Portál práce v základních uměleckých školách

Nápověda WikiZUŠ Slovensky Česky

Detail nabídky práce

Pracovní poziceUčitel: Hra na klavír
ZaměstnavatelZákladní umělecká škola Ledeč nad Sázavou příspěvková organizace
Adresa: Nádražní 231, 584 01 Ledeč nad Sázavou
Telefon: 775 626 239
E-mail: zusledec(zavináč)zusledec(tečka)cz
Termín podání přihláškyčtvrtek 30. 6. 2022 (za 5 měsíců)
Velikosti úvazkupoloviční úvazek (20 hodin týdně)
Datum nástupuihned
Pracovní náplňučitel hry na klavír, korepetitor
Požadujemepatřičné vzdělání, min. dokončená konzervatoř - praxe není podmínkou
Nabízímepříjemný kolektiv, vlastní třída s křídlem, během roku zvýšení na celý úvazek

Seznam nabídek práce

Pracovní poziceObecZaměstnavatelPřihláška do
Učitel: Hra na housle, Hra na violuRumburkZákladní umělecká škola, Rumburk, Růžová 3/1416, příspěvková organizace 25. 1. 2022
Učitel: Sborový zpěvBrnoZákladní umělecká škola Jaroslava Kvapila Brno, příspěvková organizace 30. 1. 2022
Učitel: Hra na zobcovou flétnu, Hra na klarinet, Hra na saxofonVejprtyZákladní umělecká škola Vejprty 31. 1. 2022
Učitel: ČestliceFLOW - Základní umělecká škola a Středisko volného času 31. 1. 2022
Učitel: Taneční oborPelhřimovZákladní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace 30. 4. 2022
Učitel: Hra na housle, Orchestrální hraVelké LosinyZákladní umělecká škola PAMFILIA, z.s. 31. 5. 2022
Učitel: Hra na klavírVelké LosinyZákladní umělecká škola PAMFILIA, z.s. 31. 5. 2022
Učitel: Hra na klavírPelhřimovZákladní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace 31. 5. 2022
Učitel: Hra na klavírLedeč nad SázavouZákladní umělecká škola Ledeč nad Sázavou příspěvková organizace 30. 6. 2022
Učitel: Hra na klarinet, Hra na saxofonBroumovZákladní umělecká škola Broumov 30. 6. 2022
Učitel: Hra na zobcovou flétnu, Hra na klarinet, Hra na saxofonDolní ÚjezdZákladní umělecká škola Dolní Újezd, okres Svitavy 30. 6. 2022
Učitel: Hra na klavírDolní ÚjezdZákladní umělecká škola Dolní Újezd, okres Svitavy 30. 6. 2022
Učitel: Hra na klavírNová VčelniceZákladní umělecká škola Allegro 30. 6. 2022
Učitel: Hra na klavírValašské MeziříčíZákladní umělecká škola Alfréda Radoka Valašské Meziříčí 30. 6. 2022
Učitel: Hra na housle, Orchestrální hraDolní ÚjezdZákladní umělecká škola Dolní Újezd, okres Svitavy 30. 6. 2022
Učitel: Sólový zpěvKostelec nad OrlicíZákladní umělecká škola F. I. Tůmy, Kostelec nad Orlicí, Tyršova 17 30. 6. 2022
ŠkolníkBrnoZákladní umělecká škola Jaroslava Kvapila Brno, příspěvková organizace 30. 6. 2022

Chcete zde zveřejnit vaši nabídku práce? Pošlete nám veškeré údaje k nabídce (popis pracovní pozice, zaměstnavatele, podmínky konkurzu a termín podání přihlášky), zde je zveřejníme.

Práce v ZUŠ

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)