Portál práce v základních uměleckých školách

Nápověda WikiZUŠ Slovensky Česky

Detail nabídky práce

Pracovní poziceUčitel: Hra na klavír
ZaměstnavatelZákladní umělecká škola, Dubí 2, Dlouhá 134, příspěvková organizace
Adresa: Dlouhá 134/23, 417 02 Dubí
Telefon: 417 571 797
E-mail: zusdubi(zavináč)email(tečka)cz
Termín podání přihláškystředa 15. 3. 2023 (za 3 měsíce)
Velikosti úvazku0,6
Datum nástupuihned
PodmínkyPožadované vzdělání - min. konzervatoř, případně i student konzervatoře.
Pracovní náplňVýuka hry na klavír a korepetice.
PožadujemeSpolehlivost
chuť se učit
chuť do spolupráce
kladný vztah k dětem, komunikativnost
NabízímeOdpovídající platové ohodnocení plus bonusy
příjemné prostředí menší školy
veškeré zázemí a notový archiv k dispozici
podpora začínajícímu učiteli
PoznámkyNástup přibližně v půlce března 2023. Jedná se o zkrácený úvazek max. 15 hodin. Možno i méně hodin.
Bližší informacewww.zusdubi.cz

Seznam nabídek práce

Pracovní poziceObecZaměstnavatelPřihláška do
UklízečkaSvárovZákladní umělecká škola Svárov 12. 12. 2022
Učitel: Hra na klavírVelké LosinyZákladní umělecká škola PAMFILIA, z.s. 31. 12. 2022
Učitel: Hra na klavírHavířov - MěstoZákladní umělecká škola Bohuslava Martinů, Havířov - Město, Na Schodech 1, příspěvková organizace 31. 12. 2022
Učitel: BrnoZákladní umělecká škola Orchidea clasic s.r.o. 31. 12. 2022
Učitel: Hra na zobcovou flétnu, Hra na klarinet, Hra na saxofonDolní ÚjezdZákladní umělecká škola Dolní Újezd, okres Svitavy 31. 1. 2023
Učitel: Hra na housle, Orchestrální hraVelké LosinyZákladní umělecká škola PAMFILIA, z.s. 31. 1. 2023
Učitel: Přípravná hudební výchovaJablonec nad NisouZákladní umělecká škola, Jablonec nad Nisou, Podhorská 47, příspěvková organizace 31. 1. 2023
Učitel: Taneční oborVrané nad VltavouZákladní umělecká škola Vrané nad Vltavou, okres Praha - západ 31. 1. 2023
Učitel: Hra na zobcovou flétnuVrané nad VltavouZákladní umělecká škola Vrané nad Vltavou, okres Praha - západ 31. 1. 2023
Učitel: Literárně-dramatický oborLounyZákladní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace 31. 1. 2023
Učitel: Hra na klavírDubíZákladní umělecká škola, Dubí 2, Dlouhá 134, příspěvková organizace 15. 3. 2023
Učitel: Hra na zobcovou flétnuSvárovZákladní umělecká škola Svárov 31. 5. 2023

Chcete zde zveřejnit vaši nabídku práce? Pošlete nám veškeré údaje k nabídce (popis pracovní pozice, zaměstnavatele, podmínky konkurzu a termín podání přihlášky), zde je zveřejníme.

Práce v ZUŠ

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)