Portál práce v základních uměleckých školách

Nápověda WikiZUŠ Slovensky Česky

Detail nabídky práce

Pracovní poziceUčitel: Hra na bicí nástroje
ZaměstnavatelZákladní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace
Adresa: Poděbradova 610, 440 01 Louny
Telefon: 415 672 446
E-mail: zus(zavináč)zuslouny(tečka)cz
Termín podání přihláškystředa 31. 7. 2024 (za 14 dnů)
Velikosti úvazku0,261
Datum nástupuúterý 27. 8. 2024
Pracovní náplňUčitel bicích nástrojů
Požadujeme- splnění příslušných předpokladů pro výkon činnosti pedagogického pracovníka na ZUŠ dle zákona č. 563/2004 (zákon o pedagogických pracovnících)
- předpoklady pro práci s dětmi, spolehlivost, ochota k mezioborové spolupráci, práce v kolektivu
-pedagogická praxe, znalost prostředí iZUŠ a Google Workspace vítány
Nabízímenabízíme úvazek 6-8 vyučovacích hodin
Náležitosti přihláškyMáte-li o nabízenou pracovní pozici zájem, zašlete do 31. července 2024 strukturovaný životopis na adresu novotny@zuslouny.cz.
PoznámkyPro bližší informace volejte na 725361391.
Bližší informacehttps://www.zuslouny.cz/?s=257

Seznam nabídek práce

Pracovní poziceObecZaměstnavatelPřihláška do
Učitel: Hra na keyboard, Hra na klavírUherské HradištěZákladní umělecká škola Uherské Hradiště 18. 7. 2024
Učitel: Taneční oborUherské HradištěZákladní umělecká škola Uherské Hradiště 18. 7. 2024
Učitel: Hra na keyboard, Hra na klavírHrušovany nad JevišovkouZákladní umělecká škola Hrušovany nad Jevišovkou, příspěvková organizace 31. 7. 2024
Učitel: Taneční oborUherské HradištěZákladní umělecká škola Folklorika, s.r.o. 31. 7. 2024
Učitel: Literárně-dramatický oborUherské HradištěZákladní umělecká škola Folklorika, s.r.o. 31. 7. 2024
Učitel: Hra na keyboard, Hra na klavírUherské HradištěZákladní umělecká škola Folklorika, s.r.o. 31. 7. 2024
Učitel: Hra na kytaru, Hra na elektrickou kytaruLounyZákladní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace 31. 7. 2024
Učitel: Hra na bicí nástrojeLounyZákladní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace 31. 7. 2024
Učitel: Hra na kytaruNýřanyZákladní umělecká škola Nýřany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace 31. 7. 2024
Učitel: Hra na kytaruLitovelZákladní umělecká škola Litovel, Jungmannova 740 31. 7. 2024
Učitel: Hra na keyboard, Hra na klavírKrnov-Pod Bezručovým vrchemZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA DRAHOMÍRA MALOVANÉHO s.r.o.
Pobočka: Cihelní 1620/6, 792 01 Bruntál
31. 7. 2024
Učitel: Hra na zobcovou flétnu, Hra na klarinet, Hra na saxofonPraha 10Základní umělecká škola, Praha 10, Olešská 2295 6. 8. 2024
ŠkolníkPraha 10Základní umělecká škola, Praha 10, Olešská 2295 16. 8. 2024
Učitel: Literárně-dramatický oborLovosiceZákladní umělecká škola, Přívozní 1036, Lovosice 23. 8. 2024
Učitel: Hra na klavírLovosiceZákladní umělecká škola, Přívozní 1036, Lovosice 23. 8. 2024
Učitel: Hra na klavírDolní ÚjezdZákladní umělecká škola Dolní Újezd, okres Svitavy 26. 8. 2024
Učitel: Taneční obor, Přípravná taneční výchovaČeská KameniceZákladní umělecká škola Česká Kamenice, příspěvková organizace 26. 8. 2024
Učitel: Hra na klavírBroumovZákladní umělecká škola Broumov 30. 8. 2024
Učitel: Hra na violoncelloJablonec nad NisouZákladní umělecká škola, Jablonec nad Nisou, Podhorská 47, příspěvková organizace 31. 8. 2024
Učitel: Hra na keyboard, Hra na klavírŽandovZákladní umělecká škola Žandov, okres Česká Lípa, příspěvková organizace 31. 8. 2024
Učitel: Hra na klavírČeská LípaZákladní umělecká škola, Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace 31. 8. 2024
Učitel: Hra na kytaruČeská LípaZákladní umělecká škola, Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace 31. 8. 2024
Učitel: Hra na klavírRumburkZákladní umělecká škola, Rumburk, Růžová 3/1416, příspěvková organizace 31. 8. 2024
Učitel: Hra na zobcovou flétnu, Hra na klarinet, Hra na saxofonHorní SlavkovZákladní umělecká škola Horní Slavkov, příspěvková organizace 31. 8. 2024
Učitel: Hra na keyboardBrnoZákladní umělecká škola Antonína Doležala, Brno, Trnkova 81, příspěvková organizace 31. 8. 2024
Učitel: Hra na klavírPraha 5 - StodůlkyFakultní základní umělecká škola Hudební a taneční fakulty AMU v Praze 31. 8. 2024
Učitel: Hra na klavírČeský DubZákladní umělecká škola Český Dub, okres Liberec, příspěvková organizace 31. 8. 2024
Učitel: Hra na klavírFrýdlantZákladní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Frýdlant, okres Liberec, příspěvková organizace 1. 9. 2024
Učitel: Hra na elektrickou kytaruHumpolecZákladní umělecká škola Gustava Mahlera Humpolec, Školní 701 30. 4. 2025
Učitel: Hra na klavírHumpolecZákladní umělecká škola Gustava Mahlera Humpolec, Školní 701 30. 6. 2025

Pokud máte přihlašovací údaje do iZUŠ nebo EOS ZUŠ, přihlaste se a vložit nabídku práce můžete samy. Pokud přihlašovací údaje nemáte, pošlete nám údaje o sobě (jméno a příjmení s tituly, o jakou pozici máte zájem, vzdělání, praxi, telefon, e-mail a obec), Vaši poptávku zde zveřejníme.

Práce v ZUŠ

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)