Portál práce v základních uměleckých školách

Nápověda Slovensky Česky

Detail nabídky práce

Pracovní poziceUčitel: Hra na zobcovou flétnu, Hra na trubku, Hra na křídlovku, Hra na lesní roh, Hra na tenor, Hra na baryton, Hra na pozoun, Hra na tubu, Hra na baskřídlovku
ZaměstnavatelZákladní umělecká škola Broumov
Adresa: V Kopečku 89, 550 01 Broumov
Telefon: 739 058 710
E-mail: pribyl(zavináč)zusbroumov(tečka)cz
Termín podání přihláškypondělí 31. 8. 2020 (za 1 měsíc)
Velikosti úvazkupoloviční úvazek (20 hodin týdně)
Datum nástupuihned
PodmínkyOdbornost, spolehlivost, flexibilita...
Pracovní náplňUčitel: Hra na žesťové nástroje (v případě schopnosti improvizace ve hře na klavír i korepetice! :-))
PožadujemeSpolehlivost; schopnost žáky zaujmout, kombinace osvědčených metodik se současnými trendy a prostředky
NabízímePlatové zařazení dle náležitostí (12.platová třída). Snaha podpořit potřeby pedagoga - vybavenost učeben, pomůckami (nástroji) a příslušenstvím, zaměstnanecké výhody.Výhledově úvazek 1; ideální pro učitele, který by se rád na Broumovsko přistěhoval :-), ale lze i dojíždět...
Náležitosti přihláškyKontaktovat ředitele a domluvit s ním schůzku.
PoznámkyPro bližší informace volejte řediteli (Štěpán Přibyl) 739 058 710, nebo pište na: pribyl@zusbroumov.cz

Seznam nabídek práce

Pracovní poziceObecZaměstnavatelPřihláška do
Učitel: Hra na akordeonNový JičínZákladní umělecká škola, Nový Jičín, Derkova 1, příspěvková organizace 30. 7. 2020
Učitel: Literárně-dramatický oborHavířov - MěstoZákladní umělecká škola Bohuslava Martinů, Havířov - Město, Na Schodech 1, příspěvková organizace 30. 7. 2020
Učitel: Taneční obor, Přípravná taneční výchovaBlanskoSoukromá základní umělecká škola Blansko, spol. s r.o. 30. 7. 2020
Učitel: Hra na klavírBlanskoSoukromá základní umělecká škola Blansko, spol. s r.o. 30. 7. 2020
Učitel: Hra na housleRumburkZákladní umělecká škola, Rumburk, Růžová 3/1416, příspěvková organizace 31. 7. 2020
Učitel: Hra na housleStrážniceZákladní umělecká škola Strážnice, příspěvková organizace 31. 7. 2020
Učitel: Hra na zobcovou flétnu, Hra na klarinet, Hra na saxofonNový BorZákladní umělecká škola Nový Bor, okres Česká Lípa, příspěvková organizace 31. 7. 2020
Učitel: Taneční obor, Přípravná taneční výchovaMariánské LázněZákladní umělecká škola Fryderyka Chopina Mariánské Lázně, příspěvková organizace 31. 7. 2020
Učitel: Hra na bicí nástroje, Hra na přípravný nástroj - bicí nástrojeDolní ÚjezdZákladní umělecká škola Dolní Újezd, okres Svitavy 29. 8. 2020
Učitel: Hra na zobcovou flétnu, Hra na flétnuDolní ÚjezdZákladní umělecká škola Dolní Újezd, okres Svitavy 29. 8. 2020
Učitel: Hra na klavírVelké LosinyZákladní umělecká škola PAMFILIA, z.s. 31. 8. 2020
Učitel: Hra na klavírUherský BrodZákladní umělecká škola Uherský Brod 31. 8. 2020
Učitel: Hra na keyboardUherský BrodZákladní umělecká škola Uherský Brod 31. 8. 2020
Učitel: Hra na zobcovou flétnu, Hra na trubku, Hra na křídlovku, Hra na lesní roh, Hra na tenor, Hra na baryton, Hra na pozoun, Hra na tubu, Hra na baskřídlovkuBroumovZákladní umělecká škola Broumov 31. 8. 2020
Učitel: Hra na kytaruJablonec nad NisouZákladní umělecká škola, Jablonec nad Nisou, Podhorská 47, příspěvková organizace 31. 8. 2020
Učitel: Hra na klavírJablonec nad NisouZákladní umělecká škola, Jablonec nad Nisou, Podhorská 47, příspěvková organizace 31. 8. 2020
Učitel: Hra na klavír, Hra na varhanyBečov nad TeplouZákladní umělecká škola Josefa Labitzkého Bečov nad Teplou, příspěvková organizace 31. 8. 2020
Učitel: Hra na klavírOstrava-HrabůvkaZákladní umělecká škola Viléma Petrželky, Ostrava - Hrabůvka, Edisonova 90, příspěvková organizace 31. 8. 2020
Učitel: Taneční obor, Přípravná taneční výchovaMoravská TřebováZákladní umělecká škola Moravská Třebová 31. 8. 2020
Učitel: Literárně-dramatický oborMoravská TřebováZákladní umělecká škola Moravská Třebová 31. 8. 2020
Učitel: Hra na klavírPelhřimovZákladní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace 31. 8. 2020
Učitel: Hra na kytaru, Hra na baskytaru, Hra na elektrickou kytaruČervený KostelecZákladní umělecká škola Červený Kostelec 31. 5. 2021

Chcete zde zveřejnit vaši nabídku práce? Pošlete nám veškeré údaje k nabídce (popis pracovní pozice, zaměstnavatele, podmínky konkurzu a termín podání přihlášky), zde je zveřejníme.

Práce v ZUŠ

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)

Pátek 10. července 2020