
        • ZUŠ Hulín (1. 3. 2017)
        • ZUŠ Chabařovice (23. 2. 2017)
        • ZUŠ Choceň (14. 2. 2017)
        • ZUŠ Chomutov (25. 1. 2017 – 26. 1. 2017)
        • ZUŠ Jeseník (15. 2. 2017)
        • ZUŠ Jindřichův Hradec (21. 2. 2017)
        • ZUŠ Klementa Slavického (3. 2. 2017)
        • ZUŠ Kladno 5. května (26. 1. 2017)
        • ZUŠ Klášterec nad Ohří (21. 2. 2017)
        • ZUŠ Klimkovice (2. 2. 2017)
        • ZUŠ Kralovice (28. 1. 2017)
        • ZUŠ Kraslice (2. 2. 2017)
        • ZUŠ Kuřim (17. 2. 2017)
        • ZUŠ Litoměřice (25. 1. 2017)
        • ZUŠ Litvínov (15. 2. 2017)
        • ZUŠ Louny (10. 2. 2017)
        • ZUŠ Lovosice (30. 1. 2017)
        • ZUŠ Milevsko (17. 2. 2017)
        • ZUŠ Moravské Budějovice (30. 1. 2017)
        • ZUŠ Němčice nad Hanou (1. 2. 2017)
        • ZUŠ Nové Strašecí (26. 1. 2017)
        • ZUŠ Žerotín (7. 2. 2017)
        • ZUŠ Iši Krejčího (6. 2. 2017)
        • ZUŠ Václava Kálika,Opava (22. 2. 2017)
        • ZUŠ Otakara Ševčíka Písek (8. 2. 2017)
        • ZUŠ T. Brzkové, Plzeň (9. 2. 2017)
        • ZUŠ Podbořany (27. 1. 2017)
        • ZUŠ Biskupská 12, Praha 1 (14. 2. 2017)
        • ZUŠ A. Voborského,Praha 4 (1. 2. 2017)
        • SZUŠ-Škola pro radost, v.o.s.,Praha 5 - Řeporyje (22. 2. 2017)
        • ZUŠ Štefánikova, Praha 5 (15. 2. 2017)
        • ZUŠ Praha 5 - Stodůlky (6. 2. 2017)
        • ZUŠ Praha 9, Učňovská (27. 2. 2017)
        • ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30 (2. 2. 2017)
        • ZUŠ J. J. Ryby,Rožmitál pod Třemšínem (16. 2. 2017)
        • ZUŠ Rumburk (21. 2. 2017)
        • ZUŠ Františka France,Slavkov u Brna (27. 1. 2017)
        • ZUŠ Sokolov (8. 2. 2017)
        • ZUŠ Svitavy (2. 2. 2017)
        • ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace (2. 3. 2017)
        • ZUŠ Tišnov (2. 2. 2017)
        • ZUŠ Uničov (16. 2. 2017)
        • ZUŠ Vítkov (30. 1. 2017)
        • ZUŠ Vracov (16. 2. 2017)
        • ZUŠ Zábřeh (23. 2. 2017)
        • ZUŠ Zruč nad Sázavou (14. 2. 2017)
        • ZUŠ Žatec (30. 1. 2017)
        • ZUŠ Židlochovice (16. 2. 2017)
        • (kategorie a), b), c)) – ZUŠ Jirkov (22. 2. 2017)
        • (kategorie a)) – ZUŠ Přeštice (8. 2. 2017)
    • Přihláška do soutěže
    • Seznam soutěžních skladeb celé soutěže
  4. Soutěžní přehlídka dechových orchestrů
    • Soutěžní kategorie
      • A Orchestry do 18 členů
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 14 let)
          • II. kategorie (do 17 let)
      • B Orchestry do 45 členů
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 14 let)
          • II. kategorie (do 17 let)
          • III. kategorie (do 26 let)
      • C Orchestry nad 45 členů
        • Věkové kategorie
          • II. kategorie (do 17 let)
          • III. kategorie (do 26 let)
    • Soutěžní kola
      • Ústřední – Základní umělecká škola Letovice (26. 5. 2017 – 27. 5. 2017)
      • Krajská
        • Jihočeský kraj – ZUŠ Vimperk (7. 4. 2017)
        • Jihomoravský kraj – ZUŠ Veselí nad Moravou (26. 4. 2017)
        • Karlovarský kraj – ZUŠ Mariánské Lázně (25. 3. 2017)
        • Kraj Vysočina – ZUŠ Pelhřimov (6. 4. 2017)
        • Královéhradecký kraj – ZUŠ A. M. Buxton, Úpice (31. 3. 2017)
        • Liberecký kraj – ZUŠ Česká Lípa (16. 3. 2017)
        • Moravskoslezský kraj – ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí  (21. 4. 2017)
        • Olomoucký kraj – ZUŠ Zábřeh (1. 4. 2017)
        • Pardubický kraj – ZUŠ Přelouč (25. 3. 2017)
