Přehled nápovědy k tématu 'práce'

Nápověda WikiZUŠ Slovensky Česky

 Další související témata: pracovní nabídka zaměstnání požadavek školní rok pracovní smlouva

Kliknutím na článek zobrazíte jeho celý obsah. Chcete-li získat podrobnější a souvislejší nápovědu, najeďte na myší daný článek a stiskněte tlačítko Zobrazit v Nápovědě.

PORTÁL PRÁCE

Tato záložka je zobrazena v hlavním menu. Portál práce slouží k předávání informací na pracovním trhu Základních uměleckých škol. Zvláště před koncem školního roku školy hledají nové zaměstnance a absolventi středních a vysokých škol hledají práci. Nabídky práce s poptávkami práce se zde mohou skvěle potkat.
Pokud víte o škole, která hledá zaměstnance, nebo o lidech, kteří hledají práci v ZUŠ, napište nám, nabídky i poptávky zveřejníme a pomůžeme tak školám i zájemcům.

Umístění v Nápovědě: 12. PORTÁL PRÁCE

Související témata: práce pracovní nabídka zaměstnání požadavek školní rok pracovní smlouva

Nabídka práce

Chcete zde zveřejnit vaši nabídku práce? Potřebujete nového zaměstnance?

Pokud máte přihlašovací údaje do iZUŠ nebo EOS (administrátoři školy), přihlaste se a nabídku práce můžete vložit sami přes menu Zaměstnanci → Portál práce → Přidat nabídku práce.

Pokud nemáte přihlašovací údaje do iZUŠ nebo EOS:
 • Pošlete nám veškeré údaje k nabídce (popis pracovní pozice, zaměstnavatele, podmínky konkurzu a termín podání přihlášky, leták), zde je zveřejníme.
 • Nabídku práce může vložit i ředitel nebo administrátor školy
 1. V záložce Nabídky práce v ZUŠ stiskněte tlačítko Přidat nabídku práce
 2. Vyplňte všechny potřebné údaje
 3. Tlačítkem Přidat nabídku ji uložteUmístění v Nápovědě: 12. PORTÁL PRÁCE › 1. Nabídka práce

Související témata: nabídka práce zaměstnání hledat pracovník zaměstnanci

Poptávka práce

Chcete zde zveřejnit Vaši poptávku práce? Pošlete nám údaje o sobě (jméno a příjmení s tituly, o jakou pozici máte zájem, vzdělání, praxi, telefon, e-mail a obec), Vaši poptávku zde zveřejníme. Lze přiložit životopis v pdf.


Umístění v Nápovědě: 12. PORTÁL PRÁCE › 2. Poptávka práce

Související témata: poptávka portál práce

Jak vložit do Přihlášky výtvarné soutěže obrázky a fotografie?

 • Každý obrázek, který do systému EOS vložíte, by měl mít formát JPG a velikost maximálně 1 MB. Myslete na množství obrázků ze všech škol!
  Věnujte proto nejdříve pozornost zmenšení velikosti obrázku – např. přes nástroj resizer.cz a teprve po úpravě uložený obrázek nahrajte z vašeho počítače do Přihlášky. V opačném případě budete upozorněni, že „Soubor přesahuje povolenou velikost 1 MB“ a Přihlášku nebudete moct odeslat.
  Název obrázku by neměl obsahovat znaky s diakritikou.
 • V případě kategorie Multimediální tvorba žáků vložte Odkaz na video (např. Youtube).Umístění v Nápovědě: 19. ELEKTRONICKÁ ORGANIZACE SOUTĚŽÍ ZUŠ (EOS ZUŠ)8. Přihlášky do Soutěžní přehlídky… › 2. Jak vložit do Přihlášky výtvarné…

Související témata: výtvarné práce zmenšení jak nahrát výtvarné práce obrázek vložit fotografie

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)