Přehled nápovědy k tématu 'body'

Nápověda WikiZUŠ Slovensky Česky

 Další související témata: výsledková listina bodování organizátor průměr předseda

Kliknutím na článek zobrazíte jeho celý obsah. Chcete-li získat podrobnější a souvislejší nápovědu, najeďte na myší daný článek a stiskněte tlačítko Zobrazit v Nápovědě.

Stručný návod pro bodování porotců

  1. Každý porotce od tajemníka poroty obdrží uživatelské jménoheslo do EOS ZUŠ (heslo si také můžete nechat zaslat vyplněním údajů zde: https://www.soutezezus.cz/nastaveni_uctu/nove_heslo/.
  2. Přihlásí se na www.soutezezus.cz vyplněním uživatelského jména a hesla do sekce Přihlášení a kliknutím na tlačítko Přihlásit.
  3. Ihned po přihlášení klikne na své jméno (pod logem EOS ZUŠ a textem Přihlášený uživatel) a dostane se na stranu Nastavení uživatele.
  4. Změní si své heslo, aby ho nikdo jiný nevěděl, vyplněním původního hesla, nového hesla (2x) a kliknutím na tlačítko Uložit.
  5. Jde na Bodovací lístek kliknutím na položku vlevo ve sloupci Menu.
  6. Může hned začít zapisovat body (kurzor stojí u prvního soutěžícího, kterému ještě nebyly zapsány body). Vyťuká na klávesnici číslo (např. 21), na dalšího soutěžícího se posune klávesou Tab, bodování uloží klávesou Enter, případně kliknutím na tlačítko Uložit body (dole na stránce).
  7. Jakmile odchází od počítače, ohlásí se kliknutím na „odhlásit“ (pod svým jménem vlevo), aby nikdo nenahlížel do jeho Bodovacího lístku. Po opětovném přihlášení pokračuje v zapisování bodů (bod 6).
  8. Porotce nemůže měnit již jednou zadané body. Pokud potřebuje body opravit, požádá tajemníka poroty.

1. cena                    2. cena          3. cena         ČU1          ČU2          Diplom za účast
25 24 23 22 21       20 19 18       17 16 15       14 13       12 11       10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Umístění v Nápovědě: 19. ELEKTRONICKÁ ORGANIZACE SOUTĚŽÍ ZUŠ (EOS ZUŠ) › 12. Stručný návod pro bodování porotců

Související témata: body porota výsledek přihlašovací údaje ceny hodnocení heslo zde

Jak se tvoří Výsledková listina?

Systém EOS ZUŠ umožňuje na základě rozhodnutí UR dvojí výsledkovou listinu:
  1. s průměrem bodů,
  2. kompletní bodování celé poroty (jako je například na Prague Junior Note).
Tři lidé mohou ovlivnit to, co vidíte: organizátor (např. ředitel školy), předseda Krajské umělecké rady (případně dané sekce), a předseda poroty. V úvodní poradě si porota názor ujednotí.

Umístění v Nápovědě: 19. ELEKTRONICKÁ ORGANIZACE SOUTĚŽÍ ZUŠ (EOS ZUŠ)15. Nejčastěji kladené otázky › 15. Jak se tvoří Výsledková listina?

Související témata: výsledková listina bodování organizátor průměr body předseda

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)