        • Plzeňský kraj – ZUŠ Třemošná (26. 3. 2017)
        • Středočeský kraj – ZUŠ Poděbrady, Školní 556 (26. 4. 2017)
        • Ústecký kraj – ZUŠ Litvínov (10. 4. 2017)
        • Zlínský kraj – ZUŠ Zdounky (7. 4. 2017)
      • Okresní
        • Kladno – ZUŠ Velvary (16. 2. 2017)
        • Přerov – ZUŠ B. Kozánka, Přerov (4. 3. 2017)
      • Školní
        • ZUŠ Blansko (15. 2. 2017)
        • ZUŠ Choceň (17. 2. 2017)
    • Přihláška do soutěže
    • Seznam soutěžních skladeb celé soutěže
  5. Soutěžní přehlídka pro jazzové soubory a ostatní orchestry
    • Soutěžní kategorie
      • A1 Jazzové soubory do 6 členů
        • Věkové kategorie
          • II. kategorie (do 17 let)
          • III. kategorie (do 26 let)
      • B1 Jazzové soubory do 12 členů
        • Věkové kategorie
          • II. kategorie (do 17 let)
          • III. kategorie (do 26 let)
      • C1 Jazzové soubory nad 12 členů
        • Věkové kategorie
          • II. kategorie (do 17 let)
          • III. kategorie (do 26 let)
      • A2 Ostatní orchestry do 12 členů
        • Věkové kategorie
          • II. kategorie (do 17 let)
          • III. kategorie (do 26 let)
      • B2 Ostatní orchestry do 25 členů
        • Věkové kategorie
          • II. kategorie (do 17 let)
          • III. kategorie (do 26 let)
      • C2 Ostatní orchestry nad 25 členů
        • Věkové kategorie
          • II. kategorie (do 17 let)
          • III. kategorie (do 26 let)
      • A1I Jazzové soubory do 18 členů (I. kategorie)
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 14 let)
      • B1I Jazzové soubory od 19 členů (I. kategorie)
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 14 let)
      • A2I Ostatní orchestry do 18 členů
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 14 let)
      • B2I Ostatní orchestry od 19 členů
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie (do 14 let)
    • Soutěžní kola
      • Ústřední – ZUŠ Litvínov (9. 6. 2017 – 10. 6. 2017)
      • Krajská
        • Hlavní město Praha – ZUŠ Biskupská 12, Praha 1 (4. 3. 2017)
        • Jihočeský kraj – ZUŠ Vimperk (7. 4. 2017)
        • Jihomoravský kraj – ZUŠ Mikulov (27. 4. 2017)
        • Karlovarský kraj – ZUŠ Mariánské Lázně (25. 3. 2017)
        • Kraj Vysočina – ZUŠ Pelhřimov (6. 4. 2017)
        • Královéhradecký kraj – ZUŠ Střezina,Hradec Králové (15. 3. 2017)
        • Liberecký kraj – ZUŠ Česká Lípa (16. 3. 2017)
        • Moravskoslezský kraj – ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí  (21. 4. 2017)
        • Olomoucký kraj – ZUŠ Zábřeh (1. 4. 2017)
        • Pardubický kraj – ZUŠ Svitavy (5. 4. 2017)
        • Plzeňský kraj – ZUŠ Třemošná (26. 3. 2017)
        • Středočeský kraj – ZUŠ Poděbrady, Školní 556 (26. 4. 2017)
        • Ústecký kraj – ZUŠ Litvínov (10. 4. 2017)
        • Zlínský kraj – ZUŠ Uherský Ostroh (21. 4. 2017)
      • Okresní
        • Kladno – ZUŠ Velvary (16. 2. 2017)
        • Nový Jičín – ZUŠ Studénka (17. 3. 2017)
        • Přerov – ZUŠ B. Kozánka, Přerov (4. 3. 2017)
      • Školní
        • ZUŠ Boskovice (1. 3. 2017)
        • ZUŠ Louny (9. 3. 2017)
        • ZUŠ Žerotín (15. 3. 2017 – 16. 3. 2017)
        • ZUŠ T. Brzkové, Plzeň (15. 3. 2017)
        • ZUŠ Slaný (26. 1. 2017)
    • Přihláška do soutěže
    • Seznam soutěžních skladeb celé soutěže
  6. Soutěžní přehlídka výtvarného oboru
    • Soutěžní kategorie
      • a) Jednotlivé plošné a prostorové práce
