Přehled nápovědy k tématu 'zde'

Nápověda WikiZUŠ Slovensky Česky

 Další související témata: body porota výsledek přihlašovací údaje ceny hodnocení heslo

Kliknutím na článek zobrazíte jeho celý obsah. Chcete-li získat podrobnější a souvislejší nápovědu, najeďte na myší daný článek a stiskněte tlačítko Zobrazit v Nápovědě.

Informace o přijetí

Zákonný zástupce si sám může zjistit, zda jeho dítě bylo ke studiu do ZUŠ přijato. Kliknutím na záložku Informace o přijetí a vyplněním jména, příjmení a rodného čísla (pokud ho uvedl v Přihlášce do ZUŠ!) si nechá informaci automaticky zobrazit. Viz Informace o přijetí žáka do ZUŠ.

Umístění v Nápovědě: 5. ŽIVOTNÍ SITUACE2. Úkony po celý rok1. Přijímání žáků › 6. Informace o přijetí

Související témata: přijetí žáka studium vzdělávání nastoupit údaje zpráva škola informace rodné číslo Přihláška do ZUŠ

Stručný návod pro bodování porotců

  1. Každý porotce od tajemníka poroty obdrží uživatelské jménoheslo do EOS ZUŠ (heslo si také můžete nechat zaslat vyplněním údajů zde: https://www.soutezezus.cz/nastaveni_uctu/nove_heslo/.
  2. Přihlásí se na www.soutezezus.cz vyplněním uživatelského jména a hesla do sekce Přihlášení a kliknutím na tlačítko Přihlásit.
  3. Ihned po přihlášení klikne na své jméno (pod logem EOS ZUŠ a textem Přihlášený uživatel) a dostane se na stranu Nastavení uživatele.
  4. Změní si své heslo, aby ho nikdo jiný nevěděl, vyplněním původního hesla, nového hesla (2x) a kliknutím na tlačítko Uložit.
  5. Jde na Bodovací lístek kliknutím na položku vlevo ve sloupci Menu.
  6. Může hned začít zapisovat body (kurzor stojí u prvního soutěžícího, kterému ještě nebyly zapsány body). Vyťuká na klávesnici číslo (např. 21), na dalšího soutěžícího se posune klávesou Tab, bodování uloží klávesou Enter, případně kliknutím na tlačítko Uložit body (dole na stránce).
  7. Jakmile odchází od počítače, ohlásí se kliknutím na „odhlásit“ (pod svým jménem vlevo), aby nikdo nenahlížel do jeho Bodovacího lístku. Po opětovném přihlášení pokračuje v zapisování bodů (bod 6).
  8. Porotce nemůže měnit již jednou zadané body. Pokud potřebuje body opravit, požádá tajemníka poroty.

1. cena                    2. cena          3. cena         ČU1          ČU2          Diplom za účast
25 24 23 22 21       20 19 18       17 16 15       14 13       12 11       10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Umístění v Nápovědě: 19. ELEKTRONICKÁ ORGANIZACE SOUTĚŽÍ ZUŠ (EOS ZUŠ) › 9. Stručný návod pro bodování porotců

Související témata: body porota výsledek přihlašovací údaje ceny hodnocení heslo zde

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)