Portál práce v základních uměleckých školách

Nápověda WikiZUŠ Slovensky Česky

Detail nabídky práce

Pracovní poziceUčitel: Taneční obor
ZaměstnavatelZákladní umělecká škola Vrané nad Vltavou, okres Praha - západ
Adresa: Nádražní 144, 252 46 Vrané nad Vltavou
Telefon: 257 760 345
E-mail: vrane(zavináč)zusvrane(tečka)cz
Termín podání přihláškyúterý 31. 1. 2023 (za 2 měsíce)
Velikosti úvazku0,095
Datum nástupu 1. 2. 2023
Pracovní náplňUčitel: Tanečního oboru
Výkon práce: Odloučené pracoviště Jílové u Prahy
PožadujemePředepsané vzdělání (vhodné i pro studenty vyšších ročník konzervatoře),
trestní bezúhonnost, spolehlivost, aktivitu, kreativitu, zodpovědnost, ochotu
dále se vzdělávat. Praxe není podmínkou
Nabízíme2 hodiny přímé pracovní činnost (možnost navýšení úvazku na další školní
rok) Den výuky úterý od 16.00-17.30.

Seznam nabídek práce

Pracovní poziceObecZaměstnavatelPřihláška do
UklízečkaSvárovZákladní umělecká škola Svárov 12. 12. 2022
Učitel: Hra na klavírVelké LosinyZákladní umělecká škola PAMFILIA, z.s. 31. 12. 2022
Učitel: Hra na klavírHavířov - MěstoZákladní umělecká škola Bohuslava Martinů, Havířov - Město, Na Schodech 1, příspěvková organizace 31. 12. 2022
Učitel: BrnoZákladní umělecká škola Orchidea clasic s.r.o. 31. 12. 2022
Učitel: Hra na zobcovou flétnu, Hra na klarinet, Hra na saxofonDolní ÚjezdZákladní umělecká škola Dolní Újezd, okres Svitavy 31. 1. 2023
Učitel: Hra na housle, Orchestrální hraVelké LosinyZákladní umělecká škola PAMFILIA, z.s. 31. 1. 2023
Učitel: Přípravná hudební výchovaJablonec nad NisouZákladní umělecká škola, Jablonec nad Nisou, Podhorská 47, příspěvková organizace 31. 1. 2023
Učitel: Taneční oborVrané nad VltavouZákladní umělecká škola Vrané nad Vltavou, okres Praha - západ 31. 1. 2023
Učitel: Hra na zobcovou flétnuVrané nad VltavouZákladní umělecká škola Vrané nad Vltavou, okres Praha - západ 31. 1. 2023
Učitel: Literárně-dramatický oborLounyZákladní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace 31. 1. 2023
Učitel: Hra na klavírDubíZákladní umělecká škola, Dubí 2, Dlouhá 134, příspěvková organizace 15. 3. 2023
Učitel: Hra na zobcovou flétnuSvárovZákladní umělecká škola Svárov 31. 5. 2023

Chcete zde zveřejnit vaši nabídku práce? Pošlete nám veškeré údaje k nabídce (popis pracovní pozice, zaměstnavatele, podmínky konkurzu a termín podání přihlášky), zde je zveřejníme.

Práce v ZUŠ

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)