Novinky

Nápověda WikiZUŠ Slovensky Česky

„Pořád se něco děje“ je slavný citát známý z historek Miroslava Donutila. Reagujeme na vaše přání a legislativní změny a neustále na vývoji informačního systému základních uměleckých škol pracujeme. Zde naleznete přehled nových funkcí v iZUŠ a jejich vylepšení.

DatumPožadavekPopis realizace
10. 11. 2014Navýšit počet znaků u uživatelského jménaDosud byl počet znaků uživatelského jména, kterým se přihlašujete do iZUŠ, omezen na 20 znaků. Navýšili jsme počet znaků na 50. Lidé si často jako uživatelské jméno nastavují své příjmení, případně ještě se jménem. Pokud však má někdo dlouhé příjmení a jména, 20 znaků nestačilo. Než vám zkracovat přijmení, raději jsme navýšili počet znaků.
9. 11. 2014Zobrazit školy propagované na FacebookuPo odhlášení z iZUŠ se vám objeví příspěvky škol na Facebooku.
6. 11. 2014Přidat odkaz na Bannery iZUŠPřidali jsme na stranu O webu odkaz na Bannery iZUŠ, abyste měli na tuto stranu rychlý přístup.
4. 11. 2014Umožnit vybrat Místo narození ze seznamuProtože místo narození žáků je často stejné, nemusíte ho nyní vypisovat, ale můžete ho rovnou vybrat ze seznamu již vyplněných míst narození.
2. 11. 2014Možnost okamžitého zobrazení všech žáků, zaměstnanců nebo plateb na jedné straněMůže se to zdát jako detail, ale dokonalý celek je tvořen z detailů a nám záleží na detailech. Kolikrát se vám již stalo, že jste potřebovali vytisknout najednou všechny žáky nebo uložit si do souboru celý seznam zaměstnanců? Pokud aspoň jednou, chtěli jste to mít hned. Dlouhé tabulky jsou v iZUŠ rozděleny je strany po 25 řádcích. Nyní stačí pod tabulkou kliknout na "Zobrazit všechny žáky/zaměstnance/platby na jedné straně" a celá tabulka se všemi řádky se zobrazí najednou. Hned si ji tedy můžete vytisknout nebo uložit do souboru.
Kromě toho si v Možnostech zobrazení můžete vybrat libovolný počet záznamů zobrazený na jedné straně, takže tisknout seznam žáků po dvaceti na stránku je nyní hračkou.
1. 11. 2014Zobrazit Přehled celkového prospěchu jen určitých žákůChcete vidět statistiku celkového prospěchu žáků jen od některých učitelů, např. klavírního oddělení? Nebo chcete znát prospěch žáků 3. ročníku? Na straně Zaměstnanci nebo Žáci si pomocí Filtrů a zátržítek můžete nadefinovat jakoukoli skupinu zaměstnanců nebo žáků, pod tabulkou se v řadě tlačítek nachází rozbalovací seznam "Další funkce", zvolíte "Přehled celkového prospěchu žáků" a hned vidíte statistiku utvořenou jen z vybraných žáků nebo z žáků vybraných zaměstnanců.
31. 10. 2014Vytvořit statistiku celkového prospěchu žákůChcete vědět, kolik žáků na konci roku prospělo s vyznamenáním? Kteří žáci v pololetí neprospěli? Vytvořili jsme statistiku celkového prospěchu žáků, která se automaticky počítá z vyplněné klasifikace na Vysvědčení. Dokonce vám zkontroluje, kteří žáci ještě nemají vyplněné Vysvědčení. Přepněte se do minulého školního roku a vyzkoušejte si to.
30. 10. 2014Tlačítka pro nastavení docházky žákaZeptali jsme se uživatelů iZUŠ, co si přejí, a oni odpověděli: Zpříjemnit vyplňování třídních knih – tlačítka pro nejčastější docházku.
Nyní je tedy vedle docházky žáka tlačítko, které nastaví nejčastější docházku. Třídní kniha pro individuální výuku vám přednastavuje docházku na Přítomen, nejčastější změnou, kterou provádíte, je tedy Omluven (tlačítko "O"). Třídní kniha pro kolektivní výuku nepředvyplňuje žádnou docházku, ale nejčastěji nastavujete hromadnou docházku na Přítomen (tlačítko "I") a u jednotlivých žáků uvádíte jen výjimky, tedy nejčastěji Omluven (tlačítko "O").
Věříme, že se vám toto zpříjemnění bude líbit. Každé ušetření času a zvýšení komfortu učitelé vítají. Těšíme se na vaše další přání.
28. 10. 2014Zobrazit, zda přihlašovací údaje byly zaměstnancům, žákům a zákonným zástupcům již odeslány e-mailem, případně zda si je změniliDo seznamu uživatelů (zaměstnanců, žáků a zákonných zástupců) jsme přidali dva nové sloupce (Zaslány a Změněny), které vás informují, zda byly přihlašovací údaje (uživatelské jméno a heslo) již konkrétní osobě zaslány e-mailem, připadně zda si je osoba změnila.
27. 10. 2014Mít možnost uložit si svou zálohu rozvrhu hodinNyní si můžete v případě potřeby svůj Rozvrh hodin kdykoliv zazálohovat (nezávisle na každoměsíčním ukládání k 15. dni v měsíci). Tuto zálohu si můžete kdykoliv zpětně zobrazit a případně vytisknout. Tuto zálohu není již možné měnit, slouží tedy k uchování stavu rozvrhu k určitému okamžiku.

Strana Předchozí strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Další strana    Zobrazit všechny novinky na jedné straně    Celkem 308 novinek

Vytvořeno pomocí iZUŠ (www.izus.cz)