Přehled nápovědy k tématu 'hromadná'

Nápověda Slovensky Česky

 Další související témata: soubor název souboru kdy se vyplňuje TKK izuš třídnice více soutěžící kolektiv

Kliknutím na článek zobrazíte jeho celý obsah. Chcete-li získat podrobnější a souvislejší nápovědu, najeďte na myší daný článek a stiskněte tlačítko Zobrazit v Nápovědě.

Tlačítko Přihláška do soutěže

Pedagog může k vyplnění hromadné Přihlášky do soutěží použít v Třídní knize pro kolektivní výuku tlačítko  Přihláška do soutěže
Vybere (označí) v třídní knize žáky, které do soutěže chce přihlásit a údaje o těchto žácích se tak rovnou přenesou do Přihlášky.
V případě hudebního, tanečního či literárně-dramatického oboru budou soutěžící mít v Přihlášce dokonce rovnou předvyplněný Název souboru (název kolektivu se přenese do Názvu souboru, např. Bicí soubor, Kytarové duo, Kopretina...). 
Výjimku tvoří Přihlášky pro více soutěžících ve výtvarném oboru; tam samozřejmě název kolektivu nevyhovuje, v tom případě si vyplňte dle potřeby (Název projektu, Název akce apod.).

Umístění v Nápovědě: 7. ŽÁCI2. Dokumenty žáka3. Třídní kniha pro kolektivní výuku › 11. Tlačítko Přihláška do soutěže

Související témata: přihláška název souboru tkk hudební obor výtvarný obor LDO hromadná taneční

Kdy je potřeba vyplnit název souboru?

Název souboru vyplňujete pouze v případě, že přihlašujete více soutěžících na jedné Přihlášce

Pozn.:
Pedagog, který používá k vyplnění hromadné Přihlášky systém iZUŠ, pak při použití tlačítka Přihláška do soutěže  – pod Třídní knihou pro kolektivní výuku – má rovnou předvyplněný název souboru (název kolektivu se z TKK přenese do Názvu souboru, např. Kytarové duo ...). 
Výjimku tvoří Přihlášky více soutěžících ve výtvarném oboru, tam samozřejmě název TKK nevyhovuje, v tom případě si vyplňte dle potřeby. Zde se vyplňuje spíše Název portfolia, Název projektu, apod.

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)

Neděle 23. února 2020