Přehled nápovědy k tématu 'blokovat'

Nápověda Slovensky Česky

 Další související témata: ochrana zablokovaný špatné heslo zablokovat zablokovaný přístup do iZUŠ

Kliknutím na článek zobrazíte jeho celý obsah. Chcete-li získat podrobnější a souvislejší nápovědu, najeďte na myší daný článek a stiskněte tlačítko Zobrazit v Nápovědě.

Při uložení strany se mi objeví hláška Request Timeout

Tento stav nastává u uživatelů, kteří používají prohlížeč Google Chrome a zároveň mají nainstalovaný antivirový program ESET. Je třeba provést změnu v nastavení antivirového software, pak ESET nebude vyhodnocovat iZUŠ jako chybnou webovou stranu, ale jako důvěryhodnou: 
V nastavení ESET je třeba povolit výjimku pro https://www.izus.cz.
Pokud máte verzi ESET se síťovou ochranou, je třeba udělit výjimku pro https://www.izus.cz také ve Firewall.

Popř. kontaktujte přímo ESET.
Česká ESET podpora, +420 233 090 233
Technická podpora ve všední dny až do 20:00
Technická podpora je pro uživatele bezplatná

Postup pro nastavení: ESET NOD32 vyjimka pro izus.cz

Umístění v Nápovědě: 3. ŽIVOTNÍ SITUACE1. Vstup do iZUŠ4. Obtíže při přihlášení do iZUŠ › 5. Při uložení strany se mi objeví hláška…

Související témata: ESET Request timeot nastavení nefungovat NOD32 zablokovat vyhodit odhlašovat SW antivir web důvěryhodný výjimka software

Zablokování přístupu do iZUŠ

Pokud zadáte 5× špatné heslo, obdržíte oznámení, že byl zablokován přístup do iZUŠ. Jedná se o bezpečnostní ochranu před odhalením vašeho hesla jinou osobou, která se neustálým zkoušením různých hesel může snažit získat přístup do iZUŠ vaším jménem. 
V takovém případě je postup následující:
  1. Vyčkejte 60 minut, až vám bude přístup automaticky odblokován a znovu se přihlaste.
  2. Pokud jste si stále na své heslo nevzpomněli, můžete si po uplynutí této doby nastavit jiné, zvolte však takové heslo, které budete znát jen vy, aby ho jiná osoba nemohla uhodnout.

Umístění v Nápovědě: 3. ŽIVOTNÍ SITUACE1. Vstup do iZUŠ › 7. Zablokování přístupu do iZUŠ

Související témata: ochrana zablokovaný špatné heslo zablokovat blokovat zablokovaný přístup do iZUŠ

Odblokování přístupu do iZUŠ

Pokud při vstupu do iZUŠ zadáte 5x špatné heslo, uživatelský účet bude zablokován na 60 minut. Po jejich uplynutí se budete moci znovu pokusit o přihlášení vyplněním správného hesla.
  1. Pokud nechcete 60 minut čekat, můžete napsat na Technickou podporu iZUŠ (info@izus.cz) žádost o odblokování přístupu. Pro ověření, že jde skutečně o vás, prosíme o poslání zprávy z e-mailové adresy, která je ve vašich Osobních údajích zaměstnance nebo žáka uvedena.
  2. Pokud si ani po dalších pokusech nevzpomenete na své heslo, můžete si sami nechat zaslat nové.
  3. Pokud napíšete správně alespoň uživatelské jméno, automaticky se vám pošle e-mailová zpráva s odkazem*), kterým si sami účet odblokujete. V  této doručené zprávě kliknete na zakódovaný odkaz, pomocí kterého se dostanete zpět na přihlašovací stránku iZUŠ a zároveň se váš účet odblokuje. Pokud však při přihlášení do iZUŠ zadáte chybné, neexistující uživatelské jméno, nedá se k němu e-mailová adresa dohledat – žádný e-mail se tedy nepošle. 
*)Při přihlašování uživatele "......." bylo zadáno 5× špatné heslo. Vyčkejte automatického odblokování přístupu za 60 minut. Na Vaši e-mailovou adresu jsme také poslali zprávu s odkazem pro okamžité odblokování účtu.


Umístění v Nápovědě: 3. ŽIVOTNÍ SITUACE1. Vstup do iZUŠ › 8. Odblokování přístupu do iZUŠ

Související témata: zapomněl chyba odhlášení zapsat vyplnit heslo zaslat správnost zakódovat e-mail odblokovat nepustit jméno

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)

Čtvrtek 27. února 2020