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie: žáci přípravného studia ve věku 5 - 7 let (do 7 let)
          • II. kategorie: žáci I. stupně ve věku 7 - 13 let (do 13 let)
          • III. kategorie: žáci II. stupně ve věku 14 - 20 let (do 20 let)
          • IV. kategorie: smíšené kolektivy (do 26 let)
      • b) Řady výtvarných prací a výtvarné projekty
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie: žáci přípravného studia ve věku 5 - 7 let (do 7 let)
          • II. kategorie: žáci I. stupně ve věku 7 - 13 let (do 13 let)
          • III. kategorie: žáci II. stupně ve věku 14 - 20 let (do 20 let)
          • IV. kategorie: smíšené kolektivy (do 26 let)
      • c) Výsledky přípravy na vyšší umělecké školy
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie: žáci přípravného studia ve věku 5 - 7 let (do 7 let)
          • II. kategorie: žáci I. stupně ve věku 7 - 13 let (do 13 let)
          • III. kategorie: žáci II. stupně ve věku 14 - 20 let (do 20 let)
          • IV. kategorie: smíšené kolektivy (do 26 let)
      • d) Fotografická tvorba žáků
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie: žáci přípravného studia ve věku 5 - 7 let (do 7 let)
          • II. kategorie: žáci I. stupně ve věku 7 - 13 let (do 13 let)
          • III. kategorie: žáci II. stupně ve věku 14 - 20 let (do 20 let)
          • IV. kategorie: smíšené kolektivy (do 26 let)
      • e) Multimediální tvorba žáků
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie: žáci přípravného studia ve věku 5 - 7 let (do 7 let)
          • II. kategorie: žáci I. stupně ve věku 7 - 13 let (do 13 let)
          • III. kategorie: žáci II. stupně ve věku 14 - 20 let (do 20 let)
          • IV. kategorie: smíšené kolektivy (do 26 let)
      • f) Výtvarné akce
        • Věkové kategorie
          • I. kategorie: žáci přípravného studia ve věku 5 - 7 let (do 7 let)
          • II. kategorie: žáci I. stupně ve věku 7 - 13 let (do 13 let)
          • III. kategorie: žáci II. stupně ve věku 14 - 20 let (do 20 let)
          • IV. kategorie: smíšené kolektivy (do 26 let)
    • Soutěžní kola
      • Ústřední – ZUŠ Miloslava Stibora (1. 10. 2017 – 8. 10. 2017)
      • Krajská
        • Hlavní město Praha – ZUŠ M. Podvalové,Praha 9 - Čakovice (22. 4. 2017 – 23. 4. 2017)
        • Jihočeský kraj – ZUŠ v Třeboni (6. 4. 2017 – 7. 4. 2017)
        • Jihomoravský kraj – ZUŠ A. Muchy,Ivančice (27. 3. 2017 – 31. 3. 2017)
        • Karlovarský kraj – ZUŠ Chodov (20. 4. 2017)
        • Kraj Vysočina – ZUŠ Fr. Drdly,Žďár nad Sázavou (28. 4. 2017)
        • Královéhradecký kraj – ZUŠ R. A. Dvorského,Dvůr Králové nad Labem (25. 5. 2017 – 26. 5. 2017)
        • Liberecký kraj – ZUŠ Jablonec nad Nisou (24. 5. 2017)
        • Moravskoslezský kraj – ZUŠ Opava (20. 4. 2017)
        • Olomoucký kraj – ZUŠ Miloslava Stibora (19. 5. 2017)
        • Pardubický kraj – ZUŠ Pardubice - Polabiny (22. 4. 2017)
        • Plzeňský kraj – ZUŠ Plzeň, Jagellonská (22. 5. 2017 – 23. 5. 2017)
        • Středočeský kraj – ZUŠ Český Brod (11. 5. 2017 – 12. 5. 2017)
        • Ústecký kraj – ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace (7. 4. 2017)
        • Zlínský kraj – ZUŠ Bystřice pod Hostýnem (28. 4. 2017)
      • Školní
        • ZUŠ Boskovice (1. 3. 2017)
        • ZUŠ Liberec (2. 5. 2017)
        • ZUŠ Louny (6. 3. 2017)
        • ZUŠ Praha 9, Učňovská (24. 2. 2017)
    • Přihláška do soutěže
    • Seznam soutěžních prací celé soutěže

Úterý 25. dubna 2017