Přehled nápovědy k tématu 'bodovací tabulka'

Nápověda Slovensky Česky

 Další související témata: harmonogram soutěže školní kolo kontrola

Kliknutím na článek zobrazíte jeho celý obsah. Chcete-li získat podrobnější a souvislejší nápovědu, najeďte na myší daný článek a stiskněte tlačítko Zobrazit v Nápovědě.

Co mám udělat pro postup žáka do dalšího kola? Nevidím v dalším kole žáky, kteří postoupili.

  • Pokud vaše škola pořádala školní kolo, nebo se jedná o některé z dalších kol zkontrolujte, zda máte správně a úplně vyplněný Harmonogram soutěže (bloky v harmonogramu), vyplněné body a zapsané postupy v Bodovací tabulce. V Bodovací tabulce je nutné nejdříve zapsat body a uložit je. Teprve poté znovu otevřete Bodovací tabulku, znovu klikněte na tlačítko Zapsat body od porotců a nyní se vám v Bodovací tabulce zobrazí k zakliknutí PostupyNávrhy na postupy. 
  • Pokud soutěžící z vaší školy nepostoupili do dalšího kola a vaše škola nekonala školní kolo, zkontrolujte, zda máte zadáno, že vaše škola školní kolo nekoná. Tento úkon musí zadat ředitel školy, nebo pověřená osoba - viz článek 16. 5.516. 5. 6.

Umístění v Nápovědě: 17. ELEKTRONICKÁ ORGANIZACE SOUTĚŽÍ ZUŠ (EOS…7. Nejčastěji kladené otázky › 7. Co mám udělat pro postup žáka do dalšího…

Související témata: bodovací tabulka harmonogram soutěže školní kolo kontrola

Při vyplňování bodovací tabulky nemám zašednutá příslušná políčka u pedagogů, kteří bodovat nemají

Je třeba zkontrolovat na straně Porota přesný tvar jména, příjmenízejména titulů podle přihlášek, případně zakliknout u porotce, zda má či nemá mezi soutěžícími rodinného příslušníka. Pokud se jedná o krajské kolo, je nutné mít také správně vyplněnou ZUŠ. Případné změny nezapomeňte uložit.
Okresní kolo – nehodnotí pedagog své žáky, ale svou školu ano.

Umístění v Nápovědě: 17. ELEKTRONICKÁ ORGANIZACE SOUTĚŽÍ ZUŠ (EOS…7. Nejčastěji kladené otázky › 23. Při vyplňování bodovací tabulky nemám…

Související témata: chyba bodovací tabulka platné údaje změna nehodnotí pedagog

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)

Středa 16. října 2019